gnome-packagekit master - en to hu translation catalogue (547 entries)

en: %d %B %Y
hu: %Y %B %d

en: %s and %s
hu: %s és %s

en: %s is running as a privileged user
hu: %s rendszergazdaként fut

en: %s, %s and %s
hu: %s, %s és %s

en: %s, %s, %s and %s
hu: %s, %s, %s és %s

en: %s, %s, %s, %s and %s
hu: %s, %s, %s, %s és %s

en: %u additional package is required for %s | %u additional packages are required for %s
hu[0]: %u további csomag szükséges ehhez: %s
hu[1]: %u további csomag szükséges ehhez: %s

en: %u file installed by %s | %u files installed by %s
hu[0]: %u fájl telepítve %s által
hu[1]: %u fájl telepítve %s által

en: %u package requires %s | %u packages require %s
hu[0]: %u csomag igényli ezt: %s
hu[1]: %u csomag igényli ezt: %s

en: %u update selected | %u updates selected
hu[0]: %u frissítés kiválasztva
hu[1]: %u frissítés kiválasztva

en: %u update selected (%s) | %u updates selected (%s)
hu[0]: %u frissítés kiválasztva (%s)
hu[1]: %u frissítés kiválasztva (%s)

en: 32-bit
hu: 32 bites

en: 64-bit
hu: 64 bites

en: A media change is required
hu: Adathordozó-csere szükséges

en: A package could not be found that allows the action to complete.
    More information is available in the detailed report.
hu: A művelet befejezését lehetővé tevő csomag nem található.
    A részletes jelentésben további információk találhatók.

en: A package manager lock is required.
hu: Csomagkezelői zár szükséges.

en: A package source contains packages that can be installed on this computer.
hu: A csomagforrás a számítógépre telepíthető csomagokat tartalmaz.

en: A previous package management transaction was interrupted.
hu: Egy korábbi csomagkezelési tranzakció megszakadt.

en: A problem that we were not expecting has occurred.
    Please report this bug in your distribution bug tracker with the error description.
hu: Váratlan probléma lépett fel.
    Jelentse ezt a hibát a disztribúciója hibajelentőjében, a hibaleírással együtt.

en: A program is running that has to be closed before the update can proceed.
    More information is available in the detailed report.
hu: A frissítés folytatásához be kell zárni egy futó programot.
    A részletes jelentésben további információk találhatók.

en: A restart is required to remain secure.
hu: A biztonság fenntartásához újraindítás szükséges.

en: A restart is required.
hu: Újraindítás szükséges.

en: A restart will be required due to a security update.
hu: Egy biztonsági frissítés miatt újraindításra lesz szükség.

en: A restart will be required.
hu: Újraindításra lesz szükség.

en: A security signature is not present
hu: Nincs biztonsági aláírás

en: A security trust relationship could not be made with package source.
    Please check your security settings.
hu: Nem hozható létre biztonságos kapcsolat a csomagforrással.
    Ellenőrizze a biztonsági beállításait.

en: A thread could not be created to service the user request.
hu: Nem hozható létre a felhasználói kérést kiszolgáló szál.

en: About
hu: Névjegy

en: Accepted EULA
hu: EULA elfogadva

en: Accessibility
hu: Akadálymentesítés

en: Accessories
hu: Kellékek

en: Action
hu: Művelet

en: Add or remove software installed on the system
hu: Szoftverek rendszerre telepítése vagy eltávolítása

en: Additional confirmation required
hu: További megerősítés szükséges

en: Additional media is required to complete the transaction.
hu: A tranzakció befejezéséhez másik adathordozó is szükséges.

en: Additional media is required. Please insert the %s labeled “%s” to continue.
hu: Másik adathordozó szükséges. Helyezze be a(z) „%2$s” címkéjű %1$s-t a folytatáshoz.

en: Admin tools
hu: Adminisztrációs eszközök

en: All of the packages selected for install are already installed on the system.
hu: A telepítésre kiválasztott szoftverek már mind telepítve vannak a rendszerre.

en: All packages
hu: Minden csomag

en: All packages are already installed
hu: Már minden csomag telepítve van

en: All packages are up to date
hu: Minden csomag naprakész

en: All updates were installed successfully.
hu: Minden frissítés sikeresen telepítve.

en: Allow applications to invoke the codec installer
hu: Az alkalmazások meghívhatják a kodektelepítőt

en: Allow applications to invoke the codec installer.
hu: Az alkalmazások meghívhatják a kodektelepítőt.

en: Allow applications to invoke the font installer
hu: Az alkalmazások meghívhatják a betűkészlet-telepítőt

en: Allow applications to invoke the font installer.
hu: Az alkalmazások meghívhatják a betűkészlet-telepítőt.

en: Allow applications to invoke the mime type installer
hu: Az alkalmazások meghívhatják a MIME-típus telepítőt

en: Allow applications to invoke the mime type installer.
hu: Az alkalmazások meghívhatják a MIME-típus telepítőt.

en: An internal system error has occurred
hu: Belső rendszerhiba történt

en: An unspecified transaction error has occurred.
    More information is available in the detailed report.
hu: Meghatározatlan tranzakcióhiba történt.
    A részletes jelentésben további információk találhatók.

en: Application
hu: Alkalmazás

en: Apply Changes
hu: Módosítások alkalmazása

en: Are you <b>sure</b> you want to install this package?
hu: <b>Biztosan</b> telepíteni akarja ezt a csomagot?

en: Are you <b>sure</b> you want to update this package?
hu: <b>Biztosan</b> frissíteni akarja ezt a csomagot?

en: Ask the user if additional packages should be installed
hu: A felhasználó megkérdezése további csomagok telepítéséről

en: Ask the user if additional packages should be installed.
hu: A felhasználó megkérdezése további csomagok telepítéséről.

en: Authorization failed
hu: A hitelesítés meghiúsult

en: Automatically remove unused dependencies
hu: Nem használt függőségek automatikus eltávolítása

en: Available
hu: Elérhető

en: Bad security signature
hu: Hibás biztonsági aláírás

en: Bash – Command Not Found
hu: Bash – Parancs nem található

en: Blocked update
hu: Blokkolt frissítés

en: Blocked updates
hu: Blokkolt frissítések

en: Bug fix update
hu: Hibajavító frissítés

en: Bug fix updates
hu: Hibajavító frissítések

en: CD
hu: CD-t

en: Cancel search
hu: Keresés megszakítása

en: Canceled
hu: Megszakítva

en: Canceling
hu: Megszakítás

en: Cannot disable source
hu: A forrás nem tiltható le

en: Cannot fetch install sources
hu: A telepítési forrás nem kérhető le

en: Cannot get lock
hu: Nem kérhető zár

en: Cannot get package requires
hu: Nem kérhetők le a csomag követelményei

en: Cannot get the exclusive lock on the packaging backend.
    Please close any other legacy packaging tools that may be open.
hu: Nem kérhető kizárólagos zár a csomagkezelő háttérprogramra.
    Zárjon be minden más nyitott csomagkezelő eszközt.

en: Cannot get the file list
hu: Nem kérhető le a fájllista

en: Cannot install from untrusted source
hu: Nem lehet nem megbízható forrásból telepíteni

en: Cannot update from untrusted source
hu: Nem lehet nem megbízható forrásból frissíteni

en: Cannot write repository configuration
hu: A tárolóinformációk nem írhatók

en: Changes are not applied instantly, this button applies all changes
hu: A módosítások nem kerülnek alkalmazásra ezen gomb megnyomásáig

en: Changes not applied
hu: A módosítások nincsenek alkalmazva

en: Check for Updates
hu: Frissítések keresése

en: Checking for applications currently in use
hu: Használatban lévő alkalmazások keresése

en: Checking for libraries currently in use
hu: Használatban lévő programkönyvtárak keresése

en: Checking for updates…
hu: Frissítések keresése…

en: Checking signatures
hu: Aláírások ellenőrzése

en: Cleaned up
hu: Megtisztítva

en: Cleaning up
hu: Takarítás

en: Cleaning up packages
hu: Csomagok tisztítása

en: Clear current selection
hu: Kijelölés törlése

en: Close _Anyway
hu: Bezárás _mindenképp

en: Command line client
hu: Parancssori kliens

en: Committing changes
hu: Módosítások véglegesítése

en: Communication
hu: Kommunikáció

en: Connectivity is being provided by wireless broadband, and it may be expensive to update this package. | Connectivity is being provided by wireless broadband, and it may be expensive to update these packages.
hu[0]: A kapcsolatot vezeték nélküli széles sáv biztosítja és költséges lehet a csomag frissítése.
hu[1]: A kapcsolatot vezeték nélküli széles sáv biztosítja és költséges lehet a csomagok frissítése.

en: Continue
hu: Folytatás

en: Continue _Anyway
hu: _Folytatás mindenképp

en: Copying files
hu: Fájlok másolása

en: Could not get list of distribution upgrades
hu: A disztribúciófrissítések listája nem kérhető le

en: Could not get package details
hu: A csomag részleteinek lekérése meghiúsult

en: Could not get update details
hu: A frissítés részletei nem kérhetők le

en: Could not get updates
hu: A frissítések nem kérhetők le

en: Could not remove a protected system package
hu: Nem távolítható el a védett rendszercsomag

en: Could not restart
hu: Az újraindítás meghiúsult

en: Could not run upgrade script
hu: A frissítő parancsfájl futtatása meghiúsult

en: Could not update packages
hu: A csomagok frissítése meghiúsult

en: DVD
hu: DVD-t

en: Date
hu: Dátum

en: Debugging Options
hu: Hibakeresési lehetőségek

en: Decompressed
hu: Kibontva

en: Decompressing
hu: Kibontás

en: Dependency resolution failed
hu: A függőségfeloldás meghiúsult

en: Dependent
hu: Függőség

en: Details
hu: Részletek

en: Do not install this package unless you are sure it is safe to do so.
hu: Csak akkor telepítse ezt a csomagot, ha biztonságosnak ítéli.

en: Do not show this again
hu: Ne mutassa ezt újra

en: Do not update this package unless you are sure it is safe to do so.
hu: Ne frissítse ezt a csomagot, csak ha biztonságosnak ítéli.

en: Do you recognize the user and trust this key?
hu: Felismeri a felhasználót, és megbízik a kulcsában?

en: Do you trust the source of the packages?
hu: Megbízik a csomagok forrásában?

en: Documentation
hu: Dokumentáció

en: Downgrade
hu: Visszafejlesztés

en: Download size
hu: Letöltési méret

en: Downloaded
hu: Letöltve

en: Downloaded packages
hu: Csomagok letöltve

en: Downloading
hu: Letöltés

en: Downloading file lists
hu: Fájllisták letöltése

en: Downloading groups
hu: Csoportok letöltése

en: Downloading list of packages
hu: Csomaglista letöltése

en: Downloading lists of changes
hu: Változáslisták letöltése

en: Downloading packages
hu: Csomagok letöltése

en: Downloading repository information
hu: Tárolóinformációk letöltése

en: Downloading update information
hu: Frissítési információk letöltése

en: Education
hu: Oktatás

en: Electronics
hu: Elektronika

en: Enable or disable package repositories
hu: Csomagtárolók engedélyezése vagy letiltása

en: Enabled
hu: Engedélyezve

en: Enabled repository
hu: Tároló engedélyezve

en: Enhancement update
hu: Továbbfejlesztési frissítés

en: Enhancement updates
hu: Továbbfejlesztési frissítések

en: Enter a search word or click a category to get started.
hu: A kezdéshez adjon meg egy keresőszót, vagy válasszon egy kategóriát.

en: Enter a search word to get started.
hu: A kezdéshez adjon meg egy keresőszót.

en: Exiting as backend details could not be retrieved
hu: Kilépés, mivel a háttérprogram részletei nem kérhetők le

en: Exiting as properties could not be retrieved
hu: Kilépés, mivel a tulajdonságok nem kérhetők le

en: Failed to change status
hu: Az állapotmódosítás meghiúsult

en: Failed to close down the backend instance.
    This error can normally be ignored.
hu: A háttérprogrampéldány bezárása meghiúsult.
    Ezt a hibát általában figyelmen kívül lehet hagyni.

en: Failed to create a thread
hu: A szál létrehozása meghiúsult

en: Failed to finalize
hu: A befejezés meghiúsult

en: Failed to get the list of sources
hu: A források listájának lekérése meghiúsult

en: Failed to initialize
hu: Az előkészítés meghiúsult

en: Failed to initialize packaging backend.
    This may occur if other packaging tools are being used simultaneously.
hu: A csomagkezelő háttérprogram előkészítése meghiúsult.
    Ez akkor történhet, ha más csomagkezelő eszközök is használatban vannak.

en: Failed to process request.
hu: A kérés feldolgozása meghiúsult.

en: Failed with unknown error code
hu: Ismeretlen hibakóddal meghiúsult

en: Failed with unknown error code.
hu: Ismeretlen hibakóddal meghiúsult.

en: Files
hu: Fájlok

en: Filter
hu: Szűrő

en: Filter package lists using basename in gpk-application.
hu: Csomaglisták szűrése a fájlnév használatával a gpk-application-ben.

en: Filter using basename in gpk-application
hu: Szűrés a fájlnév használatával a gpk-application-ben

en: Finished
hu: Befejeződött

en: Fonts
hu: Betűkészletek

en: For more information about bugs fixed by this update please visit this website: | For more information about bugs fixed by this update please visit these websites:
hu[0]: A frissítés által javított hibákkal kapcsolatos további információkért keresse fel ezt a weboldalt:
hu[1]: A frissítés által javított hibákkal kapcsolatos további információkért keresse fel ezeket a weboldalakat:

en: For more information about this security update please visit this website: | For more information about this security update please visit these websites:
hu[0]: A biztonsági frissítéssel kapcsolatos további információkért keresse fel ezt a weboldalt:
hu[1]: A biztonsági frissítéssel kapcsolatos további információkért keresse fel ezeket a weboldalakat:

en: For more information about this update please visit this website: | For more information about this update please visit these websites:
hu[0]: A frissítéssel kapcsolatos további információkért keresse fel ezt a weboldalt:
hu[1]: A frissítéssel kapcsolatos további információkért keresse fel ezeket a weboldalakat:

en: Force installing package
hu: A csomag telepítésének kényszerítése

en: GNOME Package Updater
hu: GNOME Csomagfrissítő

en: GNOME Packages
hu: GNOME Csomagok

en: GNOME Session
hu: GNOME asztali környezet

en: GNOME Software
hu: GNOME szoftver

en: GNOME desktop
hu: GNOME asztali környezet

en: Games
hu: Játékok

en: Generating package lists
hu: Csomaglisták előállítása

en: Getting information
hu: Információk lekérése

en: Getting package source list not supported by backend
hu: A csomagforráslista lekérését nem támogatja a háttérprogram

en: Getting the list of updates
hu: Frissítések listájának lekérése

en: Got categories
hu: Kategóriák lekérve

en: Got dependencies
hu: Függőségek lekérve

en: Got details
hu: Részletek lekérve

en: Got distribution upgrades
hu: Disztribúciófrissítések lekérve

en: Got file list
hu: Fájllista lekérve

en: Got list of repositories
hu: Tárolók listája lekérve

en: Got old transactions
hu: Régi tranzakciók lekérve

en: Got package lists
hu: Csomaglisták lekérve

en: Got requires
hu: Követelmények lekérve

en: Got update detail
hu: Frissítés részletei lekérve

en: Got updates
hu: Frissítések lekérve

en: Got what provides
hu: Biztosító csomag lekérve

en: Graphics
hu: Grafika

en: Homepage
hu: Honlap

en: Ignore this update
hu: Frissítés mellőzése

en: Important update
hu: Fontos frissítés

en: Important updates
hu: Fontos frissítések

en: Install
hu: Telepítés

en: Install Package
hu: Csomag telepítése

en: Install Software
hu: Szoftver telepítése

en: Install root is invalid
hu: A telepítés gyökere érvénytelen

en: Install selected packages on the system
hu: A kijelölt csomagok telepítése a rendszerre

en: Installation of this package prevented by your packaging system’s configuration.
hu: A csomag telepítését megakadályozta a csomagkezelő rendszer konfigurációja.

en: Installed
hu: Telepítve

en: Installed local files
hu: Helyi fájlok telepítve

en: Installed packages
hu: Csomagok telepítve

en: Installed signature
hu: Aláírás telepítve

en: Installed size
hu: Telepített méret

en: Installing
hu: Telepítés

en: Installing packages
hu: Csomagok telepítése

en: Installing the local file failed.
    More information is available in the detailed report.
hu: A helyi fájl telepítése meghiúsult.
    A részletes jelentésben további információk találhatók.

en: Installing updates
hu: Frissítések telepítése

en: Invalid
hu: Érvénytelen

en: Invalid package file
hu: Érvénytelen csomagfájl

en: Invalid search text
hu: Érvénytelen keresőkifejezés

en: KDE desktop
hu: KDE asztali környezet

en: Legacy
hu: Örökölt programok

en: License
hu: Licenc

en: License Agreement Required
hu: Licencegyezmény szükséges

en: Licensed under the GNU General Public License Version 2
hu: A GNU General Public License 2. változata szerint használható

en: Loading cache
hu: Gyorsítótár betöltése

en: Loading…
hu: Betöltés…

en: Local file conflict between packages
hu: Helyi fájlütközés a csomagok között

en: Local install failed
hu: A helyi telepítés meghiúsult

en: Localization
hu: Lokalizáció

en: Lock required
hu: Zárolás szükséges

en: Log Out
hu: Kijelentkezés

en: Log viewer
hu: Naplómegjelenítő

en: Malicious software can damage your computer or cause other harm.
hu: A rosszindulatú szoftverek károsíthatják a számítógépét vagy más kárt okozhatnak.

en: Maps
hu: Térképek

en: Missing security signature
hu: Hiányzó biztonsági aláírás

en: More details
hu: További részletek

en: Multimedia
hu: Multimédia

en: Multiple packages exist that are not compatible with each other.
    This is usually due to mixing packages from different sources.
hu: Több csomag található, amelyek nem kompatibilisek egymással.
    Ezt általában különböző forrásokból származó csomagok keverése okozza.

en: Name
hu: Név

en: Network
hu: Hálózat

en: New distribution upgrade release “%s” is available
hu: Új disztribúciófrissítő kiadás érhető el: „%s”

en: Newest packages
hu: Legújabb csomagok

en: No distribution upgrade data is available
hu: A disztribúciófrissítés adatai nem érhetők el

en: No files
hu: Nincsenek fájlok

en: No more mirrors are available
hu: Nem érhetők el tükrök

en: No network connection available
hu: Nem áll rendelkezésre hálózati kapcsolat

en: No network connection was detected.
hu: Nem található hálózati kapcsolat.

en: No other packages require this package
hu: Ezt a csomagot nem igényli más csomag

en: No package cache is available.
hu: Nem áll rendelkezésre csomaggyorsítótár.

en: No packages
hu: Nincsenek csomagok

en: No packages to update
hu: Nincsenek frissítendő csomagok

en: No restart is necessary.
hu: Nincs szükség újraindításra.

en: No restart is required.
hu: Nincs szükség újraindításra.

en: No results were found.
hu: Nincs találat.

en: No results were returned.
hu: Nincs találat.

en: No space is left on the disk
hu: Nincs több hely a lemezen

en: No update details available.
hu: Nem érhetők el a frissítés részletei.

en: No updates are available
hu: Nem érhetők el frissítések

en: None of the selected packages could be updated.
hu: A kijelölt csomagok egyike sem frissíthető.

en: Normal update
hu: Normál frissítés

en: Not supported by this backend
hu: Ez a háttérprogram nem támogatja

en: Obsoleted
hu: Elavult

en: Obsoleting
hu: Elavulttá téve

en: Obsoleting packages
hu: Csomagok elavulttá tétele

en: Office
hu: Iroda

en: One of the selected packages failed to be removed correctly.
    More information is available in the detailed report.
hu: A kijelölt fájlok egyikének megfelelő eltávolítása meghiúsult.
    A részletes jelentésben további információk találhatók.

en: One of the selected packages failed to build correctly.
    More information is available in the detailed report.
hu: A kijelölt fájlok egyikének megfelelő lefordítása meghiúsult.
    A részletes jelentésben további információk találhatók.

en: One of the selected packages failed to configure correctly.
    More information is available in the detailed report.
hu: A kijelölt fájlok egyikének megfelelő beállítása meghiúsult.
    A részletes jelentésben további információk találhatók.

en: One of the selected packages failed to install correctly.
    More information is available in the detailed report.
hu: A kijelölt fájlok egyikének megfelelő telepítése meghiúsult.
    A részletes jelentésben további információk találhatók.

en: Only Native Packages
hu: Csak natív csomagok

en: Only Newest Versions
hu: Csak legújabb verziók

en: Only show native packages in the file lists
hu: Csak a natív csomagok megjelenítése a fájllistákban

en: Only show native packages matching the machine architecture in the file lists.
hu: Csak a gép architektúrájának megfelelő natív csomagok megjelenítése a fájllistákban.

en: Only show supported packages in the file lists
hu: Csak a támogatott csomagok megjelenítése a fájllistákban

en: Only show supported packages in the file lists.
hu: Csak a támogatott csomagok megjelenítése a fájllistákban.

en: Only show the newest packages in the file lists
hu: Csak a legújabb csomagok megjelenítése a fájllistákban

en: Only show the newest packages in the file lists.
hu: Csak a legújabb csomagok megjelenítése a fájllistákban.

en: Only show the newest packages in the update list, and filter out older updates that are still available.
hu: Csak a legújabb csomagok megjelenítése a frissítéslistában, a még elérhető régebbi frissítések kiszűrése.

en: Only show the newest updates in the list
hu: Csak a legújabb frissítések megjelenítése a listában

en: Other
hu: Egyéb

en: Other desktops
hu: Egyéb asztali környezetek

en: Other updates
hu: Egyéb frissítések

en: Other updates are held back as some important system packages need to be installed first.
hu: Más frissítések visszatartva, mivel előbb néhány fontos rendszercsomagot kell telepíteni.

en: Out of memory
hu: Nincs több memória

en: Package
hu: Csomag

en: Package Install
hu: Csomagtelepítő

en: Package Log
hu: Csomagnapló

en: Package Manager for GNOME
hu: Csomagkezelő GNOME környezethez

en: Package Source
hu: Csomagforrás

en: Package Sources
hu: Csomagforrások

en: Package Updater
hu: Csomagfrissítő

en: Package Updater allows you to update packages on your system without rebooting. You can view details about each update and choose which updates to apply.
hu: A Csomagfrissítő lehetővé teszi a rendszeren lévő csomagok frissítését újraindítás nélkül. Megjelenítheti az egyes frissítések részleteit, és eldöntheti, mely frissítéseket alkalmazza.

en: Package Updater uses PackageKit and can work on any distribution using the native package management framework.
hu: A Csomagfrissítő a PackageKitet használja, és bármely disztribúción működhet a natív csomagkezelő keretrendszer használatával.

en: Package collections
hu: Csomaggyűjtemények

en: Package failed to be removed
hu: A csomag eltávolítása meghiúsult

en: Package failed to build
hu: A csomag fordítása meghiúsult

en: Package failed to configure
hu: A csomag beállítása meghiúsult

en: Package failed to install
hu: A csomag telepítése meghiúsult

en: Package install blocked
hu: A csomag telepítése blokkolva

en: Package installer
hu: Csomagtelepítő

en: Package is corrupt
hu: A csomag sérült

en: Package is incompatible with this system
hu: A csomag nem kompatibilis ezzel a rendszerrel

en: Package management applications are security sensitive.
hu: A csomagkezelő alkalmazások biztonsági szempontból érzékenyek.

en: Package sources
hu: Csomagforrások

en: Package updates correct errors, eliminate security vulnerabilities, and provide new features.
hu: A csomagfrissítések hibákat javítanak, sebezhetőségeket szüntetnek meg és új szolgáltatásokat biztosítanak.

en: PackageKit Website
hu: A PackageKit weboldala

en: PackageKit is distributed in the hope that it will be useful, but WITHOUT ANY WARRANTY; without even the implied warranty of MERCHANTABILITY or FITNESS FOR A PARTICULAR PURPOSE.  See the GNU General Public License for more details.
hu: A PackageKit programot abban a reményben terjesztjük, hogy hasznos lesz, de nem vállalunk SEMMIFÉLE GARANCIÁT, még olyan értelemben sem, hogy a program alkalmas-e a KÖZREADÁSRA vagy EGY BIZONYOS FELADAT ELVÉGZÉSÉRE. További részletekért tanulmányozza a GNU GPL licencet.

en: PackageKit is free software; you can redistribute it and/or modify it under the terms of the GNU General Public License as published by the Free Software Foundation; either version 2 of the License, or (at your option) any later version.
hu: A PackageKit szabad szoftver, terjesztheti és/vagy módosíthatja a Free Software Foundation által kiadott GNU General Public License második (vagy bármely későbbi) változatában foglaltak alapján.

en: Packages
hu: Csomagok

en: Packages allows you to install and remove packages on your system. You can view and search packages by name, details or even file name and also see dependencies of one package on other packages. Searching by groups is possible and is an easy way to find software in your favorite desktop environment.
hu: A Csomagok lehetővé teszi csomagok telepítését és eltávolítását a számítógépen. Megjeleníthet és kereshet csomagokat név, részletek vagy akár fájlnév szerint, és láthatja a csomagok függőségeit is. Csoportok szerint is kereshet, ezáltal egyszerűen találhat kedvenc asztali környezetéhez illeszkedő szoftvereket.

en: Packages are not compatible
hu: A csomagok nem kompatibilisek

en: Packages listed below are required for %s to function correctly. | Packages listed below are required for %s to function correctly.
hu[0]: Az alább felsorolt csomag szükséges %s megfelelő működéséhez.
hu[1]: Az alább felsorolt csomagok szükségesek %s megfelelő működéséhez.

en: Packages listed below require %s to function correctly. | Packages listed below require %s to function correctly.
hu[0]: Az alább felsorolt csomag megfelelő működéséhez szükséges ez: %s.
hu[1]: Az alább felsorolt csomagok megfelelő működéséhez szükséges ez: %s.

en: Packages uses PackageKit and can work on any distribution using the native package management framework.
hu: A Csomagok a PackageKitet használja, és bármely disztribúción működhet a natív csomagkezelő keretrendszer használatával.

en: Pending
hu: Függőben

en: Power management
hu: Energiagazdálkodás

en: Prepared
hu: Előkészítve

en: Preparing
hu: Előkészítés

en: Problem connecting to a package source
hu: Probléma a csomagforráshoz csatlakozáskor

en: Programming
hu: Fejlesztés

en: Programs that should be ignored when they issue session D-Bus requests
hu: Munkamenet D-Bus kéréseik kiadásakor figyelmen kívül hagyandó programok

en: Programs that should be ignored when they issue session D-Bus requests, separated by commas.
hu: Munkamenet D-Bus kéréseik kiadásakor figyelmen kívül hagyandó programok vesszőkkel elválasztva.

en: Publishing
hu: Kiadványszerkesztés

en: Querying
hu: Lekérdezés

en: Reading the configuration file failed
hu: A konfigurációs fájl olvasása meghiúsult

en: Refresh Package Lists
hu: Csomaglisták frissítése

en: Refreshed package cache
hu: Csomaggyorsítótár frissítve

en: Refreshing software list
hu: Szoftverlista frissítése

en: Reinstall
hu: Újratelepítés

en: Reinstalled
hu: Újratelepítve

en: Reinstalling
hu: Újratelepítés

en: Remove
hu: Eltávolítás

en: Removed
hu: Eltávolítva

en: Removed packages
hu: Csomagok eltávolítva

en: Removed repository
hu: Tároló eltávolítva

en: Removing
hu: Eltávolítás

en: Removing a protected system package is not allowed.
hu: Nem távolítható el védett rendszercsomag.

en: Removing packages
hu: Csomagok eltávolítása

en: Repackaging files
hu: Fájlok újracsomagolása

en: Repaired the system
hu: A rendszer javítva

en: Repository configuration invalid
hu: A tároló konfigurációja érvénytelen

en: Repository configuration was invalid and could not be read.
hu: A tárolókonfiguráció érvénytelen és nem olvasható.

en: Repository name
hu: Tároló neve

en: Repository name was not found
hu: A tároló neve nem található

en: Requesting data
hu: Adatok lekérése

en: Required
hu: Szükséges

en: Required data could not be found on any of the configured package sources.
    There were no more download mirrors that could be tried.
hu: A szükséges adatok nem találhatók a beállított csomagforrások egyikében sem.
    Nem található több letöltési tükör, amelyen kereshető lenne.

en: Required upgrade data could not be found in any of the configured package sources.
    The list of distribution upgrades will be unavailable.
hu: A szükséges frissítési adatok nem találhatók a beállított csomagforrások egyikében sem.
    A disztribúciófrissítések listája nem érhető el.

en: Rescheduled due to priority
hu: Átütemezve prioritás miatt

en: Resolved
hu: Feloldva

en: Resolving dependencies
hu: Függőségek feloldása

en: Restart Computer
hu: Számítógép újraindítása

en: Running
hu: Fut

en: Running graphical applications as a privileged user should be avoided for security reasons.
hu: A grafikus alkalmazások rendszergazdaként futtatása biztonsági okokból kerülendő.

en: Running hooks
hu: Futó horgok

en: Running the transaction failed
hu: A tranzakció futtatása meghiúsult

en: Scanning installed applications
hu: Telepített alkalmazások vizsgálata

en: Science
hu: Tudomány

en: Scroll to packages as they are downloaded
hu: Görgetés a csomagokhoz ahogy azok letöltődnek

en: Scroll to packages in the update list as they are downloaded or installed.
hu: Görgetés a csomagokhoz a frissítéslistában ahogy azok letöltésre vagy telepítésre kerülnek.

en: Search by description
hu: Keresés leírás szerint

en: Search by file name
hu: Keresés fájlnév szerint

en: Search by name
hu: Keresés név szerint

en: Search filter was invalid
hu: A keresőkifejezés érvénytelen volt

en: Searched for file
hu: Fájl keresve

en: Searched for package details
hu: Csomagrészletek keresve

en: Searched for package name
hu: Csomagnév keresve

en: Searched groups
hu: Csoportok keresve

en: Searching by description
hu: Keresés leírás szerint

en: Searching by file
hu: Keresés fájl szerint

en: Searching by name
hu: Keresés név szerint

en: Security
hu: Biztonság

en: Security update
hu: Biztonsági frissítés

en: Security updates
hu: Biztonsági frissítések

en: Select all
hu: Összes kijelölése

en: Select security updates
hu: Biztonsági frissítések kiválasztása

en: Servers
hu: Kiszolgálók

en: Set repository data
hu: Tárolóadatok beállítva

en: Set the filter to this value
hu: A szűrő beállítása erre az értékre

en: Set the parent window to make this modal
hu: A szülőablak beállítása kizárólagosra

en: Show all packages
hu: Minden csomag megjelenítése

en: Show all repositories in the package source viewer
hu: Minden tároló megjelenítése a csomagforrás-megjelenítőben

en: Show all repositories in the package source viewer.
hu: Minden tároló megjelenítése a csomagforrás-megjelenítőben.

en: Show debugging information for all files
hu: Hibakeresési információk megjelenítése az összes fájlhoz

en: Show debugging options
hu: Hibakeresési lehetőségek megjelenítése

en: Show the all packages menu item. This takes a long time to populate on most backends and is not generally required by end users.
hu: A minden csomag menüelem megjelenítése. Ezt a legtöbb háttérprogram esetén sokáig tart feltölteni, és általában a végfelhasználóknak nincs rá szükségük.

en: Show the category group menu
hu: A kategóriacsoport menü megjelenítése

en: Show the category group menu. This is more complete and custom to the distribution, but takes longer to populate.
hu: A kategóriacsoport menü megjelenítése. Ez teljesebb, és a disztribúcióra jellemző, de tovább tart feltölteni.

en: Show the program version and exit
hu: A programverzió megjelenítése és kilépés

en: Show the “All Packages” group menu
hu: A „Minden csomag” csoport menü megjelenítése

en: Signature URL
hu: Aláírás URL

en: Signature identifier
hu: Aláírás azonosító

en: Signature user identifier
hu: Aláírás felhasználójának azonosítója

en: Size
hu: Méret

en: Software Log Viewer
hu: Szoftvernapló-megjelenítő

en: Some of the updates that were installed require the computer to be restarted before the changes will be applied.
hu: A telepített frissítések egy része megköveteli a számítógép újraindítását a módosítások életbe lépése előtt.

en: Some of the updates that were installed require the computer to be restarted to remain secure.
hu: A telepített frissítések egy része megköveteli a számítógép újraindítását a biztonság fenntartása érdekében.

en: Some of the updates that were installed require you to log out and back in before the changes will be applied.
hu: A telepített frissítések egy része megköveteli a ki- és bejelentkezést a biztonság fenntartása érdekében.

en: Some of the updates that were installed require you to log out and back in to remain secure.
hu: A telepített frissítések egy része megköveteli a ki- és bejelentkezést a biztonság fenntartása érdekében.

en: Some updates were not installed
hu: Egyes frissítések nem kerültek telepítésre

en: Source
hu: Forrás

en: Source already set
hu: A forrás már be van állítva

en: Source packages are not normally installed this way.
    Check the extension of the file you are trying to install.
hu: A forráscsomagok normális esetben nem így telepítendők.
    Ellenőrizze a telepíteni kívánt fájl kiterjesztését.

en: Source packages cannot be installed
hu: A forráscsomagok nem telepíthetők

en: Sources;Repositories;Preferences;Install;Store;
hu: Források;Tárolók;Beállítások;Telepítés;Szoftverbolt;

en: Starting
hu: Indul

en: Status
hu: Állapot

en: System
hu: Rendszer

en: Testing changes
hu: Módosítások tesztelése

en: The action cannot be canceled
hu: A művelet nem szakítható meg

en: The action cannot be canceled at this time.
hu: A művelet most nem szakítható meg.

en: The action is not supported by this backend.
    Please report a bug in your distribution bug tracker as this should not have happened.
hu: A műveletet ez a háttérprogram nem támogatja.
    Jelentse ezt hibaként a disztribúciója hibajelentőjében, mivel nem lett volna szabad megtörténnie.

en: The action was canceled
hu: A művelet megszakítva

en: The action was canceled successfully and no packages were changed.
hu: A művelet sikeresen megszakítva, nem kerültek módosításra csomagok.

en: The action was canceled successfully and no packages were changed.
    The backend did not exit cleanly.
hu: A művelet sikeresen megszakítva, nem kerültek módosításra csomagok.
    A háttérprogram nem lépett ki tisztán.

en: The action was forcibly canceled
hu: A művelet megszakítása ki lett kényszerítve

en: The classification of this update is unstable which means it is not designed for production use.
hu: A frissítés besorolása instabil, ez azt jelenti hogy nem javasolt éles környezetbeli használatra.

en: The computer will have to be restarted after the update for the changes to take effect.
hu: A frissítés után a számítógépet újra kell indítani a módosítások életbe lépéséhez.

en: The developer logs will be shown as no description is available for this update:
hu: A fejlesztői változásnaplók jelennek meg, mivel nem érhető el információ ehhez a frissítéshez:

en: The download could not be done automatically and should be done manually.
    More information is available in the detailed report.
hu: A letöltés nem végezhető el automatikusan és saját kezűleg kell végrehajtania.
    A részletes jelentésben további információk találhatók.

en: The download failed
hu: A letöltés meghiúsult

en: The file list is not available for this package.
hu: A fájllista nem érhető el ehhez a csomaghoz.

en: The following software also needs to be downgraded
hu: A következő szoftvereket is vissza kell fejleszteni

en: The following software also needs to be installed
hu: A következő szoftvereket is telepíteni kell

en: The following software also needs to be processed
hu: A következő szoftvereket is fel kell dolgozni

en: The following software also needs to be re-installed
hu: A következő szoftvereket is újra kell telepíteni

en: The following software also needs to be removed
hu: A következő szoftvereket is el kell távolítani

en: The following software also needs to be updated
hu: A következő szoftvereket is frissíteni kell

en: The group list could not be loaded.
    Refreshing your cache may help, although this is normally a software source error.
hu: A csoportlista nem tölthető be.
    A gyorsítótár frissítése segíthet, noha ez általában a szoftverforrás hibája.

en: The group list was invalid
hu: A csoportlista érvénytelen volt

en: The group type was not found.
    Please check your group list and try again.
hu: A csoporttípus nem található.
    Ellenőrizze a csoportlistát és próbálkozzon újra.

en: The group was not found
hu: A csoport nem található

en: The information about what requires this package could not be obtained.
hu: Nem kérhetők le információk arról, hogy mi igényli ezt a csomagot.

en: The install root is invalid. Please contact your administrator.
hu: A telepítési gyökér érvénytelen. Keresse meg a rendszergazdát.

en: The license agreement failed
hu: A licencegyezmény elfogadása meghiúsult

en: The license agreement was not agreed to.
    To use this software you have to accept the license.
hu: A licencszerződést nem fogadta el.
    A szoftver használatához el kell fogadnia a licencet.

en: The list of package sources could not be downloaded.
hu: A csomagforrások listája nem tölthető le.

en: The native package configuration file could not be opened.
    Please make sure configuration is valid.
hu: A natív csomagkonfigurációs fájl nem nyitható meg.
    Győződjön meg, hogy a konfiguráció érvényes.

en: The package could not be installed from untrusted source.
hu: A csomag nem telepíthető nem megbízható forrásból.

en: The package could not be updated from untrusted source.
hu: A csomag nem frissíthető nem megbízható forrásból.

en: The package database was changed
hu: A csomagadatbázis megváltozott

en: The package database was changed while the request was running.
hu: A csomagadatbázis megváltozott a kérés futása közben.

en: The package download failed
hu: A csomag letöltése meghiúsult

en: The package download failed.
    Please check your network connectivity.
hu: A csomagletöltés meghiúsult.
    Ellenőrizze a hálózati kapcsolatát.

en: The package identifier was not well formed
hu: A csomagazonosító nem megfelelően formázott

en: The package identifier was not well formed when sent to the server.
    This normally indicates an internal error and should be reported.
hu: A csomagazonosító nem volt megfelelően formázva a kiszolgálóra küldéskor.
    Ez általában belső hibát jelez, kérjük jelentse.

en: The package is already installed
hu: A csomag már telepítve van

en: The package is not installed
hu: A csomag nincs telepítve

en: The package list needs to be rebuilt.
    This should have been done by the backend automatically.
hu: A csomaglistát újra kell építeni.
    Ezt a háttérprogramnak ezt automatikusan meg kellett volna tennie.

en: The package security signature could not be verified.
hu: A csomag biztonsági aláírása nem ellenőrizhető.

en: The package security signature is missing and this package is untrusted.
    This package was not signed when created.
hu: A csomag biztonsági aláírása hiányzik és a csomag nem megbízható.
    Ez a csomag a létrehozásakor nem lett aláírva.

en: The package that is being modified was not found on your system or in any package source.
hu: A módosítani kívánt csomag nem található a rendszeren vagy csomagforrásban.

en: The package that is trying to be installed is already installed.
hu: A telepíteni kívánt csomag már telepítve van.

en: The package that is trying to be installed is incompatible with this system.
hu: A telepíteni kívánt csomag nem kompatibilis ezzel a rendszerrel.

en: The package that is trying to be removed or updated is not already installed.
hu: Az eltávolítani vagy frissíteni kívánt csomag még nincs telepítve.

en: The package that was downloaded is corrupt and needs to be downloaded again.
hu: A letöltött csomag sérült és újra le kell tölteni.

en: The package was not found
hu: A csomag nem található

en: The package you are attempting to install is not valid.
    The package file could be corrupt, or not a proper package.
hu: A telepíteni próbált csomag nem érvényes.
    A csomagfájl sérült, vagy nem megfelelő csomag.

en: The remote package source name was not found.
    You may need to enable an item in Package Sources.
hu: A távoli csomagforrás neve nem található.
    Szükség lehet egy elem engedélyezésére a Csomagforrásokban.

en: The repository configuration could not be modified.
hu: A tárolókonfiguráció nem módosítható.

en: The search could not be completed
hu: A keresés nem fejezhető be

en: The search filter was not correctly formed.
hu: A keresési szűrő nem megfelelően formázott.

en: The search mode used by default
hu: Az alapértelmezetten használandó keresési mód

en: The search mode used by default. Options are “name”, “details”, or “file”.
hu: Az alapértelmezetten használandó keresési mód. Lehetséges értékek: „name” (név), „details” (részletek) vagy „file” (fájl).

en: The search text contains invalid characters
hu: A keresőkifejezés érvénytelen karaktereket tartalmaz

en: The selected updates were installed successfully.
hu: A kijelölt frissítések sikeresen telepítve.

en: The service that is responsible for handling user requests is out of memory.
    Please restart your computer.
hu: A felhasználói kérések kezeléséért felelős szolgáltatás memóriája elfogyott.
    Indítsa újra a számítógépet.

en: The software is not signed by a trusted provider.
hu: A szoftvert nem írta alá megbízható szolgáltató.

en: The software source is already in this state.
hu: A szoftverforrás már ebben az állapotban van.

en: The specified file could not be found
hu: A megadott fájl nem található

en: The specified file could not be found on the system.
    Check the file still exists and has not been deleted.
hu: A megadott fájl nem található a rendszeren.
    Ellenőrizze, hogy a fájl létezik-e és nem került törlésre.

en: The specified package source could not be disabled.
hu: A megadott csomagforrás nem tiltható le.

en: The specified update could not be found.
    It could have already been installed or no longer available on the remote server.
hu: A megadott frissítés nem található.
    Lehet, hogy már telepítve van, vagy már nem érhető el a távoli kiszolgálón.

en: The transaction has been canceled and will be retried when the system is idle.
hu: A tranzakció megszakítva, a rendszer üresjáratában újra lesz próbálva.

en: The virtual provide type is not supported by this system.
hu: A virtuális biztosítótípus nem támogatott ezen a rendszeren.

en: There are no package updates available for your computer at this time.
hu: Jelenleg nem érhetők el csomagfrissítések.

en: There are no packages queued to be installed or removed.
hu: Nincsenek sorba állítva telepítendő vagy eltávolítandó csomagok.

en: There are no updates available
hu: Nem állnak rendelkezésre frissítések

en: There is %u update available | There are %u updates available
hu[0]: %u frissítés érhető el
hu[1]: %u frissítés érhető el

en: There is insufficient space on the device.
    Free some space on the system disk to perform this operation.
hu: Nincs elég hely az eszközön.
    Szabadítson fel némi helyet a rendszerlemezen a művelet végrehajtásához.

en: There is no network connection available.
    Please check your connection settings and try again.
hu: Nem érhető el hálózati kapcsolat.
    Ellenőrizze a kapcsolatbeállításokat és próbálja újra.

en: There was a (possibly temporary) problem connecting to a package source.
    Please check the detailed error for further details.
hu: Probléma lépett fel a csomagforráshoz csatlakozáskor.
    További részletekért nézze meg a részletes hibaüzenetet.

en: These changes will be lost if you close this window.
hu: Ha a kilépést választja, ezek elvesznek.

en: This application is running as a privileged user
hu: Ez az alkalmazás rendszergazdaként fut

en: This is a test update, and is not designed for normal use. Please report any problems or regressions you encounter.
hu: Ez egy tesztfrissítés és nem javasolt normál használatra. Jelentsen be minden problémát vagy regressziót, amit tapasztal.

en: This notification was issued on %s and last updated on %s.
hu: Ez az értesítés %s napon készült, utolsó frissítése: %s.

en: This notification was issued on %s.
hu: Ez az értesítés %s napon készült.

en: This package does not depend on any others
hu: A csomag nem függ más csomagoktól

en: This update is blocked.
hu: A frissítés blokkolva van.

en: This update is important as it may solve critical problems.
hu: Ez a frissítés fontos, mivel kritikus problémákat javíthat.

en: This update is needed to fix a security vulnerability with this package.
hu: Ez a frissítés a csomag biztonsági sebezhetőségének javításához fontos.

en: This update will add new features and expand functionality.
hu: Ez a frissítés új szolgáltatásokat biztosít, és bővíti a funkciókat.

en: This update will fix bugs and other non-critical problems.
hu: Ez a frissítés hibákat és egyéb nem kritikus problémákat javít.

en: To install this file, additional software also has to be modified. | To install these files, additional software also has to be modified.
hu[0]: A fájl telepítéséhez további szoftvereket is módosítani kell.
hu[1]: A fájlok telepítéséhez további szoftvereket is módosítani kell.

en: To install this package, additional software also has to be modified. | To install these packages, additional software also has to be modified.
hu[0]: A csomag telepítéséhez további szoftvereket is módosítani kell.
hu[1]: A csomagok telepítéséhez további szoftvereket is módosítani kell.

en: To process this transaction, additional software also has to be modified.
hu: A tranzakció feldolgozásához további szoftvereket is módosítani kell.

en: To remove this package, additional software also has to be modified. | To remove these packages, additional software also has to be modified.
hu[0]: A csomag eltávolításához további szoftvereket is módosítani kell.
hu[1]: A csomagok eltávolításához további szoftvereket is módosítani kell.

en: To update this package, additional software also has to be modified. | To update these packages, additional software also has to be modified.
hu[0]: A csomag frissítéséhez további szoftvereket is módosítani kell.
hu[1]: A csomagok frissítéséhez további szoftvereket is módosítani kell.

en: Transaction error
hu: Tranzakcióhiba

en: Trivial update
hu: Triviális frissítés

en: Trivial updates
hu: Triviális frissítések

en: Trusted
hu: Megbízható

en: Try again with a different search term.
hu: Próbáljon más keresőkifejezést megadni.

en: Try entering a package name in the search bar.
hu: Próbáljon megadni egy csomagnevet a keresősávban.

en: Try searching package descriptions by clicking the icon next to the search text.
hu: Próbáljon a csomagleírások között keresni a keresési szöveg melletti ikonra kattintva.

en: Two packages provide the same file.
    This is usually due to mixing packages from different sources.
hu: Két csomag biztosítja ugyanazt a fájlt.
    Ezt általában különböző forrásokból származó csomagok keverése okozza.

en: Unavailable
hu: Nem érhető el

en: Unfinished transaction
hu: Befejezetlen tranzakció

en: Unknown group
hu: Ismeretlen csoport

en: Unknown role type
hu: Ismeretlen szereptípus

en: Unknown state
hu: Ismeretlen állapot

en: Unselect all
hu: Kijelölés megszüntetése

en: Untrusted
hu: Nem megbízható

en: Update
hu: Frissítés

en: Update Icon
hu: Frissítési ikon

en: Update Packages
hu: Csomagok frissítése

en: Update failed due to running process
hu: A frissítés futó folyamat miatt megszakadt

en: Update not found
hu: A frissítés nem található

en: Update software installed on the system
hu: A rendszerre telepített szoftverek frissítése

en: Updated
hu: Frissítve

en: Updated packages
hu: Csomagok frissítve

en: Updates installed
hu: Frissítések telepítve

en: Updates;Upgrade;
hu: Frissítések;Frissítés;

en: Updating
hu: Frissítés

en: Updating the list of running applications
hu: Futó alkalmazások listájának frissítése

en: Upgrading the system
hu: A rendszer frissítése

en: User name
hu: Felhasználónév

en: Vendor
hu: Gyártó

en: View past package management tasks
hu: Korábbi csomagkezelési feladatok megjelenítése

en: Virtual provide type is not supported
hu: A virtuális biztosítótípus nem támogatott

en: Virtualization
hu: Virtualizáció

en: Visit home page for selected package
hu: A kijelölt csomag honlapjának felkeresése

en: Waiting for authentication
hu: Várakozás hitelesítésre

en: Waiting for package manager lock
hu: Várakozás a csomagkezelő zárolására

en: Waiting in queue
hu: Várakozik a sorban

en: When displaying UI from a session D-Bus request, automatically use these options by default.
hu: A felhasználói felület munkamenet D-Bus kérésből való megjelenítésekor ezen beállítások használata alapértelmezésben.

en: When displaying UI from a session D-Bus request, force these options to be turned on.
hu: A felhasználói felület munkamenet D-Bus kérésből való megjelenítésekor ezen beállítások bekapcsolásának kényszerítése.

en: When removing a package, also remove those dependencies that are not required by other packages.
hu: Csomag eltávolításakor a más csomagok által nem igényelt függőségek eltávolítása.

en: Xfce desktop
hu: Xfce asztali környezet

en: You have failed to provide correct authentication.
    Please check any passwords or account settings.
hu: A hitelesítés meghiúsult. Ellenőrizze a jelszót
    vagy a fiókja beállításait.

en: You have made changes that have not yet been applied.
hu: Még ki vannak jelölve végrehajtatlan változtatások.

en: You need to log out and log back in to remain secure.
hu: A biztonság fenntartásához ki, majd újra be kell jelentkeznie.

en: You need to log out and log back in.
hu: Ki, majd újra be kell jelentkeznie.

en: You need to restart the application.
hu: Újra kell indítania az alkalmazást.

en: You should have received a copy of the GNU General Public License along with this program; if not, write to the Free Software Foundation, Inc., 51 Franklin Street, Fifth Floor, Boston, MA 02110-1301, USA.
hu: A programhoz a GNU General Public License egy példánya is jár, ha nem kapta meg, írjon a Free Software Foundation Inc.-nek. Levélcímük: 51 Franklin Street, Fifth Floor, Boston, MA 02110-1301, USA.

en: You will be required to log out and back in due to a security update.
hu: Egy biztonsági frissítés miatt ki, majd újra be kell jelentkeznie.

en: You will be required to log out and back in.
hu: Ki, majd újra be kell jelentkeznie.

en: You will be required to restart this application.
hu: Újra kell indítania ezt az alkalmazást.

en: You will need to log out and back in after the update for the changes to take effect.
hu: A frissítés után ki, majd újra be kell jelentkeznie a módosítások életbe lépéséhez.

en: _Accept Agreement
hu: _Egyezmény elfogadása

en: _Force install
hu: T_elepítés kényszerítése

en: _Install Update | _Install Updates
hu[0]: _Frissítés telepítése
hu[1]: _Frissítések telepítése

en: _Install Updates
hu: _Frissítés telepítése

en: _Quit
hu: _Kilépés

en: _Show debug and development package sources
hu: _Hibakeresési és fejlesztési csomagforrások megjelenítése

en: _Upgrade
hu: _Frissítés

en: disc
hu: lemezt

en: many packages
hu: sok csomag

en: media
hu: adathordozó
