gui-ufw - en to uk translation catalogue (732 entries)

en:  (out)
uk:  (вихідний)

en:  ALLOW
uk:  ДОЗВОЛИТИ

en:  DENY
uk:  ЗАБОРОНИТИ

en:  IN
uk:  ДО

en:  LIMIT
uk:  ОБМЕЖИТИ

en:  OUT
uk:  З

en:  REJECT
uk:  ВІДМОВИТИ

en:  on
uk:  на

en: "Nothing Will Change"
uk: «Нічого не змінюється»

en: 3D Flying FPS by Outrage Entertainment
uk: 3D шутер від першої особи у польоті від компанії Outrage Entertainment

en: <b>Firewall</b>
uk: <b>Брандмауер</b>

en: <b>Listening Report</b>
uk: <b>Звіт щодо стеження</b>

en: <b>Profiles</b>
uk: <b>Профілі</b>

en: A 2D space combat game
uk: Двовимірна військова гра у космосі

en: A 2D/3D dungeon adventure game
uk: Пригодницький квест

en: A 3D clone of the Light Cycle game in Tron
uk: 3D-версія гонки на світлових мотоциклах з фільму «Трон»

en: A 3D flight simulator
uk: Просторовий імітатор польотів на літаку

en: A 3D sandbox construction game by Markus Persson
uk: Тривимірна гра у жанрі «пісочниці» від Маркуса Перссона

en: A 3D space combat game by NovaLogic
uk: Просторова бойова гра від NovaLogic

en: A 3D tank combat game by BraveTree Productions using the Torque Game Engine
uk: Тривимірна танкова битва від компанії BraveTree Productions на рушії Torque Game Engine (TGE)

en: A Breakout clone
uk: Клон Breakout

en: A Comanche RAH-66 helicopter simulation by NovaLogic
uk: Симулятор гелікоптера Comanche RAH-66 компанії NovaLogic

en: A Doom source port that accurately reproduces the experience of Doom as it was played in the 1990s
uk: Порт Doom, який точно відтворює те, як виглядав Doom у 1990-их

en: A F-16 simulation by NovaLogic
uk: Імітатор польотів на F-16 від NovaLogic

en: A F-22 Raptor simulation by NovaLogic
uk: Імітатор польотів на F-22 Raptor від NovaLogic

en: A FPS based on Darkplaces/Quake engine by id Software
uk: Шутер від першої особи на рушії Darkplaces/Quake від id Software

en: A FPS based on the Fasa Battletech universe
uk: Шутер від першої особи у всесвіті FASA та Battletech

en: A FPS based on the Torque Engine
uk: Стрілялка на основі рушія Torque

en: A FPS by Epic Games
uk: Стрілялка від Epic Games

en: A FPS by Monolith Productions
uk: Шутер від першої особи компанії Monolith Productions

en: A FPS by Padworld Entertainment based on Quake III, server on port 27960
uk: Стрілялка від Padworld Entertainment на основі Quake III, сервер на порту 27960

en: A FPS by Padworld Entertainment based on Quake III, server on port 27961
uk: Стрілялка від Padworld Entertainment на основі Quake III, сервер на порту 27961

en: A FPS by Padworld Entertainment based on Quake III, server on port 27962
uk: Заснований на Quake III шутер від першої особи компанії Padworld Entertainment, сервер на порту 27962

en: A FPS by Padworld Entertainment based on Quake III, server on port 27963
uk: Заснований на Quake III шутер від першої особи компанії Padworld Entertainment, сервер на порту 27963

en: A FPS by Ritual Entertainment
uk: Стрілялка від Ritual Entertainment

en: A FPS by Running with Scissors (uses the Unreal engine)
uk: Шутер від першої особи студії Running with Scissors (використовує рушій Unreal)

en: A FPS by Splash Damage
uk: Стрілялка від Splash Damage

en: A FPS by Xatrix Entertainment
uk: Стрілялка від Xatrix Entertainment

en: A FPS by id Software
uk: Стрілялка від id Software

en: A FPS by id Software, server on port 27660
uk: Стрілялка від id Software, сервер на порту 27660

en: A FPS by id Software, server on port 27961
uk: Стрілялка від id Software, сервер на порту 27661

en: A FPS by id Software, server on port 27962
uk: Стрілялка від id Software, сервер на порту 27662

en: A FPS by id Software, server on port 27963
uk: Стрілялка від id Software, сервер на порту 27663

en: A FPS combat game by NovaLogic
uk: Стрілялка від NovaLogic

en: A FPS from Monolith Productions
uk: Стрілялка від Monolith Productions

en: A FPS game based on the Cube engine
uk: Шутер від першої особи на рушії Cube

en: A FPS tank battle capture the flag game
uk: Танковий шутер від першої особи з захопленням прапорів

en: A M1A2 Abrams tank simulation by NovaLogic
uk: Симулятор танку M1A2 Abrams від NovaLogic

en: A MMORPG game by Blizzard Entertainment
uk: MMORPG (гра) від Blizzard Entertainment

en: A MUSH/MUD server
uk: Сервер MUSH/MUD

en: A Mikoyan-Gurevich MiG-29 Fulcrum simulation by NovaLogic
uk: Симулятор літака МіГ-29 Fulcrum від компанії NovaLogic

en: A Peripheral Bus Extension for Device Sharing over IP Network
uk: Розширення периферійних каналів для спільного використання пристроїв у IP-мережах

en: A RTS
uk: Стратегія у режимі реального часу

en: A RTS by Cyberlore Studios, ported to Linux by Linux Game Publishing
uk: Стратегія у реальному часі від Cyberlore Studios, портована на Linux компанією Linux Game Publishing

en: A RTS by Joymania
uk: RTS виробництва Joymania

en: A RTS game by Pumpkin Studios
uk: Стратегія у режимі реального часу від Pumpkin Studios

en: A RTS game with RPG and stealth elements from Nival Interactive
uk: Стратегія у реальному часі з елементами рольової гри й прихованого переміщення від компанії Nival Interactive

en: A RTS similar to The Settlers I & II from Blue Byte Software
uk: Стратегія у реальному часі типу Settlers I та II компанії Blue Byte Software

en: A RTS snowball fight
uk: Битва сніжками — стратегія у реальному часі

en: A RTS/FPS from S2 Games
uk: Стратегія у реальному часі/шутер від першої особи студії S2 Games

en: A SciFi FPS action adventure by 3D Realms
uk: Науково-фантастичний пригодницький шутер від першої особи компанії 3D Realms

en: A SciFi competitive FPS based on the CRX/id Tech 2 engine
uk: Науково-фантастичний конкурентний шутер від першої особи на рушії CRX/id Tech 2

en: A WWII FPS from Digital Illusions CE
uk: Шутер від першої особи на тему Другої світової війни від компанії Digital Illusions CE

en: A clone of Puzzle Bobble/Bust-a-Move
uk: Клон Puzzle Bobble/Bust-a-Move

en: A clone of Rampart from Atari Games
uk: Клон гри Rampart компанії Atari Games

en: A clone of Risk
uk: Клон гри Risk

en: A clone of TrackMania from Nadeo
uk: Клон гри TrackMania від Nadeo

en: A clone of Warlords
uk: Клон гри Warlords

en: A clone of strategy game Moonbase Commander by Humongous Entertainment
uk: Клон стратегічної гри Moonbase Commander компанії Humongous Entertainment

en: A common framework for building turn based space empire building games
uk: Загальний фреймворк для збірки покрокових ігор на тему будівництва імперії

en: A competitive FPS based on ioquake3/id tech 3 engine
uk: Конкурентний шутер від першої особи на рушії ioquake3/id tech 3

en: A competitive FPS based on the Qfusion 3D/id tech 2 engine
uk: Конкурентний шутер від першої особи на рушії Qfusion 3D/id tech 2

en: A dark 2D side-scrolling platform game developed by Crack dot Com
uk: Похмурий 2D-платформер з бічною прокруткою від Crack dot Com

en: A decentralized peer-to-peer networking framework with file sharing and messaging
uk: Фреймворк децентралізованої пірінгової мережі з файлообміном й обміном повідомленнями

en: A dragon-riding action-adventure from Surreal Software
uk: Гра з їздою на драконах у жанрі пригодницького бойовика від компанії Surreal Software

en: A fantasy FPS by Raven Software, server on port 26901
uk: Фентезійний шутер від першої особи компанії Raven Software, сервер на порту 26901

en: A fantasy FPS by Raven Software, server on port 26902
uk: Фентезійний шутер від першої особи компанії Raven Software, сервер на порту 26902

en: A fantasy FPS by Raven Software, server on port 26903
uk: Фентезійний шутер від першої особи компанії Raven Software, сервер на порту 26903

en: A fantasy FPS by Raven Software, server on port 27660
uk: Фентезійний шутер від першої особи компанії Raven Software, сервер на порту 27660

en: A fantasy MMORPG
uk: Фантазійна MMORPG

en: A fantasy strategy game by 3DO
uk: Фентезійна стратегічна гра компанії 3DO

en: A fighting game based on the physics sandbox model with customizable moves
uk: Гра-файтинг, заснована на фізичній моделі зі змінюваними рухами

en: A free MP3 streaming server
uk: Вільний сервер потокової трансляції музики MP3

en: A free and open source team-based first-person shooter with real-time strategy elements
uk: Вільна командна стрілялка від першої особи з відкритим кодом та елементами стратегії у режимі реального часу

en: A free, multiplayer, first-person shooter game
uk: Вільна стрілялка від першої особи для багатьох гравців

en: A free, open source 3D RTS game server
uk: Ігровий сервер вільної 3D-стратегії у реальному часі

en: A free/open-source RTS game of ancient warfare from Wildfire Games
uk: Вільна/відкрита стратегія у реальному часі на тему стародавніх війн від Wildfire Games

en: A futuristic RTS based on the Stratagus engine
uk: Футуристична стратегія у реальному часі на рушії Stratagus

en: A game based on The Settlers of Catan by Klaus Teuber
uk: Гра, заснована на грі Клауса Тойбера «Колонізатори» (The Settlers of Catan)

en: A game server browser from GameRanger Technologies
uk: Засіб перегляду ігрового сервера від GameRanger Technologies

en: A game server for Monopoly-like board games
uk: Ігровий сервер для настільних ігор типу «Монополії»

en: A map/chat/dice-rolling tool to allow players to play tabletop games on-line
uk: Мапа, балачка та інструмент для «кидання» кісток, що дозволяє грати у настольні ігри через Інтернет

en: A massively multiplayer online role-playing game
uk: Рольова гра у інтернеті для багатьох гравців

en: A maze combat game in 3D
uk: 3D-гра — бій у лабиринті

en: A mech FPS based on the Dream Pod 9 universe from Activision and Loki Software
uk: Механістичний шутер від першої особи, заснований на всесвіті Dream Pod 9 від Activision та Loki Software

en: A mesh networking protocol
uk: Протокол мережі з клітинковою топологією (mesh networking)

en: A modernization of the classic DOS game Scorched Earth
uk: Покращена версія класичної гри для DOS «Scorched Earth»

en: A multiplayer combat online game by Dynamix - main port
uk: Мережева військова гра для декількох гравців від Dynamix — основний порт

en: A multiplayer combat online game by Dynamix, all suggested ports open
uk: Мережева військова гра для декількох гравців від Dynamix, відкрито усі пропоновані порти

en: A real-time strategy game by TimeGate Studios
uk: Стратегічна гра у реальному часі компанії TimeGate Studios

en: A real-time tactics game from Bungie
uk: Тактична гра у реальному часі компанії Bungie

en: A realistic FPS by Frozen Sand, based on Quake III by id Software, server on port 27660
uk: Реалістичний шутер від першої особи компанії Frozen Sand, заснований на Quake III від id Software, сервер на порту 27660

en: A realistic FPS by Frozen Sand, based on Quake III by id Software, server on port 27961
uk: Реалістичний шутер від першої особи компанії Frozen Sand, заснований на Quake III від id Software, сервер на порту 27961

en: A realistic FPS by Frozen Sand, based on Quake III by id Software, server on port 27962
uk: Реалістичний шутер від першої особи компанії Frozen Sand, заснований на Quake III від id Software, сервер на порту 27962

en: A realistic FPS by Frozen Sand, based on Quake III by id Software, server on port 27963
uk: Реалістичний шутер від першої особи компанії Frozen Sand, заснований на Quake III від id Software, сервер на порту 27963

en: A simultaneous-turns strategy game from Sillysoft influenced by Diplomacy and Axis & Allies
uk: Одночасно-покрокова стратегічна гра компанії Sillysoft у дусі Diplomacy та Axis & Allies

en: A soccer game played with tanks by QuantiCode
uk: Гра у футбол танками від компанії QuantiCode

en: A source port of Descent II, the 3D Flying FPS by Outrage Entertainment
uk: Портована гра Descent II, 3D-шутер від першої особи у польоті від компанії Outrage Entertainment

en: A source port of Descent, the 3D Flying FPS by Outrage Entertainment
uk: Портована гра Descent, 3D-шутер від першої особи у польоті компанії Outrage Entertainment

en: A source port of id Software's Doom engine which supports Doom, Heretic, and Hexen
uk: Порт рушія Doom компанії id Software, що підтримує Doom, Heretic та Hexen

en: A space warfare game
uk: Гра у завоювання космічних просторів

en: A strategy game by Blizzard Entertainment
uk: Стратегічна гра від Blizzard Entertainment

en: A thermo-nuclear war strategy game from Introversion Software
uk: Стратегічна гра на тему термоядерної війни від Introversion Software

en: A third-person fantasy combat game by Human Head Studios
uk: Фентезійна бойова гра з виглядом від третьої особи компанії Human Head Studios

en: A top-down 2D clone of Valve Software's Counter-Strike by Unreal Software
uk: 2D-клон Counter-Strike з виглядом згори від компанії Unreal Software

en: A top-down arcade shooter with hovertanks by Kot-in-Action Creative Artel
uk: Двовимірна аркадна стрілялка з танками від Kot-in-Action Creative Artel

en: A turn-based 4X strategy game inspired by Master of Orion from MicroProse
uk: Покрокова глобальна стратегічна гра у дусі Master of Orion компанії MicroProse

en: A turn-based strategy game from Firaxis Games
uk: Покрокова стратегічна гра компанії Firaxis Games

en: A turn-based strategy game similar to Civilization I & II by Microprose
uk: Покрокова стратегічна гра, схожа на Civilization I та II від Microprose

en: A turn-based strategy game similar to Colonization by Microprose
uk: Покрокова стратегічна гра, подібна Colonization від Microprose

en: A twitch-based, science fiction massively multiplayer online role-playing game (MMORPG)
uk: Заснована на twitch науково-фантастична рольова гра у інтернеті для багатьох гравців (MMORPG)

en: A unofficial online BattleTech game
uk: Неофіційна гра у BattleTech у інтернеті

en: A volleyball game
uk: Гра у волейбол

en: A web-based file hosting service
uk: Веб-служба зберігання файлів

en: A webcam viewer for web servers with an optional Java-based viewer
uk: Засіб перегляду веб-камер для веб-серверів з додатковим заснованим на Java переглядачем

en: AIM talk protocol
uk: Протокол спілкування AIM

en: About Gufw Firewall
uk: Про брандмауер Gufw

en: Add
uk: Додати

en: Add a Firewall Rule
uk: Додати правило брандмауера

en: Add a profile
uk: Додати профіль

en: Add a rule...
uk: Додати правило…

en: Additional Ports for Call of Duty: Modern Warfare 2 Multiplayer
uk: Додаткові порти для Call of Duty: Modern Warfare 2 Multiplayer

en: Address
uk: Адреса

en: Advanced
uk: Розширені

en: All
uk: Усі

en: All Interfaces
uk: Усі інтерфейси

en: All Services
uk: Усі служби

en: All files
uk: Усі файли

en: All the ufw rules will be appear in all profiles.
uk: Усі правила ufw буде показано в усіх профілях.

en: Allow
uk: Дозволити

en: Allow: Will allow traffic.
uk: Дозволити: дозволити обмін даними.

en: Alternate 25600 remote administration Telnet port for Serious Engine dedicated server
uk: Альтернативний порт 25600 для віддаленого адміністрування по Telnet виділеного сервера гри Serious Engine

en: Amule
uk: aMule

en: An ASCII-art 2D deathmatch game
uk: Двовимірна ASCII-псевдографічна deathmatch-гра

en: An action/RTS/platform game by RedWolf Design; LAN game discovery port
uk: Екшен/стратегія/платформер від компанії RedWolf Design; порти розпізнавання гравців у локальній мережі

en: An action/RTS/platform game by RedWolf Design; host ports
uk: Екшен/стратегія/платформер від компанії RedWolf Design; порти основної системи

en: An action/RTS/platform game by RedWolf Design; standard ports
uk: Екшен/стратегія/платформер від компанії RedWolf Design; стандартні порти

en: An arcade combat game inspired by Worms from Team17 Software
uk: Аркадна битва у дусі Worms компанії Team17 Software

en: An audio streaming server
uk: Сервер потокового звукового мовлення

en: An easy way to configure your firewall
uk: Простий спосіб налаштувати ваш брандмауер

en: An enhanced clone of Chris Sawyer's Transport Tycoon Deluxe
uk: Покращений клон «Transport Tycoon Deluxe» Кріса Сойера

en: An enhanced clone of RTS game Total Annihilation by Cavedog Entertainment
uk: Покращений клон стратегічної гри Total Annihilation компанії Cavedog Entertainment

en: An enhanced multiplayer version of Quake by id Software
uk: Покращена багатокористувацька версія Quake компанії id Software

en: An enhanced port of Marathon 2: Durandal from Bungie Software
uk: Покращений порт Marathon 2: Durandal компанії Bungie Software

en: An enhanced version of Duke Nukem 3D
uk: Розширена версія Duke Nukem 3D

en: An enhanced version of Star Control II from 3DO
uk: Покращена версія Star Control II компанії 3DO

en: An online multiplayer adaptation of the Scotland Yard board game
uk: Мережева адаптація настільної гри Scotland Yard для декількох гравців

en: An online multiplayer tactical warfare game
uk: Багатокористувацька тактична онлайн-гра

en: An online tactical turn-based MMORPG
uk: Тактична покрокова MMORPG

en: An open source first-person shooter that runs on the Cube Engine 2
uk: Стрілялка з відкритим кодом, працює на основі рушія Cube 2

en: An open source sidescrolling multiplayer shooting game
uk: Стрілялка для декількох гравців з гортанням поля битви та відкритим кодом

en: An open source telephony switching and private branch exchange service
uk: Програма з відкритим кодом для забезпечення роботи комутованої телефонії та служби конфіденційного обміну даними

en: An open source, cooperative multiplayer graphical RPG and adventure game
uk: Відкрита багатокористувацька графічна рольова та пригодницька гра з кооперативним режимом

en: An open-source 3D RTS inspired by X-COM
uk: Тривимірна стратегія у реальному часі у дусі X-COM з відкритим джерельним кодом

en: An open-source MMORPG
uk: MMORPG з відкритим кодом

en: An original shortest path algorithm and core concept
uk: Оригінальна гра на пошук найкоротшого шляху з цікавою концепцією

en: An uncomplicated way to manage your firewall, powered by ufw. Easy, simple, nice and useful! :)
uk: Проста програма для керування вашим брандмауером, створена на основі ufw. Простота, краса та корисність! :)

en: Anywhere
uk: Звідки завгодно

en: Appending new rules:
uk: Дописування нових правил:

en: Application
uk: Програма

en: Application Filter
uk: Застосування фільтру

en: Application:
uk: Програма:

en: Armagetron Advanced
uk: Розширений Armagetron

en: At the end
uk: В кінці

en: Audio Video;
uk: Звук та відео;

en: Audio Video;TV;
uk: Звук та відео;Телебачення;

en: Authentication is required to run the Firewall Configuration
uk: Щоб запустити засіб налаштовування брандмауера, слід пройти розпізнавання

en: Backup server from Zmanda; standard port with nf_conntrack_amanda
uk: Сервер резервного копіювання компанії Zmanda; стандартний порт з nf_conntrack_amanda

en: Basic
uk: Основи

en: Battlefield 1942 Console
uk: Battlefield 1942 (консоль)

en: BitTorrent Full
uk: BitTorrent (усі можливості)

en: BitTorrent Minimum
uk: BitTorrent (мінімальний режим)

en: BitTorrent client used to transfer files via the BitTorrent protocol. Vuze uses the Azureus Engine
uk: Клієнт BitTorrent, що використовується для обміну файлами за допомогою протоколу BitTorrent. У Vuze використовується рушій обробки даних Azureus.

en: BitTorrent client which features a simple interface on top of a cross-platform backend
uk: Клієнт BitTorrent з простим інтерфейсом поверх кросплатформового бекенду

en: BitTorrent peer-peer file sharing
uk: Пірингова файлообмінна мережа BitTorrent

en: Black Hawk Down. A FPS combat game by NovaLogic
uk: Black Hawk Down. Стрілялка від NovaLogic

en: Blobby Volley 2
uk: Волейбол Blobby 2

en: Bonjour protocol
uk: Протокол Bonjour

en: Both
uk: Обидва

en: By default, the firewall does not open ports to the outside world.
uk: Типово, брандмауер не відкриває порти для з’єднань із зовнішніми серверами. Тому, якщо брандмауер буде увімкнено, ви просто не зможете працювати у мережі.

en: By example, if you have 3 rules, you can't insert a rule into position 4
uk: Наприклад, якщо у вас 3 правила, ви можете вставити правило у позицію 4

en: Castle-Combat - 50386/tcp
uk: Castle-Combat — 50386/tcp

en: Castle-Combat - 8787/tcp
uk: Castle-Combat — 8787/tcp

en: Category:
uk: Категорія:

en: Changing profile:
uk: Змінюємо профіль:

en: Choose a TCP or UDP Protocol with a range of ports
uk: Виберіть протокол TCP або UDP з діапазоном портів

en: Client
uk: Клієнт

en: Client, Dedicated Servers, P2P and Voice Chat
uk: Клієнт, спеціалізовані сервери, P2P та голосове спілкування

en: Client, dedicated servers, P2P and voice chat
uk: Клієнт, спеціалізовані сервери, P2P та голосове спілкування

en: Clonk Host
uk: Clonk (основна система)

en: Computer system monitor, network monitoring and infrastructure monitoring software application
uk: Програма моніторингу системи, мережі та інфраструктури

en: Confirm Delete Dialog: Disabled
uk: Діалогове вікно підтвердження вилучення: вимкнено

en: Confirm Delete Dialog: Enabled
uk: Діалогове вікно підтвердження вилучення: увімкнено

en: Conquest Metaserver
uk: Метасервер Conquest

en: Copy app values and jump to Advanced Tab
uk: Копіювати значення для програми і перейти до вкладки «Додатково»

en: Copy log to clipboard
uk: Копіювати журнал до буфера

en: Create a rule from the listening report...
uk: Створити правило на основі звіту щодо даних…

en: Created Profile:
uk: Створений профіль:

en: Cross-platform BitTorrent client GUI written with Qt4
uk: Кросплатформовий GUI клієнта BitTorrent, написаний на Qt4

en: Cross-platform BitTorrent client written with Python and GTK+
uk: Кросплатформовий клієнт BitTorrent, написаний на Python та GTK+

en: Crossfire Metaserver
uk: Метасервер Crossfire

en: Cue sports simulation with Carambol, Snooker, and Pool
uk: Симулятор більярдних ігор з карамболем, снукером та пулом

en: Current profile
uk: Поточний профіль

en: DAAP audio server formerly known as mt-daapd
uk: Звуковий сервер DAAP, раніше називався mt-daapd

en: DOS system emulator
uk: Емулятор системи DOS

en: DOSBox Modem
uk: Модем DOSBox

en: DXX-Rebirth on YANG
uk: DXX-Rebirth на YANG

en: DXX-Rebirth, a source port of Descent, connected through YANG
uk: DXX-Rebirth, порт джерельного коду Descent, під’єднаний через YANG

en: Data storage device temperature data server
uk: Сервер даних про температуру пристроїв зберігання інформації

en: Dedicated Servers
uk: Спеціалізовані сервери

en: Dedicated server for the FPS by Croteam
uk: Виділений сервер для шутера від першої особи компанії Croteam

en: Dedicated server for the FPS by Croteam, alternate game port 25601
uk: Виділений сервер для шутера від першої особи компанії Croteam, альтернативний порт 25601

en: Default port for Neverwinter Nights, a RPG from Bioware
uk: Типовий порт для Neverwinter Nights, рольової гри від Bioware

en: Default remote administration Telnet port for Serious Engine dedicated server
uk: Стандартний порт для віддаленого адміністрування по Telnet виділеного сервера Serious Engine

en: Delete it before from the Preferences Window or rename the file (the profile will be the filename)
uk: Перед тим, вилучте файл за допомогою вікна налаштувань або перейменуйте його (назву профілю буде визначено за назвою файла)

en: Delete rule
uk: Вилучити правило

en: Deleted Profile:
uk: Вилучений профіль:

en: Deleting previous rules:
uk: Вилучаємо попередні правила:

en: Deluge Torrent
uk: Торенти Deluge

en: Delux, Ancient Empires and American History: A turn-based strategy game from Sillysoft influenced by Risk
uk: Delux, Ancient Empires та American History: покрокова стратегічна гра, створена Sillysoft під впливом Risk

en: Deny
uk: Заборонити

en: Deny: Will deny traffic.
uk: Заборонити: заборонити обмін даними.

en: Digital Audio Access Protocol
uk: Протокол доступу до цифрових звукових даних

en: Direction:
uk: Напрямок:

en: Do not Log
uk: Не вести журнал

en: Do you want to continue?
uk: Бажаєте продовжити?

en: Domain Name System
uk: Система назв доменів

en: Dynamic Host Configuration Protocol
uk: Протокол динамічного налаштовування клієнта (DHCP)

en: Edit the selected rule
uk: Змінити позначене правило

en: Edited Profile:
uk: Редагований профіль:

en: Editing rule (Adding):
uk: Редагування правила (додавання):

en: Editing rule (Removing):
uk: Редагування правила (вилучення):

en: Edward Snowden's Greatest Fear
uk: Найстрашніший кошмар Едварда Сноудена

en: Enter at least one character
uk: Вкажіть принаймні один символ

en: Error
uk: Помилка

en: Error running:
uk: Помилка виконання:

en: Error. Review Gufw Log
uk: Помилка. Ознайомтеся з журналом Gufw.

en: Error: Firewall is disabled
uk: Помилка: брандмауер вимкнено

en: Error: No rules added. Review the log
uk: Помилка: правила не додано. Перегляньте журнал.

en: Export Profile
uk: Експорт профілю

en: Export cancelled
uk: Експортування скасовано

en: Extensible Messaging and Presence Protocol (Jabber) client connection with SSL encryption
uk: Протокол XMPP — клієнтське з’єднання (Jabber) з SSL-шифруванням

en: Extensible Messaging and Presence Protocol client connection (Jabber)
uk: Протокол XMPP — клієнтське з’єднання (Jabber)

en: Extensible Messaging and Presence Protocol link-local messaging/serverless messaging
uk: Протокол XMPP — обмін повідомленнями без сервера у межах одного сегменту мережі (link-local)

en: Extensible Messaging and Presence Protocol server-server connection
uk: Протокол XMPP — з’єднання сервер-сервер

en: F-16 Multirole Fighter
uk: Багатоцільовий винищувач F-16

en: FAQ
uk: Поширені питання

en: FPS by Croteam
uk: Стрілялка від Croteam

en: Fantasy combat FPS by Raven Software
uk: Фентезійний шутер від першої особи компанії Raven Software

en: Fantasy combat game by Blizzard Entertainment
uk: Фантазійна бойова гра від Blizzard Entertainment

en: Feature rich BitTorrent client by KDE
uk: Функціонально багатий клієнт BitTorrent для KDE

en: File Transfer Protocol
uk: Протокол передавання файлів

en: File hosting service, that offers cloud storage, file synchronization and client software
uk: Сервіс хостингу файлів, що пропонує хмарне сховище, синхронізацію файлів та клієнтське ПЗ

en: File synchronization utility
uk: Засіб синхронізації даних файлів

en: Filename has not valid characters. Rename the file
    to only letters, numbers, dashes and underscores
uk: У назві файла містилися некоректні символи. Перейменуйте файл
    так, щоб у назві містилися лише літери латиниці, цифри, дефіси і символи підкреслювання.

en: Filename has wrong permissions (not 600). Trust only on your exported profiles
uk: Правила доступу до цього файла є помилковими (не 600). Довіряйте лише вашим експортованим профілям.

en: Firefly Media Server
uk: Медіасервер Firefly

en: Firewall
uk: Фаєрвол

en: Firewall Configuration
uk: Налаштування брандмауера

en: Firewall Preferences
uk: Параметри брандмауера

en: Firewall disabled
uk: Брандмауер вимкнено

en: Firewall enabled
uk: Брандмауер увімкнено

en: For Steam Client see the category: Games / Steam
uk: Пункт клієнта Steam розташовано у категорії «Ігри/Steam»

en: Free peer-to-peer file sharing application that works with the EDonkey network and the Kad network
uk: Вільний додаток для пірингового файлообміну, що працює у мережах EDonkey та Kad

en: From:
uk: З:

en: Frostwire peer-peer file sharing on default port
uk: Типовий порт системи обміну файлами Frostwire

en: Full
uk: Повний

en: Full Metal Soccer master server
uk: Основний сервер Full Metal Soccer

en: Full Metal Soccer ranking server
uk: Сервер оцінювання Full Metal Soccer

en: Full Metal Soccer server
uk: Full Metal Soccer (сервер)

en: GGZ Gaming Zone
uk: Зона ігор GGZ

en: Game client traffic, typically Matchmaking and HLTV and Steam downloads
uk: Обмін даними для ігрових клієнтів, типово отримання ігор з Matchmaking, HLTV та Steam

en: GameSpy Arcade
uk: Аркада GameSpy

en: GameSpy Arcade gaming network
uk: Ігрова мережа GameSpy Arcade

en: Gamer's Internet Tunnel
uk: Ігровий інтернет-тунель

en: Games for Windows - Live
uk: Games for Windows — Live

en: Games using MSN Gaming Zone API
uk: Ігри, що використовують MSN Gaming Zone API

en: Games;
uk: Ігри;

en: Games;Action;
uk: Ігри;Екшн;

en: Games;Adventure;
uk: Ігри;Пригоди;

en: Games;Arcade;
uk: Ігри;Аркади;

en: Games;Board;
uk: Ігри;Ігри на дошці;

en: Games;Role;
uk: Ігри;Рольові;

en: Games;Simulation;
uk: Ігри;Імітатори;

en: Games;Sports;
uk: Ігри;Спортивні;

en: Games;Steam;
uk: Ігри;Steam;

en: Games;Strategy;
uk: Ігри;Стратегії;

en: Games;Strategy;Java;
uk: Ігри;Стратегія;Java;

en: Getting started
uk: Перші кроки

en: Gufw Log removed
uk: Журнал Gufw вилучено

en: Gufw Log: Removed
uk: Журнал Gufw: вилучено

en: Gufw Logging: Disabled
uk: Журнал Gufw: вимкнено

en: Gufw Logging: Enabled
uk: Журнал Gufw: увімкнено

en: Gufw is already running. If this is wrong, remove the file:
uk: Gufw вже запущено. Якщо це не так, вилучте цей файл:

en: Gufw profile
uk: Профіль Gufw

en: H.323 Call Signaling
uk: Повідомлення щодо викликів H.323

en: H.323 Gatekeeper Registration, Admission and Status (H.225)
uk: Реєстрація, допуск та служба даних шлюзів H.323 (H.225)

en: H.323 discovery
uk: H.323 (виявлення служб)

en: H.323 multicast gatekeeper discovery (H.225)
uk: Виявлення шлюзів трансляції H.323 (H.225)

en: HTTP - 8008/tcp
uk: HTTP — 8008/tcp

en: HTTP - 8090/tcp
uk: HTTP — 8090/tcp

en: Hexen II - 26900/udp
uk: Hexen II — 26900/udp

en: Hexen II - 26901/udp
uk: Hexen II — 26901/udp

en: Hexen II - 26902/udp
uk: Hexen II — 26902/udp

en: Hexen II - 26903/udp
uk: Hexen II — 26903/udp

en: HexenWorld - 26950/udp
uk: HexenWorld — 26950/udp

en: HexenWorld server by Raven Software
uk: Сервер HexenWorld від Raven Software

en: High
uk: Високий

en: Home
uk: Домівка

en: How to autostart Gufw with the system?
uk: Як наказати системі запускати Gufw автоматично під час завантаження?

en: I see some rules in all profiles
uk: Деякі правила з’являються у всіх профілях. Чому?

en: I want even more!
uk: Потрібно більше!

en: IP
uk: IP-адреса

en: IPX network emulator from Morpheus Software
uk: Емулятор мережі IPX компанії Morpheus Software

en: IRC - 194/tcp
uk: IRC — 194/tcp

en: Icecast - 8000:8001/tcp
uk: Icecast — 8000:8001/tcp

en: Icecast stream
uk: Потокове мовлення Icecast

en: Icecast with SHOUTcast-compatible stream
uk: Icecast з SHOUTcast-сумісним потоком

en: If you are a normal user, you will be safe with this setting (Status=On, Incoming=Deny, Outgoing=Allow). Remember to append allow rules for your P2P apps:
uk: Звичайному користувачеві достатньо скористатися такими параметрами: Стан=Увімкнено, Вхідні=Заборонити, Вихідні=Дозволити. Не забудьте відкрити доступ для ваших програм обміну файлами:

en: Immutable Rule
uk: Незмінне правило

en: Import Profile
uk: Імпортувати профіль

en: Import cancelled
uk: Імпортування скасовано

en: In
uk: Вхід

en: Incoming policy changed
uk: Змінено правила обробки вхідних з’єднань

en: Incoming:
uk: Вхідні:

en: Insert IP/Ports
uk: Додавання IP-адрес та портів

en: Insert Port
uk: Додавання порту

en: Insert number bigger that number of rules
uk: Вставте число, більше за кількість правил

en: Insert:
uk: Вставити:

en: Interface daemon for GPS receivers
uk: Інтерфейсний демон для GPS-приймачів

en: Interface:
uk: Інтерфейс:

en: Internet Message Access Protocol
uk: Internet Message Access Protocol (протокол доступу до повідомлень у інтернеті, пошта)

en: Internet Printing Protocol
uk: Протокол друку інтернетом

en: Internet Relay Chat on SSL default port 6697
uk: IRC на типовому порті SSL, 6697

en: Internet Relay Chat on common default port 6667, using nf_conntrack_irc DCC helper
uk: Internet Relay Chat на стандартному порту типово 6667, з використанням nf_conntrack_irc DCC helper

en: Internet Relay Chat on official port 194 (rarely used)
uk: IRC на офіційному порті 194 (рідкісні випадки)

en: Internet game browser and IPX network emulator
uk: Оглядач інтернет-ігор та емулятор мережі IPX

en: It's also known as The Saga of Ryzom, is a massively multiplayer online role-playing game (MMORPG)
uk: Також відома яка The Saga of Ryzom, рольова гра у інтернеті (MMORPG)

en: Kerberos v5 Full
uk: Kerberos v5 (повністю)

en: Kerberos v5 KDC server
uk: Сервер KDC Kerberos v5

en: Kerberos v5 admin
uk: Kerberos v5 (адміністратор)

en: Kerberos v5 password
uk: Kerberos v5 (пароль)

en: Kerberos v5 server
uk: Kerberos v5 (сервер)

en: LBreakout2 - 2002/udp
uk: LBreakout2 — 2002/udp

en: LBreakout2 - 8001/udp
uk: LBreakout2 — 8001/udp

en: LDAP server
uk: Сервер LDAP

en: LDAP server (LDAPS)
uk: Сервер LDAP (LDAPS)

en: LPD server
uk: Сервер LPD

en: Land Warrior. A FPS combat game by NovaLogic
uk: Land Warrior. Шутер від першої особи компанії NovaLogic

en: Less seconds uses more CPU
    This interval will apply the next time you expand the Listening Report
uk: Менше значення у секундах призводить до більшого навантаження на процесор
    Це значення інтервалу буде застосовано під час наступного розгортання звіту щодо обробки даних

en: Limit
uk: Обмежити

en: Limit: Will deny traffic if an IP tried several connections.
uk: Обмежити: заборонити обмін даними, якщо з певної IP-адреси зроблено спробу встановити декілька з’єднань.

en: Lo_gging Gufw activity
uk: Вести _журнал дій Gufw

en: Log
uk: Журнал

en: Log All
uk: Записувати усе

en: Log:
uk: Журнал:

en: Lore Invasion. A mech-style FPS by Max Gaming Technologies using the Torque Game Engine
uk: Lore Invasion. Механістичний шутер від першої особи компанії Max Gaming Technologies на рушії Torque

en: Low
uk: Низький

en: MSN chat protocol (with file transfer and voice)
uk: Протокол балачки MSN (з передачею файлів та голосу)

en: MSN chat protocol SSL
uk: Протокол спілкування MSN (SSL)

en: ManiaDrive game server
uk: Ігровий сервер ManiaDrive

en: ManiaDrive/Raydium game monitor HTTP server
uk: Сервер HTTP спостереження за іграми ManiaDrive/Raydium

en: Medium
uk: Середній

en: Metaserver for Crossfire RPG
uk: Метасервер Crossfire RPG

en: Metaserver for Pioneers
uk: Метасервер для Pioneers

en: Modular printing system for Unix-like computer operating systems
uk: Модульна система друку для Unix-подібних операційних систем

en: Murmur voice chat server (counterpart to Mumble client)
uk: Сервер голосової балачки Murmur (для клієнта Mumble)

en: Music Player Daemon. A server for streaming music
uk: Music Player Daemon. Сервер потокової трансляції музики

en: MySQL Database
uk: База даних MySQL

en: MythTV backend
uk: Модуль MythTV

en: NASCAR Racing 2002/03 1 player
uk: NASCAR Racing 2002/03 (1 гравець)

en: NASCAR Racing 2002/03 16 players
uk: NASCAR Racing 2002/03 (16 гравців)

en: NASCAR Racing 2002/03 2 players
uk: NASCAR Racing 2002/03 (2 гравці)

en: NASCAR Racing 2002/03 32 players
uk: NASCAR Racing 2002/03 (32 гравці)

en: NASCAR Racing 2002/03 4 players
uk: NASCAR Racing 2002/03 (4 гравці)

en: NASCAR Racing 2002/03 42 players
uk: NASCAR Racing 2002/03 (42 гравці)

en: NFS (Chris Lowth)
uk: NFS (Кріс Лоут)

en: NFS Quota (Chris Lowth)
uk: NFS Quota (Кріс Лоут)

en: NFS with user/group filesystem usage quota support with static ports at 32765:32769 (some conflicts with popular games)
uk: NFS з підтримкою квот використання файлової системи користувачами/групами, зі статичними портами 32765:32769 (можливі конфлікти з деякими популярними іграми)

en: NFS with user/group filesystem usage quota support with static ports at 4000:4003 (some conflicts with popular games; statd broadcast on random port)
uk: NFS з підтримкою квот використання файлової системи користувачами або групами та статичними портами у діапазоні 4000:4003 (має певні конфлікти з популярними іграми; трансляція statd на випадковому порту)

en: Name
uk: Назва

en: Name:
uk: Назва:

en: Network File System
uk: Мережева файлова система

en: Network File System protocol with filesystem usage quota support with static ports at relatively unused 4194:4198 (4195 broadcast out)
uk: Протокол NFS з підтримкою квот використання файлової системи та статичними портами у відносно маловживаному діапазоні 4194:4198 (зовнішня трансляція на 4195)

en: Network File System protocol with static ports at 32765:32768 (some conflicts with popular games)
uk: Протокол NFS зі статичними портами у діапазоні 32765:32768 (деякі конфлікти з популярними іграми)

en: Network File System protocol with static ports at 4000:4002 (some conflicts with popular games; statd broadcast on random port)
uk: Протокол NFS зі статичними портами у діапазоні 4000:4002 (конфліктує із деякими популярними іграми; трансляція statd на випадковому порті)

en: Network File System protocol with static ports at relatively unused 4194:4197 (4195 broadcast out)
uk: Протокол NFS зі статичними портами у відносно маловживаному діапазоні 4194:4197 (зовнішня трансляція на 4195)

en: Network Time Protocol
uk: протокол мережевого часу

en: Network UPS Tools
uk: Мережеві інструменти UPS

en: Network games using DirectX 7 API
uk: Мережеві ігри, що використовують DirectX 7 API

en: Network games using DirectX 8 API
uk: Мережеві ігри, що використовують DirectX 8 API

en: Network games using Games for Windows - Live API
uk: Мережеві ігри, що використовують Games for Windows — Live API

en: Network support for GNOME Games
uk: Мережева підтримка для ігор GNOME

en: Network;
uk: Мережа;

en: Network;Archiving;
uk: Мережа;Архівування;

en: Network;Audio Video;
uk: Мережа;Звук та відео;

en: Network;Audio Video;Audio;
uk: Мережа;Звук та відео;Звук;

en: Network;Audio Video;Video;
uk: Мережа;Звук та відео;Відео;

en: Network;Cloud;
uk: Мережа;Хмара;

en: Network;File Transfer;
uk: Мережа;Передавання файлів;

en: Network;File Transfer;P2P;
uk: Мережа;Передавання файлів;P2P;

en: Network;Games;
uk: Мережа;Ігри;

en: Network;Geography;
uk: Мережа;Географія;

en: Network;IRC;
uk: Мережа;IRC;

en: Network;P2P;
uk: Мережа;P2P;

en: Network;Printing;
uk: Мережа;Друк;

en: Network;Remote Access;
uk: Мережа;Віддалений доступ;

en: Network;Scanning;
uk: Мережа;Сканування;

en: Network;Services;
uk: Мережа;Служби;

en: Network;Shell;
uk: Мережа;Оболонки;

en: Network;Telephony;
uk: Мережа;Телекомунікація;

en: Network;Telephony;Instant Messaging;
uk: Мережа;Телекомунікація;Обмін повідомленнями;

en: Network;Telephony;Video Conference;
uk: Мережа;Телекомунікація;Відеоконференції;

en: Network;Time;
uk: Мережа;Час;

en: Network;Video Conference;
uk: Мережа;Відеоконференції;

en: Networked sound server
uk: Мережевий сервер звуку

en: Neverwinter Nights server
uk: Neverwinter Nights (сервер)

en: Nicotine is a SoulSeek client written in Python, based on the PySoulSeek project
uk: Nicotine — клієнт SoulSeek, написаний на Python та заснований на проекті PySoulSeek

en: No changes were made!
uk: Змін не внесено!

en: No rule selected
uk: Не позначено жодного правила

en: Not Forward
uk: Не переспрямовувати

en: Off
uk: Вимкнено

en: Office
uk: Офіс

en: Office;Database;
uk: Офіс;База даних;

en: Only the rules added from Gufw will be exported (not ufw rules)
uk: Буде експортовано лише правила, додані Gufw (не правила ufw)

en: OpenMeetings Desktop Sharing Protocol (ODSP)
uk: Протокол сумісного доступу до стільниці OpenMeetings (ODSP)

en: OpenMeetings HTTP server
uk: OpenMeetings (сервер HTTP)

en: OpenMeetings Real Time Messaging Protocol over HTTP
uk: OpenMeetings: протокол RTMP через HTTP

en: OpenMeetings Real Time Messaging Protocol over SSL
uk: OpenMeetings: протокол RTMP через SSL

en: OpenMeetings Secure RTMP
uk: OpenMeetings (безпечний RTMP)

en: OpenMeetings Tunneled RTMP
uk: OpenMeetings (тунельований RTMP)

en: OpenTTD server
uk: Сервер OpenTTD

en: Operation cancelled
uk: Дію скасовано

en: Out
uk: Вихід

en: Outgoing policy changed
uk: Змінено правила обробки вихідних з’єднань

en: Outgoing:
uk: Вихідні:

en: P2P and Voice Chat
uk: P2P та голосова балачка

en: Paste your current local IP
uk: Впишіть вашу поточну IP-адресу

en: People Nearby (Bonjour/Salut) functionality in Empathy
uk: Функціональність People Nearby (Bonjour/Salut) у Empathy

en: Pioneers Metaserver
uk: Метасервер Pioneers

en: Player vs Player Gaming Network Address translation port
uk: Порт передавання адрес ігрової мережі PPGN

en: Player vs Player Gaming Network server emulation based on bnetd
uk: Емуляція сервера ігрової мережі PPGN на основі bnetd

en: Please, just one Gufw's instance
uk: Будь ласка, лише один екземпляр Gufw

en: Policy:
uk: Правила:

en: Port
uk: Порт

en: Port Mapping Protocol
uk: Протокол прив’язування портів

en: Port or service
uk: Порт або служба

en: Port:
uk: Порт:

en: Ports:
uk: Порти:

en: Postfix Mail Server SMTP
uk: Поштовий сервер Postfix (SMTP)

en: Postfix Mail Server SMTPS
uk: Поштовий сервер Postfix (SMTPS)

en: Postfix Mail Server Submission
uk: Подання даних на поштовий сервер Postfix

en: Postfix is a high-performance mail transport agent
uk: Postfix — агент передавання пошти з високим рівне швидкодії

en: Preconfigured
uk: Попередньо сконфігуровані

en: Profile
uk: Профіль

en: Profile already exists
uk: Профіль з такою назвою вже існує

en: Profile exist
uk: Такий профіль уже існує

en: Profile exported
uk: Профіль експортовано

en: Profile exported:
uk: Експортовано профіль:

en: Profile imported, now you can choose it in the profiles
uk: Профіль імпортовано, тепер ви можете вибрати його у списку профілів

en: Profile imported:
uk: Профіль імпортовано:

en: Profile not erasable
uk: Вилучення профілю неможливе

en: Profile not valid
uk: Некоректний профіль

en: Proprietary Voice over IP service and software application
uk: Пропрієтарна служба й додаток для голосового зв’язку за протоколом VoIP

en: Protocol
uk: Протокол

en: Protocol:
uk: Протокол:

en: Public
uk: Загальнодоступне місце

en: PvPGN Address Translation
uk: Перенесення адрес PvPGN

en: Quake III - 27960/udp
uk: Quake III — 27960/udp

en: Quake III - 27961/udp
uk: Quake III — 27961/udp

en: Quake III - 27962/udp
uk: Quake III — 27962/udp

en: Quake III - 27963/udp
uk: Quake III — 27963/udp

en: RTMP Real Time Messaging Protocol
uk: RTMP (протокол обміну повідомленнями у режимі реального часу)

en: Racing simulators from Papyrus Design Group
uk: Гоночні симулятори від Papyrus Design Group

en: Railroad strategy game by PopTop Software
uk: Залізнична стратегічна гра компанії PopTop Software

en: Refresh Interval:
uk: Інтервал оновлення:

en: Refresh Interval:
uk: Інтервал оновлення:

en: Reject
uk: Відмовити

en: Reject: Will deny traffic and will inform that it has been rejected.
uk: Відмовити: заборонити обмін даними і проінформувати про це того, хто надіслав дані.

en: Remember to open the ports on the router
uk: Не забудьте відкрити порти на маршрутизаторі

en: Remote Assistance/Remote Desktop Protocol/Terminal Services (RDP)
uk: Віддалена допомога/Протокол віддаленого керування стільницею/Служби терміналів (RDP)

en: Remote Desktop Protocols
uk: Протоколи роботи з віддаленою стільницею

en: Remote Plugin Executor
uk: Засіб віддаленого виконання додатків

en: Remote control for Transmission
uk: Віддалене керування Transmission

en: Remote control for Vuze
uk: Віддалене керування Vuze

en: Remove
uk: Вилучити

en: Remove log
uk: Вилучити журнал

en: Remove the selected profile
uk: Вилучити позначений профіль

en: Remove the selected rule(s)
uk: Вилучити позначені правила

en: Removed rules and reset firewall!
uk: Вилучити правило й перезапустити міжмережевий екран

en: Renamed profile:
uk: Перейменований профіль:

en: Report
uk: Звіт

en: Reset Firewall
uk: Перезапуск брандмауера

en: Restart your firewall to refresh to the real status
    and please report this bug
uk: Перезапустіть брандмауер для оновлення даних щодо стану і повідомте про цю ваду

en: Restart your firewall to refresh to the real status and please report this bug
uk: Перезапустіть брандмауер для оновлення даних щодо стану і повідомте про цю ваду

en: Review that ports are the same in /etc/asterisk/rtp.conf
uk: Переглянути, чи є порти тотожними до вказаних у /etc/asterisk/rtp.conf

en: Routed policy changed
uk: Змінено правила маршрутизації

en: Routed:
uk: Маршрутизація:

en: Rule
uk: Правило

en: Rule Description
uk: Опис правила

en: Rule number to insert
uk: Номер правила, яке потрібно вставити

en: Rule(s) added
uk: Додано правила

en: Rule(s) deleted
uk: Правила вилучено

en: Rules
uk: Правила

en: Rune admin
uk: Rune (адміністратор)

en: SANE Manual
uk: SANE (налаштування вручну)

en: SANE scanner
uk: Сканер SANE

en: SEDS - port 25601
uk: SEDS — порт 25601

en: SEDS Admin - port 25600
uk: SEDS Admin — порт 25600

en: SEDS Remote Admin
uk: SEDS (віддалене адміністрування)

en: SMB/CIFS protocol for Unix systems, allowing you to serve files and printers to Windows, NT, OS/2 and DOS clients
uk: Протокол SMB/CIFS для систем UNIX, за допомогою якого можна обслуговувати файлові служби та служби друку для клієнтських систем під керуванням Windows, NT, OS/2 та DOS

en: SOCKS protocol for proxy server support
uk: Протокол SOCKS для підтримки роботи проксі-сервера

en: SRCDS Rcon port
uk: Порт Rcon SRCDS

en: S_tatus:
uk: С_тан:

en: Sacred - port 2005
uk: Sacred — порт 2005

en: Sacred - ports 2005:2006
uk: Sacred — порти 2005:2006

en: Sacred - ports 2005:2007
uk: Sacred — порти 2005:2007

en: Sacred - ports 2005:2008
uk: Sacred — порти 2005–2008

en: Sacred - ports 2005:2009
uk: Sacred — порти 2005:2009

en: Sacred - ports 2005:2010
uk: Sacred — порти 2005:2010

en: Scanner Access Now Easy - scanner sharing server
uk: SANE — сервер спільного сканування

en: Scanner Access Now Easy - scanner sharing server, manual ports without nf_conntrack_sane module
uk: Scanner Access Now Easy — сервер сумісного доступу до сканера, порти вручну без модулю nf_conntrack_sane

en: SciFi strategy game by Firaxis
uk: Науково-фантастична стратегічна гра компанії Firaxis

en: Scorched 3D server
uk: Scorched 3D (сервер)

en: Secure Shell
uk: Безпечна оболонка

en: Secure mail server
uk: Безпечний поштовий сервер

en: Select a profile
uk: Виберіть профіль

en: Select just one row
uk: Позначте один з рядків

en: Server port for the fantasy RPG by Ascaron Entertainment
uk: Порт сервера фентезійної рольової гри від Ascaron Entertainment

en: Session Initiation Protocol with TLS encryption
uk: Протокол SIP (Session Initiation Protocol) з TLS-шифруванням

en: Session Initiation Protocol, unencrypted, using nf_conntrack_sip module
uk: SIP (Session Initiation Protocol), нешифрований, з використанням модулю nf_conntrack_sip

en: Session Traversal Utilities for NAT
uk: Протокол простого проходження UDP через NAT-сервери

en: Session Traversal Utilities for NAT with TLS encryption
uk: Протокол простого проходження UDP через NAT-сервери з шифруванням TLS

en: Show confirm dialog for deleting rules
uk: Показувати діалогове вікно підтвердження вилучення правил

en: Sid Meier's Alpha Centauri
uk: Альфа Центавра Сіда Меєра

en: Sid Meier's Civilization IV
uk: Цивілізація IV Сіда Меєра

en: Simple
uk: Звичайні

en: Simple Service Discovery Protocol
uk: Простий протокол виявлення служб

en: Skype - 23390
uk: Skype — 23390

en: Skype - 23391
uk: Skype — 23391

en: Skype - 23392
uk: Skype — 23392

en: Skype - 23393
uk: Skype — 23393

en: Skype - 23394
uk: Skype — 23394

en: Skype - 23395
uk: Skype — 23395

en: Skype - 23396
uk: Skype — 23396

en: Skype - 23397
uk: Skype — 23397

en: Skype - 23398
uk: Skype — 23398

en: Skype - 23399
uk: Skype — 23399

en: Skype Normal
uk: Skype (звичайний режим)

en: Socks Proxy
uk: SOCKS-проксі

en: Software distribution service and game server browser from Valve
uk: Сервіс цифрового розповсюдження програм та ігор, що належать компанії Valve

en: Soldier of Fortune - A FPS by Raven Software
uk: Soldier of Fortune — стрілялка від Raven Software

en: Some rules are added by themselves?
uk: Деякі з правил додаються автоматично?

en: Space combat simulation by Volition
uk: Симулятор космічного бою від Volition

en: Spring game engine
uk: Ігровий рушій Spring

en: Status: Disabled
uk: Стан: вимкнено

en: Status: Enabled
uk: Стан: увімкнено

en: Steamworks P2P Networking and Steam Voice Chat
uk: Безпосередній обмін даними мережею Steamworks та голосове спілкування у Steam

en: Store files online and sync them between computers and mobile devices, as well as stream audio and music from cloud to mobile devices
uk: Онлайн-сховище файлів та синхронізація їх між комп’ютерами та мобільними пристроями, а також служба потокового віщання музики з хмари на мобільні пристрої

en: Strategy game by Blizzard Entertainment
uk: Стратегічна гра від Blizzard Entertainment

en: Subcategory:
uk: Підкатегорія:

en: Subversion Server
uk: Сервер Subversion

en: Subversion server for access to Subversion repositories
uk: Сервер Subversion для доступу до сховищ Subversion

en: System logging
uk: Журналювання системи

en: System;
uk: Система:

en: System;Emulator;
uk: Система;Емулятор;

en: System;General;
uk: Система;Загальне;

en: System;Monitor;
uk: Система;Нагляд за системою;

en: Task Force Dagger. A FPS combat game by NovaLogic
uk: Task Force Dagger. Шутер від першої особи компанії NovaLogic

en: Team-based SciFi/alien FPS from Dark Legion Development
uk: Командний науково-фантастичний шутер з прибульцями від Dark Legion Development

en: TeamSpeak 2 TCP query
uk: TeamSpeak 2 (TCP-запити)

en: TeamSpeak 2 voice
uk: TeamSpeak 2 (голосовий зв’язок)

en: TeamSpeak 2 voice service
uk: Голосова служба TeamSpeak 2

en: TeamSpeak 2 web
uk: TeamSpeak 2 (інтернет)

en: TeamSpeak 2 web interface
uk: Інтернет-інтерфейс TeamSpeak 2

en: TeamSpeak 3 File
uk: TeamSpeak 3 (файли)

en: TeamSpeak 3 Query
uk: TeamSpeak 3 (діалог)

en: TeamSpeak 3 TCP query
uk: TeamSpeak 3 (TCP-запити)

en: TeamSpeak 3 file transfer
uk: Передавання файлів за допомогою TeamSpeak 3

en: TeamSpeak 3 voice service
uk: Голосова служба TeamSpeak 3

en: Telnet is like SSH but without security. It'd be better to use the 'Telnet SSL'
uk: Telnet подібний SSH, але без захисту. Краще використовувати 'Telnet SSL'

en: Text copied to clipboard
uk: Текст скопійовано до буфера обміну

en: Text-based remote access (like SSH but without the security)
uk: Віддалений доступ у текстовому режимі (як SSH, але без захисту)

en: Text-based remote access (like SSH but without the security) SSL
uk: Консольний віддалений доступ SSL (як SSH, лише небезпечний)

en: The IP/Port will be forward to this interface
uk: IP-адресу/порт буде переспрямовано на цей інтерфейс

en: The RemoteConsole administration tool for Battlefield 1942
uk: RemoteConsole інструмент адміністрування для Battlefield 1942

en: The Rule Name will help you to identify your rules in the future:
uk: Назва правила спростить вам пошук правила у майбутньому:

en: The firewall has to be enabled first
uk: Спочатку слід увімкнути брандмауер

en: The ports on the live system in the listening state for TCP and the open state for UDP.
uk: Порти на портативній системі у стані очікування на з’єднання TCP і у відкритому стані для UDP.

en: The rule will be moved to the end of the list
uk: Правило буде пересунуто у кінець списку

en: There is a profile with the same name
uk: Профіль з такою назвою уже існує

en: There was an error changing the firewall status
uk: Під час спроби змінити стан брандмауера сталася помилка

en: There was an error changing the incoming policy
uk: Під час спроби зміни правил обробки вхідних з’єднань сталася помилка

en: There was an error changing the outgoing policy
uk: Під час спроби зміни правил обробки вихідних з’єднань сталася помилка

en: There was an error changing the routed policy
uk: Під час спроби змінити правила маршрутизації сталася помилка

en: This will remove all rules in the current
    profile and disable the firewall
uk: У результаті виконання цієї дії з поточного профілю
    буде вилучено усі правила, а брандмауер буде вимкнено

en: Thousand Parsec Admin
uk: Thousand Parsec (адміністратор)

en: Thousand Parsec SSL
uk: Thousand Parsec (SSL)

en: To:
uk: До:

en: Too long! (max. 15 characters)
uk: Надто довга (у назві має бути не більше 15 символів).

en: Tor Normal
uk: Tor (звичайний режим)

en: Tor anonymity network
uk: Анонімна мережа Tor

en: Toribash - 20184
uk: Toribash — 20184

en: Toribash - 20185
uk: Toribash — 20185

en: Toribash - 20186
uk: Toribash — 20186

en: Toribash - 20187
uk: Toribash — 20187

en: Toribash Full
uk: Toribash (усі порти)

en: Transmission Daemon
uk: Фонова служба Transmission

en: Transparent Proxy
uk: Прозорий проксі-сервер

en: Transparent proxy
uk: Прозорий проксі-сервер

en: Tribes 2 - 28000:29000/tcp/udp
uk: Tribes 2 — 28000:29000/tcp/udp

en: Trivial File Transfer Protocol
uk: Тривіальний протокол передавання файлів

en: Turn-based tactical strategy game
uk: Покрокова стратегічна гра

en: UPS Tools daemon
uk: Фонова служба інструментів UPS

en: USB Redirector
uk: Переспрямовувач USB

en: USB device sharing system from INCENTIVES Pro
uk: Система сумісного доступу до USB-пристроїв компанії INCENTIVES Pro

en: Universal Plug and Play. It is a framework which can be used to make networked applications
uk: Universal Plug and Play. Набір бібліотек для створення програм, що працюють у мережі

en: Unreal Tournament 2004 Admin
uk: Unreal Tournament 2004 (адміністратор)

en: Update a Firewall Rule
uk: Оновлення правила брандмауера

en: Updated rule
uk: Оновлене правило

en: Urban Terror - 27960/udp
uk: Urban Terror — 27960/udp

en: Urban Terror - 27961/udp
uk: Urban Terror — 27961/udp

en: Urban Terror - 27962/udp
uk: Urban Terror — 27962/udp

en: Urban Terror - 27963/udp
uk: Urban Terror — 27963/udp

en: Use only letters, numbers, dashes and underscores
uk: Можна використовувати лише латинські літери, цифри, дефіси та підкреслювання

en: Used to monitor Windows machines from a Nagios Server
uk: Використовується для моніторингу Windows-комп’ютерів з сервера Nagios

en: VLC HTTP stream
uk: VLC (потокове HTTP-мовлення)

en: VLC MMS HTTP stream
uk: VLC (потокове мовлення MMS HTTP)

en: VLC RTP stream
uk: VLC (потокове RTP-мовлення)

en: VLC UDP stream
uk: VLC (потокове UDP-мовлення)

en: VLC media player HTTP stream default port
uk: Типовий порт HTTP-потоку медіапрогравача VLC

en: VLC media player Icecast stream default port
uk: Типовий порт потоку Icecast медіапрогравача VLC

en: VLC media player Microsoft Media Server stream over HTTP (Windows Media HTTP Streaming Protocol/MS-WMSP) default port
uk: Типовий порт потоку Microsoft Media Server через HTTP (Windows Media HTTP Streaming Protocol/MS-WMSP) медіапрогравача VLC

en: VLC media player Real-time Transport Protocol default port
uk: Типовий порт протоколу RTP (Real-time Transport Protocol) медіапрогравача VLC

en: VLC media player User Datagram Protocol default port
uk: Типовий порт протоколу UDP (User Datagram Protocol) медіапрогравача VLC

en: VNC displays :0-:1
uk: Дисплеї VNC :0-:1

en: VNC displays :0-:3
uk: Дисплеї VNC :0-:3

en: VNC displays :0-:7
uk: Дисплеї VNC :0-:7

en: VNC http server display :0
uk: Сервер HTTP VNC, дисплей :0

en: VNC server display :0
uk: Сервер VNC, дисплей :0

en: Violent combat game from Running With Scissors
uk: Жорстока бойова гра від студії Running With Scissors

en: Virtual Network Computing
uk: Virtual Network Computing (VNC)

en: Virtual Network Computing http server display :0
uk: Http-сервер Virtual Network Computing, дисплей :0

en: Virtual Network Computing http server displays :0 through :1
uk: Http-сервер Virtual Network Computing, дисплеї з :0 по :1 включно

en: Virtual Network Computing http server displays :0 through :3
uk: Http-сервер Virtual Network Computing, дисплеї з :0 по :3 включно

en: Virtual Network Computing http server displays :0 through :7
uk: Http-сервер Virtual Network Computing, дисплеї з :0 по :7 включно

en: Virtual Network Computing standard server display :0
uk: Стандартний сервер Virtual Network Computing, дисплей :0

en: Virtual Network Computing standard server displays :0 through :1
uk: Стандартний сервер Virtual Network Computing, дисплеї з :0 по :1 включно

en: Virtual Network Computing standard server displays :0 through :3
uk: Стандартний сервер Virtual Network Computing, дисплеї з :0 по :3 включно

en: Virtual Network Computing standard server displays :0 through :7
uk: Стандартний сервер Virtual Network Computing, дисплеї з :0 по :7 включно

en: Visit this web (please, copy & paste in your browser):
uk: Відвідайте цю сторінку інтернету (скопіюйте і вставте адресу у відповідне поле вашої програми для перегляду сторінок інтернету):

en: VoIP client
uk: Клієнт голосового інтернет-зв’язку

en: VoIP client, suggested alternate port
uk: Клієнт голосового інтернет-зв’язку, пропонований альтернативний порт

en: WINE: Warcraft III all ports
uk: WINE: Warcraft III (усі порти)

en: WWII FPS and sequel from Splash Damage, Gray Matter Interactive, Nerve Software, and id Software
uk: Шутер від першої особи на тему Другої світової війни та його сиквел від компаній Splash Damage, Gray Matter Interactive, Nerve Software та id Software

en: WWW standard protocol on port 80/tcp (IANA/Debian www, http)
uk: Стандартний протокол WWW на порту 80/tcp (IANA/Debian www, http)

en: WWW standard protocol on port 8008/tcp (IANA http-alt)
uk: Стандартний протокол WWW на порту 8008/tcp (IANA http-alt)

en: WWW standard protocol on port 8090/tcp (IANA unassigned, commonly http_alt_alt)
uk: Стандартний протокол WWW на порту 8090/tcp (не визнаний IANA, типово http_alt_alt)

en: WWW standard protocol with SSL/TLS on port 443/tcp (IANA https)
uk: Стандартний протокол WWW з SSL/TLS на порту 443/tcp (IANA https)

en: Warcraft III with 6112-6119 TCP ports open
uk: Warcraft III з відкритими портами TCP 6112-6119

en: Warning: Some rules added. Review the log
uk: Попередження: додано декілька правил. Перегляньте журнал.

en: Web Server (8080)
uk: Вебсервер (8080)

en: Web Server (HTTP,HTTPS)
uk: Вебсервер (HTTP,HTTPS)

en: Web-based administration for the FPS by Epic Games
uk: Веб-адміністрування для шутера від першої особи компанії Epic Games

en: Web-based administration for the Rune game by Human Head Studios
uk: Інструмент веб-адміністрування для гри Rune компанії Human Head Studios

en: Web-page based system management utility
uk: Утиліта керування системою через веб-інтерфейс

en: Webmin fast RPC
uk: Webmin (швидкісний RPC)

en: Well, the behaviour is such that when you change or import a profile, or when you edit a rule, Gufw will add that rule again, then ufw re-adds that rule for IPv4 and IPv6.
uk: Так, якщо ви змінюєте або імпортуєте профіль або потім редагуєте правило, Gufw повторно додасть відповідне правило, а потім ufw додасть це правило для IPv4 і IPv6.

en: What do I see in the Listening Report?
uk: Які дані буде показано у звіті щодо очікування з’єднань?

en: What is Allow, Deny, Reject and Limit?
uk: Що означають правила «Дозволити», «Заборонити», «Відмовити» та «Обмежити»?

en: Why is Gufw disabled by default?
uk: Чому Gufw типово вимкнено?

en: Windows Messenger File
uk: Windows Messenger (файли)

en: Windows Messenger/MSN Messenger file transfer
uk: Передача файлів через Windows Messenger/MSN Messenger

en: Windows Messenger/Windows Live Messenger application sharing and whiteboard (requires SIP)
uk: Спільне використання програм та малювання у Windows Messenger/Windows Live Messenger (потребує SIP)

en: World of Padman - 27960/udp
uk: World of Padman — 27960/udp

en: World of Padman - 27961/udp
uk: World of Padman — 27961/udp

en: World of Padman - 27962/udp
uk: World of Padman — 27962/udp

en: World of Padman - 27963/udp
uk: World of Padman — 27963/udp

en: Wormux
uk: ХробакиХ

en: XMPP Interserver
uk: Інтерсервер XMPP

en: XMPP Serverless
uk: XMPP (без сервера)

en: XPilot 16-players
uk: XPilot (16 гравців)

en: XPilot 2-players
uk: XPilot (2 гравці)

en: XPilot 4-players
uk: XPilot (4 гравці)

en: XPilot 8-players
uk: XPilot (8 гравців)

en: YANG - Yet Another Netplay Guider, default game connection
uk: YANG (Yet Another Netplay Guider), стандартне під’єднання гри

en: YANG - Yet Another Netplay Guider, room hosting
uk: YANG - Yet Another Netplay Guider, обслуговування кімнати

en: Yahoo chat protocol
uk: Протокол спілкування Yahoo

en: Yet Another Netplay Guider Hosting
uk: Yet Another Netplay Guider (основний сервер)

en: You can create a rule from just one row selected
uk: Ви можете створити правило на основі одного позначеного рядка

en: You can edit just one rule
uk: Можна редагувати лише одне правило за раз

en: You can rename your profiles with just 2 clicks on them:
uk: Для перейменування профілю достатньо двічі клацнути кнопкою миші:

en: You can write a port as '22' or a port range as '22:24'
uk: Ви можете вказати порт у форматі числа (наприклад «22») або діапазон портів, наприклад «22:24»

en: You can write a port as '22' or a port range as '22:24'.
    If you're editing a Preconfigured or Simple rule, Interface field must be 'All Interfaces' and the IPs and From Port fields must be empty.
uk: Ви можете вказати порт у форматі числа (наприклад «22») або діапазон портів, наприклад «22:24».
    Якщо ви вносите зміни до попередньо визначеного або простого правила, у полі «Інтерфейс» має бути вказано «Усі інтерфейси», а поля IP-адреси і порту походження мають бути порожніми.

en: You can write a port as '22', a port range as '22:24' or a service as 'http'
uk: Ви можете вказати порт у форматі числа (наприклад «22»), діапазон портів, наприклад «22:24» або службу, наприклад «http»

en: You can't edit a rule added from ufw
uk: Не можна редагувати правило, додане за допомогою ufw

en: You can't remove the current profile
uk: Ви не можете вилучити поточний профіль

en: You can't rename the current profile
uk: Не можна перейменовувати поточний профіль

en: You can't use this profile name
uk: Таку назву профілю не можна використовувати

en: You do not need it. After you do all of the changes in Gufw, the settings are still in place until the next changes.
uk: Не потрібно цього робити. Після внесення змін у налаштування Gufw все працюватиме як слід до внесення наступних змін.

en: You have to select a rule
uk: Вам слід позначити правило

en: You need to add the main random port too that you selected the first time
uk: Вам слід додати основний випадковий порт до порту, який було вибрано вами вперше

en: You need to insert IP/ports in to/from fields
uk: Вам слід вказати IP-адреси і порти у полях вхідних і вихідних з’єднань

en: You need to insert a port in the port field
uk: Вам слід вказати порт у полі порту

en: You need to select a profile for deleting
uk: Вам слід позначити профіль, який буде вилучено

en: You need to set an Interface
uk: Вам слід встановити інтерфейс

en: You need to set an Interface for forwarding to this another interface
uk: Для переспрямовування цього інтерфейсу вам слід вказати інший інтерфейс

en: You will delete all selected rules
uk: Буде вилучено усі позначені правила

en: You'll find more information in the community documentation :)
uk: Більше інформації ви можете знайти у документації, створеній спільнотою :)

en: _Edit
uk: _Редагувати

en: _Export this profile
uk: _Експортувати цей профіль

en: _File
uk: _Файл

en: _Help
uk: _Довідка

en: _Import profile
uk: _Імпортувати профіль

en: _Incoming:
uk: В_хідні:

en: _Logging:
uk: _Журнал:

en: _Outgoing:
uk: В_ихідні:

en: _Profile:
uk: П_рофіль:

en: _Reset Current Profile
uk: С_кинути поточний профіль

en: _Routed:
uk: _Маршрутизація:

en: rsync daemon
uk: Фонова служба rsync

en: ufw Logging:
uk: Журнал ufw:
