YAD - en to uk translation catalogue (394 entries)

en: %d sec
uk: %d сек

en: - Icon browser
uk: - Навігатор іконок

en: - Yet another dialoging program
uk: - Програма для відображення діалогів

en: <b>Filename:</b>
uk: <b>Назва файлу:</b>

en: <b>Name:</b>
uk: <b>Назва:</b>

en: <b>Sizes:</b>
uk: <b>Розміри:</b>

en: Activate directory-only selection
uk: Активувати виділення тільки по каталогах

en: Activate items by single click
uk: Активувати елемент одним натисненням

en: Activate save mode
uk: Активувати режим зберігання

en: Add a tab to notebook
uk: Додати вкладку

en: Add dialog button (may be used multiple times)
uk: Додати кнопку (може використовуватись декілька разів)

en: Add field to form (see man page for list of possible types)
uk: Додати поле до форми (дивись сторінку керівництва для отримання списку типів)

en: Add filter for images
uk: Додати фільтр для зображень

en: Add headers to page
uk: Додати колонтитули до сторінки

en: Add mark to scale (may be used multiple times)
uk: Додати мітку шкали (може використовуватись декілька разів)

en: Add new records on the top of a list
uk: Додавати нові стрічки на початку таблиці

en: Add opacity to output color value
uk: Додати прозорість до значення кольору

en: Add path for search icons by name
uk: Додати каталог для пошуку іконок

en: Add row
uk: Додати рядок

en: Add the progress bar (norm, rtl, pulse or perm)
uk: Додати індикатор виконання (norm, rtl, pulse або perm)

en: Alias for --color
uk: Синонім для --color

en: Alias for --file
uk: Синонім для --file

en: Alias for --font
uk: Синонім для --font

en: Allow changes to text in some cases
uk: Дозволити змінювати текст у деяких режимах

en: Allow multiple selection
uk: Дозволити вибір декількох елементів

en: Always print result
uk: Завжди виводити результат

en: Autoscroll to end of text
uk: Автопрокрутка в кінець тексту

en: CMD
uk: КОМАНДА

en: COLOR
uk: КОЛІР

en: COLUMN[:TYPE]
uk: СТОВПЧИК[:ТИП]

en: Calendar options
uk: Параметри календаря

en: Can't open file %s: %s
uk: Не можу відкрити файл %s: %s

en: Cannot open file '%s': %s
uk: Не можу відкрити файл %s: %s

en: Category
uk: Категорія

en: Close window when it sets unfocused
uk: Закрити вікно при втраті фокусу

en: Color
uk: Колір

en: Color selection options
uk: Параметри діалогу вибору кольору

en: Common options
uk: Загальні параметри

en: Confirm file selection if filename already exists
uk: Підтвердити вибір файлу, якщо файл вже існує

en: Could not load notification icon '%s': %s
uk: Не вдається завантажити іконку '%s': %s

en: Cycled reading of stdin data
uk: Циклічне читання зі стандартного вводу

en: DAY
uk: ДЕНЬ

en: DIR
uk: КАТАЛОГ

en: DND options
uk: Параметри DND

en: Decrease size
uk: Зменшити розмір

en: Delete row
uk: Видалити рядок

en: Dialog text can be selected
uk: Текст діалогу може буди виділеним

en: Disable clickable column headers
uk: Заборонити натискати на заголовок

en: Disable exit on middle click
uk: Заборонити вихід середньою кнопкою мишки

en: Disable rules hints
uk: Заборонити розмальовку стрічок

en: Disable selection
uk: Заборонити виділення

en: Dismiss the dialog when 100% has been reached
uk: Закрити діалог по досягненні 100%

en: Dismiss the dialog when 100% of all bars has been reached
uk: Закрити діалог по досягненні 100% усіма індикаторами

en: Display HTML dialog
uk: Відобразити HTML діалог

en: Display calendar dialog
uk: Відобразити діалог для вибору дати

en: Display color selection dialog
uk: Відобразити діалог для вибору кольору

en: Display drag-n-drop box
uk: Відобразити діалог для перехоплення dnd

en: Display file selection dialog
uk: Відобразити діалог для вибору файла

en: Display font selection dialog
uk: Відобразити діалог для вибору шрифту

en: Display form dialog
uk: Відобразити діалог форми вводу

en: Display icons box dialog
uk: Відобразити діалог з іконками швидкого доступу

en: Display list dialog
uk: Відобразити діалог зі списком

en: Display multi progress bars dialog
uk: Відобразити діалог з декількома індикаторами виконання

en: Display notebook dialog
uk: Відобразити діалог із вкладинками

en: Display notification
uk: Відобразити діалог повідомлень

en: Display paned dialog
uk: Відобразити діалог з панелями

en: Display picture dialog
uk: Відобразити діалог з картинкою

en: Display printing dialog
uk: Відобразити діалог друку

en: Display progress indication dialog
uk: Відобразити діалог прогресу

en: Display scale dialog
uk: Відобразити діалог масштабу

en: Display text entry or combo-box dialog
uk: Відобразити діалог для вводу тексту або вибору варіанта

en: Display text information dialog
uk: Відобразити діалог з текстовою інформацією

en: Doesn't show icon at startup
uk: Не показувати іконку при старті

en: Don't close dialog if Escape was pressed
uk: Не закривати діалог, якшо натиснуто Escape

en: Don't focus dialog window
uk: Не надавати фокус вікну діалогу

en: Don't show buttons
uk: Не показувати кнопки

en: Don't show column headers
uk: Не показувати заголовки стовпчиків

en: Don't show window in taskbar
uk: Не показувати вікна в панелі завдань

en: Don't use pango markup language in dialog's text
uk: Не використовувати розмітку pango в тексті

en: Duplicate row
uk: Скопіювати рядок

en: ENCODING
uk: КОДУВАННЯ

en: Enable preview
uk: Додати попередній перегляд

en: Enable spell check for text
uk: Дозволити перевірку правопису

en: Enable text wrapping
uk: Дозволити перенос тексту

en: Enter URI or file name:
uk: Введіть URI або ім'я файлу:

en: Escape acts like OK button
uk: Escape працює як натискання OK

en: Exit after NUMBER of drops
uk: Вихід після певної кількості спрацювань

en: Expand log window
uk: Розгорнути вікно журналу

en: Expand user palette
uk: Розкривати палітру користувача

en: FILENAME
uk: НАЗВА ФАЙЛУ

en: FONTNAME
uk: НАЗВА_ШРИФТУ

en: File %s not found.
uk: Файл %s не знайдено.

en: File exist. Overwrite?
uk: Файл існує. Перезаписати?

en: File filter options
uk: Параметри фільтрів для діалогу вибору файлів

en: File selection options
uk: Параметри діалогу вибору файлів

en: Filename is not specified.
uk: Файл не вказано.

en: Fit to window
uk: По розміру вікна

en: Flip horizontal
uk: Віддзеркалити горизонтально

en: Flip vertical
uk: Віддзеркалити вертикально

en: Font selection options
uk: Параметри діалогу вибору шрифту

en: Form options
uk: Параметри діалогу форми

en: General options
uk: Основні параметри

en: HEIGHT
uk: ВИСОТА

en: HTML options
uk: Параметри HTML діалогу

en: Height of log window
uk: Висота вікна журналу

en: Hide a specific column
uk: Сховати вказаний стовпчик

en: Hide main widget with expander
uk: Приховати головний віджет

en: Hide the entry text
uk: Приховати введений текст (Пароль)

en: Hide value
uk: Сховати значення

en: ICONPATH
uk: ІКОНКА

en: IMAGE
uk: ЗОБРАЖЕННЯ

en: Icon Browser
uk: Павігатор іконок

en: Icon browser
uk: Навігатор іконок

en: Icons
uk: Іконки

en: Icons box options
uk: Параметри діалогу іконок

en: Identifier of embedded dialogs
uk: Ідентифікатор діалогів що вбудовуваються

en: Images
uk: Зображення

en: Increase size
uk: Збільшити розмір

en: Initial value greater than maximum.
uk: Початкове значення - більше за максимальне.

en: Initial value less than minimal.
uk: Початкове значення - менше за мінімальне.

en: Inspect GTK Icon Theme
uk: Перегляд теми іконок GTK

en: Invalid UTF-8 data encountered reading file %s
uk: Неправильна послідовність UTF-8 при читанні файлу %s

en: Invalid UTF-8 in tooltip!
uk: Неправильна послідовність UTF-8 у підказці!

en: Invert direction
uk: Зворотній напрямок

en: KEY
uk: КЛЮЧ

en: Kill parent process if cancel button is pressed
uk: Завершити батьківський процес, якщо натиснута кнопка відміни

en: LABEL
uk: МІТКА

en: LABEL[:TYPE]
uk: МІТКА[:ТИП]

en: LANG
uk: МОВА

en: LANGUAGE
uk: МОВА

en: LIST
uk: СПИСОК

en: List options
uk: Параметри списку

en: Listen for data on stdin
uk: Читати дані зі стандартного вводу

en: Load additional GTK settings from file
uk: Завантажити додаткові налаштування GTK з файлу

en: Load extra arguments from file
uk: Завантажити додаткові аргументи з файлу

en: Load source file failed: %s
uk: Збій при завантажені файлу: %s

en: MODE
uk: РЕЖИМ

en: MONTH
uk: МІСЯЦЬ

en: Make URI clickable
uk: Зробити посилання активними

en: Make form scrollable
uk: Додати прокрутку до форми

en: Mark %s doesn't have a value
uk: Помітці %s не надано значення

en: Maximum value must be greater than minimum value.
uk: Максимальне значення повинне бути більше за мінімальне.

en: Miscellaneous options
uk: Додаткові параметри

en: Multi progress bars options
uk: Параметри діалогу з декількома індикаторами

en: NAME | MIME1 MIME2 ...
uk: НАЗВА | ТИП1 ТИП2 ...

en: NAME | PATTERN1 PATTERN2 ...
uk: НАЗВА | ШАБЛОН1 ШАБЛОН2 ...

en: NAME:ID
uk: ІМ'Я:ID

en: NAME:VALUE
uk: НАЗВА:ЗНАЧЕННЯ

en: NUMBER
uk: ЧИСЛО

en: Name
uk: Назва

en: No column titles specified for List dialog.
uk: Не задані заголовки стовпчиків для діалогу зі списком

en: Notebook options
uk: Параметри діалогу з вкладками

en: Notification icon options
uk: Параметри іконки повідомлень

en: Open URI
uk: Відкрити URI

en: Open specified location
uk: Відкрити вказану адресу

en: Open window as a splashscreen
uk: Відкрити вікно у режимі splashscreen

en: Order output fields by rows
uk: Упорядкувати виведення по рядках

en: Original size
uk: Оригінальний розмір

en: Output number instead of text for combo-box
uk: Виводити число замість тексту для списку значень

en: PATH
uk: КАТАЛОГ

en: PATTERN
uk: ШАБЛОН

en: PERCENTAGE
uk: ВІДСОТКИ

en: POS
uk: ПОЗИЦІЯ

en: Palette
uk: Палітра

en: Paned dialog options
uk: Параметри діалогу з панелями

en: Picture dialog options
uk: Параметри діалогу з картинкою

en: Place log window above progress bar
uk: Розмістити вікно жуналу поверх індикатора виконання

en: Place window at the mouse position
uk: Розташувати вікно в положенні мишки

en: Place window on center of screen
uk: Розташувати вікно по центру екрана

en: Place window on top
uk: Розташувати вікно над іншими

en: Print X Window Id to the file/stderr
uk: Вивести ідентифікатор вікна в файл/stderr

en: Print a specific column. By default or if 0 is specified will be printed all columns
uk: Виводити тільки вказаний стовпчик. Без вказівки або якщо стовпчик дорівнює 0, будуть виведені усі стовпчики

en: Print all data from list
uk: Виводити таблицю повністю

en: Print clicked uri to stdout
uk: Друкувати натиснуті зсилки

en: Print dialog options
uk: Параметри діалогу друку

en: Print partial values
uk: Виводити часткові значення

en: Print version
uk: Вивести версію

en: Printer doesn't support pdf format.
uk: Принтер не підтримує формату pdf.

en: Printer doesn't support ps format.
uk: Принтер не підтримує формату ps.

en: Printing failed: %s
uk: Збій друку: %s

en: Progress log
uk: Вікно журналу

en: Progress options
uk: Параметри прогресу

en: Pulsate progress bar
uk: Пульсовий індикатор виконання

en: Quote dialogs output
uk: Виводити значення у лапках

en: Read data from .desktop files in specified directory
uk: Читати дані з файлів .desktop у вказаному каталозі

en: Right-To-Left progress bar direction
uk: Напрямок індикатору Справа-Наліво

en: Rotate left
uk: Повернути ліворуч

en: Rotate right
uk: Повернути праворуч

en: SEPARATOR
uk: РОЗДІЛЮВАЧ

en: SIZE
uk: РОЗМІР

en: STRING
uk: РЯДОК

en: Scale options
uk: Параметри масштабу

en: Select date
uk: Вибір дати

en: Select file
uk: Вибір файлу

en: Select files
uk: Вибір файлу

en: Select folder
uk: Вибір каталогу

en: Select folders
uk: Вибір каталогів

en: Select or create file
uk: Вибір або створення файлу

en: Select or create folder
uk: Вибір або створення каталогу

en: Send SIGNAL to parent
uk: Послати СИГНАЛ батьківському процесу

en: Separate output of font description
uk: Розділяти вивід описа шрифта

en: Set active tab
uk: Задати активну вкладку

en: Set add action
uk: Дія при додаванні стрічки

en: Set alignment of bar labels (left, center or right)
uk: Задати вирівнювання міток індикаторів (left, center або right)

en: Set alignment of filed labels (left, center or right)
uk: Задати вирівнювання міток полів (left, center або right)

en: Set buttons layout type (spread, edge, start, end or center)
uk: Задати тип розміщення кнопок (spread, edge, start, end або center)

en: Set command handler
uk: Задати команду-обробник

en: Set common separator character
uk: Встановити загальний розділювач

en: Set default return code
uk: Задати значення відповіді за умовчанням

en: Set dialog timeout in seconds
uk: Задати час роботи діалогу в секундах

en: Set double-click action
uk: Дія для подвійного натискання мишки

en: Set ellipsize mode for text columns (none, start, middle or end)
uk: Задати тип урізання для текстових стовпчиків (none, start, middle або end)

en: Set encoding of input stream data
uk: Задати кодування для вхідних даних

en: Set extended completion for entries (any, all, or regex)
uk: Задати розширене доповнення для текстових полів (any, all або regex)

en: Set external handler for clicked uri
uk: Задати зовнішній обробник для натиснутих зсилок

en: Set focused field
uk: Задати поле що отримує фокус

en: Set grid lines (hor[izontal], vert[ical] or both)
uk: Задати роздільні лінії (hor[izontal], vert[ical] або both)

en: Set icon size for fully specified icons (default - 16)
uk: Задати розмір інконки для повністю вказаних (за умовчанням - 16)

en: Set increment for picture scaling (default - 5)
uk: Задати інкремент для зміни розміру картинки (за умовчанням - 5)

en: Set initial color value
uk: Задати початковий колір

en: Set initial percentage
uk: Задати початковий процент

en: Set initial popup menu
uk: Задати початкове меню

en: Set initial size (fit or orig)
uk: Задати початковий розмір картинки

en: Set initial splitter position
uk: Задати початкову позицію розділювача

en: Set initial value
uk: Задати початкове значення

en: Set item separator character
uk: Встановити розділювач для елементів

en: Set justification (left, right, center or fill)
uk: Встановити вирівнювання (left, right, center або fill)

en: Set maximum value
uk: Задати максимальне значення

en: Set mime type of input stream data
uk: Задати тип mime для вхідних даних

en: Set minimum value
uk: Задати мінімальне значення

en: Set number of columns in form
uk: Задати кількість стовпчиків у формі

en: Set orientation (hor[izontal] or vert[ical])
uk: Задати оріентицію (hor[izontal] або vert[ical])

en: Set output mode to MODE. Values are hex (default) or rgb
uk: Встановити режим вивода в РЕЖИМ. Значення - hex (за умовчанням) або rgb

en: Set paging size
uk: Задати крок сторінки

en: Set path or uri to user styles
uk: Задати файл або шлях до стилей користувача

en: Set path to palette file. Default -
uk: Задати шлях до файлу кольорів. Без назви -

en: Set policy for horizontal scrollbars (auto, always, never)
uk: Задати тип горизонтальної прокрутки (auto, always, never)

en: Set policy for vertical scrollbars (auto, always, never)
uk: Задати тип вертикальної прокрутки (auto, always, never)

en: Set position of a notebook tabs (top, bottom, left or right)
uk: Задати позицію ярлика вкладки (top, bottom, left, або right)

en: Set presicion of floating numbers (default - 3)
uk: Задати точнісь чисел з плаваючою точкою (за умовчанням - 3)

en: Set progress text
uk: Показувати текст на індикаторі

en: Set select action
uk: Дія при виділенні стрічки

en: Set source filename
uk: Задати ім'я файлу

en: Set source type (text, image or raw)
uk: Задати тип даних (text, image або raw)

en: Set spell checking language
uk: Задати мову для перевірки правопису

en: Set step size
uk: Задати крок

en: Set tab borders
uk: Задати межі вкладок

en: Set text margins
uk: Встановити відступи

en: Set text string for preview
uk: Задати текстову стрічку для передогляду

en: Set the X position of a window
uk: Задати позицію вікна по X

en: Set the Y position of a window
uk: Задати позицію вікна по Y

en: Set the calendar day
uk: Задати календарний день

en: Set the calendar month
uk: Задати календарний місяць

en: Set the calendar year
uk: Задати календарний рік

en: Set the column expandable by default. 0 sets all columns expandable
uk: Задати стовпчик, який розширюється. 0 розширює всі стовпчики

en: Set the column header (see man page for list of possible types)
uk: Задати заголовок стовпчика (дивись сторінку керівництва для отримання списку типів)

en: Set the dialog image
uk: Задати зображення діалогу

en: Set the dialog text
uk: Задати текст діалогу

en: Set the dialog text alignment (left, center, right, fill)
uk: Задати вирівнювання тексту діалогу (left, center, right, fill)

en: Set the dialog title
uk: Задати заголовок діалогу

en: Set the entry label
uk: Задати мітку поля вводу

en: Set the entry text
uk: Задати текст для поля вводу

en: Set the filename with dates details
uk: Задати назву файлу з описом дат

en: Set the format for the returned date
uk: Задати формат відображення дати

en: Set the left entry icon
uk: Задати ліву іконку

en: Set the left entry icon action
uk: Дія для лівої іконки

en: Set the limit of rows in list
uk: Задати кількість рядків у списку

en: Set the list of editable columns
uk: Задати список стопчиків для редагування

en: Set the list of ellipsized columns
uk: Задати список стовпчиків для урізання

en: Set the list of wrapped columns
uk: Задати список стовпчиків для переносу

en: Set the quick search column. Default is first column. Set it to 0 for disable searching
uk: Задати стовпчик швидкого пошуку. Без вказівки використовується перший стовпчик. 0 забороняє пошук

en: Set the right entry icon
uk: Задати праву іконку

en: Set the right entry icon action
uk: Дія для правої іконки

en: Set the row separator column
uk: Задати стовпчик розділювача стрічок

en: Set the row separator value
uk: Задати значення розділювача стрічок

en: Set the tooltip column
uk: Задати стовпчик підказок

en: Set the width of a column for start wrapping text
uk: Задати ширину стовпчика для переносу тексту

en: Set the width of dialog items
uk: Задати ширину елемента діалогу

en: Set the window geometry
uk: Задати геометрію вікна

en: Set the window height
uk: Задати висоту вікна

en: Set the window icon
uk: Задати іконку діалогу

en: Set the window width
uk: Задати ширину вікна

en: Set user agent string
uk: Задати стрічку агента

en: Set vertical orientation
uk: Викорістовувати вертикальну орієнтацію

en: Set window borders
uk: Встановити межі вікна

en: Set window fullscreen
uk: Розгорнути вікно на весь екран

en: Set window maximized
uk: Задати вікну максимальний розмір

en: Set window sticky
uk: Вікно на всіх стільницях

en: Set window undecorated
uk: Прибрати декорації вікна

en: Set window unresizable
uk: Незмінний розмір вікна

en: Sets a filename filter
uk: Задати фільтр файлів по масці

en: Sets a mime-type filter
uk: Задати фільтр файлів по типу mime

en: Show +/- buttons in scale
uk: Відобразити кнопки +/-

en: Show HTML options
uk: Показувати параметри HTML діалогу

en: Show SourceView options
uk: Показувати параметри SourceView

en: Show about dialog
uk: Показати діалог 'Про програму'

en: Show calendar options
uk: Показувати параметри календаря

en: Show color selection options
uk: Показувати параметри діалогу вибору кольору

en: Show common options
uk: Показувати загальні параметри діалогів

en: Show cursor in read-only mode
uk: Відображувати курсор у режимі тільки для читання

en: Show drag-n-drop options
uk: Показувати параметри dnd

en: Show file filter options
uk: Показувати параметри фільтрів для діалогу вибору файлів

en: Show file selection options
uk: Показувати параметри діалогу вибору файлів

en: Show font selection options
uk: Показувати параметри діалоги вибору шрифту

en: Show form options
uk: Показувати параметри діалогу форми

en: Show general options
uk: Показувати основні параметри

en: Show hidden files in file selection dialogs
uk: Відобразити скриті файли у діалозі вибору файла

en: Show icons box options
uk: Показувати параметри діалогу іконок швидкого доступу

en: Show image above main widget
uk: Показувати зображення над основним віджетом

en: Show list of GtkSourceView themes
uk: Відобразити перелік тем для GtkSourceView

en: Show list of spell languages
uk: Відобразити перелік мов для перевірки правопису

en: Show list options
uk: Показувати параметри списку

en: Show log window
uk: Відобразити вікно журналу

en: Show miscellaneous options
uk: Показувати додаткові параметри

en: Show multi progress bars options
uk: Показувати параметри діалогу з декількома індикаторами

en: Show notebook dialog options
uk: Показувати параметри діалогу з вкладками

en: Show notification icon options
uk: Показувати параметри іконки повідомлень

en: Show paned dialog options
uk: Показувати параметри діалогу з панелями

en: Show picture dialog options
uk: Показувати параметри діалогу відображення картинки

en: Show print dialog options
uk: Показувати параметри діалогу друку

en: Show progress options
uk: Показувати параметри прогресу

en: Show remaining time indicator (top, bottom, left, right)
uk: Показник часу, який залишився (top, bottom, left, right)

en: Show scale options
uk: Показувати параметри масштабу

en: Show system palette in color dialog
uk: Відобразити системну палітру

en: Show text entry options
uk: Показувати параметри вводу тексту

en: Show text information options
uk: Показувати параметри текстової інформації

en: Show week numbers at the left side of calendar
uk: Відобразити нумерацію тижднів зліва

en: Sort items by name instead of filename
uk: Сортувати по полю Назва замість назви файлу

en: Sort items in descending order
uk: Сортувати в порядку спадання

en: SourceView options
uk: Параметри SourceView

en: Special type of dialog for XEMBED
uk: Особливий режим діалогу для вбудовування

en: Specify font name to use
uk: Задати ім'я використовуємого шрифту

en: TEXT
uk: ТЕКСТ

en: THEME
uk: ТЕМА

en: TIMEOUT
uk: ЗАТРИМКА

en: TITLE
uk: ЗАГОЛОВОК

en: TYPE
uk: ТИП

en: Tab number of this dialog
uk: Номер вкладки для цього діалогу

en: Text entry options
uk: Параметри вводу тексту

en: Text information options
uk: Параметри текстової інформації

en: Theme %s not found
uk: Теми %s не знайдено

en: This file type is not supported for raw printing.
uk: Цей тип файлів не може бути надрукований.

en: Turn on browser mode
uk: Ввімкнути режим браузеру

en: Unable to open directory %s: %s
uk: Не можу відкрити каталог %s: %s

en: Unable to parse YAD_OPTIONS: %s
uk: Не можу розібрати YAD_OPTIONS: %s

en: Unable to parse command line: %s
uk: Не вдається розібрати командний рядок: %s

en: Unable to parse file %s: %s
uk: Не можу розібрати файл %s: %s

en: Unknown align type: %s
uk: Невідомий тип вирівнювання: %s

en: Unknown buttons layout type: %s
uk: Невідомий тип розміщення кнопок: %s

en: Unknown color mode: %s
uk: Невідомий режим кольору: '%s'

en: Unknown command '%s'
uk: Невідома команда '%s'

en: Unknown completion type: %s
uk: Невідомий тип доповнення: %s

en: Unknown ellipsize type: %s
uk: Невідомий тип урізання: %s

en: Unknown grid lines type: %s
uk: Невідомий тип розподільних ліній: %s

en: Unknown justification type: %s
uk: Невідомий тип вирівнювання: %s

en: Unknown orientation: %s
uk: Невідома орієнтація: %s

en: Unknown scrollbar policy type: %s
uk: Невідомий тип прокрутки: %s

en: Unknown signal: %s
uk: Невідомий сигнал: %s

en: Unknown size type: %s
uk: Невідомий тип розміру: %s

en: Unknown source type: %s
uk: Невідомий тип даних: %s

en: Unknown tab position type: %s
uk: Невідомий тип позиції вкладки: %s

en: Use #rrrrggggbbbb format instead of #rrggbb
uk: Використовувати формат #rrrrggggbbbb замість #rrggbb

en: Use GenericName field instead of Name for icon label
uk: Використовувати поле GenericName замість Name для мітки

en: Use IEC (base 1024) units with for size values
uk: Використовувати формат IEC (база 1024) для розмірів даних

en: Use checkboxes for first column
uk: Використовувати відмітки для першого стовпчика

en: Use compact (list) view
uk: Використовувати компактний вигляд (список)

en: Use completion instead of combo-box
uk: Використовувати автозаповнення замість списку значень

en: Use dialog text as tooltip
uk: Використовувати текст діалогу в якості підказки

en: Use radioboxes for first column
uk: Використовувати перемикач для першого стовпчика

en: Use regex in search
uk: Використовувати регулярні вирази в пошуку

en: Use specified color for background
uk: Використовувати вказаний колір фону

en: Use specified color for links
uk: Використовувати вказаний колір для посилань

en: Use specified color for text
uk: Використовувати вказаний колір тексту

en: Use specified icon theme instead of default
uk: Використовувати вказану тему іконок

en: Use specified langauge for syntax highlighting
uk: Використовувати вказану мову для підсвітки синтаксису

en: Use specified pattern for launch command in terminal (default: xterm -e %s)
uk: Використовувати вказаний шаблон для запуску в терміналі (без шаблону: xterm -e %s)

en: Use specified theme
uk: Використовувати вказану тему

en: Use spin button for text entry
uk: Використовувати числове поле замість тексту

en: VALUE
uk: ЗНАЧЕННЯ

en: WIDTH
uk: ШИРИНА

en: Watch for specific bar for auto close
uk: Слідкувати за певним індикатором для автозакриття

en: Watch fot changes in directory
uk: Слідкувати за змінами в каталозі

en: WxH+X+Y
uk: ВxШ+X+Y

en: YAD - Select File
uk: YAD - Вибір файлу

en: YAD is free software; you can redistribute it and/or modify it under the terms of the GNU General Public License as published by the Free Software Foundation; either version 3 of the License, or (at your option) any later version.
    
    YAD is distributed in the hope that it will be useful, but WITHOUT ANY WARRANTY; without even the implied warranty of MERCHANTABILITY or FITNESS FOR A PARTICULAR PURPOSE. See the GNU General Public License for more details.
    
    You should have received a copy of the GNU General Public License along with YAD. If not, see <http://www.gnu.org/licenses/>.
uk: YAD - це вільна програма; ви можете розповсюджувати її та/чи змінювати на умовах Загальної громадської ліцензії GNU, опублікованої Фондом вільного програмного забезпечення; або версії 3 цієї ліцензії, або (на ваш вибір) будь-якої пізнішої версії.
    Ця програма розповсюджується в сподіванні на те, що вона буде корисною, але БЕЗ БУДЬ-ЯКИХ ГАРАНТІЙ, в тому числі без неявної гарантії КОМЕРЦІЙНОЇ ЦІННОСТІ чи ПРИДАТНОСТІ ДЛЯ БУДЬ-ЯКИХ ЦІЛЕЙ. Докладніше про це дивіться Загальну громадську ліцензію GNU.
    Ви мали отримати копію Загальної громадської ліцензії GNU разом з цією програмою; якщо це не так, дивіться <http://www.gnu.org/licenses/>.

en: YEAR
uk: РІК

en: Yad notification
uk: Діалог повідомлень

en: Yet Another Dialog
    (show dialog boxes from shell scripts)
    
    Based on Zenity code
    
    Built with Webkit
    Built with GtkSourceView
    Built with GtkSpell
    Using GTK+ %d.%d.%d
uk: Yet Another Dialog
    (Програма для відображення діалогових вікон зі сценаріїв оболонки)
    
    Основана на коді Zenity
    
    Вбудована підтримка Webkit
    Вбудована підтримка GtkSourceView
    Вбудована підтримка GtkSpell
    Використовується GTK+ %d.%d.%d

en: [FILENAME]
uk: [НАЗВА ФАЙЛУ]

en: [NAME]
uk: [ІМ'Я]

en: [SIGNAL]
uk: [СИГНАЛ]

en: [TEXT]
uk: [ТЕКСТ]

en: built-in
uk: вбудований

en: scalable
uk: масштабований
