gnome-packagekit - en to sk translation catalogue (545 entries)

en: %d %B %Y
sk: %e. %B %Y

en: %s and %s
sk: %s a %s

en: %s is running as a privileged user
sk: %s beží pod privilegovaným používateľom

en: %s, %s and %s
sk: %s, %s a %s

en: %s, %s, %s and %s
sk: %s, %s, %s a %s

en: %s, %s, %s, %s and %s
sk: %s, %s, %s, %s a %s

en: %u additional package is required for %s | %u additional packages are required for %s
sk[0]: %u ďalších balíkov je potrebných pre %s
sk[1]: %u ďalší balík je potrebný pre %s
sk[2]: %u ďalšie balíky sú potrebné pre %s

en: %u file installed by %s | %u files installed by %s
sk[0]: %u súborov nainštalovaných aplikáciou %s
sk[1]: %u súbor nainštalovaný aplikáciou %s
sk[2]: %u súbory nainštalované aplikáciou %s

en: %u package requires %s | %u packages require %s
sk[0]: %u balíkov požaduje %s
sk[1]: %u balík požaduje %s
sk[2]: %u balíky požadujú %s

en: %u update selected | %u updates selected
sk[0]: %u aktualizácií vybraných
sk[1]: %u aktualizácia vybraná
sk[2]: %u aktualizácie vybrané

en: %u update selected (%s) | %u updates selected (%s)
sk[0]: Vybraných %u aktualizácií (%s)
sk[1]: Vybraná %u aktualizácia (%s)
sk[2]: Vybrané %u aktualizácie (%s)

en: 32-bit
sk: 32-bitový

en: 64-bit
sk: 64-bitový

en: A media change is required
sk: Je potrebná výmena nosiča

en: A package could not be found that allows the action to complete.
    More information is available in the detailed report.
sk: Nebolo možné nájsť balík umožňujúci dokončenie operácie.
    Viac informácií nájdete v podrobnom hlásení.

en: A package manager lock is required.
sk: Je potrebný zámok správcu balíkov.

en: A package source contains packages that can be installed on this computer.
sk: Zdroj balíkov obsahuje balíky, ktoré je možné nainštalovať do tohoto počítača.

en: A previous package management transaction was interrupted.
sk: Predošlá transakcia správy balíkov bola prerušená.

en: A problem that we were not expecting has occurred.
    Please report this bug in your distribution bug tracker with the error description.
sk: Vyskytol sa problém, ktorý sme neočakávali.
    Prosím, nahláste to do systému na sledovanie chýb vašej distribúcie spolu s popisom chyby.

en: A program is running that has to be closed before the update can proceed.
    More information is available in the detailed report.
sk: Beží program, ktorý je potrebné zatvoriť predtým, než bude môcť aktualizácia pokračovať.
    V podrobnom hlásení nájdete ďalšie informácie.

en: A restart is required to remain secure.
sk: Z bezpečnostných dôvodov sa vyžaduje reštart systému.

en: A restart is required.
sk: Je potrebný reštart.

en: A restart will be required due to a security update.
sk: Kvôli bezpečnostnej aktualizácii budete musieť reštartovať systém.

en: A restart will be required.
sk: Budete musieť reštartovať systém.

en: A security signature is not present
sk: Nie je dostupný bezpečnostný podpis

en: A security trust relationship could not be made with package source.
    Please check your security settings.
sk: Nebolo možné nadviazať bezpečný dôverný vzťah so zdrojom balíkov.
    Prosím, skontrolujte si svoje nastavenia bezpečnosti.

en: A thread could not be created to service the user request.
sk: Nebolo možné vytvoriť vlákno na obslúženie požiadavky používateľa.

en: About
sk: O programe

en: Accepted EULA
sk: Prijatá používateľská licencia

en: Accessibility
sk: zjednodušenie ovládania

en: Accessories
sk: Príslušenstvo

en: Action
sk: Operácia

en: Add or remove software installed on the system
sk: Pridáva alebo odstraňuje softvér nainštalovaný v systéme

en: Additional confirmation required
sk: Požaduje sa ďalšie potvrdenie

en: Additional media is required to complete the transaction.
sk: Na dokončenie transakcie je potrebný ďalší nosič.

en: Additional media is required. Please insert the %s labeled “%s” to continue.
sk: Požaduje sa ďalší nosič. Prosím, vložte %s s označením „%s“ pre pokračovanie.

en: Admin tools
sk: Nástroje na správu

en: All of the packages selected for install are already installed on the system.
sk: Všetky balíky vybrané na inštaláciu sú už v systéme nainštalované.

en: All packages
sk: Všetky balíky

en: All packages are already installed
sk: Všetky balíky sú už nainštalované

en: All packages are up to date
sk: Všetky balíky sú aktuálne

en: All updates were installed successfully.
sk: Všetky aktualizácie boli úspešne nainštalované.

en: Allow applications to invoke the codec installer
sk: Povoliť aplikáciám vyvolať inštalátor kodekov

en: Allow applications to invoke the codec installer.
sk: Povoliť aplikáciám vyvolať inštalátor kodekov.

en: Allow applications to invoke the font installer
sk: Povoliť aplikáciám vyvolať inštalátor písiem

en: Allow applications to invoke the font installer.
sk: Povoliť aplikáciám vyvolať inštalátor písiem.

en: Allow applications to invoke the mime type installer
sk: Povoliť aplikáciám vyvolať inštalátor typov MIME

en: Allow applications to invoke the mime type installer.
sk: Povoliť aplikáciám vyvolať inštalátor typov MIME.

en: An internal system error has occurred
sk: Vyskytla sa vnútorná chyba systému

en: An unspecified transaction error has occurred.
    More information is available in the detailed report.
sk: Vyskytla sa bližšie neurčená chyba transakcie.
    Viac informácií nájdete v podrobnom hlásení.

en: Application
sk: Aplikácia

en: Apply Changes
sk: Aplikovať zmeny

en: Are you <b>sure</b> you want to install this package?
sk: <b>Ste si istý</b>, že chcete nainštalovať tento balík?

en: Are you <b>sure</b> you want to update this package?
sk: Ste si <b>istý</b>, že chcete aktualizovať tento balík?

en: Ask the user if additional packages should be installed
sk: Spýtať sa používateľa, či sa majú inštalovať aj ďalšie balíky

en: Ask the user if additional packages should be installed.
sk: Spýtať sa používateľa, či sa majú inštalovať aj ďalšie balíky.

en: Authorization failed
sk: Potvrdenie prístupu zlyhalo

en: Automatically remove unused dependencies
sk: Automaticky odstraňovať nepoužité závislosti

en: Available
sk: Dostupný

en: Bad security signature
sk: Chybný bezpečnostný podpis

en: Bash – Command Not Found
sk: Bash - Príkaz nenájdený

en: Blocked update
sk: Zablokovaná aktualizácia

en: Blocked updates
sk: Zablokované aktualizácie

en: Bug fix update
sk: Aktualizácia opravujúca chyby

en: Bug fix updates
sk: Aktualizácie opravujúce chyby

en: Cancel search
sk: Zruší hľadanie

en: Canceled
sk: Zrušené

en: Canceling
sk: Ruší sa

en: Cannot disable source
sk: Nemožno zakázať zdroj

en: Cannot fetch install sources
sk: Nemožno získať inštalačné zdroje

en: Cannot get lock
sk: Nemožno získať zámok

en: Cannot get package requires
sk: Nemožno získať závislosti balíka

en: Cannot get the exclusive lock on the packaging backend.
    Please close any other legacy packaging tools that may be open.
sk: Nepodarilo sa získať výlučný zámok balíkovacieho systému.
    Prosím, zavrite akékoľvek iné nástroje na správu balíkov.

en: Cannot get the file list
sk: Nemožno získať zoznam súborov

en: Cannot install from untrusted source
sk: Nemožno inštalovať z nedôveryhodného zdroja

en: Cannot update from untrusted source
sk: Nemožno aktualizovať z nedôveryhodného zdroja

en: Cannot write repository configuration
sk: Nemožno zapísať konfiguráciu repozitára

en: Changes are not applied instantly, this button applies all changes
sk: Zmeny sa nepoužijú okamžite, toto tlačidlo aplikuje všetky zmeny

en: Changes not applied
sk: Zmeny neboli aplikované

en: Check for Updates
sk: Skontrolovať dostupnosť aktualizácií

en: Checking for applications currently in use
sk: Kontrolujú sa momentálne používané aplikácie

en: Checking for libraries currently in use
sk: Kontrolujú sa momentálne používané knižnice

en: Checking for updates…
sk: Kontrolujú sa aktualizácie…

en: Checking signatures
sk: Kontrolujú sa podpisy

en: Cleaned up
sk: Vyčistený

en: Cleaning up
sk: Čistí sa

en: Cleaning up packages
sk: Čistia sa balíky

en: Clear current selection
sk: Vyčistí aktuálny výber

en: Close _Anyway
sk: _Napriek tomu zavrieť

en: Command line client
sk: Klient príkazového riadka

en: Committing changes
sk: Vykonávajú sa zmeny

en: Communication
sk: Komunikácia

en: Connectivity is being provided by wireless broadband, and it may be expensive to update this package. | Connectivity is being provided by wireless broadband, and it may be expensive to update these packages.
sk[0]: Konektivitu poskytuje bezdrôtové širokopásmové pripojenie a preberanie týchto balíkov môže byť drahé.
sk[1]: Konektivitu poskytuje bezdrôtové širokopásmové pripojenie a preberanie tohto balíka môže byť drahé.
sk[2]: Konektivitu poskytuje bezdrôtové širokopásmové pripojenie a preberanie týchto balíkov môže byť drahé.

en: Continue
sk: Pokračovať

en: Continue _Anyway
sk: _Napriek tomu pokračovať

en: Copying files
sk: Kopírujú sa súbory

en: Could not get list of distribution upgrades
sk: Nepodarilo sa získať aktualizácie distribúcie

en: Could not get package details
sk: Nepodarilo sa získať podrobnosti balíka

en: Could not get update details
sk: Nepodarilo sa získať podrobnosti aktualizácie

en: Could not get updates
sk: Nepodarilo sa získať aktualizácie

en: Could not remove a protected system package
sk: Nepodarilo sa odstrániť chránený systémový balík

en: Could not restart
sk: Nepodarilo sa vykonať reštart

en: Could not run upgrade script
sk: Nepodarilo sa spustiť aktualizačný skript

en: Could not update packages
sk: Nepodarilo sa aktualizovať balíky

en: Date
sk: Dátum

en: Debugging Options
sk: Voľby pre ladenie

en: Decompressed
sk: Rozbalený

en: Decompressing
sk: Prebieha rozbaľovanie

en: Dependency resolution failed
sk: Zlyhalo riešenie závislostí

en: Dependent
sk: Závislé

en: Details
sk: Podrobnosti

en: Do not install this package unless you are sure it is safe to do so.
sk: Neinštalujte tento balík ak si nie ste istý, že je to bezpečné.

en: Do not show this again
sk: Toto už viac nezobrazovať

en: Do not update this package unless you are sure it is safe to do so.
sk: Neaktualizujte tento balík ak si nie ste istý, že je to bezpečné.

en: Do you recognize the user and trust this key?
sk: Poznáte používateľa a dôverujete tomuto kľúču?

en: Do you trust the source of the packages?
sk: Dôverujete zdroju balíkov?

en: Documentation
sk: Dokumentácia

en: Downgrade
sk: Znížiť verziu

en: Download size
sk: Veľkosť na prevzatie

en: Downloaded
sk: Prevzatý

en: Downloaded packages
sk: Prevzaté balíky

en: Downloading
sk: Preberá sa

en: Downloading file lists
sk: Preberajú sa zoznamy súborov

en: Downloading groups
sk: Preberajú sa skupiny

en: Downloading list of packages
sk: Preberá sa zoznam balíkov

en: Downloading lists of changes
sk: Preberajú sa zoznamy zmien

en: Downloading packages
sk: Preberajú sa balíky

en: Downloading repository information
sk: Preberajú sa informácie o repozitári

en: Downloading update information
sk: Preberajú sa aktualizačné informácie

en: Education
sk: Vzdelávanie

en: Electronics
sk: Elektronika

en: Enable or disable package repositories
sk: Umožňuje povoliť alebo zakázať zdroje balíkov

en: Enabled
sk: Povolený

en: Enabled repository
sk: Povolený repozitár

en: Enhancement update
sk: Aktualizácia prinášajúca nové vlastnosti

en: Enhancement updates
sk: Aktualizácie prinášajúce nové vlastnosti

en: Enter a search word or click a category to get started.
sk: Začnite zadaním hľadaného slova alebo kliknutím na kategóriu

en: Enter a search word to get started.
sk: Začnite zadaním hľadaného slova.

en: Exiting as backend details could not be retrieved
sk: Ukončuje sa, lebo sa nepodarilo získať podrobnosti z balíkovacieho systému

en: Exiting as properties could not be retrieved
sk: Ukončuje sa, lebo sa nepodarilo získať vlastnosti

en: Failed to change status
sk: Nepodarilo sa zmeniť stav

en: Failed to close down the backend instance.
    This error can normally be ignored.
sk: Nepodarilo sa uzavrieť inštanciu balíkovacieho systému.
    Túto chybu možno zvyčajne ignorovať.

en: Failed to create a thread
sk: Zlyhalo vytvorenie vlákna

en: Failed to finalize
sk: Nepodarilo sa dokončiť

en: Failed to get the list of sources
sk: Nepodarilo sa získať zoznam zdrojov

en: Failed to initialize
sk: Nepodarilo sa inicializovať

en: Failed to initialize packaging backend.
    This may occur if other packaging tools are being used simultaneously.
sk: Nepodarilo sa inicializovať balíkovací systém.
    Toto sa môže stať ak sa pokúšate používať viac programov na správu balíkov súčasne.

en: Failed to process request.
sk: Nepodarilo sa spracovať požiadavku.

en: Failed with unknown error code
sk: Zlyhalo s neznámym chybovým kódom

en: Failed with unknown error code.
sk: Zlyhanie s neznámym chybovým kódom.

en: Files
sk: Súbory

en: Filter
sk: Filtrovať

en: Filter package lists using basename in gpk-application.
sk: Filtrovať zoznamy balíkov v gpk-application na základe basename (názov súboru zbavený cesty).

en: Filter using basename in gpk-application
sk: Filtrovať v gpk-application na základe basename

en: Finished
sk: Dokončené

en: Fonts
sk: Písma

en: For more information about bugs fixed by this update please visit this website: | For more information about bugs fixed by this update please visit these websites:
sk[0]: Ďalšie informácie o chybách, ktoré táto aktualizácia rieši, nájdete na týchto webových stránkach:
sk[1]: Ďalšie informácie o chybách, ktoré táto aktualizácia rieši, nájdete na tejto webovej stránke:
sk[2]: Ďalšie informácie o chybách, ktoré táto aktualizácia rieši, nájdete na týchto webových stránkach:

en: For more information about this security update please visit this website: | For more information about this security update please visit these websites:
sk[0]: Ďalšie informácie o tejto bezpečnostnej aktualizácii nájdete na týchto webových stránkach:
sk[1]: Ďalšie informácie o tejto bezpečnostnej aktualizácii nájdete na tejto webovej stránke:
sk[2]: Ďalšie informácie o tejto bezpečnostnej aktualizácii nájdete na týchto webových stránkach:

en: For more information about this update please visit this website: | For more information about this update please visit these websites:
sk[0]: Ďalšie informácie o tejto aktualizácii nájdete na týchto webových stránkach:
sk[1]: Ďalšie informácie o tejto aktualizácii nájdete na tejto webovej stránke:
sk[2]: Ďalšie informácie o tejto aktualizácii nájdete na týchto webových stránkach:

en: Force installing package
sk: Vynúti inštaláciu balíka

en: GNOME Package Updater
sk: Aktualizátor balíkov prostredia GNOME

en: GNOME Packages
sk: Balíky prostredia GNOME

en: GNOME Session
sk: Relácia GNOME

en: GNOME Software
sk: Softvér prostredia GNOME

en: GNOME desktop
sk: Pracovné prostredie GNOME

en: Games
sk: Hry

en: Generating package lists
sk: Vytvárajú sa zoznamy balíkov

en: Getting information
sk: Získavajú sa informácie

en: Getting package source list not supported by backend
sk: Balíkovací systém nepodporuje zisťovanie zoznamu zdrojov balíkov

en: Getting the list of updates
sk: Získava sa zoznam aktualizácií

en: Got categories
sk: Získané kategórie

en: Got dependencies
sk: Získané závislosti

en: Got details
sk: Získané podrobnosti

en: Got distribution upgrades
sk: Získané aktualizácie distribúcie

en: Got file list
sk: Získaný zoznam súborov

en: Got list of repositories
sk: Získaný zoznam repozitárov

en: Got old transactions
sk: Získané staré transakcie

en: Got package lists
sk: Získané zoznamy balíkov

en: Got requires
sk: Získané závislosti

en: Got update detail
sk: Získané podrobnosti aktualizácie

en: Got updates
sk: Získané aktualizácie

en: Got what provides
sk: Získaný zoznam poskytovaných

en: Graphics
sk: Grafika

en: Homepage
sk: Domovská stránka

en: Ignore this update
sk: Ignorovať túto aktualizáciu

en: Important update
sk: Dôležitá aktualizácia

en: Important updates
sk: Dôležité aktualizácie

en: Install
sk: Nainštalovať

en: Install Package
sk: Nainštalovať balík

en: Install Software
sk: Inštalovanie softvéru

en: Install root is invalid
sk: Koreňový adresár inštalácie je neplatný

en: Install selected packages on the system
sk: Inštaluje do systému vybrané balíky

en: Installation of this package prevented by your packaging system’s configuration.
sk: Inštalácii tohto balíka zabránila konfigurácia vášho systému balíkov.

en: Installed
sk: Nainštalovaný

en: Installed local files
sk: Nainštalované lokálne súbory

en: Installed packages
sk: Nainštalované balíky

en: Installed signature
sk: Nainštalovaný podpis

en: Installed size
sk: Veľkosť po nainštalovaní

en: Installing
sk: Inštaluje sa

en: Installing packages
sk: Inštalácia balíkov

en: Installing the local file failed.
    More information is available in the detailed report.
sk: Inštalácia lokálneho súboru zlyhala.
    Viac informácií nájdete v podrobnom hlásení.

en: Installing updates
sk: Inštalujú sa aktualizácie

en: Invalid
sk: Neplatný

en: Invalid package file
sk: Neplatný súbor balíka

en: Invalid search text
sk: Neplatný text hľadania

en: KDE desktop
sk: Pracovné prostredie KDE

en: Legacy
sk: Nevyvíjané

en: License
sk: Licencia

en: License Agreement Required
sk: Je vyžadovaná licenčná dohoda

en: Licensed under the GNU General Public License Version 2
sk: Zverejnené s licenciou GNU General Public License verzia 2

en: Loading cache
sk: Načítava sa vyrovnávacia pamäť

en: Loading…
sk: Načítava sa…

en: Local file conflict between packages
sk: Konflikt lokálnych súborov medzi balíkmi

en: Local install failed
sk: Lokálna inštalácia zlyhala

en: Localization
sk: Lokalizácia

en: Lock required
sk: Je potrebný zámok

en: Log Out
sk: Odhlásiť sa

en: Log viewer
sk: Prehliadač záznamov

en: Malicious software can damage your computer or cause other harm.
sk: Zákerný softvér môže poškodiť váš počítač alebo spôsobiť inú škodu.

en: Maps
sk: Mapy

en: Missing security signature
sk: Chýba bezpečnostný podpis

en: More details
sk: Ďalšie podrobnosti

en: Multimedia
sk: Multimédiá

en: Multiple packages exist that are not compatible with each other.
    This is usually due to mixing packages from different sources.
sk: Existujú viaceré navzájom nekompatibilné balíky.
    To zvyčajne nastane, keď miešate balíky z rozličných zdrojov.

en: Name
sk: Názov

en: Network
sk: Sieť

en: New distribution upgrade release “%s” is available
sk: Je dostupná nová aktualizácia distribúcie „%s“

en: Newest packages
sk: Najnovšie balíky

en: No distribution upgrade data is available
sk: Nie sú dostupné údaje o aktualizácii distribúcie

en: No files
sk: Žiadne súbory

en: No more mirrors are available
sk: Ďalšie zrkadlá už nie sú dostupné

en: No network connection available
sk: Nie je dostupné žiadne sieťové pripojenie

en: No network connection was detected.
sk: Nebolo zistené žiadne sieťové pripojenie.

en: No other packages require this package
sk: Žiadne ďalšie balíky nevyžadujú tento balík.

en: No package cache is available.
sk: Nie je dostupná vyrovnávacia pamäť balíkov.

en: No packages
sk: Žiadne balíky

en: No packages to update
sk: Žiadne balíky na aktualizáciu

en: No restart is necessary.
sk: Nie je potrebný reštart.

en: No restart is required.
sk: Nie je potrebný reštart.

en: No results were found.
sk: Neboli nájdené žiadne výsledky.

en: No results were returned.
sk: Neboli vrátené žiadne výsledky.

en: No space is left on the disk
sk: Na disku už nie je voľné miesto

en: No update details available.
sk: Nie sú dostupné žiadne podrobnosti o aktualizácii.

en: No updates are available
sk: Nie sú dostupné žiadne aktualizácie

en: None of the selected packages could be updated.
sk: Žiaden z vybraných balíkov nebolo možné aktualizovať.

en: Normal update
sk: Bežná aktualizácia

en: Not supported by this backend
sk: Nepodporované týmto balíkovacím systémom

en: Obsoleted
sk: Označený ako zastaralý

en: Obsoleting
sk: Označuje sa ako zastaralý

en: Obsoleting packages
sk: Označujú sa zastaralé balíky

en: Office
sk: Kancelária

en: One of the selected packages failed to be removed correctly.
    More information is available in the detailed report.
sk: Jeden z vybraných balíkov sa nepodarilo správne odstrániť.
    V podrobnom hlásení nájdete ďalšie informácie.

en: One of the selected packages failed to build correctly.
    More information is available in the detailed report.
sk: Jeden z vybraných balíkov sa nepodarilo správne zostaviť.
    V podrobnom hlásení nájdete ďalšie informácie.

en: One of the selected packages failed to configure correctly.
    More information is available in the detailed report.
sk: Jeden z vybraných balíkov sa nepodarilo správne nakonfigurovať.
    V podrobnom hlásení nájdete ďalšie informácie.

en: One of the selected packages failed to install correctly.
    More information is available in the detailed report.
sk: Jeden z vybraných balíkov sa nepodarilo správne nainštalovať.
    V podrobnom hlásení nájdete ďalšie informácie.

en: Only Native Packages
sk: Iba natívne balíky

en: Only Newest Versions
sk: Iba najnovšie verzie

en: Only show native packages in the file lists
sk: Zobraziť v zoznamoch súborov iba natívne balíky

en: Only show native packages matching the machine architecture in the file lists.
sk: Zobraziť v zoznamoch súborov iba natívne balíky zodpovedajúce architektúre stroja.

en: Only show supported packages in the file lists
sk: Zobraziť v zoznamoch súborov iba podporované balíky

en: Only show supported packages in the file lists.
sk: Zobraziť v zoznamoch súborov iba podporované balíky.

en: Only show the newest packages in the file lists
sk: Zobraziť v zoznamoch súborov iba najnovšie balíky

en: Only show the newest packages in the file lists.
sk: Zobraziť v zoznamoch súborov iba najnovšie balíky.

en: Only show the newest packages in the update list, and filter out older updates that are still available.
sk: Zobraziť v zozname iba najnovšie balíky a odfiltrovať staršie aktualizácie, ktoré sú ešte stále dostupné.

en: Only show the newest updates in the list
sk: Zobraziť v zozname iba najnovšie aktualizácie

en: Other
sk: Ostatné

en: Other desktops
sk: Iné pracovné prostredia

en: Other updates
sk: Ďalšie aktualizácie

en: Other updates are held back as some important system packages need to be installed first.
sk: Ďalšie aktualizácie boli zadržané, pretože je najskôr potrebné nainštalovať dôležité aktualizácie systému.

en: Out of memory
sk: Nedostatok pamäte

en: Package
sk: Balík

en: Package Install
sk: Inštalátor balíkov

en: Package Log
sk: Záznam balíkov

en: Package Manager for GNOME
sk: Správca balíkov pre prostredie GNOME

en: Package Source
sk: Zdroj balíkov

en: Package Sources
sk: Zdroje balíkov

en: Package Updater
sk: Aktualizátor balíkov

en: Package Updater allows you to update packages on your system without rebooting. You can view details about each update and choose which updates to apply.
sk: Program Aktualizátor balíkov umožňuje aktualizo balíky v systéme bez potreby reštartu systému  Umožňuje zobrazovať podrobnosti o každej aktualizácii a zvoliť, ktoré aktualizácie sa majú použiť.

en: Package Updater uses PackageKit and can work on any distribution using the native package management framework.
sk: Program Aktualizátor balíkov používa PackageKit a dokáže pracovať v akejkoľvek distribúcii používajúcej vlastný systém balíkov.

en: Package collections
sk: Zbierky balíkov

en: Package failed to be removed
sk: Odstránenie balíka zlyhalo

en: Package failed to build
sk: Zostavenie balíka zlyhalo

en: Package failed to configure
sk: Nakonfigurovanie balíka zlyhalo

en: Package failed to install
sk: Nainštalovanie balíka zlyhalo

en: Package install blocked
sk: Inštalácia balíka zablokovaná

en: Package installer
sk: Inštalátor balíkov

en: Package is corrupt
sk: Balík je poškodený

en: Package is incompatible with this system
sk: Balík nie je kompatibilný s týmto systémom

en: Package management applications are security sensitive.
sk: Aplikácie na správu balíkov sú citlivé na bezpečnosť.

en: Package sources
sk: Zdroje balíkov

en: Package updates correct errors, eliminate security vulnerabilities, and provide new features.
sk: Aktualizácie balíkov opravujú chyby, odstraňujú bezpečnostné zraniteľnosti a poskytujú nové funkcionality.

en: PackageKit Website
sk: Webové stránky PackageKit

en: PackageKit is distributed in the hope that it will be useful, but WITHOUT ANY WARRANTY; without even the implied warranty of MERCHANTABILITY or FITNESS FOR A PARTICULAR PURPOSE.  See the GNU General Public License for more details.
sk: PackageKit je je rozširovaný v nádeji, že bude užitočný, avšak BEZ AKEJKOĽVEK ZÁRUKY. Neposkytujú sa ani odvodené záruky PREDAJNOSTI alebo VHODNOSTI NA URČITÝ ÚČEL. Ďalšie podrobnosti hľadajte v licencii GNU General Public License.

en: PackageKit is free software; you can redistribute it and/or modify it under the terms of the GNU General Public License as published by the Free Software Foundation; either version 2 of the License, or (at your option) any later version.
sk: PackageKit je slobodný softvér; môžete ho ďalej šíriť a upravovať podľa ustanovení licencie GNU General Public Licence (Všeobecná zverejňovacia licencia GNU), vydávanej nadáciou Free Software Foundation a to buď podľa 2. verzie tejto licencie, alebo (podľa vášho uváženia) ktorejkoľvek neskoršej verzie.

en: Packages
sk: Balíky

en: Packages allows you to install and remove packages on your system. You can view and search packages by name, details or even file name and also see dependencies of one package on other packages. Searching by groups is possible and is an easy way to find software in your favorite desktop environment.
sk: Program Balíky umožňuje inštalovať a odstraňovať balíky v systéme. Dokáže zobraziť a vyhľadať balíky podľa názvu, podrobností alebo dokonca aj podľa názvu súboru. Zohľadňuje závislosti balíka na ostatných balíkoch. Vyhľadávanie podľa skupín umožňuje rýchlo nájsť softvér v obľúbenom pracovnom prostredí.

en: Packages are not compatible
sk: Balíky nie sú kompatibilné

en: Packages listed below are required for %s to function correctly. | Packages listed below are required for %s to function correctly.
sk[0]: Nižšie uvedené balíky vyžadujú na správne fungovanie %s.
sk[1]: Nižšie uvedený balík vyžaduje na správne fungovanie %s.
sk[2]: Nižšie uvedené balíky vyžadujú na správne fungovanie %s.

en: Packages listed below require %s to function correctly. | Packages listed below require %s to function correctly.
sk[0]: Nižšie uvedené balíky vyžadujú na správne fungovanie %s.
sk[1]: Nižšie uvedený balík vyžaduje na správne fungovanie %s.
sk[2]: Nižšie uvedené balíky vyžadujú na správne fungovanie %s.

en: Packages uses PackageKit and can work on any distribution using the native package management framework.
sk: Program Balíky používa PackageKit a dokáže pracovať v akejkoľvek distribúcii používajúcej vlastný systém balíkov.

en: Pending
sk: Čakajúce

en: Power management
sk: Správa napájania

en: Prepared
sk: Pripravený

en: Preparing
sk: Prebieha príprava

en: Problem connecting to a package source
sk: Problém pri pripájaní k zdroju balíkov

en: Programming
sk: Programovanie

en: Programs that should be ignored when they issue session D-Bus requests
sk: Programy, ktoré sa majú ignorovať, keď pošlú požiadavky prostredníctvom relácie D-Bus

en: Programs that should be ignored when they issue session D-Bus requests, separated by commas.
sk: Programy, ktoré sa majú ignorovať, keď pošlú požiadavky prostredníctvom relácie D-Bus, oddelené čiarkami.

en: Publishing
sk: Publikovanie

en: Querying
sk: Zisťuje sa

en: Reading the configuration file failed
sk: Čítanie konfiguračného súboru zlyhalo

en: Refresh Package Lists
sk: Aktualizovať zoznamy balíkov

en: Refreshed package cache
sk: Aktualizovaná vyrovnávacia pamäť balíkov

en: Refreshing software list
sk: Obnovuje sa zoznam softvéru

en: Reinstall
sk: Reinštalovať

en: Reinstalled
sk: Reinštalovaný

en: Reinstalling
sk: Prebieha reinštalácia

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Removed
sk: Odstránený

en: Removed packages
sk: Odstránené balíky

en: Removed repository
sk: Odstránený repozitár

en: Removing
sk: Odstraňuje sa

en: Removing a protected system package is not allowed.
sk: Odstránenie chráneného systémového balíka nie je dovolené.

en: Removing packages
sk: Odstraňujú sa balíky

en: Repackaging files
sk: Prebaľujú sa súbory

en: Repaired the system
sk: Opravený systém

en: Repository configuration invalid
sk: Konfigurácia repozitára nie je platná

en: Repository configuration was invalid and could not be read.
sk: Konfigurácia repozitára bola neplatná a nebolo možné ju načítať.

en: Repository name
sk: Názov repozitára

en: Repository name was not found
sk: Názov repozitára nebol nájdený

en: Requesting data
sk: Požadujú sa údaje

en: Required
sk: Potrebné

en: Required data could not be found on any of the configured package sources.
    There were no more download mirrors that could be tried.
sk: Požadované údaje nebolo možné nájsť v žiadnom z nastavených zdrojov balíkov.
    Neexistuje viac zrkadiel, ktoré by bolo možné skúsiť.

en: Required upgrade data could not be found in any of the configured package sources.
    The list of distribution upgrades will be unavailable.
sk: Požadované údaje o aktualizácii nebolo možné nájsť v žiadnom z nastavených zdrojov balíkov.
    Zoznam aktualizácií distribúcie bude nedostupný.

en: Rescheduled due to priority
sk: Naplánovanie zmenené z dôvodu priority

en: Resolved
sk: Vyriešené

en: Resolving dependencies
sk: Riešia sa závislosti

en: Restart Computer
sk: Reštartovať počítač

en: Running
sk: Beží

en: Running graphical applications as a privileged user should be avoided for security reasons.
sk: Z bezpečnostných dôvodov by ste sa mali vyhýbať spúšťaniu grafických aplikácií pod privilegovaným používateľom.

en: Running hooks
sk: Spustené háky

en: Running the transaction failed
sk: Spustenie transakcie zlyhalo

en: Scanning installed applications
sk: Zisťujú sa nainštalované aplikácie

en: Science
sk: Veda

en: Scroll to packages as they are downloaded
sk: Posúvať zoznam balíkov, aby sa zobrazili práve preberané

en: Scroll to packages in the update list as they are downloaded or installed.
sk: Posúvať zoznam balíkov, aby sa zobrazili práve preberané alebo inštalované balíky.

en: Search by description
sk: Hľadanie podľa popisu

en: Search by file name
sk: Hľadanie podľa názvu súboru

en: Search by name
sk: Hľadanie podľa názvu

en: Search filter was invalid
sk: Vyhľadávací filter bol neplatný

en: Searched for file
sk: Vyhľadaný súbor

en: Searched for package details
sk: Vyhľadané podrobnosti o balíku

en: Searched for package name
sk: Vyhľadaný názov balíka

en: Searched groups
sk: Vyhľadané skupiny

en: Searching by description
sk: Hľadá sa podľa popisu

en: Searching by file
sk: Hľadá sa podľa súboru

en: Searching by name
sk: Hľadá sa podľa názvu

en: Security
sk: Bezpečnosť

en: Security update
sk: Bezpečnostná aktualizácia

en: Security updates
sk: Bezpečnostné aktualizácie

en: Select all
sk: Vybrať všetky

en: Select security updates
sk: Vybrať bezpečnostné aktualizácie

en: Servers
sk: Servery

en: Set repository data
sk: Nastavené údaje repozitára

en: Set the filter to this value
sk: Nastaví filter na túto hodnotu

en: Set the parent window to make this modal
sk: Nastaví rodičovské okno aby bol tento dialóg modálny

en: Show all packages
sk: Zobrazí všetky balíky

en: Show all repositories in the package source viewer
sk: Zobraziť v prehliadači zdrojov balíkov všetky repozitáre

en: Show all repositories in the package source viewer.
sk: Zobraziť v prehliadači zdrojov balíkov všetky repozitáre.

en: Show debugging information for all files
sk: Zobrazí ladiace informácie pri všetkých súboroch

en: Show debugging options
sk: Zobrazí voľby pre ladenie

en: Show the all packages menu item. This takes a long time to populate on most backends and is not generally required by end users.
sk: Zobraziť položku ponuky všetky balíky. Vo väčšine balíkovacích systémov jeho naplnenie trvá dlho a vo všeobecnosti ho koncoví používatelia nevyžadujú.

en: Show the category group menu
sk: Zobraziť ponuku kategórií

en: Show the category group menu. This is more complete and custom to the distribution, but takes longer to populate.
sk: Zobraziť ponuku kategórií. Je úplnejšia a prispôsobená distribúcii, ale jej naplnenie trvá dlhšie.

en: Show the program version and exit
sk: Zobrazí verziu programu a skončí

en: Show the “All Packages” group menu
sk: Zobraziť ponuku „Všetky balíky“

en: Signature URL
sk: URL podpisu

en: Signature identifier
sk: Identifikátor podpisu

en: Signature user identifier
sk: Identifikátor používateľa podpisu

en: Size
sk: Veľkosť

en: Software Log Viewer
sk: Prehliadač softvérových záznamov

en: Some of the updates that were installed require the computer to be restarted before the changes will be applied.
sk: Niektoré aktualizácie, ktoré boli nainštalované, vyžadujú reštart počítača, aby sa zmeny prejavili.

en: Some of the updates that were installed require the computer to be restarted to remain secure.
sk: Z bezpečnostných dôvodov niektoré aktualizácie, ktoré boli nainštalované, vyžadujú reštart počítača.

en: Some of the updates that were installed require you to log out and back in before the changes will be applied.
sk: Niektoré z nainštalovaných aktualizácií vyžadujú, aby ste sa kvôli uskutočneniu zmien odhlásili a znova prihlásili.

en: Some of the updates that were installed require you to log out and back in to remain secure.
sk: Z bezpečnostných dôvodov niektoré aktualizácie, ktoré boli nainštalované, vyžadujú, aby ste sa odhlásili a znova prihlásili.

en: Some updates were not installed
sk: Niektoré aktualizácie neboli nainštalované

en: Source
sk: Zdroj

en: Source already set
sk: Zdroj je už nastavený

en: Source packages are not normally installed this way.
    Check the extension of the file you are trying to install.
sk: Zdrojové balíky sa bežne týmto spôsobom neinštalujú.
    Overte si príponu súboru, ktorý sa pokúšate nainštalovať.

en: Source packages cannot be installed
sk: Zdrojové balíky nemožno nainštalovať

en: Sources;Repositories;Preferences;Install;Store;
sk: zdroje;repozitáre;nastavenia;inštalácia;inštalovať;obchod;

en: Starting
sk: Spúšťa sa

en: Status
sk: Stav

en: System
sk: Systém

en: Testing changes
sk: Testujú sa zmeny

en: The action cannot be canceled
sk: Túto operáciu nemožno zrušiť

en: The action cannot be canceled at this time.
sk: Operáciu nemožno teraz zrušiť.

en: The action is not supported by this backend.
    Please report a bug in your distribution bug tracker as this should not have happened.
sk: Tento balíkovací systém túto operáciu nepodporuje.
    Prosím, nahláste to do systému na sledovanie chýb vašej distribúcie, pretože toto by sa nemalo stať.

en: The action was canceled
sk: Operácia bola zrušená

en: The action was canceled successfully and no packages were changed.
sk: Operácia bola úspešne zrušená a žiadne balíky neboli zmenené.

en: The action was canceled successfully and no packages were changed.
    The backend did not exit cleanly.
sk: Operácia bola úspešne zrušená a žiadne balíky neboli zmenené.
    Balíkovací systém neskončil korektne.

en: The action was forcibly canceled
sk: Operácia bola zrušená vynútením

en: The classification of this update is unstable which means it is not designed for production use.
sk: Klasifikácia tejto aktualizácie je „nestabilná“, čo znamená, že nie je určená na produkčné nasadenie.

en: The computer will have to be restarted after the update for the changes to take effect.
sk: Aby sa po aktualizácii zmeny prejavili, budete musieť reštartovať svoj počítač.

en: The developer logs will be shown as no description is available for this update:
sk: Zobrazia sa protokoly vývojárov, keďže pre túto aktualizáciu nie je dostupný popis:

en: The download could not be done automatically and should be done manually.
    More information is available in the detailed report.
sk: Nebolo možné automaticky vykonať prevzatie a mali by ste ho urobiť ručne.
    V podrobnom hlásení nájdete ďalšie informácie.

en: The download failed
sk: Preberanie zlyhalo

en: The file list is not available for this package.
sk: Nie je dostupný zoznam súborov tohto balíka.

en: The following software also needs to be downgraded
sk: Je potrebné znížiť verziu aj nasledovného softvéru

en: The following software also needs to be installed
sk: Je potrebné nainštalovať aj nasledovný softvér

en: The following software also needs to be processed
sk: Je potrebné spracovať aj nasledovný softvér

en: The following software also needs to be re-installed
sk: Je potrebné znovu nainštalovať aj nasledovný softvér

en: The following software also needs to be removed
sk: Je potrebné odstrániť aj nasledovný softvér

en: The following software also needs to be updated
sk: Je potrebné aktualizovať aj nasledovný softvér

en: The group list could not be loaded.
    Refreshing your cache may help, although this is normally a software source error.
sk: Nebolo možné načítať zoznam skupín.
    Môže pomôcť obnovenie vyrovnávacej pamäte, hoci toto je zvyčajne chyba zdroja softvéru.

en: The group list was invalid
sk: Zoznam skupín bol neplatný

en: The group type was not found.
    Please check your group list and try again.
sk: Typ skupiny nebol nájdený.
    Prosím, skontrolujte zoznam skupín a skúste to znova.

en: The group was not found
sk: Skupina nebola nájdená

en: The information about what requires this package could not be obtained.
sk: Nebolo možné získať informáciu o balíkoch, na ktorých tento balík závisí.

en: The install root is invalid. Please contact your administrator.
sk: Koreňový adresár inštalácie je neplatný. Prosím, kontaktujte svojho správcu.

en: The license agreement failed
sk: Súhlas s licenciou zlyhal

en: The license agreement was not agreed to.
    To use this software you have to accept the license.
sk: Nesúhlasili ste s licenčnou dohodou.
    Aby ste mohli používať tento softvér, musíte s licenciou súhlasiť.

en: The list of package sources could not be downloaded.
sk: Zoznam zdrojov balíkov nebolo možné prevziať.

en: The native package configuration file could not be opened.
    Please make sure configuration is valid.
sk: Vlastný konfiguračný súbor balíka nebolo možné otvoriť.
    Prosím, uistite sa, že je konfigurácia platná.

en: The package could not be installed from untrusted source.
sk: Balík nebolo možné nainštalovať z nedôveryhodného zdroja.

en: The package could not be updated from untrusted source.
sk: Balík nebolo možné aktualizovať z nedôveryhodného zdroja.

en: The package database was changed
sk: Databáza balíkov bola zmenená

en: The package database was changed while the request was running.
sk: Databáza balíkov bola zmenená počas behu požiadavky.

en: The package download failed
sk: Nepodarilo sa prevziať balík

en: The package download failed.
    Please check your network connectivity.
sk: Preberanie balíka zlyhalo.
    Prosím, skontrolujte svoje sieťové pripojenie.

en: The package identifier was not well formed
sk: Identifikátor balíka bol v nesprávnom tvare

en: The package identifier was not well formed when sent to the server.
    This normally indicates an internal error and should be reported.
sk: Identifikátor balíka nemal správny tvar pri odoslaní na server.
    Toto zvyčajne indikuje vnútornú chybu a mali by ste to nahlásiť.

en: The package is already installed
sk: Balík je už nainštalovaný

en: The package is not installed
sk: Balík nie je nainštalovaný

en: The package list needs to be rebuilt.
    This should have been done by the backend automatically.
sk: Zoznam balíkov treba znova zostaviť.
    To by mal spraviť balíkovací systém automaticky.

en: The package security signature could not be verified.
sk: Nebolo možné overiť bezpečnostný podpis balíka.

en: The package security signature is missing and this package is untrusted.
    This package was not signed when created.
sk: Bezpečnostný podpis balíka chýba a tento balík nie je dôveryhodný.
    Tento balík nebol pri jeho vytvorení podpísaný.

en: The package that is being modified was not found on your system or in any package source.
sk: Balík, ktorý sa pokúšate zmeniť, nebol nájdený vo vašom systéme ani v žiadnom zdroji balíkov.

en: The package that is trying to be installed is already installed.
sk: Balík, ktorý sa pokúšate nainštalovať, je už nainštalovaný.

en: The package that is trying to be installed is incompatible with this system.
sk: Balík, ktorý sa pokúšate nainštalovať nie je kompatibilný s týmto systémom.

en: The package that is trying to be removed or updated is not already installed.
sk: Balík, ktorý sa pokúšate odstrániť alebo aktualizovať, už nie je nainštalovaný.

en: The package that was downloaded is corrupt and needs to be downloaded again.
sk: Prevzatý balík je poškodený a je potrebné ho prevziať znova.

en: The package was not found
sk: Balík nebol nájdený

en: The package you are attempting to install is not valid.
    The package file could be corrupt, or not a proper package.
sk: Balík, ktorý sa pokúšate nainštalovať, nie je platný.
    Súbor balíka môže byť poškodený, alebo to nie je správny balík.

en: The remote package source name was not found.
    You may need to enable an item in Package Sources.
sk: Názov vzdialeného zdroja balíkov nebol nájdený.
    Možno budete musieť povoliť položku v Zdrojoch balíkov.

en: The repository configuration could not be modified.
sk: Konfiguráciu repozitára nebolo možné zmeniť.

en: The search could not be completed
sk: Nepodarilo sa dokončiť hľadanie

en: The search filter was not correctly formed.
sk: Vyhľadávací filter nemal správny tvar.

en: The search mode used by default
sk: Predvolený vyhľadávací režim

en: The search mode used by default. Options are “name”, “details”, or “file”.
sk: Predvolený vyhľadávací režim. Možnosti sú názov - „name“, podrobnosti - „details“ a súbor - „file“

en: The search text contains invalid characters
sk: Text hľadania obsahuje neplatné znaky

en: The selected updates were installed successfully.
sk: Vybrané aktualizácie boli úspešne nainštalované.

en: The service that is responsible for handling user requests is out of memory.
    Please restart your computer.
sk: Služba zodpovedná za obsluhu požiadaviek používateľa nemá dostatok pamäte.
    Prosím, reštartujte svoj počítač.

en: The software is not signed by a trusted provider.
sk: Softvér nepodpísal dôveryhodný poskytovateľ.

en: The software source is already in this state.
sk: Zdroj softvéru už je v tomto stave.

en: The specified file could not be found
sk: Uvedený súbor sa nepodarilo nájsť

en: The specified file could not be found on the system.
    Check the file still exists and has not been deleted.
sk: Uvedený súbor nebolo možné na systéme nájsť.
    Skontrolujte, či súbor ešte existuje a nebol zmazaný.

en: The specified package source could not be disabled.
sk: Zadaný zdroj balíkov nebolo možné zakázať.

en: The specified update could not be found.
    It could have already been installed or no longer available on the remote server.
sk: Určená aktualizácia nebola nájdená.
    Je možné, že už bola nainštalovaná alebo už nie je dostupná na vzdialenom serveri.

en: The transaction has been canceled and will be retried when the system is idle.
sk: Transakcia bola zrušená a jej vykonanie sa skúsi znova počas nečinnosti systému.

en: The virtual provide type is not supported by this system.
sk: Tento systém nepodporuje virtuálny typ poskytovaní.

en: There are no package updates available for your computer at this time.
sk: Momentálne nie sú pre váš počítač dostupné žiadne balíky s aktualizáciami.

en: There are no packages queued to be installed or removed.
sk: Na nainštalovanie alebo odstránenie nečakajú žiadne balíky.

en: There are no updates available
sk: Žiadne aktualizácie nie sú dostupné

en: There is %u update available | There are %u updates available
sk[0]: Je dostupných %u aktualizácií
sk[1]: Je dostupná %u aktualizácia
sk[2]: Sú dostupné %u aktualizácie

en: There is insufficient space on the device.
    Free some space on the system disk to perform this operation.
sk: Na zariadení nie je dostatok miesta.
    Ak chcete vykonať túto operáciu, uvoľnite nejaké miesto na systémovom disku.

en: There is no network connection available.
    Please check your connection settings and try again.
sk: Nie je dostupné žiadne sieťové pripojenie.
    Prosím, skontrolujte nastavenia svojho pripojenia a skúste to znova.

en: There was a (possibly temporary) problem connecting to a package source.
    Please check the detailed error for further details.
sk: Nastal (možno dočasný) problém pri pripájaní k zdroju balíkov.
    V podrobnostiach chyby nájdete ďalšie informácie.

en: These changes will be lost if you close this window.
sk: Tieto zmeny sa po zatvorení tohto okna stratia.

en: This application is running as a privileged user
sk: Táto aplikácia beží pod privilegovaným používateľom

en: This is a test update, and is not designed for normal use. Please report any problems or regressions you encounter.
sk: Toto je testovacia aktualizácia a nie je určená na normálne použitie. Prosím, ohláste akékoľvek problémy alebo regresie, s ktorými sa stretnete.

en: This notification was issued on %s and last updated on %s.
sk: Toto upozornenie bolo vydané %s a naposledy aktualizované %s.

en: This notification was issued on %s.
sk: Toto upozornenie bolo vydané %s.

en: This package does not depend on any others
sk: Tento balík nezávisí na žiadnom inom balíku

en: This update is blocked.
sk: Táto aktualizácia je zablokovaná.

en: This update is important as it may solve critical problems.
sk: Táto aktualizácia je dôležitá, pretože môže riešiť kritické problémy.

en: This update is needed to fix a security vulnerability with this package.
sk: Táto aktualizácia je nutná na opravenie bezpečnostnej zraniteľnosti tohto balíka.

en: This update will add new features and expand functionality.
sk: Táto aktualizácia pridá nové vlastnosti a rozšíri funkčnosť.

en: This update will fix bugs and other non-critical problems.
sk: Táto aktualizácia opraví chyby a iné nekritické problémy.

en: To install this file, additional software also has to be modified. | To install these files, additional software also has to be modified.
sk[0]: Ak chcete nainštalovať tieto súbory, treba tiež zmeniť ďalší softvér.
sk[1]: Ak chcete nainštalovať tento súbor, treba tiež zmeniť ďalší softvér.
sk[2]: Ak chcete nainštalovať tieto súbory, treba tiež zmeniť ďalší softvér.

en: To install this package, additional software also has to be modified. | To install these packages, additional software also has to be modified.
sk[0]: Ak chcete nainštalovať tieto balíky, treba tiež zmeniť ďalší softvér.
sk[1]: Ak chcete nainštalovať tento balík, treba tiež zmeniť ďalší softvér.
sk[2]: Ak chcete nainštalovať tieto balíky, treba tiež zmeniť ďalší softvér.

en: To process this transaction, additional software also has to be modified.
sk: Spracovanie tejto transakcie vyžaduje aj zmenu ďalšieho softvéru.

en: To remove this package, additional software also has to be modified. | To remove these packages, additional software also has to be modified.
sk[0]: Ak chcete odstrániť tieto balíky, treba tiež zmeniť ďalší softvér.
sk[1]: Ak chcete odstrániť tento balík, treba tiež zmeniť ďalší softvér.
sk[2]: Ak chcete odstrániť tieto balíky, treba tiež zmeniť ďalší softvér.

en: To update this package, additional software also has to be modified. | To update these packages, additional software also has to be modified.
sk[0]: Ak chcete aktualizovať tieto balíky, treba tiež zmeniť ďalší softvér.
sk[1]: Ak chcete aktualizovať tento balík, treba tiež zmeniť ďalší softvér.
sk[2]: Ak chcete aktualizovať tieto balíky, treba tiež zmeniť ďalší softvér.

en: Transaction error
sk: Chyba transakcie

en: Trivial update
sk: Triviálna aktualizácia

en: Trivial updates
sk: Triviálne aktualizácie

en: Trusted
sk: Dôveryhodný

en: Try again with a different search term.
sk: Skúste hľadať znova s inými kľúčovými slovami.

en: Try entering a package name in the search bar.
sk: Skúste do vyhľadávacieho poľa zadať názov balíka.

en: Try searching package descriptions by clicking the icon next to the search text.
sk: Skúste hľadať popisy balíka kliknutím na ikonu vedľa textu vyhľadávania.

en: Two packages provide the same file.
    This is usually due to mixing packages from different sources.
sk: Dva balíky poskytujú rovnaký súbor.
    To zvyčajne nastane, keď miešate balíky z rozličných zdrojov.

en: Unavailable
sk: Nedostupný

en: Unfinished transaction
sk: Nedokončená transakcia

en: Unknown group
sk: Neznáma skupina

en: Unknown role type
sk: Neznámy typ role

en: Unknown state
sk: Neznámy stav

en: Unselect all
sk: Zrušiť výber všetkých

en: Untrusted
sk: Nedôveryhodný

en: Update
sk: Aktualizovať

en: Update Icon
sk: Ikona aktualizácie

en: Update Packages
sk: Aktualizuje balíky

en: Update failed due to running process
sk: Aktualizácia zlyhala kvôli bežiacemu procesu

en: Update not found
sk: Aktualizácia nenájdená

en: Update software installed on the system
sk: Aktualizuje softvér nainštalovaný v systéme

en: Updated
sk: Aktualizovaný

en: Updated packages
sk: Aktualizované balíky

en: Updates installed
sk: Aktualizácie nainštalované

en: Updates;Upgrade;
sk: aktualizácie;inovovať;inovácia;

en: Updating
sk: Aktualizuje sa

en: Updating the list of running applications
sk: Aktualizuje sa zoznam bežiacich aplikácií

en: Upgrading the system
sk: Aktualizácia systému

en: User name
sk: Meno používateľa

en: Vendor
sk: Dodávateľ

en: View past package management tasks
sk: Zobrazuje predchádzajúce úlohy vykonané pri správe balíkov

en: Virtual provide type is not supported
sk: Virtuálny typ poskytovaní nie je podporovaný

en: Virtualization
sk: Virtualizácia

en: Visit home page for selected package
sk: Navštívi domovskú stránku označeného balíka

en: Waiting for authentication
sk: Čaká sa na overenie totožnosti

en: Waiting for package manager lock
sk: Čaká sa na zámok správcu balíkov

en: Waiting in queue
sk: Čaká vo fronte

en: When displaying UI from a session D-Bus request, automatically use these options by default.
sk: Pri zobrazovaní používateľského rozhrania z požiadavky reláciou D-Bus automaticky použiť tieto predvolené voľby.

en: When displaying UI from a session D-Bus request, force these options to be turned on.
sk: Pri zobrazovaní používateľského rozhrania z požiadavky reláciou D-Bus vynútiť zapnutie týchto volieb.

en: When removing a package, also remove those dependencies that are not required by other packages.
sk: Počas odstraňovania balíka odstrániť aj závislosti, ktoré iné balíky nepožadujú.

en: Xfce desktop
sk: Pracovné prostredie Xfce

en: You have failed to provide correct authentication.
    Please check any passwords or account settings.
sk: Neposkytli ste správne údaje overenia totožnosti.
    Prosím, skontrolujte heslá alebo nastavenie účtov.

en: You have made changes that have not yet been applied.
sk: Vykonali ste zmeny, ktoré zatiaľ neboli aplikované.

en: You need to log out and log back in to remain secure.
sk: Z bezpečnostných dôvodov sa musíte odhlásiť a znovu prihlásiť.

en: You need to log out and log back in.
sk: Musíte sa odhlásiť a znovu prihlásiť.

en: You need to restart the application.
sk: Musíte reštartovať aplikáciu.

en: You should have received a copy of the GNU General Public License along with this program; if not, write to the Free Software Foundation, Inc., 51 Franklin Street, Fifth Floor, Boston, MA 02110-1301, USA.
sk: SKópiu licencie GNU General Public License by ste mali dostať spolu s týmto programom. Ak sa tak nestalo, napíšte na adresu Free Software Foundation, Inc., 51 Franklin Street, Fifth Floor, Boston, MA 02110-1301, USA

en: You will be required to log out and back in due to a security update.
sk: Kvôli bezpečnostnej aktualizácii sa budete musieť odhlásiť a znovu prihlásiť.

en: You will be required to log out and back in.
sk: Budete sa musieť odhlásiť a znovu prihlásiť.

en: You will be required to restart this application.
sk: Budete musieť reštartovať túto aplikáciu.

en: You will need to log out and back in after the update for the changes to take effect.
sk: Aby sa po aktualizácii zmeny prejavili, budete sa musieť odhlásiť a znovu prihlásiť.

en: _Accept Agreement
sk: _Súhlasiť s dohodou

en: _Force install
sk: _Vynútiť inštaláciu

en: _Install Update | _Install Updates
sk[0]: Na_inštalovať aktualizácie
sk[1]: Na_inštalovať aktualizáciu
sk[2]: Na_inštalovať aktualizácie

en: _Install Updates
sk: Na_inštalovať aktualizácie

en: _Quit
sk: _Ukončiť

en: _Show debug and development package sources
sk: _Zobraziť ladiace a vývojové zdroje balíkov

en: _Upgrade
sk: _Aktualizovať

en: disc
sk: disk

en: many packages
sk: mnohé balíky

en: media
sk: nosič
