gui-ufw - en to sl translation catalogue (647 entries)

en:  (out)
sl:  (odhodno)

en:  ALLOW
sl:  DOVOLI

en:  DENY
sl:  BLOKIRAJ

en:  IN
sl:  DOHODNO

en:  LIMIT
sl:  OMEJITEV

en:  OUT
sl:  ODHODNO

en:  REJECT
sl:  ZAVRNI

en:  on
sl:  na

en: "Nothing Will Change"
sl: "Nič se ne bo spremenilo"

en: 3D Flying FPS by Outrage Entertainment
sl: 3D prvoosebna strelska igra podjetja Outrage Entertainment

en: <b>Firewall</b>
sl: <b>Požarni zid</b>

en: <b>Listening Report</b>
sl: <b>Poročilo poslušanja</b>

en: A 2D space combat game
sl: 2D vsesoljska bojna igra

en: A 2D/3D dungeon adventure game
sl: 2D/3D postulovska igra

en: A 3D clone of the Light Cycle game in Tron
sl: 3D dvojnik igre the Light Cycle in Tron

en: A 3D flight simulator
sl: Simulator 3D letenja

en: A 3D sandbox construction game by Markus Persson
sl: 3D igra gradnje v peskovniku podjetja Markus Persson

en: A 3D space combat game by NovaLogic
sl: 3D bojna igra podjetja NovaLogic

en: A 3D tank combat game by BraveTree Productions using the Torque Game Engine
sl: 3D bojna igra tankov podjetja BraveTree Productions, ki uporablja Torque igralski pogon

en: A Breakout clone
sl: dvojnik igre Breakout

en: A Comanche RAH-66 helicopter simulation by NovaLogic
sl: Comanche RAH-66 simulacija helikopterja podjetja NovaLogic

en: A Doom source port that accurately reproduces the experience of Doom as it was played in the 1990s
sl: Prenos izvorne kode Dooma, ki natančno izvede izkušnjo Dooma, kot je bil igran v 90-tih

en: A F-16 simulation by NovaLogic
sl: Simulacija F-16 podjetja NovaLogic

en: A F-22 Raptor simulation by NovaLogic
sl: Simulacija F-22 Raptorja podjetja NovaLogic

en: A FPS based on Darkplaces/Quake engine by id Software
sl: Prvoosebna strelska igra, ki temelji na pogonu Darkplaces/Quake pogono podjetja id Software

en: A FPS based on the Fasa Battletech universe
sl: Prvoosebna strelska igra na osnovi igre Fasa Battletech universe

en: A FPS based on the Torque Engine
sl: Prvoosebna strelska igra, ki temelji na pogonu Torque

en: A FPS by Epic Games
sl: Prvoosebna strelska igra podjetja Epic Games

en: A FPS by Monolith Productions
sl: Prvoosebna strelska igra podjetja Monolith Productions

en: A FPS by Padworld Entertainment based on Quake III, server on port 27960
sl: Prvoosebna strelska igra podjetja Padworld Entertainment, ki temelji na  Quake III, strežniška vrata na  27960

en: A FPS by Padworld Entertainment based on Quake III, server on port 27961
sl: Prvoosebna strelska igra podjetja Padworld Entertainment, ki temelji na  Quake III, strežniška vrata na  27961

en: A FPS by Padworld Entertainment based on Quake III, server on port 27962
sl: Prvoosebna strelska igra podjetja Padworld Entertainment, ki temelji na  Quake III, strežniška vrata na  27962

en: A FPS by Padworld Entertainment based on Quake III, server on port 27963
sl: Prvoosebna strelska igra podjetja Padworld Entertainment, ki temelji na  Quake III, strežniška vrata na  27963

en: A FPS by Ritual Entertainment
sl: Prvoosebna strelska igra podjetja Ritual Entertainment

en: A FPS by Running with Scissors (uses the Unreal engine)
sl: Prvoosebna strelska igra podjetja Running with Scissors (uporablja Unreal engine)

en: A FPS by Splash Damage
sl: Prvoosebna strelska igra podjetja Splash Damage

en: A FPS by Xatrix Entertainment
sl: Prvoosebna strelska igra podjetja Xatrix Entertainment

en: A FPS by id Software
sl: Prvoosebna strelska igra podjetja id Software

en: A FPS by id Software, server on port 27660
sl: Prvoosebna strelska igra podjetja id Software, strežnik na vratih 27660

en: A FPS by id Software, server on port 27961
sl: Prvoosebna strelska igra podjetja id Software, strežnik na vratih 27961

en: A FPS by id Software, server on port 27962
sl: Prvoosebna strelska igra podjetja id Software, strežnik na vratih 27962

en: A FPS by id Software, server on port 27963
sl: Prvoosebna strelska igra podjetja id Software, strežnik na vratih 27963

en: A FPS combat game by NovaLogic
sl: Prvoosebna strelska bojna igra podjetja NovaLogic

en: A FPS from Monolith Productions
sl: Prvoosebna strelska igra podjetja Monolith Productions

en: A FPS game based on the Cube engine
sl: Prvoosebna strelska igra zasnovana na pogonu Cube

en: A FPS tank battle capture the flag game
sl: Prvoosebna strelska tankovska bitka in zajem zastave

en: A M1A2 Abrams tank simulation by NovaLogic
sl: Simulacija M1A2 Abrams tankov podjetja NovaLogic

en: A MMORPG game by Blizzard Entertainment
sl: Igra MMORPG podjetja Blizzard Entertainment

en: A MUSH/MUD server
sl: strežnik MUSH/MUD

en: A Mikoyan-Gurevich MiG-29 Fulcrum simulation by NovaLogic
sl: Mikoyan-Gurevich MiG-29 Fulcrum simulacija podjetja NovaLogic

en: A Peripheral Bus Extension for Device Sharing over IP Network
sl: vodilo zunanje napreve za suporabo naprave preko omrežja IP

en: A RTS
sl: Realnočasovna strategija

en: A RTS by Cyberlore Studios, ported to Linux by Linux Game Publishing
sl: Realnočasovna strateška igra podjetja Cyberlore Studios, ki jo je za Linux predelalo podjeteje Linux Game Publishing

en: A RTS by Joymania
sl: Realnočasovna strategija podjetja Joymania

en: A RTS game by Pumpkin Studios
sl: Realnočasovna strategija podjetja Pumpkin Studios

en: A RTS game with RPG and stealth elements from Nival Interactive
sl: RTS igra z elementi RPG in skrivanja podjetja Nival Interactive

en: A RTS similar to The Settlers I & II from Blue Byte Software
sl: Realnočasovna strategija, podobna igri The Settlers I in II podjetja Blue Byte Software

en: A RTS snowball fight
sl: Realnočasovna strategija obmetavanja s snežnimi kepami

en: A RTS/FPS from S2 Games
sl: A realnočasovna strategija/prvoosebna strelska igra podjetja S2 Games

en: A SciFi FPS action adventure by 3D Realms
sl: Znanstveno fantastična prvoosebna strelska akcijska pustolovščina podjetja 3D Realms

en: A SciFi competitive FPS based on the CRX/id Tech 2 engine
sl: SciFi tekmovalna FPS na osnovi pogona CRX/id Tech 2

en: A WWII FPS from Digital Illusions CE
sl: Prvoosebna strelska igra o 2. svetovni vojni podjetja Digital Illusions CE

en: A clone of Puzzle Bobble/Bust-a-Move
sl: Dvojnik od f Puzzle Bobble/Bust-a-Move

en: A clone of Rampart from Atari Games
sl: dvojnik igre Rampart podjetja Atari Games

en: A clone of Risk
sl: Dvojnik igre Risk

en: A clone of TrackMania from Nadeo
sl: Dvojnik TrackMania iz Nadeo

en: A clone of Warlords
sl: Klon igre Warlords

en: A clone of strategy game Moonbase Commander by Humongous Entertainment
sl: Dvojnik strateške igre Moonbase Commander podjetje Humongous Entertainment

en: A common framework for building turn based space empire building games
sl: Skupno ogrodje za izgradnjo na potezah osnovane igre izgradnje imperija

en: A competitive FPS based on ioquake3/id tech 3 engine
sl: Tekmovalna prvoosebna strelska igra, osnovana na programniku ioquake3/id tech3

en: A competitive FPS based on the Qfusion 3D/id tech 2 engine
sl: Bojevita prvoosebna strelska igra, ki temelji na pogonu Qfusion 3D/id tech 2

en: A dark 2D side-scrolling platform game developed by Crack dot Com
sl: Temna 2D stransko drseča ploščadna igra, ki jo je razvil Crack dot Com

en: A decentralized peer-to-peer networking framework with file sharing and messaging
sl: Decentralizirano ogrodje mreženja peer-to-peer s souporabo datotek in sporočanjem

en: A dragon-riding action-adventure from Surreal Software
sl: Akcijska zmajska pustolovščina podjetja Surreal Software

en: A fantasy FPS by Raven Software, server on port 26901
sl: Domišljijska prvoosebna strelska igra podjetja Raven Software, strežnik na vratih 26901

en: A fantasy FPS by Raven Software, server on port 26902
sl: Domišljijska prvoosebna strelska igra podjetja Raven Software, strežnik na vratih 26902

en: A fantasy FPS by Raven Software, server on port 26903
sl: Domišljijska prvoosebna strelska igra podjetja Raven Software, strežnik na vratih 26903

en: A fantasy FPS by Raven Software, server on port 27660
sl: Izmišljena prvoosebna strelska igra podjetja Raven Software, strežnik na vratih 27660

en: A fantasy MMORPG
sl: Fantazijska množično-večigralska spletna igra z igranjem vlog (MMORPG)

en: A fantasy strategy game by 3DO
sl: fantazijska strateška igra podjetja 3DO

en: A fighting game based on the physics sandbox model with customizable moves
sl: bojna igra, ki temelji na modelu fizike peskovnika s prilagodljivimi premiki

en: A free MP3 streaming server
sl: Brezplačen strežnik pretakanja MP3

en: A free and open source team-based first-person shooter with real-time strategy elements
sl: Brezplačna in odprtokodna ekipna prvoosebna strelska igra z realnočasovnimi strateškimi predmeti

en: A free, open source 3D RTS game server
sl: Brezplačen, odprtokodni 3D igralski strežnik

en: A free/open-source RTS game of ancient warfare from Wildfire Games
sl: brezplačna/odprto kodna RTS igra starodavnega bojevanja od Wildfire Games

en: A futuristic RTS based on the Stratagus engine
sl: Futuristična realnočasovna strategija, osnona na pogonu Stratagus

en: A game based on The Settlers of Catan by Klaus Teuber
sl: Igra zasnovana na igri The Settlers of Catan Klausa Teuberja

en: A game server browser from GameRanger Technologies
sl: Brskalnik po igralskih strežnikih GameRanger Technologies

en: A game server for Monopoly-like board games
sl: Igralski strežnik za igre, ki so podobne Monopoliju

en: A map/chat/dice-rolling tool to allow players to play tabletop games on-line
sl: orodje zemljevida/klepeta/metanja, ki omogoča igralcem, da igrajo namizne igre na spletu

en: A massively multiplayer online role-playing game
sl: Množična večigralska spletna igra igranja vlog

en: A maze combat game in 3D
sl: Akcijsko labirintna igra v 3D

en: A mech FPS based on the Dream Pod 9 universe from Activision and Loki Software
sl: dvobojna FPS na osnovi Dream Pod 9 universe iz Activision in Loki Software

en: A mesh networking protocol
sl: Mrežni omrežni protokol

en: A modernization of the classic DOS game Scorched Earth
sl: Posodobitev klasične DOS igre Scorched Earth

en: A multiplayer combat online game by Dynamix - main port
sl: Večigralna spletna bojna igra podjetja Dynamix - glavna vrata

en: A multiplayer combat online game by Dynamix, all suggested ports open
sl: Večigralna spletna bojna igra podjetja Dynamix, vse predlagana vrata so odprta

en: A real-time strategy game by TimeGate Studios
sl: Realnočasovna strateška igra podjetja TimeGate Studios

en: A real-time tactics game from Bungie
sl: realno časovna taktična igra podjetja Bungie

en: A realistic FPS by Frozen Sand, based on Quake III by id Software, server on port 27660
sl: Realistična prvoosebna strelska igra podjetja Frozen Sand na osnovi Quake III podjetja id Software, strežnik na vratih 27660

en: A realistic FPS by Frozen Sand, based on Quake III by id Software, server on port 27961
sl: Realistična prvoosebna strelska igra podjetja Frozen Sand na osnovi Quake III podjetja id Software, strežnik na vratih 27961

en: A realistic FPS by Frozen Sand, based on Quake III by id Software, server on port 27962
sl: Realistična prvoosebna strelska igra podjetja Frozen Sand, na osnovi Quake III podjetja Id Software, strežnik na vratih 27962

en: A realistic FPS by Frozen Sand, based on Quake III by id Software, server on port 27963
sl: Realistična prvoosebna strelska igra podjetja Frozen Sand na osnovi Quake III podjetja id Software, strežnik na vratih 27963

en: A simultaneous-turns strategy game from Sillysoft influenced by Diplomacy and Axis & Allies
sl: sočasno-potezna strategija iz Sillysoft pod vplivom iger Diplomacy in Axis & Allies

en: A soccer game played with tanks by QuantiCode
sl: nogometna igra s tanki od QuantiCode

en: A source port of Descent II, the 3D Flying FPS by Outrage Entertainment
sl: Predelava igre Descent II, 3D leteči FPS podjetja Outrage Entertainment

en: A source port of Descent, the 3D Flying FPS by Outrage Entertainment
sl: Predelava source igre Descent, 3D letalske prvoosebne strelske igre podjetja Outrage Entertainment

en: A source port of id Software's Doom engine which supports Doom, Heretic, and Hexen
sl: Predelava source pogona Doom podjetja  id Software, ki podpira igre Doom, Heretic, in Hexen

en: A space warfare game
sl: Vesoljska igra bojevanja

en: A strategy game by Blizzard Entertainment
sl: strateška igra podjetja Blizzard Entertainment

en: A thermo-nuclear war strategy game from Introversion Software
sl: Termo jedrska vojna strateška igra podjetja introversion Software

en: A third-person fantasy combat game by Human Head Studios
sl: Tretje osebna fantazijska bojna igra podjeta Human Head Studios

en: A top-down 2D clone of Valve Software's Counter-Strike by Unreal Software
sl: 2D dvojnik igre Counter-Strike podjetja Valve Software

en: A turn-based 4X strategy game inspired by Master of Orion from MicroProse
sl: Potezna 4x strategijska igra, ki se zgleduje po igri Master of Orion podjetja MicroProse

en: A turn-based strategy game from Firaxis Games
sl: Potezna stragetija podjetja Firaxis Games

en: A turn-based strategy game similar to Civilization I & II by Microprose
sl: Potezna strateška igra, podobna igri Civilization I in II podjetja Microprose

en: A turn-based strategy game similar to Colonization by Microprose
sl: Potezna strateška igra, ki je podobrna igri Colonization podjetja Microprose

en: A twitch-based, science fiction massively multiplayer online role-playing game (MMORPG)
sl: Dejavna znanstveno-fantastična spletna množična večigralska igra igranja vlog (MMORPG)

en: A unofficial online BattleTech game
sl: Neuradna spletna igra  BattleTech

en: A volleyball game
sl: Igra odbojke

en: A web-based file hosting service
sl: Storitev spletnega datotečnega gostovanja

en: A webcam viewer for web servers with an optional Java-based viewer
sl: Pregledovalnik s spletno kamero za spletne strežnike s poljubnim pregledovalnikom na osnovi jave

en: AIM talk protocol
sl: Govorni protokol AMI

en: About Gufw Firewall
sl: O požarnem zidu Gufw

en: Add
sl: Dodaj

en: Add a Firewall Rule
sl: Dodaj pravilo požarnega zidu

en: Add a profile
sl: Dodaj profil

en: Add a rule...
sl: Dodaj pravilo ...

en: Additional Ports for Call of Duty: Modern Warfare 2 Multiplayer
sl: Dodatna vrata za Call of Duty: Modern Warfare 2 Multiplayer

en: Address
sl: Naslov

en: Advanced
sl: Napredno

en: All
sl: Vsa

en: All Interfaces
sl: Vsi vmesniki

en: All Services
sl: Vse storitve

en: All files
sl: Vse datoteke

en: All the ufw rules will be appear in all profiles.
sl: Vsa pravila ufw se pojavijo v profilih.

en: Allow
sl: Dovoli

en: Allow: Will allow traffic.
sl: Dovoli: dovoli promet.

en: Alternate 25600 remote administration Telnet port for Serious Engine dedicated server
sl: nadomestna 25600 oddaljena skrbniška vrata Telnet namenski strežnik za pogon Serious

en: An ASCII-art 2D deathmatch game
sl: 2D ubijalska igra iz znakov ASCII

en: An action/RTS/platform game by RedWolf Design; LAN game discovery port
sl: aktcijska/RTS/platformska igra podjetja RedWolf Design; odkritje vrat za igre LAN

en: An action/RTS/platform game by RedWolf Design; host ports
sl: akcijska/realnočasovno strateška/ploščadna igra podjetja RedWolf Design; vrata gostitelja

en: An action/RTS/platform game by RedWolf Design; standard ports
sl: akcijska/realnočasovno strateška/ploščadna igra podjetja RedWolf Design; standardna vrata

en: An arcade combat game inspired by Worms from Team17 Software
sl: Arkadna bojevalna igra, ki se zgleduje po igri Worms podjetja Team17 Software

en: An audio streaming server
sl: pretočni zvočni strežnik

en: An easy way to configure your firewall
sl: Enostaven način nastavitve vašega požarnega zidu

en: An enhanced clone of Chris Sawyer's Transport Tycoon Deluxe
sl: Izboljšan dvojnik igre Chris Sawyer's Transport Tycoon Deluxe

en: An enhanced clone of RTS game Total Annihilation by Cavedog Entertainment
sl: Izboljšan klon realnočasovne strateške igre Total Annihilation podjetja Cavedog Entertainment

en: An enhanced multiplayer version of Quake by id Software
sl: Izboljšana različica večigralne igre Quake podjetja id Software

en: An enhanced port of Marathon 2: Durandal from Bungie Software
sl: Izboljšana predelava Marathon 2: Durandal podjetja Bungie Software

en: An enhanced version of Duke Nukem 3D
sl: Izboljšana različica Duke Nukem 3D

en: An enhanced version of Star Control II from 3DO
sl: Izboljšana različica Star Control II podjetja 3DO

en: An online multiplayer adaptation of the Scotland Yard board game
sl: spletna večigralna igra najrena po namizni igri Scotland Yard

en: An online multiplayer tactical warfare game
sl: Taktično-bojevalna igra s spletnim večigralstvom

en: An online tactical turn-based MMORPG
sl: Spletni potezno strategijski MMORGP

en: An open source first-person shooter that runs on the Cube Engine 2
sl: Odprtokodna prvoosebna strelska igra, ki jo poganja Cube Engine 2

en: An open source sidescrolling multiplayer shooting game
sl: Odprokodna od strani gledana večigralska strelska igra

en: An open source, cooperative multiplayer graphical RPG and adventure game
sl: Odprtokodna, večigralska, sodelovalna, grafična RPG in pustolovska igra

en: An open-source 3D RTS inspired by X-COM
sl: odprtokodna 3D realnočasovna strategija, ki jo je navihnila igra X-COM

en: An open-source MMORPG
sl: Odprtokodna množično-večigralska spletna igra z igranjem vlog (MMORPG)

en: An uncomplicated way to manage your firewall, powered by ufw. Easy, simple, nice and useful! :)
sl: Nezahtevni način upravljanja vašega požarnega zidu, ki ga poganja ufw. Lahek, preprost, prijazen in uporaben! :)

en: Anywhere
sl: Kjerkoli

en: Appending new rules:
sl: Pripenjanje novih pravil:

en: Application
sl: Program

en: Application:
sl: Program:

en: Audio Video;
sl: Zvok video;

en: Audio Video;TV;
sl: Zvok Video; TV;

en: Authentication is required to run the Firewall Configuration
sl: Za zagon nastavitev požarnega zidu je zahtevana overitev

en: Backup server from Zmanda; standard port with nf_conntrack_amanda
sl: Rezervni strežnik od Zmanda; običajna vrata z nf_conntrack_amanda

en: Basic
sl: Osnovno

en: Battlefield 1942 Console
sl: Battlefield 1942 konzola

en: BitTorrent Full
sl: BitTorrent celoten

en: BitTorrent Minimum
sl: BitTorrent najmanj

en: BitTorrent client which features a simple interface on top of a cross-platform backend
sl: Odjemalec BitTorrent, ki omogoča enostaven vmesnik, na vrhu zaledja različnih okolij

en: BitTorrent peer-peer file sharing
sl: Souporaba datotek BitTorrent soležnik-soležnik

en: Black Hawk Down. A FPS combat game by NovaLogic
sl: Black Hawk Down. Prvoosebna strelska bojna igra podjetja NovaLogic

en: Bonjour protocol
sl: protokol Bonjour

en: Bos Wars
sl: Bos vojne

en: Both
sl: Obojesmerno

en: By default, the firewall does not open ports to the outside world.
sl: Privzeto požarni zid ne odpre vrat v zunanji svet.

en: Category:
sl: Kategorija:

en: Changing profile:
sl: Menjava profila:

en: Chocolate Doom
sl: Čokoladni Doom

en: Client
sl: Odjemalec

en: Client, Dedicated Servers, P2P and Voice Chat
sl: Odjemalec, namenski strežniki, P2P in glasovni pogovor

en: Client, dedicated servers, P2P and voice chat
sl: Odjemalec,

en: Clonk Host
sl: Gostitelj Clonk

en: Computer system monitor, network monitoring and infrastructure monitoring software application
sl: Računalniški sistemski monitor, nadzorovanje omrežja in infrastrukture, spremljanje uporabe programske opreme

en: Confirm Delete Dialog: Disabled
sl: Potrdi izbris pogovornega okna: onemogočeno

en: Confirm Delete Dialog: Enabled
sl: Potrdi izbris pogovornega okna: omogočeno

en: Copy app values and jump to Advanced Tab
sl: Kopiraj vrednosti programa in skoči na zavihek napredno

en: Copy log to clipboard
sl: Kopiraj dnevnik v odložišče

en: Created Profile:
sl: Ustvarjen profil:

en: Cross-platform BitTorrent client GUI written with Qt4
sl: BitTorrent grafični vmesnik za več okolij napisan s Qt4

en: Cross-platform BitTorrent client written with Python and GTK+
sl: Odjemalec BitTorrent, ki deluje v več okoljih, napisan v Python in GTK+

en: Cue sports simulation with Carambol, Snooker, and Pool
sl: Športna simulacija biljarda s carambolom, snookerjem in bilijardom

en: Current profile
sl: Trenutni profil

en: DAAP audio server formerly known as mt-daapd
sl: DAAP zvočni strežnik, prej znan kot mt-daapd

en: DOS system emulator
sl: DOS sistemski posnemovalnik

en: DOSBox Modem
sl: modem DOSBox

en: DXX-Rebirth on YANG
sl: DXX-Rebirth na YANG

en: DXX-Rebirth, a source port of Descent, connected through YANG
sl: DDX-Rebirh, predelava igre Descent na pogon source, povezava skozi YANG

en: Data storage device temperature data server
sl: Naprava za shranjevanje podatkov temparature podatkovnega strežnika

en: Dedicated Servers
sl: Namenski strežniki

en: Dedicated server for the FPS by Croteam
sl: Namenski strežnik za prvoosebno strelsko igro podjetja Croteam

en: Dedicated server for the FPS by Croteam, alternate game port 25601
sl: Namenski strežnik za FPS z Croteam, nadomestna igralna vrata 25601

en: Default port for Neverwinter Nights, a RPG from Bioware
sl: Privzeta vrata za Neverwinter Nights, igro igranja vlog iz podjetja Bioware

en: Default remote administration Telnet port for Serious Engine dedicated server
sl: privzeta vrata oddaljenega skrbništva Telnet za nameski strežnik Serious Engine

en: Delete rule
sl: Izbriši pravilo

en: Deleted Profile:
sl: Izbrisan profil:

en: Deleting previous rules:
sl: Brisanje predhodnih pravil:

en: Delux, Ancient Empires and American History: A turn-based strategy game from Sillysoft influenced by Risk
sl: Delux, Ancient Empires in American History: potezna strategija iz Sillysoft pod vplivom igre Risk

en: Deny
sl: Blokiraj

en: Deny: Will deny traffic.
sl: Blokiraj: blokira promet.

en: Digital Audio Access Protocol
sl: Protokol digitalnega zvočnega dostopa

en: Direction:
sl: Smer:

en: Do not Log
sl: Ne beleži dnevnika

en: Do you want to continue?
sl: Ali želite nadaljevati?

en: Domain Name System
sl: Sistem domenskih imen

en: Dynamic Host Configuration Protocol
sl: Protokol nastavitve dinamičnega gostitelja

en: Edit the selected rule
sl: Uredi izbrano pravilo

en: Edited Profile:
sl: Urejeni profil:

en: Editing rule (Adding):
sl: Urejanje pravila (dodajanje):

en: Editing rule (Removing):
sl: Urejanje pravila (odstranjevanje):

en: Edward Snowden's Greatest Fear
sl: Največji strah Edwarda Snowdena

en: Enter at least one character
sl: Vnesite vsaj en znak

en: Error
sl: Napaka

en: Error running:
sl: Napaka pri izvajanju:

en: Error. Review Gufw Log
sl: Napaka: preglejte dnevnik Gufw

en: Error: Firewall is disabled
sl: Napaka: požarni zid je onemogočen

en: Error: No rules added. Review the log
sl: Napaka: ni bilo dodanih pravil. Preglejte dnevnik

en: Export Profile
sl: Izvozi profil

en: Export cancelled
sl: Izvoz je bil preklican

en: Extensible Messaging and Presence Protocol (Jabber) client connection with SSL encryption
sl: Povezava odjemalca razširljivega protokola sporočanja in prisotnosti (Jabber) s šifriranjem SSL

en: Extensible Messaging and Presence Protocol client connection (Jabber)
sl: Povezava odjemalca razširljivega protokola sporočanja in prisotnosti (Jabber)

en: Extensible Messaging and Presence Protocol link-local messaging/serverless messaging
sl: Povezava odjemalca razširljivega protokola sporočanja - sporočanje brez strežnika

en: Extensible Messaging and Presence Protocol server-server connection
sl: Povezava odjemalca razširljivega protokola sporočanja - povezava strežnika

en: FAQ
sl: Pogosto zastavljena vprašanja

en: FPS by Croteam
sl: Prvoosebna strelska igra podjetja Croteam

en: Fantasy combat FPS by Raven Software
sl: Domišlijska bojna prvoosebna strelska igra podjetja Raven Software

en: Fantasy combat game by Blizzard Entertainment
sl: Domišljijska bojna igra podjetja Blizzard Entertainment

en: Feature rich BitTorrent client by KDE
sl: Značilnosti bogatih  BitTorrent odjemalcev za KDE

en: File Transfer Protocol
sl: Protokol prenosa datotek

en: File hosting service, that offers cloud storage, file synchronization and client software
sl: storitve gostovanja datotek, ki ponuja shrambo v oblaku, usklajevanje datotek in odjemalce

en: File synchronization utility
sl: orodje za usklajevanje datotek

en: Filename has not valid characters. Rename the file
    to only letters, numbers, dashes and underscores
sl: Ime datoteke nima veljavnih znakov. Preimenujte datoteko,
    da bo imela samo črke, številke, pomišljaje in podčrtaje

en: Firefly Media Server
sl: Firefly predstavnostni strežnik

en: Firewall
sl: Požarni zid

en: Firewall Configuration
sl: Nastavitev požarnega zidu

en: Firewall Preferences
sl: Možnosti požarnega zidu

en: Firewall disabled
sl: Požarni zid je onemogočen

en: Firewall enabled
sl: Požarni zid je omogočen

en: For Steam Client see the category: Games / Steam
sl: Za odjemalca Steam si poglejte kategorijo: Igre / Steam

en: Free peer-to-peer file sharing application that works with the EDonkey network and the Kad network
sl: Prosti peer-to-peer program za deljenje datotek, ki deluje z omrežjema EDonkey in Kad

en: From:
sl: Od:

en: Frostwire peer-peer file sharing on default port
sl: Frostwire p2p deljenje datotek na privzetih vratih

en: Full
sl: Polno

en: Full Metal Soccer master server
sl: Glavni strežnik Full Metal Soccer

en: Full Metal Soccer ranking server
sl: Full Metal Soccer strežnik mest

en: Full Metal Soccer server
sl: strežnik Full Metal Soccer

en: GGZ Gaming Zone
sl: GGZ območje igranja

en: Game client traffic, typically Matchmaking and HLTV and Steam downloads
sl: Promet odjemalcev iger, navadno prejemi Matchmaking, HLTV in Steam

en: GameSpy Arcade gaming network
sl: Igralno omrežje GameSpy Arcade

en: Gamer's Internet Tunnel
sl: Internetni tunel za igralce

en: Games for Windows - Live
sl: igre za  Windows - Live

en: Games using MSN Gaming Zone API
sl: Igre, ki uprabljajo API MSN Gaming Zone

en: Games;
sl: Igre;

en: Games;Action;
sl: Igre;Akcija;

en: Games;Adventure;
sl: Igre;Avantura;

en: Games;Arcade;
sl: Igre;Arkada;

en: Games;Board;
sl: Igre;Namizne igre

en: Games;Role;
sl: Igre;Vloge;

en: Games;Simulation;
sl: Igre;Simulacija

en: Games;Sports;
sl: Igre;Šport;

en: Games;Steam;
sl: Igre;Steam;

en: Games;Strategy;
sl: Igre;Strategija;

en: Games;Strategy;Java;
sl: Igre;Strategija;Java;

en: Getting started
sl: Kako začeti

en: Gufw Log removed
sl: Dnevnik Gufw je odstranjen

en: Gufw Log: Removed
sl: Dnevnik Gufw: odstranjen

en: Gufw Logging: Disabled
sl: Beleženje ufw: onemogočeno

en: Gufw Logging: Enabled
sl: Beleženje ufw: omogočeno

en: Gufw profile
sl: Profil Gufw

en: H.323 Call Signaling
sl: klicna signalizacija H.323

en: H.323 Gatekeeper Registration, Admission and Status (H.225)
sl: H.323 registracija, spis in stanje vratarja (H.225)

en: H.323 discovery
sl: odkrivanje H.323

en: H.323 multicast gatekeeper discovery (H.225)
sl: H.323 odkrivanje vratarja razpršenega oddajanja (H.225)

en: HP Linux Imaging and Printing
sl: HP Linux optično branje in tiskanje

en: HexenWorld server by Raven Software
sl: HexenWorld strežnik podjetja  Raven Software

en: High
sl: Visoko

en: Home
sl: Doma

en: How to autostart Gufw with the system?
sl: Kako samodejno začeti Gufw skupaj s sistemom?

en: I see some rules in all profiles
sl: Vidim nekaj pravil v vseh profilih

en: IPX network emulator from Morpheus Software
sl: Omrežni posnemovalnik IPX podjetja Morpheus Software

en: Icecast stream
sl: Pretok Icecast

en: Icecast with SHOUTcast-compatible stream
sl: Icecast s pretokom, združljivim s SHOUTcast

en: If you are a normal user, you will be safe with this setting (Status=On, Incoming=Deny, Outgoing=Allow). Remember to append allow rules for your P2P apps:
sl: Če ste običajni uporabnik, ste varni z nastavitvami (Stanje=Vklopljeno, Dohodno: Zavrni, Odhodno=Dovoli). Zapomnite si, da dodate pravila za svoje programe P2P:

en: Import Profile
sl: Uvozi profil

en: Import cancelled
sl: Uvoz je bil preklican

en: In
sl: Dohodni promet

en: Incoming policy changed
sl: Dohodni pravilnik se je spremenil

en: Incoming:
sl: Prihajajoče:

en: Insert IP/Ports
sl: Vnesite IP/Vrata

en: Insert Port
sl: Vnesite vrata

en: Insert:
sl: Vstavi:

en: Interface daemon for GPS receivers
sl: ozadnji vmesnik za sprejemnike GPS

en: Interface:
sl: Vmesnik:

en: Internet Message Access Protocol
sl: Protokol IMAP

en: Internet Printing Protocol
sl: spletni protokol za tiskanje

en: Internet Relay Chat on SSL default port 6697
sl: Klepet IRC na privzetih vratih SSL, 6697

en: Internet Relay Chat on common default port 6667, using nf_conntrack_irc DCC helper
sl: Klepet IRC na pogostih privzetih vratih 6667, z uporabo pomočnika nf_conntrack_irc DDC

en: Internet Relay Chat on official port 194 (rarely used)
sl: Klepet IRC na neuradnih vratih 194 (redko uporabljeno)

en: Internet game browser and IPX network emulator
sl: Internetni brskalnik iger in posmenovalnik omrežja IPX

en: It's also known as The Saga of Ryzom, is a massively multiplayer online role-playing game (MMORPG)
sl: Poznana je tudi kot Saga Ryzoma, množična večigralska spletna igra igranja vlog (MMORPG)

en: Kerberos v5 Full
sl: Kerberos v5 celoten

en: Kerberos v5 KDC server
sl: Strežnik Kerberos v5 KDC

en: Kerberos v5 admin
sl: Skrbnik Kerberos v5

en: Kerberos v5 password
sl: Geslo Kerberos v5

en: Kerberos v5 server
sl: Strežnik Kerberos v5

en: LDAP server
sl: Strežnik LDAP

en: LDAP server (LDAPS)
sl: Strežnik LDAP (LDAPS)

en: LPD server
sl: Strežnik LPD

en: Land Warrior. A FPS combat game by NovaLogic
sl: Land Warrior. Prvoosebna strelska bojna igra podjetja NovaLogic

en: Legends
sl: Legende

en: Limit
sl: Omejitev

en: Limit: Will deny traffic if an IP tried several connections.
sl: Omeji: bo blokiral promet, če IP poskusi z več povezavami.

en: Lo_gging Gufw activity
sl: Be_leženje dejavnosti Gufw

en: Log
sl: Dnevnik

en: Log All
sl: Beleži vse

en: Log:
sl: Dnevnik:

en: Lore Invasion. A mech-style FPS by Max Gaming Technologies using the Torque Game Engine
sl: Lore invazija. Prvoosebna strelska igra v slogu mech podjetja Max Gaming Technologies z igralskim pogonom Torque

en: Low
sl: Nizko

en: MSN chat protocol (with file transfer and voice)
sl: Protokol klepeta MSN (s prenosom datotek in zvokom)

en: MSN chat protocol SSL
sl: MSN klepetalni protokol SSL

en: ManiaDrive game server
sl: igralski strežnik ManiaDrive

en: ManiaDrive/Raydium game monitor HTTP server
sl: ManiaDrive/Raydium igralski nadzornik za strežnik HTTP

en: Medium
sl: Srednje

en: Metaserver for Crossfire RPG
sl: Meta strežnik za Crossfire RPG

en: Metaserver for Pioneers
sl: Metastrežnik za Pioneers

en: Modular printing system for Unix-like computer operating systems
sl: Modularni sistem tiskanja za računalniške operacijske sisteme, podobne Unixu

en: Multicast DNS
sl: večsmerni DNS

en: Multicast DNS (Avahi, Bonjour)
sl: Večsmerni DNS  (Avahi, Bonjour)

en: Murmur voice chat server (counterpart to Mumble client)
sl: Murmur strežnik za glasovni klepet (za uporabo z odjemalcem Mumble)

en: Music Player Daemon. A server for streaming music
sl: Ozadnji predvajalnik glasbe. Strežnik za pretakanje glasbe

en: MySQL Database
sl: Podatkovna zbirka MySQL

en: MythTV backend
sl: MythTV vmesnik

en: NASCAR Racing 2002/03 1 player
sl: NASCAR dirke 2002/03 1 igralec

en: NASCAR Racing 2002/03 16 players
sl: NASCAR dirke 2002/03 16 igralcev

en: NASCAR Racing 2002/03 2 players
sl: NASCAR dirkanje 2002/03 2 igralca

en: NASCAR Racing 2002/03 32 players
sl: NASCAR dirke 2002/03 32 igralcev

en: NASCAR Racing 2002/03 4 players
sl: NASCAR dirke 2002/03 4 igralci

en: NASCAR Racing 2002/03 42 players
sl: NASCAR dirke 2002/03 42 igralcev

en: NFS Quota & TLDP NFS
sl: NFS Quota in TLDP NFS

en: NFS with user/group filesystem usage quota support with static ports at 32765:32769 (some conflicts with popular games)
sl: NFS s podporo omejitve porabe uporabnika/skupine s statičnimi vrati na 32765:32769 (nekaj sporov s priljubljenimi igrami)

en: NFS with user/group filesystem usage quota support with static ports at 4000:4003 (some conflicts with popular games; statd broadcast on random port)
sl: NFS s podporo količinske omejitve uporabe uporabniškega/skupinskega datotečnega sistema s statičnimi vrati pri 4000:4003 (nekateri spori s priljubljenimi igrami, vsesmerno oddajanje statd na naključnih vratih)

en: Name
sl: Ime

en: Name:
sl: Ime:

en: Network File System
sl: Omrežni datotečni sistem

en: Network File System protocol with filesystem usage quota support with static ports at relatively unused 4194:4198 (4195 broadcast out)
sl: Protokol omrežnega datotečnega sistema s statičnimi vrati na relativno neuporabljenih 4194:4198  (4195 oddajanje iz)

en: Network File System protocol with static ports at 32765:32768 (some conflicts with popular games)
sl: Protokol omrežnega datotečnega sistema s statičnimi vrati na 32765:32768 (nekaj sporov s priljubljenimi igrami)

en: Network File System protocol with static ports at 4000:4002 (some conflicts with popular games; statd broadcast on random port)
sl: Protokol omrežnega datotečnega sistema s statičnimi vrati pri 4000:4002 (nekateri spori s priljubljenimi igrami, vsesmerno oddajanje statd na naključnih vratih)

en: Network File System protocol with static ports at relatively unused 4194:4197 (4195 broadcast out)
sl: Protokol omrežnega datotečnega sistema s statičnimi vrati na relativno neuporabljenih 4194:4197 (4195 oddajanje iz)

en: Network Time Protocol
sl: Omrežni časovni protokol

en: Network UPS Tools
sl: UPS omrežna orodja

en: Network games using DirectX 7 API
sl: Omrežne igre, ki uporabljajo API DirectX 7

en: Network games using DirectX 8 API
sl: Omrežne igre, ki uporabljajo API DirectX 8

en: Network games using Games for Windows - Live API
sl: Omrežne igre, ki uporabljajo Igre za Windows - API Live

en: Network support for GNOME Games
sl: Omrežna podpora za igre GNOME

en: Network;
sl: Omrežje;

en: Network;Archiving;
sl: Omrežje;Arhiviranje;

en: Network;Audio Video;
sl: Omrežje;Zvok;Video;

en: Network;Audio Video;Audio;
sl: Omrežje;Zvok Video;Zvok;

en: Network;Audio Video;Video;
sl: Omrežje;Zvok Video;Video

en: Network;Cloud;
sl: Omrežja;Oblak;

en: Network;File Transfer;
sl: Omrežje;Datotečni prenos;

en: Network;File Transfer;P2P;
sl: Omrežje;Prenos datotek;P2P;

en: Network;Games;
sl: Omrežje;Igre;

en: Network;Geography;
sl: Omrežje;Geografija;

en: Network;IRC;
sl: Omrežje;IRC

en: Network;P2P;
sl: Omrežje;P2P;

en: Network;Printing;
sl: Omrežje;Tiskanje;

en: Network;Remote Access;
sl: Omrežje;Oddaljeni dostop;

en: Network;Scanning;
sl: Omrežje;Optično branje

en: Network;Services;
sl: Omrežje;Storitve;

en: Network;Shell;
sl: Omrežje;Lupina;

en: Network;Telephony;
sl: Omrežje;Telefonija;

en: Network;Telephony;Instant Messaging;
sl: Omrežje;Telefonija;Hipno sporočanje;

en: Network;Telephony;Video Conference;
sl: Omrežje;Telefonija;Video konferenca

en: Network;Time;
sl: Omrežje;Čas;

en: Network;Video Conference;
sl: Omrežja;Video konference;

en: Networked sound server
sl: Omrežni zvočni strežnik

en: Neverwinter Nights server
sl: strežnik Neverwinter Nights

en: Nicotine is a SoulSeek client written in Python, based on the PySoulSeek project
sl: Nicotine je odjemalec SoulSeek napisan v Pythonu in je osnovan na projektu PySoulSeek

en: No rule selected
sl: Ni izbranega pravila

en: Nº
sl: Št.

en: Off
sl: Izključeno

en: Office
sl: Pisarna

en: Office;Database;
sl: Pisarna;Podatkovna zbirka;

en: Only the rules added from Gufw will be exported (not ufw rules)
sl: Izvožena bodo samo pravila, ki so bila dodana z Gufw (in ne pravila ufw)

en: OpenMeetings Desktop Sharing Protocol (ODSP)
sl: OpenMeetings protokol za souporabo namizja (ODSP)

en: OpenMeetings HTTP server
sl: OpenMeetings strežnik HTTP

en: OpenMeetings Real Time Messaging Protocol over HTTP
sl: OpenMeetings protokol za pogovarjanje v realnem času preko HTTP

en: OpenMeetings Real Time Messaging Protocol over SSL
sl: OpenMeetings protokol za sporočanje v realnem času preko SSL

en: OpenMeetings Secure RTMP
sl: OpenMeetings varen RTMP

en: OpenMeetings Tunneled RTMP
sl: OpenMeetings tuneliran RTMP

en: OpenTTD server
sl: Strežnik OpenTTD

en: Operation cancelled
sl: Opravilo je bilo preklicano

en: Optimized Link State Routing
sl: Optimalno stanje usmerjevalne povezave

en: Out
sl: Odhodni promet

en: Outgoing policy changed
sl: Odhodni pravilnik se je spremenil

en: Outgoing:
sl: Odhajajoče:

en: P2P and Voice Chat
sl: P2P in glasovni pogovor

en: Paste your current local IP
sl: Prilepi vaš trenutni krajevni IP

en: People Nearby
sl: Uporabniki v bližini

en: People Nearby (Bonjour/Salut) functionality in Empathy
sl: Zmožnost ljudje v bližini (Bonjour/Salut) v Empathy

en: Player vs Player Gaming Network Address translation port
sl: Vrata prevajanja igralskega omrežnega naslova igralec proti igralcu

en: Player vs Player Gaming Network server emulation based on bnetd
sl: Posnemovalnik igralskega omrežnega strežnika igralec proti igralcu, ki temelji na bnetd

en: Policy:
sl: Ravnanje:

en: Port
sl: Vrata

en: Port Mapping Protocol
sl: Protokol preslikave vrat

en: Port or service
sl: Vrata ali storitev

en: Port:
sl: Vrata:

en: Ports:
sl: Vrata:

en: Post Office Protocol
sl: Protokol POP

en: Postfix Mail Server SMTP
sl: SMTP poštni strežnik Postfix

en: Postfix Mail Server SMTPS
sl: SMTPS poštni strežnik Postfix

en: Postfix Mail Server Submission
sl: Priprava poštnega strežnika Postfix

en: Postfix is a high-performance mail transport agent
sl: Postfix je visoko zmogljiv posrednik za prenos pošte

en: Preconfigured
sl: Prednastavljeno

en: Profile
sl: Profil

en: Profile already exists
sl: Profil že obstaja

en: Profile exist
sl: Profil obstaja

en: Profile exported
sl: Profil je izvožen

en: Profile exported:
sl: Profil izvožen:

en: Profile imported, now you can choose it in the profiles
sl: Profil je uvožen, sedaj ga lahko izberete med profili

en: Profile imported:
sl: Profil uvožen:

en: Profile not erasable
sl: profila ni mogoče izbrisati

en: Profile not valid
sl: Profil ni veljaven

en: Proprietary Voice over IP service and software application
sl: zaščitena storitev pogovora skozi IP in program

en: Protocol
sl: Protokol

en: Protocol:
sl: Protokol:

en: Public
sl: Javno

en: PvPGN Address Translation
sl: Prevod naslova PvPGN

en: RTMP Real Time Messaging Protocol
sl: RTMP protokol sporočanja v realnem času

en: Racing simulators from Papyrus Design Group
sl: Simulatorji dirke podjetja Papyrus Design Group

en: Railroad strategy game by PopTop Software
sl: Strateška igra z železnicami podjetja PopTop Software

en: Real Time Messaging Protocol (Adobe Flash)
sl: Protokol sporočanja v realnem času  (Adobe Flash)

en: Reject
sl: Zavrni

en: Reject: Will deny traffic and will inform that it has been rejected.
sl: Zavrni: blokira promet in obvesti o zavrnitvi.

en: Remember to open the ports on the router
sl: Ne pozabite odpreti vrat na usmerjevalniku

en: Remote Assistance/Remote Desktop Protocol/Terminal Services (RDP)
sl: Oddaljena pomoč/Protokol za oddaljena namizja/Terminalske storitve(RDP)

en: Remote Desktop Protocols
sl: Protokoli za odaljeno namizje

en: Remote Plugin Executor
sl: Izvajalnik oddaljenega vstavka

en: Remove
sl: Odstrani

en: Remove log
sl: Odstrani dnevnik

en: Remove the selected profile
sl: Odstrani izbrani profil

en: Remove the selected rule(s)
sl: Odstranite izbrano pravilo(a)

en: Removed rules and reset firewall!
sl: Pravila so odstranjena in požarni zid je ponastavljen!

en: Reset Firewall
sl: Ponastavi požarni zid

en: Restart your firewall to refresh to the real status
    and please report this bug
sl: Znova zaženite vaš požarni zid za osvežitev realnega stanja
    in poročajte ta hrošč

en: Restart your firewall to refresh to the real status and please report this bug
sl: Za osvežitev na realno stanje ponastavite požarni zid in poročajte ta hrošč

en: Rule
sl: Pravilo

en: Rule Description
sl: Opis pravila

en: Rule number to insert
sl: Številka pravila za vstavitev

en: Rule(s) added
sl: Pravilo(a) dodano

en: Rule(s) deleted
sl: Pravilo(a) je izbrisano

en: SANE Manual
sl: Priročnik SANE

en: SANE scanner
sl: Optični bralnik SANE

en: SEDS - port 25601
sl: SEDS - vrata 25601

en: SEDS Admin - port 25600
sl: skrbnik SEDS - vrata 25600

en: SEDS Remote Admin
sl: Oddaljeni skrbnik SEDS

en: SMB/CIFS protocol for Unix systems, allowing you to serve files and printers to Windows, NT, OS/2 and DOS clients
sl: SMB/CIFS protokol za sisteme Unix, ki vam omogoča, da strežete datoteke in tiskalnike za odjemalce Windows NT, OS\/2 in DOS

en: SOCKS protocol for proxy server support
sl: SOCKS protokol za podporo posrediškega strežnika

en: SRCDS Rcon port
sl: Vrata Rcon SRCDS

en: S_tatus:
sl: S_tanje:

en: Sacred - port 2005
sl: Sacred - vrata 2005

en: Sacred - ports 2005:2006
sl: Sacred - vrata 2005:2006

en: Sacred - ports 2005:2007
sl: Sacred - vrata 2005:2007

en: Sacred - ports 2005:2009
sl: Sacred - vrata 2005:2009

en: Sacred - ports 2005:2010
sl: Sacred - vrata 2005:2010

en: Scanner Access Now Easy - scanner sharing server
sl: Strežnik za souporabo optičnih bralnikov - SANE

en: Scanner Access Now Easy - scanner sharing server, manual ports without nf_conntrack_sane module
sl: SANE - strežnik souporabe optičnega branja, ročna vrata brez modula nf_conntrack_sane

en: SciFi strategy game by Firaxis
sl: SciFi strategija podjetja Firaxis

en: Scorched 3D server
sl: strežnik Scorched 3D

en: Secure Shell
sl: Varna lupina

en: Secure mail server
sl: Varni poštni strežnik

en: Select a profile
sl: Izberi profil

en: Select just one row
sl: Izberite samo eno vrstico

en: Server port for the fantasy RPG by Ascaron Entertainment
sl: Vrata strežnika za fantazijsko igro z igranjem vlog podjetja Ascaron Entertainment

en: Session Initiation Protocol with TLS encryption
sl: Protokol za začenjanje seje z šifriranjem TLS

en: Session Initiation Protocol, unencrypted, using nf_conntrack_sip module
sl: Protokol za začenjanje seje, nešifriran, uporablja nf_conntrack_sip module

en: Session Traversal Utilities for NAT
sl: Orodje prevajanja seje za NAT

en: Session Traversal Utilities for NAT with TLS encryption
sl: pripomočki prehoda seje za NAT s šifriranjem TLS

en: Show confirm dialog for deleting rules
sl: Prikaži potrditveno pojavno okno za izbris pravil

en: Simple
sl: Enostavno

en: Simple Mail Transfer Protocol
sl: Protokol SMTP

en: Simple Service Discovery Protocol
sl: Enostaven protokol odkrivanja storitev

en: Skype Normal
sl: Skype normalno

en: Socks Proxy
sl: Posredniški strežnik Socks

en: Software distribution service and game server browser from Valve
sl: storitev distribucije programske opreme in brskalnik strežnika iger podjetja Valve

en: Soldier of Fortune - A FPS by Raven Software
sl: Soldier of Fortune - prvoosebna strelska igra podjetja Raven Software

en: Some rules are added by themselves?
sl: Zakaj se nekatera pravila dodajo sama?

en: Space combat simulation by Volition
sl: Vesoljska bojna simulacija od Volition

en: Spring game engine
sl: Spring igralski pogon

en: Status: Disabled
sl: Stanje: onemogočeno

en: Status: Enabled
sl: Stanje: omogočeno

en: Steamworks P2P Networking and Steam Voice Chat
sl: Omreženje Steamworks P2P in Steam glasovni pogovor

en: Store files online and sync them between computers and mobile devices, as well as stream audio and music from cloud to mobile devices
sl: Shranjevanje datotek na spletu, ter usklajevanje med računalnikom in mobilnimi napravami, kot tudi pretok zvoka in glasbe iz oblaka na mobilne naprave

en: Strategy game by Blizzard Entertainment
sl: Strateška igra podjetja Blizzard Entertainment

en: Subcategory:
sl: Podkategorija:

en: Subversion server for access to Subversion repositories
sl: Strežnik Subversion za dostop do skladišča Subversion

en: Syslog
sl: Sistemski dnevnik

en: System logging
sl: Sistemsko beleženje

en: System;
sl: Sistem;

en: System;Emulator;
sl: Sistem;Posnemovalnik;

en: System;Monitor;
sl: Sistem;Nadzor;

en: Task Force Dagger. A FPS combat game by NovaLogic
sl: Task Force Dagger. Prvoosebna strelska bojna igra podjetja NovaLogic

en: Team-based SciFi/alien FPS from Dark Legion Development
sl: Ekipna znanstveno fantastična prvoosebna strelska igra podjetja Dark Legion Development

en: TeamSpeak 2 TCP query
sl: Poizvedba TC TeamSpeak2

en: TeamSpeak 2 voice
sl: TeamSpeak 2 zvok

en: TeamSpeak 2 voice service
sl: Glasovna storitev TeamSpeak 2

en: TeamSpeak 2 web
sl: TeamSpeak 2 splet

en: TeamSpeak 2 web interface
sl: Spletni vmesnik TeamSpeak 2

en: TeamSpeak 3 File
sl: Datoteke TeamSpeak 3

en: TeamSpeak 3 Query
sl: TeamSpeak 3 poizvedba

en: TeamSpeak 3 TCP query
sl: TeamSpeak 3 poizvedba TCP

en: TeamSpeak 3 file transfer
sl: Prenos datotek TeamSpeak 3

en: TeamSpeak 3 voice service
sl: Glasovna storitev TeamSpeak 3

en: Telnet is like SSH but without security. It'd be better to use the 'Telnet SSL'
sl: Telnet je kot SSH, vendar brez varnosti. Bolje bi bilo uporabiti 'Telnet SSL'

en: Text copied to clipboard
sl: Besedilo je kopirano na odložišče

en: Text-based remote access (like SSH but without the security)
sl: Besedilni oddaljeni dostop (kot SSH, vendar brez varnosti)

en: Text-based remote access (like SSH but without the security) SSL
sl: Besedilni oddaljeni dostop (kot SSH, vendar brez varnosti) SSL

en: The RemoteConsole administration tool for Battlefield 1942
sl: RemoteConsole skrbniško orodje za  Battlefield 1942

en: The Rule Name will help you to identify your rules in the future:
sl: Ime pravila vam bo pomagalo določiti pravila v prihodnosti:

en: The firewall has to be enabled first
sl: Ta požarni zid mora biti najprej omogočen

en: The rule will be moved to the end of the list
sl: Pravilo bo premaknjeno na konec seznama

en: There is a profile with the same name
sl: Profil z istim imenom že obstaja

en: There was an error changing the firewall status
sl: Med spreminjanjem stanja požarnega zidu je prišlo do napake

en: There was an error changing the incoming policy
sl: Med spreminjanjem dohodnega pravilnika je prišlo do napake

en: There was an error changing the outgoing policy
sl: Med spreminjanjem odhodnega pravilnika je prišlo do napake

en: This will remove all rules in the current
    profile and disable the firewall
sl: To bo odstranilo vsa pravila v trenutnem
    profilu in onemogočilo požarni zid

en: Thousand Parsec Admin
sl: Skrbnik Thousand Parsec

en: To:
sl: Za:

en: Too long! (max. 15 characters)
sl: Predolgo! (največ 15 znakov)

en: Tor Normal
sl: Tor običajno

en: Tor anonymity network
sl: Anonimno omrežje Tor

en: Toribash Full
sl: Toribash celoten

en: Transmission Daemon
sl: Ozadnji program Transmission

en: Transparent Proxy
sl: Prosojni posredniški strežnik

en: Transparent proxy
sl: Prozoren posredniški strežnik

en: Trivial File Transfer Protocol
sl: Trivialni protokol za prenos datotek

en: Turn-based tactical strategy game
sl: Potezna taktična strateška igra

en: UPS Tools daemon
sl: Ozadnji program orodij UPS

en: USB Redirector
sl: USB preusmerjevalnik

en: USB device sharing system from INCENTIVES Pro
sl: Sistem souporabe naprav USB podjetja INCENTIVES Pro

en: Unreal Tournament 2004 Admin
sl: Skrbnik Unreal Tournament 2004

en: Update a Firewall Rule
sl: Posodobitev pravila požarnega zidu:

en: Updated rule
sl: Posodobljeno pravilo

en: Ur-Quan Masters
sl: Ur-Quan glavni strežnik

en: Use only letters, numbers, dashes and underscores
sl: Uporabite le črke, števila, črte in podčrtaje

en: Used to monitor Windows machines from a Nagios Server
sl: Uporabljajo za nadzor računalnikov Windows s strežnika Nagios

en: VLC HTTP stream
sl: VLC HTTP pretok

en: VLC MMS HTTP stream
sl: VLC MMS HTTP pretok

en: VLC RTP stream
sl: VLC RTP pretok

en: VLC UDP stream
sl: VLC UDP pretok

en: VLC media player HTTP stream default port
sl: Privzeta vrata HTTP toka za predstavnostni predvajalnik VLC

en: VLC media player Icecast stream default port
sl: VLC predvajalnik - privzeta vrata pretoka Icecast

en: VLC media player Microsoft Media Server stream over HTTP (Windows Media HTTP Streaming Protocol/MS-WMSP) default port
sl: Predvajalnik VLC - pretoki Microsoft Media Server preko HTTP (Windows Media HTTP protokol za pretakanje/MS-WMSP) privzeta vrata

en: VLC media player Real-time Transport Protocol default port
sl: Privzeta vrata protokola kumunikacije v realnem času za  predstavnostni predvajalnik VLC

en: VLC media player User Datagram Protocol default port
sl: Privzeta vrata UDP-ja za predstavnostni predvajalnik VLC

en: VNC displays :0-:1
sl: Zasloni VNC :0-:1

en: VNC displays :0-:3
sl: Zasloni VNC :0-:3

en: VNC displays :0-:7
sl: Zasloni VNC :0-:7

en: VNC http server display :0
sl: VNC http zaslonski strežnik :0

en: VNC server display :0
sl: Zaslonski strežnik VNC :0

en: Vendetta Online
sl: Spletna Vendetta

en: Violent combat game from Running With Scissors
sl: Nasilna bojna igra podjeja Running With Scissors

en: Virtual Network Computing
sl: Virtualno omrežno računalništvo

en: Virtual Network Computing http server display :0
sl: Zaslon strežnika http Virtual Network Computing :0

en: Virtual Network Computing http server displays :0 through :1
sl: Zasloni strežnika http Virtual Network Computing od :0 do :1

en: Virtual Network Computing http server displays :0 through :3
sl: Zasloni strežnika http Virtual Network Computing od :0 do :3

en: Virtual Network Computing http server displays :0 through :7
sl: Zasloni strežnika http Virtual Network Computing od :0 do :7

en: Virtual Network Computing standard server display :0
sl: Standardni strežniški zaslon :0 Virtual Network Computing

en: Virtual Network Computing standard server displays :0 through :1
sl: Zasloni strežnika standarda Virtual Network Computing :0 do :1

en: Virtual Network Computing standard server displays :0 through :3
sl: Zasloni strežnika standarda Virtual Network Computing :0 do :3

en: Virtual Network Computing standard server displays :0 through :7
sl: Zasloni strežnika standarda Virtual Network Computing :0 do :7

en: Visit this web (please, copy & paste in your browser):
sl: Obiščite to spletno stran (kopirajte in prilepite v svoj brskalnik):

en: VoIP client
sl: odjemalec VoIP

en: VoIP client, suggested alternate port
sl: Odjemalec VoIP, predlagna alternativna vrata

en: WINE: Warcraft III all ports
sl: WINE: Warcraft III vsa vrata

en: WWII FPS and sequel from Splash Damage, Gray Matter Interactive, Nerve Software, and id Software
sl: Prvoosebna strelska igra v drugi svetovni vojni in nadaljevanja podjetih Splash Damage, Gray Matter Interactive, Nerve Software in id Software.

en: WWW standard protocol on port 80/tcp (IANA/Debian www, http)
sl: Običajni protokol WWW na vratih 80/tcp (IANA/Debian www, http)

en: WWW standard protocol on port 8008/tcp (IANA http-alt)
sl: Običajni protokol WWW na vratih 8008/tcp (IANA http-alt)

en: WWW standard protocol on port 8090/tcp (IANA unassigned, commonly http_alt_alt)
sl: Standardni protokol WWW na vratih 8090/tcp (IANA nedoločeno, pogosto http_alt_alt)

en: WWW standard protocol with SSL/TLS on port 443/tcp (IANA https)
sl: Običajni protokol WWW s SSL/TLS na vratih 443/tcp (IANA https)

en: Warcraft III with 6112-6119 TCP ports open
sl: Warcraft III z odprtimi vrati TCP 6112-6119

en: Warning: Some rules added. Review the log
sl: Opozorilo: nekatera pravila so bila dodana. Preglejte dnevnik

en: Web Server (8080)
sl: Spletni strežnik (8080)

en: Web Server (HTTP,HTTPS)
sl: Spletni strežnik (HTTP, HTTPS)

en: Web-based administration for the FPS by Epic Games
sl: Spletno skrbništvo za prvoosebne strelske igre podjetja Epic Games

en: Web-based administration for the Rune game by Human Head Studios
sl: skrbništvo na osnovi spleta za igro Rune podjetja Human Head Studios

en: Web-page based system management utility
sl: Na spletu osnovan pripomoček za upravljanje sistema

en: Webcam_server
sl: Webcam_strežnik

en: Webmin fast RPC
sl: Webmin hitri RPC

en: What do I see in the Listening Report?
sl: Kaj vidim v poročilu poslušanja?

en: What is Allow, Deny, Reject and Limit?
sl: Kaj je Dovoli, Blokiraj, Zavrni in Omeji?

en: Why is Gufw disabled by default?
sl: Zakaj je Gufw privzeto onemogočen?

en: Windows Messenger File
sl: datoteke Windows Messenger

en: Windows Messenger/MSN Messenger file transfer
sl: Windows Messenger/MSN Messenger prenos datoteke

en: Windows Messenger/Windows Live Messenger application sharing and whiteboard (requires SIP)
sl: Skupna raba programov Windows Messenger/Windows Live Messenger in table (zahteva SIP)

en: XMPP Interserver
sl: XMPP notranji strežnik

en: XPilot 16-players
sl: XPilot 16-igralcev

en: XPilot 2-players
sl: XPilot 2-igralca

en: XPilot 4-players
sl: XPilot 4-igralci

en: XPilot 8-players
sl: XPilot 8-igralcev

en: YANG - Yet Another Netplay Guider, default game connection
sl: YANG - še en vodnik po omrežnem igranju, privzeta povezava iger

en: YANG - Yet Another Netplay Guider, room hosting
sl: YANG - še en vodnik po omrežnem igranju, gostovanje sob

en: Yahoo chat protocol
sl: Klepetalni protokol Yahoo

en: Yet Another Netplay Guider
sl: Še en vodnik Netplay

en: Yet Another Netplay Guider Hosting
sl: še eno gostovanje Netplay Guider

en: You can edit just one rule
sl: Urejate lahko zgolj eno pravilo

en: You can rename your profiles with just 2 clicks on them:
sl: Profile lahko preimenujete z 2 klikoma na njih:

en: You can write a port as '22' or a port range as '22:24'
sl: Vrata lahko napišete kot '22' ali obseg vrat kot '22:24'

en: You can write a port as '22' or a port range as '22:24'.
    If you're editing a Preconfigured or Simple rule, Interface field must be 'All Interfaces' and the IPs and From Port fields must be empty.
sl: Vrata lahko zapišete kot '22' oz. obseg vrat kot '22:24'.
    Če urejate prednastavljeno ali enostavno pravilo, mora vmesnik biti 'Vsi vmesniki', polja IP-ji in odhodna vrata morata biti prazni.

en: You can write a port as '22', a port range as '22:24' or a service as 'http'
sl: Vrata lahko napišete kot '22', kot obseg vrat kot '22:24) ali kot storitev kot 'http'

en: You can't edit a rule added from ufw
sl: Ne morete urejati pravila, dodanega iz ufw

en: You can't remove the current profile
sl: ne morate izbrisati trenutnega profila

en: You can't rename the current profile
sl: Trenutnega profila ni mogoče preimenovati

en: You can't use this profile name
sl: Ne morete uporabiti tega imena profila

en: You do not need it. After you do all of the changes in Gufw, the settings are still in place until the next changes.
sl: Ne potrebujete. Ko naredite vse spremembe v Gufw, nastavitve še vedno veljajo do naslednje spremembe.

en: You have to select a rule
sl: Izbrati morate pravilo

en: You need to insert IP/ports in to/from fields
sl: V polja do/od morate vnesti IP/vrata

en: You need to insert a port in the port field
sl: V polje vrat morate vstaviti vrata

en: You need to select a profile for deleting
sl: Izbrati morate profil za izbris

en: You will delete all selected rules
sl: Izbrisali boste vsa izbrana pravila

en: _Edit
sl: _Uredi

en: _Export this profile
sl: _Izvozi ta profil

en: _File
sl: _Datoteka

en: _Help
sl: _Pomoč

en: _Import profile
sl: _Uvoz profila

en: _Incoming:
sl: _Dohodno:

en: _Logging:
sl: _Beleženje:

en: _Outgoing:
sl: _Odhodno:

en: _Profile:
sl: _Profil:

en: _Reset Current Profile
sl: _Poenostavi trenutni profil

en: rsync daemon
sl: ozadnji program rsync

en: ufw Logging:
sl: Beleženje ufw:
