gnome-packagekit - en to pl translation catalogue (543 entries)

en: %d %B %Y
pl: %-d %B %Y

en: %s and %s
pl: %s i %s

en: %s is running as a privileged user
pl: Program %s jest uruchomione jako uprawniony użytkownik

en: %s, %s and %s
pl: %s, %s i %s

en: %s, %s, %s and %s
pl: %s, %s, %s i %s

en: %s, %s, %s, %s and %s
pl: %s, %s, %s, %s i %s

en: %u additional package is required for %s | %u additional packages are required for %s
pl[0]: %u dodatkowy pakiet jest wymagany dla %s
pl[1]: %u dodatkowe pakiety są wymagane dla %s
pl[2]: %u dodatkowych pakietów jest wymaganych dla %s

en: %u file installed by %s | %u files installed by %s
pl[0]: %u plik zainstalowany przez %s
pl[1]: %u pliki zainstalowane przez %s
pl[2]: %u plików zainstalowanych przez %s

en: %u package requires %s | %u packages require %s
pl[0]: %u pakiet wymaga %s
pl[1]: %u pakiety wymagają %s
pl[2]: %u pakietów wymaga %s

en: %u update selected | %u updates selected
pl[0]: Wybrano %u aktualizację
pl[1]: Wybrano %u aktualizacje
pl[2]: Wybrano %u aktualizacji

en: %u update selected (%s) | %u updates selected (%s)
pl[0]: Wybrano %u aktualizację (%s)
pl[1]: Wybrano %u aktualizacje (%s)
pl[2]: Wybrano %u aktualizacji (%s)

en: 32-bit
pl: 32-bitowy

en: 64-bit
pl: 64-bitowy

en: A media change is required
pl: Wymagana jest zmiana nośnika

en: A package could not be found that allows the action to complete.
    More information is available in the detailed report.
pl: Nie można odnaleźć pakietu, który umożliwia ukończenie działania.
    Więcej informacji jest dostępnych w szczegółowym raporcie.

en: A package manager lock is required.
pl: Wymagana jest blokada menedżera pakietów.

en: A package source contains packages that can be installed on this computer.
pl: Źródło pakietów zawiera pakiety, które można zainstalować w komputerze.

en: A previous package management transaction was interrupted.
pl: Poprzednia transakcja zarządzania pakietami została przerwana.

en: A problem that we were not expecting has occurred.
    Please report this bug in your distribution bug tracker with the error description.
pl: Wystąpił niespodziewany błąd.
    Proszę zgłosić ten błąd w systemie śledzenia błędów dystrybucji, dołączając opis błędu.

en: A program is running that has to be closed before the update can proceed.
    More information is available in the detailed report.
pl: Uruchomiony jest program, który musi zostać zamknięty przed kontynuowaniem aktualizacji.
    Więcej informacji jest dostępnych w szczegółowym raporcie.

en: A restart is required to remain secure.
pl: Wymagane jest ponowne uruchomienie z powodu aktualizacji bezpieczeństwa.

en: A restart is required.
pl: Ponowne uruchomienie jest wymagane.

en: A restart will be required due to a security update.
pl: Wymagane będzie ponowne uruchomienie z powodu aktualizacji bezpieczeństwa.

en: A restart will be required.
pl: Wymagane będzie ponowne uruchomienie.

en: A security signature is not present
pl: Brak podpisu bezpieczeństwa

en: A security trust relationship could not be made with package source.
    Please check your security settings.
pl: Nie można utworzyć relacji zaufania bezpieczeństwa ze zdalnym źródłem pakietów.
    Proszę sprawdzić ustawienia bezpieczeństwa.

en: A thread could not be created to service the user request.
pl: Nie można utworzyć wątku do usługi żądanej przez użytkownika.

en: About
pl: O programie

en: Accepted EULA
pl: Zaakceptowano licencję użytkownika

en: Accessibility
pl: Ułatwienia dostępu

en: Accessories
pl: Akcesoria

en: Action
pl: Działanie

en: Add or remove software installed on the system
pl: Instalowanie lub usuwanie oprogramowania zainstalowanego w systemie

en: Additional confirmation required
pl: Wymagane jest dodatkowe oprogramowanie

en: Additional media is required to complete the transaction.
pl: Wymagany jest dodatkowy nośnik, aby ukończyć tę transakcję.

en: Additional media is required. Please insert the %s labeled “%s” to continue.
pl: Wymagany jest dodatkowy nośnik. Proszę umieścić nośnik %s z etykietą „%s”, aby kontynuować.

en: Admin tools
pl: Narzędzia administracyjne

en: All of the packages selected for install are already installed on the system.
pl: Wszystkie pakiety wybrane do zainstalowania są już zainstalowane w systemie.

en: All packages
pl: Wszystkie pakiety

en: All packages are already installed
pl: Wszystkie pakiety są już zainstalowane

en: All packages are up to date
pl: Pakiety są aktualne

en: All updates were installed successfully.
pl: Wszystkie aktualizacje zostały pomyślnie zainstalowane.

en: Allow applications to invoke the codec installer
pl: Zezwolenie programom na wywoływanie instalatora kodeków

en: Allow applications to invoke the codec installer.
pl: Zezwolenie programom na wywoływanie instalatora kodeków.

en: Allow applications to invoke the font installer
pl: Zezwolenie programom na wywoływanie instalatora czcionek

en: Allow applications to invoke the font installer.
pl: Zezwolenie programom na wywoływanie instalatora czcionek.

en: Allow applications to invoke the mime type installer
pl: Zezwolenie programom na wywoływanie instalatora typów MIME

en: Allow applications to invoke the mime type installer.
pl: Zezwolenie programom na wywoływanie instalatora typów MIME.

en: An internal system error has occurred
pl: Wystąpił wewnętrzny błąd

en: An unspecified transaction error has occurred.
    More information is available in the detailed report.
pl: Wystąpił nieokreślony błąd transakcji.
    Więcej informacji jest dostępnych w szczegółowym raporcie.

en: Application
pl: Program

en: Apply Changes
pl: Zastosuj zmiany

en: Are you <b>sure</b> you want to install this package?
pl: <b>Na pewno</b> zainstalować ten pakiet?

en: Are you <b>sure</b> you want to update this package?
pl: <b>Na pewno</b> zaktualizować ten pakiet?

en: Ask the user if additional packages should be installed
pl: Pytanie użytkownika, czy instalować dodatkowe pakiety

en: Ask the user if additional packages should be installed.
pl: Pytanie użytkownika, czy instalować dodatkowe pakiety.

en: Authorization failed
pl: Upoważnienie się nie powiodło

en: Automatically remove unused dependencies
pl: Automatyczne usuwanie nieużywanych zależności

en: Available
pl: Dostępne

en: Bad security signature
pl: Błędny podpis bezpieczeństwa

en: Bash – Command Not Found
pl: Bash – nie odnaleziono polecenia

en: Blocked update
pl: Zablokowana aktualizacja

en: Blocked updates
pl: Zablokowane aktualizacje

en: Bug fix update
pl: Aktualizacja naprawiająca błędy

en: Bug fix updates
pl: Aktualizacje naprawiające błędy

en: Cancel search
pl: Anuluj wyszukiwanie

en: Canceled
pl: Anulowano

en: Canceling
pl: Anulowanie

en: Cannot disable source
pl: Nie można wyłączyć źródła

en: Cannot fetch install sources
pl: Nie można pobrać źródeł instalacji

en: Cannot get lock
pl: Nie można uzyskać blokady

en: Cannot get package requires
pl: Nie można pobrać wymagań pakietu

en: Cannot get the exclusive lock on the packaging backend.
    Please close any other legacy packaging tools that may be open.
pl: Nie można uzyskać wyłącznej blokady na module przetwarzającym pakiety.
    Należy zamknąć inne, przestarzałe narzędzia pakietów, które mogą być otwarte.

en: Cannot get the file list
pl: Nie można pobrać listy plików

en: Cannot install from untrusted source
pl: Nie można zainstalować z niezaufanego źródła

en: Cannot update from untrusted source
pl: Nie można zaktualizować z niezaufanego źródła

en: Cannot write repository configuration
pl: Nie można zapisać konfiguracji repozytorium

en: Changes are not applied instantly, this button applies all changes
pl: Zmiany nie są natychmiast uwzględniane. Ten przycisk zastosowuje wszystkie zmiany

en: Changes not applied
pl: Nie zastosowano zmian

en: Check for Updates
pl: Wyszukaj aktualizacje

en: Checking for applications currently in use
pl: Sprawdzanie obecnie używanych programów

en: Checking for libraries currently in use
pl: Sprawdzanie obecnie używanych bibliotek

en: Checking for updates…
pl: Wyszukiwanie aktualizacji…

en: Checking signatures
pl: Sprawdzanie podpisów

en: Cleaned up
pl: Wyczyszczono

en: Cleaning up
pl: Czyszczenie

en: Cleaning up packages
pl: Czyszczenie pakietów

en: Clear current selection
pl: Wyczyść obecnie wybrane pakiety

en: Close _Anyway
pl: _Zamknij mimo to

en: Command line client
pl: Klient wiersza poleceń

en: Committing changes
pl: Zatwierdzanie zmian

en: Communication
pl: Komunikacja

en: Connectivity is being provided by wireless broadband, and it may be expensive to update this package. | Connectivity is being provided by wireless broadband, and it may be expensive to update these packages.
pl[0]: Połączenie jest dostarczane przez sieć komórkową, więc zaktualizowanie tego pakietu może być kosztowne.
pl[1]: Połączenie jest dostarczane przez sieć komórkową, więc zaktualizowanie tych pakietów może być kosztowne.
pl[2]: Połączenie jest dostarczane przez sieć komórkową, więc zaktualizowanie tych pakietów może być kosztowne.

en: Continue
pl: Kontynuuj

en: Continue _Anyway
pl: Kontynuuj _mimo to

en: Copying files
pl: Kopiowanie plików

en: Could not get list of distribution upgrades
pl: Nie można pobrać listy aktualizacji dystrybucji

en: Could not get package details
pl: Nie można pobrać informacji o pakiecie

en: Could not get update details
pl: Nie można pobrać informacji o aktualizacji

en: Could not get updates
pl: Nie można pobrać aktualizacji

en: Could not remove a protected system package
pl: Nie można usunąć chronionego pakietu systemowego

en: Could not restart
pl: Nie można przywrócić

en: Could not run upgrade script
pl: Nie można wykonać skryptu aktualizacji

en: Could not update packages
pl: Nie można zaktualizować pakietów

en: Date
pl: Data

en: Debugging Options
pl: Opcje debugowania

en: Decompressed
pl: Zdekompresowano

en: Decompressing
pl: Dekompresowanie

en: Dependency resolution failed
pl: Rozwiązanie zależności się nie powiodło

en: Dependent
pl: Zależne

en: Details
pl: Szczegóły

en: Do not install this package unless you are sure it is safe to do so.
pl: Nie należy instalować tego pakietu, chyba że jest to na pewno bezpieczne.

en: Do not show this again
pl: Bez ponownego wyświetlania

en: Do not update this package unless you are sure it is safe to do so.
pl: Nie należy aktualizować tego pakietu, chyba że jest to na pewno bezpieczne.

en: Do you recognize the user and trust this key?
pl: Czy to jest znany użytkownik i zaufany klucz?

en: Do you trust the source of the packages?
pl: Czy źródło pakietów jest zaufane?

en: Documentation
pl: Dokumentacja

en: Downgrade
pl: Zainstaluj poprzednią wersję

en: Download size
pl: Rozmiar do pobrania

en: Downloaded
pl: Pobrano

en: Downloaded packages
pl: Pobrane pakiety

en: Downloading
pl: Pobieranie

en: Downloading file lists
pl: Pobieranie list plików

en: Downloading groups
pl: Pobieranie grup

en: Downloading list of packages
pl: Pobieranie listy pakietów

en: Downloading lists of changes
pl: Pobieranie list zmian

en: Downloading packages
pl: Pobieranie pakietów

en: Downloading repository information
pl: Pobieranie informacji o repozytorium

en: Downloading update information
pl: Pobieranie informacji o aktualizacji

en: Education
pl: Edukacja

en: Electronics
pl: Elektronika

en: Enable or disable package repositories
pl: Włączanie i wyłączanie repozytoriów pakietów

en: Enabled
pl: Włączone

en: Enabled repository
pl: Włączono repozytorium

en: Enhancement update
pl: Aktualizacja ulepszająca

en: Enhancement updates
pl: Aktualizacje ulepszające

en: Enter a search word or click a category to get started.
pl: Proszę wprowadzić wyszukiwane słowo lub kliknąć kategorię, aby rozpocząć.

en: Enter a search word to get started.
pl: Proszę wprowadzić wyszukiwane słowo, aby rozpocząć.

en: Exiting as backend details could not be retrieved
pl: Zakończono, ponieważ nie można pobrać informacji o module przetwarzającym

en: Exiting as properties could not be retrieved
pl: Zakończono, ponieważ nie można pobrać właściwości

en: Failed to change status
pl: Zmiana stanu się nie powiodła

en: Failed to close down the backend instance.
    This error can normally be ignored.
pl: Zamknięcie modułu przetwarzającego się nie powiodło.
    Ten błąd zwykle może zostać zignorowany.

en: Failed to create a thread
pl: Utworzenie wątku się nie powiodło

en: Failed to finalize
pl: Ukończenie się nie powiodło

en: Failed to get the list of sources
pl: Pobieranie listy źródeł się nie powiodło

en: Failed to initialize
pl: Zainicjowanie się nie powiodło

en: Failed to initialize packaging backend.
    This may occur if other packaging tools are being used simultaneously.
pl: Zainicjowanie modułu przetwarzającego pakiety się nie powiodło.
    Mogło to wystąpić, jeśli inne narzędzia pakietów są używane jednocześnie.

en: Failed to process request.
pl: Przetworzenie procesu się nie powiodło.

en: Failed with unknown error code
pl: Niepowodzenie, nieznany kod błędu

en: Failed with unknown error code.
pl: Niepowodzenie, nieznany kod błędu.

en: Files
pl: Pliki

en: Filter
pl: Filtr

en: Filter package lists using basename in gpk-application.
pl: Filtrowanie list pakietów przy użyciu podstawowej nazwy w programie gpk-application.

en: Filter using basename in gpk-application
pl: Filtrowanie przy użyciu podstawowej nazwy w programie gpk-application

en: Finished
pl: Ukończono

en: Fonts
pl: Czcionki

en: For more information about bugs fixed by this update please visit this website: | For more information about bugs fixed by this update please visit these websites:
pl[0]: Więcej informacji o błędach naprawianych przez tę aktualizację znajduje się na tej stronie WWW:
pl[1]: Więcej informacji o błędach naprawianych przez tę aktualizację znajduje się na tych stronach WWW:
pl[2]: Więcej informacji o błędach naprawianych przez tę aktualizację znajduje się na tych stronach WWW:

en: For more information about this security update please visit this website: | For more information about this security update please visit these websites:
pl[0]: Więcej informacji o tej aktualizacji bezpieczeństwa znajduje się na tej stronie WWW:
pl[1]: Więcej informacji o tej aktualizacji bezpieczeństwa znajduje się na tych stronach WWW:
pl[2]: Więcej informacji o tej aktualizacji bezpieczeństwa znajduje się na tych stronach WWW:

en: For more information about this update please visit this website: | For more information about this update please visit these websites:
pl[0]: Więcej informacji o tej aktualizacji znajduje się na tej stronie WWW:
pl[1]: Więcej informacji o tej aktualizacji znajduje się na tych stronach WWW:
pl[2]: Więcej informacji o tej aktualizacji znajduje się na tych stronach WWW:

en: Force installing package
pl: Wymuś zainstalowanie pakietu

en: GNOME Package Updater
pl: Aktualizowanie pakietów GNOME

en: GNOME Packages
pl: Menedżer pakietów GNOME

en: GNOME Session
pl: Sesja środowiska GNOME

en: GNOME Software
pl: Menedżer oprogramowania GNOME

en: GNOME desktop
pl: Środowisko GNOME

en: Games
pl: Gry

en: Generating package lists
pl: Tworzenie list pakietów

en: Getting information
pl: Pobieranie informacji

en: Getting package source list not supported by backend
pl: Pobieranie listy źródeł pakietów nie jest obsługiwane przez moduł przetwarzający

en: Getting the list of updates
pl: Pobieranie listy aktualizacji

en: Got categories
pl: Pobrano kategorie

en: Got dependencies
pl: Pobrano zależności

en: Got details
pl: Pobrano informacje

en: Got distribution upgrades
pl: Pobrano aktualizacje dystrybucji

en: Got file list
pl: Pobrano listę plików

en: Got list of repositories
pl: Pobrano listę repozytoriów

en: Got old transactions
pl: Pobrano stare transakcje

en: Got package lists
pl: Pobrano listę pakietów

en: Got requires
pl: Pobrano wymagania

en: Got update detail
pl: Pobrano informacje o aktualizacji

en: Got updates
pl: Pobrano aktualizacje

en: Got what provides
pl: Pobrano listę dostawców

en: Graphics
pl: Grafika

en: Homepage
pl: Strona domowa

en: Ignore this update
pl: Zignoruj tę aktualizację

en: Important update
pl: Ważna aktualizacja

en: Important updates
pl: Ważne aktualizacje

en: Install
pl: Zainstaluj

en: Install Package
pl: Zainstaluj pakiet

en: Install Software
pl: Instalacja oprogramowania

en: Install root is invalid
pl: Katalog główny instalacji jest nieprawidłowy

en: Install selected packages on the system
pl: Instalacja wybranych pakietów w komputerze

en: Installation of this package prevented by your packaging system’s configuration.
pl: Instalacja tego pakietu jest powstrzymywana przez konfigurację systemu pakietów.

en: Installed
pl: Zainstalowane

en: Installed local files
pl: Zainstalowano lokalne pliki

en: Installed packages
pl: Zainstalowano pakiety

en: Installed signature
pl: Zainstalowano podpis

en: Installed size
pl: Rozmiar po zainstalowaniu

en: Installing
pl: Instalowanie

en: Installing packages
pl: Instalowanie pakietów

en: Installing the local file failed.
    More information is available in the detailed report.
pl: Zainstalowanie lokalnego pliku się nie powiodło.
    Więcej informacji jest dostępnych w szczegółowym raporcie.

en: Installing updates
pl: Instalowanie aktualizacji

en: Invalid
pl: Nieprawidłowa

en: Invalid package file
pl: Nieprawidłowy plik pakietu

en: Invalid search text
pl: Nieprawidłowy wyszukiwany tekst

en: KDE desktop
pl: Środowisko KDE

en: Legacy
pl: Przestarzałe pakiety

en: License
pl: Licencja

en: License Agreement Required
pl: Wymagana jest umowa licencyjna

en: Licensed under the GNU General Public License Version 2
pl: Licencjonowane na warunkach Powszechnej Licencji Publicznej GNU w wersji 2

en: Loading cache
pl: Wczytywanie pamięci podręcznej

en: Loading…
pl: Wczytywanie…

en: Local file conflict between packages
pl: Konflikt plików lokalnych między pakietami

en: Local install failed
pl: Lokalna instalacja się nie powiodła

en: Localization
pl: Tłumaczenia

en: Lock required
pl: Wymagana jest blokada

en: Log Out
pl: Wyloguj się

en: Log viewer
pl: Przeglądarka dziennika

en: Malicious software can damage your computer or cause other harm.
pl: Złośliwe oprogramowanie może uszkodzić komputer lub spowodować inne szkody.

en: Maps
pl: Mapy

en: Missing security signature
pl: Brak podpisu bezpieczeństwa

en: More details
pl: Więcej informacji

en: Multiple packages exist that are not compatible with each other.
    This is usually due to mixing packages from different sources.
pl: Istnieje wiele pakietów, które nie są zgodne ze sobą.
    Zwykle spowodowane jest to mieszaniem pakietów z różnych źródeł.

en: Name
pl: Nazwa

en: Network
pl: Sieć

en: New distribution upgrade release “%s” is available
pl: Dostępne jest nowe wydanie aktualizacyjne dystrybucji „%s”

en: Newest packages
pl: Najnowsze pakiety

en: No distribution upgrade data is available
pl: Brak danych aktualizacji dystrybucji

en: No files
pl: Brak plików

en: No more mirrors are available
pl: Brak dostępnych serwerów lustrzanych

en: No network connection available
pl: Brak dostępnego połączenia sieciowego

en: No network connection was detected.
pl: Nie wykryto połączenia sieciowego.

en: No other packages require this package
pl: Żadne inne pakiety nie wymaga tego pakietu

en: No package cache is available.
pl: Pamięć podręczna pakietów jest niedostępna.

en: No packages
pl: Brak pakietów

en: No packages to update
pl: Brak pakietów do zaktualizowania

en: No restart is necessary.
pl: Ponowne uruchomienie nie jest potrzebne.

en: No restart is required.
pl: Ponowne uruchomienie nie jest wymagane.

en: No results were found.
pl: Nie odnaleziono wyników.

en: No results were returned.
pl: Brak wyników.

en: No space is left on the disk
pl: Brak miejsca na dysku

en: No update details available.
pl: Brak dostępnych informacji o aktualizacji.

en: No updates are available
pl: Brak dostępnych aktualizacji

en: None of the selected packages could be updated.
pl: Nie można zaktualizować żadnego z wybranych pakietów.

en: Normal update
pl: Zwykła aktualizacja

en: Not supported by this backend
pl: Brak obsługi przez ten moduł przetwarzający

en: Obsoleted
pl: Zdezaktualizowano

en: Obsoleting
pl: Zastępowanie przestarzałych

en: Obsoleting packages
pl: Zastępowanie pakietów

en: Office
pl: Biuro

en: One of the selected packages failed to be removed correctly.
    More information is available in the detailed report.
pl: Usunięcie jednego z wybranych pakietów się nie powiodło.
    Więcej informacji jest dostępnych w szczegółowym raporcie.

en: One of the selected packages failed to build correctly.
    More information is available in the detailed report.
pl: Zbudowanie jednego z wybranych pakietów się nie powiodło.
    Więcej informacji jest dostępnych w szczegółowym raporcie.

en: One of the selected packages failed to configure correctly.
    More information is available in the detailed report.
pl: Skonfigurowanie jednego z wybranych pakietów się nie powiodło.
    Więcej informacji jest dostępnych w szczegółowym raporcie.

en: One of the selected packages failed to install correctly.
    More information is available in the detailed report.
pl: Zainstalowanie jednego z wybranych się nie powiodło.
    Więcej informacji jest dostępnych w szczegółowym raporcie.

en: Only Native Packages
pl: Tylko natywne pakiety

en: Only Newest Versions
pl: Tylko najnowsze wersje

en: Only show native packages in the file lists
pl: Wyświetlanie tylko natywnych pakietów na listach plików

en: Only show native packages matching the machine architecture in the file lists.
pl: Wyświetlanie tylko natywnych pakietów pasujących do architektury komputera na listach plików.

en: Only show supported packages in the file lists
pl: Wyświetlanie tylko obsługiwanych pakietów na listach plików

en: Only show supported packages in the file lists.
pl: Wyświetlanie tylko obsługiwanych pakietów na listach plików.

en: Only show the newest packages in the file lists
pl: Wyświetlanie tylko najnowszych pakietów na listach plików

en: Only show the newest packages in the file lists.
pl: Wyświetlanie tylko najnowszych pakietów na listach plików.

en: Only show the newest packages in the update list, and filter out older updates that are still available.
pl: Wyświetlanie tylko najnowszych pakietów na liście aktualizacji oraz filtrowanie poprzednich aktualizacji, które nadal są dostępne.

en: Only show the newest updates in the list
pl: Wyświetlanie tylko najnowszych aktualizacji na liście

en: Other
pl: Inne

en: Other desktops
pl: Inne środowiska

en: Other updates
pl: Inne aktualizacje

en: Other updates are held back as some important system packages need to be installed first.
pl: Inne aktualizacje zostały wstrzymane, ponieważ niektóre ważne pakiety systemowe muszą zostać najpierw zainstalowane.

en: Out of memory
pl: Brak pamięci

en: Package
pl: Pakiet

en: Package Install
pl: Instalacja pakietów

en: Package Log
pl: Dziennik pakietów

en: Package Manager for GNOME
pl: Menedżer pakietów dla środowiska GNOME

en: Package Source
pl: Źródło pakietów

en: Package Sources
pl: Źródła pakietów

en: Package Updater
pl: Aktualizacja pakietów

en: Package Updater allows you to update packages on your system without rebooting. You can view details about each update and choose which updates to apply.
pl: Program do aktualizacji pakietów umożliwia aktualizowanie pakietów w komputerze bez ponownego uruchamiania. Można także wyświetlać szczegółowe informacje o każdej z aktualizacji i zastosować tylko wybrane.

en: Package Updater uses PackageKit and can work on any distribution using the native package management framework.
pl: Program do aktualizacji pakietów używa usługi PackageKit i może działać na każdej dystrybucji za pomocą natywnego mechanizmu zarządzania pakietami.

en: Package collections
pl: Zbiory pakietów

en: Package failed to be removed
pl: Usunięcie pakietu się nie powiodło

en: Package failed to build
pl: Zbudowanie pakietu się nie powiodło

en: Package failed to configure
pl: Skonfigurowanie pakietu się nie powiodło

en: Package failed to install
pl: Zainstalowanie pakietu się nie powiodło

en: Package install blocked
pl: Zablokowano instalację pakietu

en: Package installer
pl: Instalator pakietów

en: Package is corrupt
pl: Pakiet jest uszkodzony

en: Package is incompatible with this system
pl: Pakiet jest niezgodny z tym systemem

en: Package management applications are security sensitive.
pl: Programy zarządzania pakietami są ważne dla bezpieczeństwa systemu.

en: Package sources
pl: Źródła pakietów

en: Package updates correct errors, eliminate security vulnerabilities, and provide new features.
pl: Aktualizacje pakietów poprawiają błędy, eliminują zagrożenia bezpieczeństwa i dostarczają nowe funkcje.

en: PackageKit Website
pl: Witryna programu PackageKit

en: PackageKit is distributed in the hope that it will be useful, but WITHOUT ANY WARRANTY; without even the implied warranty of MERCHANTABILITY or FITNESS FOR A PARTICULAR PURPOSE.  See the GNU General Public License for more details.
pl: Program PackageKit rozpowszechniany jest z nadzieją, iż będzie on użyteczny — jednak BEZ JAKIEJKOLWIEK GWARANCJI, nawet domyślnej gwarancji PRZYDATNOŚCI HANDLOWEJ albo PRZYDATNOŚCI DO OKREŚLONYCH ZASTOSOWAŃ. W celu uzyskania bliższych informacji należy zapoznać się z Powszechną Licencją Publiczną GNU.

en: PackageKit is free software; you can redistribute it and/or modify it under the terms of the GNU General Public License as published by the Free Software Foundation; either version 2 of the License, or (at your option) any later version.
pl: Program PackageKit jest wolnym oprogramowaniem; można go rozprowadzać dalej i/lub modyfikować na warunkach Powszechnej Licencji Publicznej GNU, wydanej przez Fundację Wolnego Oprogramowania (Free Software Foundation) — według wersji drugiej tej Licencji lub którejś z późniejszych wersji.

en: Packages
pl: Pakiety

en: Packages allows you to install and remove packages on your system. You can view and search packages by name, details or even file name and also see dependencies of one package on other packages. Searching by groups is possible and is an easy way to find software in your favorite desktop environment.
pl: Menedżer pakietów umożliwia instalowanie i usuwanie pakietów w komputerze. Można przeglądać i wyszukiwać pakiety według nazwy, dodatkowych informacji lub nazwach plików, a także wyświetlać zależności danego pakietu od innych pakietów. Wyszukiwanie według grup jest także możliwe, co jest łatwym sposobem na znajdowanie oprogramowania dla ulubionego środowiska.

en: Packages are not compatible
pl: Pakiety nie są zgodne

en: Packages listed below are required for %s to function correctly. | Packages listed below are required for %s to function correctly.
pl[0]: Pakiety na poniższej liście wymagają %s, aby działać poprawnie.
pl[1]: Pakiety na poniższej liście wymagają %s, aby działać poprawnie.
pl[2]: Pakiety na poniższej liście wymagają %s, aby działać poprawnie.

en: Packages listed below require %s to function correctly. | Packages listed below require %s to function correctly.
pl[0]: Pakiet na poniższej liście wymaga %s, aby działać poprawnie.
pl[1]: Pakiety na poniższej liście wymagają %s, aby działać poprawnie.
pl[2]: Pakiet na poniższej liście wymagają %s, aby działać poprawnie.

en: Packages uses PackageKit and can work on any distribution using the native package management framework.
pl: Menedżer pakietów używa usługi PackageKit i może działać na każdej dystrybucji za pomocą natywnego mechanizmu zarządzania pakietami.

en: Pending
pl: Oczekujące

en: Power management
pl: Zarządzenie zasilaniem

en: Prepared
pl: Przygotowano

en: Preparing
pl: Przygotowywanie

en: Problem connecting to a package source
pl: Problem podczas łączenia ze źródłem pakietów

en: Programming
pl: Programowanie

en: Programs that should be ignored when they issue session D-Bus requests
pl: Programy, które powinny być ignorowane, kiedy wysyłają żądania sesji D-Bus

en: Programs that should be ignored when they issue session D-Bus requests, separated by commas.
pl: Programy, które powinny być ignorowane, kiedy wysyłają żądania sesji D-Bus, oddzielone przecinkami.

en: Publishing
pl: Publikowanie

en: Querying
pl: Wysyłanie zapytania

en: Reading the configuration file failed
pl: Odczytanie pliku konfiguracji się nie powiodło

en: Refresh Package Lists
pl: Odśwież listy pakietów

en: Refreshed package cache
pl: Odświeżono pamięć podręczną pakietu

en: Refreshing software list
pl: Odświeżanie listy oprogramowania

en: Reinstall
pl: Zainstaluj ponownie

en: Reinstalled
pl: Zainstalowano ponownie

en: Reinstalling
pl: Ponowne instalowanie

en: Remove
pl: Usuwanie

en: Removed
pl: Usunięto

en: Removed packages
pl: Usunięto pakiety

en: Removed repository
pl: Usunięto repozytorium

en: Removing
pl: Usuwanie

en: Removing a protected system package is not allowed.
pl: Brak pozwolenia na usunięcie chronionego pakietu systemowego.

en: Removing packages
pl: Usuwanie pakietów

en: Repackaging files
pl: Ponowne pakowanie plików

en: Repaired the system
pl: Naprawiono system

en: Repository configuration invalid
pl: Nieprawidłowa konfiguracja repozytorium

en: Repository configuration was invalid and could not be read.
pl: Konfiguracja repozytorium była nieprawidłowa i nie mogła zostać odczytana.

en: Repository name
pl: Nazwa repozytorium

en: Repository name was not found
pl: Nie odnaleziono nazwy repozytorium

en: Requesting data
pl: Żądanie danych

en: Required
pl: Wymagane

en: Required data could not be found on any of the configured package sources.
    There were no more download mirrors that could be tried.
pl: Nie można odnaleźć wymaganych danych w żadnym skonfigurowanym źródle pakietów.
    Brak serwerów lustrzanych do wypróbowania.

en: Required upgrade data could not be found in any of the configured package sources.
    The list of distribution upgrades will be unavailable.
pl: Nie można odnaleźć wymaganych danych aktualizacji w żadnym skonfigurowanym źródle pakietów.
    Lista aktualizacji dystrybucji będzie niedostępna.

en: Rescheduled due to priority
pl: Zaplanowane na później z powodu priorytetu

en: Resolved
pl: Rozwiązano

en: Resolving dependencies
pl: Rozwiązywanie zależności

en: Restart Computer
pl: Uruchom ponownie komputer

en: Running
pl: Wykonywanie

en: Running graphical applications as a privileged user should be avoided for security reasons.
pl: Uruchamianie programów graficznych jako uprawniony użytkownik powinno być unikane z powodów bezpieczeństwa.

en: Running hooks
pl: Wykonywanie zaczepów

en: Running the transaction failed
pl: Wykonanie transakcji się nie powiodło

en: Scanning installed applications
pl: Skanowanie zainstalowanych programów

en: Science
pl: Nauka

en: Scroll to packages as they are downloaded
pl: Przewijanie do pakietów w trakcie instalowania

en: Scroll to packages in the update list as they are downloaded or installed.
pl: Przewijanie do pakietów na liście aktualizacji w trakcie ich pobierania lub instalowania.

en: Search by description
pl: Wyszukiwanie według opisu

en: Search by file name
pl: Wyszukiwanie według nazwy pliku

en: Search by name
pl: Wyszukiwanie według nazwy

en: Search filter was invalid
pl: Nieprawidłowy filtr wyszukiwania

en: Searched for file
pl: Odnaleziono plik

en: Searched for package details
pl: Odnaleziono informacje o pakiecie

en: Searched for package name
pl: Odnaleziono nazwę pakietu

en: Searched groups
pl: Odnaleziono grupy

en: Searching by description
pl: Wyszukiwanie według opisu

en: Searching by file
pl: Wyszukiwanie według pliku

en: Searching by name
pl: Wyszukiwanie według nazwy

en: Security
pl: Bezpieczeństwo

en: Security update
pl: Aktualizacja bezpieczeństwa

en: Security updates
pl: Aktualizacje bezpieczeństwa

en: Select all
pl: Zaznacz wszystko

en: Select security updates
pl: Wybierz aktualizacje bezpieczeństwa

en: Servers
pl: Serwery

en: Set repository data
pl: Ustawienie danych repozytorium

en: Set the filter to this value
pl: Ustaw filtr dla tej wartości

en: Set the parent window to make this modal
pl: Ustaw okno nadrzędne, aby było modalne

en: Show all packages
pl: Wyświetl wszystkie pakiety

en: Show all repositories in the package source viewer
pl: Wyświetlanie wszystkich repozytoriów w przeglądarce źródeł pakietów

en: Show all repositories in the package source viewer.
pl: Wyświetlanie wszystkich repozytoriów w przeglądarce źródeł pakietów.

en: Show debugging information for all files
pl: Wyświetla informacje o debugowaniu dla wszystkich plików

en: Show debugging options
pl: Wyświetla opcje debugowania

en: Show the all packages menu item. This takes a long time to populate on most backends and is not generally required by end users.
pl: Wyświetla element menu „Wszystkie pakiety”. Ich wczytanie zajmuje dużo czasu na większości modułów przetwarzających i nie jest zwykle potrzebne użytkownikom końcowym.

en: Show the category group menu
pl: Wyświetlanie menu grup kategorii

en: Show the category group menu. This is more complete and custom to the distribution, but takes longer to populate.
pl: Wyświetlanie menu grup kategorii. Jest pełniejsze i bliższe dystrybucji, ale jego wczytanie zajmuje dłużej.

en: Show the program version and exit
pl: Wyświetla wersję programu i kończy pracę

en: Show the “All Packages” group menu
pl: Wyświetlanie menu grup „Wszystkie pakiety”

en: Signature URL
pl: Adres URL podpisu

en: Signature identifier
pl: Identyfikator podpisu

en: Signature user identifier
pl: Identyfikator użytkownika podpisu

en: Size
pl: Rozmiar

en: Software Log Viewer
pl: Przeglądarka dziennika oprogramowania

en: Some of the updates that were installed require the computer to be restarted before the changes will be applied.
pl: Niektóre zainstalowane aktualizacje wymagają ponownego uruchomienia komputera przed uwzględnieniem zmian.

en: Some of the updates that were installed require the computer to be restarted to remain secure.
pl: Niektóre zainstalowane aktualizacje wymagają ponownego uruchomienia komputera w celu zachowania bezpieczeństwa.

en: Some of the updates that were installed require you to log out and back in before the changes will be applied.
pl: Niektóre zainstalowane aktualizacje wymagają wylogowania i ponownego zalogowania przed uwzględnieniem zmian.

en: Some of the updates that were installed require you to log out and back in to remain secure.
pl: Niektóre zainstalowane aktualizacje wymagają wylogowania i ponownego zalogowania w celu zachowania bezpieczeństwa.

en: Some updates were not installed
pl: Niektóre aktualizacje nie zostały zainstalowane

en: Source
pl: Źródło

en: Source already set
pl: Źródło jest już ustawione

en: Source packages are not normally installed this way.
    Check the extension of the file you are trying to install.
pl: Pakiety źródłowe zwykle nie są instalowane w ten sposób.
    Proszę sprawdzić rozszerzenie instalowanego pliku.

en: Source packages cannot be installed
pl: Nie można zainstalować pakietów z kodem źródłowym

en: Sources;Repositories;Preferences;Install;Store;
pl: Źródła;Repozytoria;Preferencje;Instalacja;Deinstalacja;Dezinstalacja;Zainstaluj;Dodaj;Usuń;Sklep;Store;Market;Aplikacje;Programy;Pakiety;Paczki;Paczka;

en: Starting
pl: Rozpoczynanie

en: Status
pl: Stan

en: Testing changes
pl: Testowanie zmian

en: The action cannot be canceled
pl: Nie można anulować działania

en: The action cannot be canceled at this time.
pl: Działanie nie może zostać teraz anulowane.

en: The action is not supported by this backend.
    Please report a bug in your distribution bug tracker as this should not have happened.
pl: Działanie nie jest obsługiwane przez ten moduł przetwarzający.
    Proszę zgłosić błąd w systemie śledzenia błędów dystrybucji, ponieważ nie powinno się to zdarzyć.

en: The action was canceled
pl: Anulowano działanie

en: The action was canceled successfully and no packages were changed.
pl: Działanie zostało pomyślnie anulowane, a żaden pakiet nie został zmieniony.

en: The action was canceled successfully and no packages were changed.
    The backend did not exit cleanly.
pl: Działanie zostało pomyślnie anulowane, a żaden pakiet nie został zmieniony.
    Moduł przetwarzający nie został poprawnie zakończony.

en: The action was forcibly canceled
pl: Wymuszono anulowanie działania

en: The classification of this update is unstable which means it is not designed for production use.
pl: Ta aktualizacja została sklasyfikowana jako niestabilna, co oznacza, że nie powinna być stosowana w systemach produkcyjnych.

en: The computer will have to be restarted after the update for the changes to take effect.
pl: Komputer będzie musiał zostać ponownie uruchomiony po aktualizacji, aby uwzględnić zmiany.

en: The developer logs will be shown as no description is available for this update:
pl: Zostanie wyświetlony dziennik programistów, ponieważ żaden opis nie jest dostępny dla tej aktualizacji:

en: The download could not be done automatically and should be done manually.
    More information is available in the detailed report.
pl: Pobranie nie może zostać wykonane automatycznie, należy to zrobić ręcznie.
    Więcej informacji jest dostępnych w szczegółowym raporcie.

en: The download failed
pl: Pobranie się nie powiodło

en: The file list is not available for this package.
pl: Lista plików nie jest dostępna dla tego pakietu.

en: The following software also needs to be downgraded
pl: Następujące oprogramowanie także musi zostać pobrane

en: The following software also needs to be installed
pl: Następujące oprogramowanie także musi zostać zainstalowane

en: The following software also needs to be processed
pl: Następujące oprogramowanie także musi zostać przetworzone

en: The following software also needs to be re-installed
pl: Następujące oprogramowanie także musi zostać ponownie zainstalowane

en: The following software also needs to be removed
pl: Następujące oprogramowanie także musi zostać usunięte

en: The following software also needs to be updated
pl: Następujące oprogramowanie także musi zostać zaktualizowane

en: The group list could not be loaded.
    Refreshing your cache may help, although this is normally a software source error.
pl: Nie można wczytać listy grup.
    Odświeżenie pamięci podręcznej może pomóc, chociaż zwykle jest to błąd źródła oprogramowania.

en: The group list was invalid
pl: Nieprawidłowa lista grup

en: The group type was not found.
    Please check your group list and try again.
pl: Nie odnaleziono typu grupy.
    Proszę sprawdzić listę grup i spróbować ponownie.

en: The group was not found
pl: Nie odnaleziono grupy

en: The information about what requires this package could not be obtained.
pl: Nie można uzyskać informacji o tym, co wymaga tego pakietu.

en: The install root is invalid. Please contact your administrator.
pl: Katalog główny instalacji jest nieprawidłowy. Proszę skontaktować się z administratorem.

en: The license agreement failed
pl: Zaakceptowanie umowy licencyjnej się nie powiodło

en: The license agreement was not agreed to.
    To use this software you have to accept the license.
pl: Nie wyrażono zgody na umowę licencyjną.
    Aby użyć tego oprogramowania, należy zaakceptować licencję.

en: The list of package sources could not be downloaded.
pl: Nie można pobrać listy źródeł pakietów.

en: The native package configuration file could not be opened.
    Please make sure configuration is valid.
pl: Nie można otworzyć pliku konfiguracji natywnych pakietów.
    Należy upewnić się, że konfiguracja jest prawidłowa.

en: The package could not be installed from untrusted source.
pl: Pakiet nie może zostać zainstalowany z niezaufanego źródła.

en: The package could not be updated from untrusted source.
pl: Pakiet nie może zostać zaktualizowany z niezaufanego źródła.

en: The package database was changed
pl: Baza danych pakietów została zmieniona

en: The package database was changed while the request was running.
pl: Baza danych pakietów została zmieniona, kiedy żądanie było wykonywane.

en: The package download failed
pl: Pobranie pakietu się nie powiodło

en: The package download failed.
    Please check your network connectivity.
pl: Pobranie pakietu się nie powiodło.
    Proszę sprawdzić dostępność sieci.

en: The package identifier was not well formed
pl: Błędnie sformatowany identyfikator pakietu

en: The package identifier was not well formed when sent to the server.
    This normally indicates an internal error and should be reported.
pl: Identyfikator pakietu został błędnie sformatowany podczas wysłania na serwer.
    Zwykle wskazuje to na wewnętrzny błąd, który powinien zostać zgłoszony.

en: The package is already installed
pl: Pakiet jest już zainstalowany

en: The package is not installed
pl: Pakiet nie jest zainstalowany

en: The package list needs to be rebuilt.
    This should have been done by the backend automatically.
pl: Należy ponownie zbudować listę pakietów.
    Powinno to zostać wykonane automatycznie przez moduł przetwarzający.

en: The package security signature could not be verified.
pl: Nie można sprawdzić podpisu bezpieczeństwa pakietu.

en: The package security signature is missing and this package is untrusted.
    This package was not signed when created.
pl: Brak podpisu bezpieczeństwa pakietu, więc nie jest on zaufany.
    Ten pakiet nie został podpisany podczas tworzenia.

en: The package that is being modified was not found on your system or in any package source.
pl: Modyfikowany pakiet nie został odnaleziony w systemie ani w żadnym źródle pakietów.

en: The package that is trying to be installed is already installed.
pl: Żądanie instalacji dotyczy pakietu, który jest już zainstalowany.

en: The package that is trying to be installed is incompatible with this system.
pl: Instalowany pakiet jest niezgodny z tym systemem.

en: The package that is trying to be removed or updated is not already installed.
pl: Żądanie usunięcia lub aktualizacji dotyczy pakietu, który nie jest zainstalowany.

en: The package that was downloaded is corrupt and needs to be downloaded again.
pl: Pobrany pakiet jest uszkodzony i musi zostać ponownie pobrany.

en: The package was not found
pl: Nie odnaleziono pakietu

en: The package you are attempting to install is not valid.
    The package file could be corrupt, or not a proper package.
pl: Instalowany pakiet nie jest prawidłowy.
    Plik pakietu może być uszkodzony lub nie być poprawnym pakietem.

en: The remote package source name was not found.
    You may need to enable an item in Package Sources.
pl: Nie odnaleziono nazwy zdalnego źródła pakietów.
    Być może należy włączyć element w Źródłach pakietów.

en: The repository configuration could not be modified.
pl: Nie można zmodyfikować konfiguracji repozytorium.

en: The search could not be completed
pl: Nie można ukończyć wyszukiwania

en: The search filter was not correctly formed.
pl: Błędnie sformatowany filtr wyszukiwania.

en: The search mode used by default
pl: Domyślnie używany tryb wyszukiwania

en: The search mode used by default. Options are “name”, “details”, or “file”.
pl: Domyślnie używany tryb wyszukiwania. Opcje to „name” (nazwy), „details” (szczegóły) lub „file” (pliki).

en: The search text contains invalid characters
pl: Wyszukiwany tekst zawiera nieprawidłowe znaki

en: The selected updates were installed successfully.
pl: Wybrane aktualizacje zostały pomyślnie zainstalowane.

en: The service that is responsible for handling user requests is out of memory.
    Please restart your computer.
pl: Usługa odpowiedzialna za obsługiwanie żądań użytkowników nie ma pamięci.
    Należy ponownie uruchomić komputer.

en: The software is not signed by a trusted provider.
pl: Oprogramowanie nie jest podpisane przez zaufanego dostawcę.

en: The software source is already in this state.
pl: Źródło oprogramowania jest już w tym stanie.

en: The specified file could not be found
pl: Nie można odnaleźć podanego pliku

en: The specified file could not be found on the system.
    Check the file still exists and has not been deleted.
pl: Nie można odnaleźć podanego pliku w systemie.
    Proszę sprawdzić, czy plik wciąż istnieje i nie został usunięty.

en: The specified package source could not be disabled.
pl: Nie można wyłączyć podanego źródła pakietów.

en: The specified update could not be found.
    It could have already been installed or no longer available on the remote server.
pl: Nie można odnaleźć podanej aktualizacji.
    Mogła już zostać zainstalowana lub nie jest już dostępna na zdalnym serwerze.

en: The transaction has been canceled and will be retried when the system is idle.
pl: Transakcja została anulowana i zostanie ponowiona, kiedy system będzie bezczynny.

en: The virtual provide type is not supported by this system.
pl: Wirtualny typ dostarczania nie jest obsługiwany przez ten system.

en: There are no package updates available for your computer at this time.
pl: Brak dostępnych aktualizacji pakietów dla komputera.

en: There are no packages queued to be installed or removed.
pl: Brak pakietów w kolejce do instalacji lub usunięcia.

en: There are no updates available
pl: Brak dostępnych aktualizacji

en: There is %u update available | There are %u updates available
pl[0]: Dostępna jest %u aktualizacja
pl[1]: Dostępne są %u aktualizacje
pl[2]: Dostępnych jest %u aktualizacji

en: There is insufficient space on the device.
    Free some space on the system disk to perform this operation.
pl: Niewystarczająca ilość miejsca na urządzeniu.
    Należy zwolnić trochę miejsca na dysku systemowym, aby wykonać to działanie.

en: There is no network connection available.
    Please check your connection settings and try again.
pl: Brak dostępnego połączenia sieciowego.
    Proszę sprawdzić ustawienia połączenia i spróbować ponownie.

en: There was a (possibly temporary) problem connecting to a package source.
    Please check the detailed error for further details.
pl: Wystąpił (prawdopodobnie tymczasowy) problem podczas łączenia się ze źródłem pakietów.
    Szczegółowy błąd zawiera więcej informacji.

en: These changes will be lost if you close this window.
pl: Te zmiany zostaną utracone, jeśli to okno zostanie zamknięte.

en: This application is running as a privileged user
pl: Ten program jest uruchomiony jako uprawniony użytkownik

en: This is a test update, and is not designed for normal use. Please report any problems or regressions you encounter.
pl: To jest aktualizacja testowa, nieprzeznaczona do używania na co dzień. Proszę zgłaszać wszelkie napotkane błędy lub regresje.

en: This notification was issued on %s and last updated on %s.
pl: To powiadomienie zostało zgłoszone dnia %s i ostatnio zaktualizowane dnia %s.

en: This notification was issued on %s.
pl: To powiadomienie zostało zgłoszone dnia %s.

en: This package does not depend on any others
pl: Ten pakiet nie zależy od żadnego innego

en: This update is blocked.
pl: Ta aktualizacja jest zablokowana.

en: This update is important as it may solve critical problems.
pl: Ta aktualizacja jest ważna, ponieważ może rozwiązać krytyczne problemy.

en: This update is needed to fix a security vulnerability with this package.
pl: Ta aktualizacja jest wymagana, aby naprawić błąd bezpieczeństwa tego pakietu.

en: This update will add new features and expand functionality.
pl: Ta aktualizacja doda nowe funkcje i rozszerzy funkcjonalność.

en: This update will fix bugs and other non-critical problems.
pl: Ta aktualizacja naprawi błędy i inne niekrytyczne problemy.

en: To install this file, additional software also has to be modified. | To install these files, additional software also has to be modified.
pl[0]: Aby zainstalować ten plik, musi zostać zmodyfikowane także dodatkowe oprogramowanie.
pl[1]: Aby zainstalować te pliki, musi zostać zmodyfikowane także dodatkowe oprogramowanie.
pl[2]: Aby zainstalować te pliki, musi zostać zmodyfikowane także dodatkowe oprogramowanie.

en: To install this package, additional software also has to be modified. | To install these packages, additional software also has to be modified.
pl[0]: Aby zainstalować ten pakiet, musi zostać zmodyfikowane także dodatkowe oprogramowanie.
pl[1]: Aby zainstalować te pakiety, musi zostać zmodyfikowane także dodatkowe oprogramowanie.
pl[2]: Aby zainstalować te pakiety, musi zostać zmodyfikowane także dodatkowe oprogramowanie.

en: To process this transaction, additional software also has to be modified.
pl: Aby przetworzyć tę transakcję, musi zostać zmodyfikowane także dodatkowe oprogramowanie.

en: To remove this package, additional software also has to be modified. | To remove these packages, additional software also has to be modified.
pl[0]: Aby usunąć ten pakiet, musi zostać zmodyfikowane także dodatkowe oprogramowanie.
pl[1]: Aby usunąć te pakiety, musi zostać zmodyfikowane także dodatkowe oprogramowanie.
pl[2]: Aby usunąć te pakiety, musi zostać zmodyfikowane także dodatkowe oprogramowanie.

en: To update this package, additional software also has to be modified. | To update these packages, additional software also has to be modified.
pl[0]: Aby zaktualizować ten pakiet, musi zostać zmodyfikowane także dodatkowe oprogramowanie.
pl[1]: Aby zaktualizować te pakiety, musi zostać zmodyfikowane także dodatkowe oprogramowanie.
pl[2]: Aby zaktualizować te pakiety, musi zostać zmodyfikowane także dodatkowe oprogramowanie.

en: Transaction error
pl: Błąd transakcji

en: Trivial update
pl: Drobna aktualizacja

en: Trivial updates
pl: Drobne aktualizacje

en: Trusted
pl: Zaufane

en: Try again with a different search term.
pl: Proszę spróbować ponownie z innym wyszukiwanym terminem.

en: Try entering a package name in the search bar.
pl: Proszę wprowadzić nazwę pakietu w pasku wyszukiwania.

en: Try searching package descriptions by clicking the icon next to the search text.
pl: Proszę spróbować przeszukać opisy pakietów przez kliknięcie ikony obok wyszukiwanego tekstu.

en: Two packages provide the same file.
    This is usually due to mixing packages from different sources.
pl: Dwa pakiety dostarczają ten sam plik.
    Zwykle spowodowane jest to mieszaniem pakietów z różnych źródeł.

en: Unavailable
pl: Niedostępne

en: Unfinished transaction
pl: Nieukończona transakcja

en: Unknown group
pl: Nieznana grupa

en: Unknown role type
pl: Nieznany typ roli

en: Unknown state
pl: Nieznany stan

en: Unselect all
pl: Odznacz wszystko

en: Untrusted
pl: Niezaufane

en: Update
pl: Zaktualizuj

en: Update Icon
pl: Ikona aktualizacji

en: Update Packages
pl: Aktualizowanie pakietów

en: Update failed due to running process
pl: Zaktualizowanie się nie powiodło z powodu uruchomionego procesu

en: Update not found
pl: Nie odnaleziono aktualizacji

en: Update software installed on the system
pl: Aktualizacja oprogramowania zainstalowanego w komputerze

en: Updated
pl: Zaktualizowano

en: Updated packages
pl: Zaktualizowane pakiety

en: Updates installed
pl: Aktualizacje zostały zainstalowane

en: Updates;Upgrade;
pl: Aktualizacje;Aktualizacja;Zaktualizuj;Uaktualnienie;Uaktualnianie;Uaktualnij;

en: Updating
pl: Aktualizowanie

en: Updating the list of running applications
pl: Aktualizowanie listy uruchomionych programów

en: Upgrading the system
pl: Aktualizowanie systemu

en: User name
pl: Nazwa użytkownika

en: Vendor
pl: Producent

en: View past package management tasks
pl: Wyświetlanie przeszłych zadań zarządzania pakietami

en: Virtual provide type is not supported
pl: Wirtualny typ dostarczania nie jest obsługiwany

en: Virtualization
pl: Wirtualizacja

en: Visit home page for selected package
pl: Strona domowa wybranego pakietu

en: Waiting for authentication
pl: Oczekiwanie na uwierzytelnienie

en: Waiting for package manager lock
pl: Oczekiwanie na blokadę menedżera pakietów

en: Waiting in queue
pl: Oczekiwanie w kolejce

en: When displaying UI from a session D-Bus request, automatically use these options by default.
pl: Domyślne automatyczne użycie tych opcji po wyświetleniu interfejsu użytkownika z żądania sesji D-Bus.

en: When displaying UI from a session D-Bus request, force these options to be turned on.
pl: Wymuszenie włączenia tych opcji po wyświetleniu interfejsu użytkownika z żądania sesji D-Bus.

en: When removing a package, also remove those dependencies that are not required by other packages.
pl: Kiedy usuwany jest pakiet, usuwa także te zależności, które nie są wymagane przez inne pakiety.

en: Xfce desktop
pl: Środowisko Xfce

en: You have failed to provide correct authentication.
    Please check any passwords or account settings.
pl: Podanie poprawnego uwierzytelnienia się nie powiodło.
    Proszę sprawdzić hasła i ustawienia konta.

en: You have made changes that have not yet been applied.
pl: Wprowadzono zmiany, które nie zostały zastosowane.

en: You need to log out and log back in to remain secure.
pl: Należy się wylogować i zalogować ponownie z powodu aktualizacji bezpieczeństwa.

en: You need to log out and log back in.
pl: Należy się wylogować i zalogować ponownie.

en: You need to restart the application.
pl: Należy ponownie uruchomić program.

en: You should have received a copy of the GNU General Public License along with this program; if not, write to the Free Software Foundation, Inc., 51 Franklin Street, Fifth Floor, Boston, MA 02110-1301, USA.
pl: Z pewnością wraz z niniejszym programem dostarczono także egzemplarz Powszechnej Licencji Publicznej GNU (GNU General Public License); jeśli nie — proszę napisać do Free Software Foundation, Inc., 51 Franklin Street, Fifth Floor, Boston, MA 02110-1301, USA.

en: You will be required to log out and back in due to a security update.
pl: Wymagane będzie wylogowanie i ponowne zalogowanie z powodu aktualizacji bezpieczeństwa.

en: You will be required to log out and back in.
pl: Wymagane będzie wylogowanie i ponowne zalogowanie.

en: You will be required to restart this application.
pl: Wymagane będzie ponowne uruchomienie tego programu.

en: You will need to log out and back in after the update for the changes to take effect.
pl: Należy się wylogować i zalogować ponownie po tej aktualizacji, aby uwzględnić zmiany.

en: _Accept Agreement
pl: _Zaakceptuj umowę

en: _Force install
pl: _Wymuś instalację

en: _Install Update | _Install Updates
pl[0]: Za_instaluj aktualizację
pl[1]: Za_instaluj aktualizacje
pl[2]: Za_instaluj aktualizacje

en: _Install Updates
pl: Za_instaluj aktualizacje

en: _Quit
pl: Za_kończ

en: _Show debug and development package sources
pl: _Wyświetlanie źródeł pakietów do debugowania i programistycznych

en: _Upgrade
pl: _Zaktualizuj

en: disc
pl: płyta

en: many packages
pl: wiele pakietów

en: media
pl: nośnik
