gnome-packagekit - en to he translation catalogue (762 entries)

en: %i blocked update | %i blocked updates
he[0]: עדכון חסום אחד
he[1]: %i עדכונים חסומים

en: %i bug fix update | %i bug fix updates
he[0]: תיקון באג אחד
he[1]: %i תיקוני באגים

en: %i enhancement update | %i enhancement updates
he[0]: עדכון אחד לשיפור
he[1]: %i עדכונים לשיפורים

en: %i file installed by %s | %i files installed by %s
he[0]: קובץ %i הותקן על ידי %s
he[1]: %i קבצים הותקנו על ידי %s

en: %i hour | %i hours
he[0]: שעה אחת
he[1]: %i שעות

en: %i important update | %i important updates
he[0]: עדכון חשוב אחד
he[1]: %i עדכונים חשובים

en: %i minute | %i minutes
he[0]: דקה אחת
he[1]: %i דקות

en: %i second | %i seconds
he[0]: שנייה אחת
he[1]: %i שניות

en: %i security update | %i security updates
he[0]: עדכון אבטחה אחד
he[1]: %i עדכוני אבטחה

en: %i trivial update | %i trivial updates
he[0]: עדכון שטחי אחד
he[1]: %i עדכונים שטחיים

en: %i update | %i updates
he[0]: עדכון אחד
he[1]: %i עדכונים

en: %i update selected | %i updates selected
he[0]: עדכון אחד נבחר
he[1]: %i עדכונים נבחרו

en: %i update selected (%s) | %i updates selected (%s)
he[0]: עדכון %i נבחר (%s)
he[1]: %i עדכונים נבחרו (%s)

en: %s already provides this file
he: החבילה %s כבר מספקת את הקובץ הזה

en: %s and %s
he: %s ו־%s

en: %s is running as a privileged user
he: המשתמש %s פועל כמשתמש בעל הרשאות

en: %s requires a new mime type | %s requires new mime types
he[0]: ‏התכנה ‏%s דורשת סוג mime חדש
he[1]: ‏התכנה %s דורשת סוגי mime חדשים

en: %s requires additional software
he: לתכנית %s נדרשות תכניות נוספות

en: %s requires an additional plugin for this operation | %s requires additional plugins for this operation
he[0]: ‏‏התכנה %s דורשת תוסף נוסף לביצוע פעולה זו
he[1]: ‏‏התכנה %s דורשת תוספים נוספים לביצוע פעולה זו

en: %s requires an additional plugin to decode this file | %s requires additional plugins to decode this file
he[0]: ‏‏התכנה %s דורשת תוסף נוסף כדי לפענח את הקובץ
he[1]: ‏‏התכנה %s דורשת תוספים נוספים כדי לפענח את הקובץ

en: %s requires an additional plugin to encode this file | %s requires additional plugins to encode this file
he[0]: ‏‏התכנה %s דורשת תוסף נוסף לקידוד הקובץ
he[1]: ‏‏התכנה %s דורשת תוספים נוספים לקידוד הקובץ

en: %s requires the following additional software to function correctly.
he: התכנית %s דורשת את התכניות הנוספות הללו כדי לתפקד כראוי.

en: %s wants to install a file | %s wants to install files
he[0]: ‏‏התכנה %s רוצה להתקין קובץ
he[1]: ‏התכנה ‏%s רוצה להתקין קבצים

en: %s wants to install a font | %s wants to install fonts
he[0]: ‏%s רוצה להתקין גופן
he[1]: ‏%s רוצה להתקין גופנים

en: %s wants to remove a file | %s wants to remove files
he[0]: ‏‏%s רוצה להסיר קובץ
he[1]: ‏‏%s רוצה להסיר קבצים

en: %s, %s and %s
he: %s, %s ו־%s

en: %s, %s, %s and %s
he: %s, %s, %s ו־%s

en: %s, %s, %s, %s and %s
he: %s, %s, %s, %s ו־%s

en: 32-bit
he: 32 סיביות

en: 64-bit
he: 64 סיביות

en: A media change is required
he: נדרשת החלפת מדיה

en: A mirror is possibly broken
he: יתכן ששרת המראה שבור

en: A newer package exists
he: קיימת חבילה עדכנית יותר

en: A package could not be found that allows the action to complete.
    More information is available in the detailed report.
he: לא נמצאה חבילה המאפשרת את השלמת הפעולה.
    מידע נוסף זמין בדוח המפורט.

en: A package manager lock is required.
he: נדרשת נעילת מנהל החבילות.

en: A previous package management transaction was interrupted.
he: העברה קודמת של ניהול החבילות הופרעה.

en: A problem that we were not expecting has occurred.
    Please report this bug in your distribution bug tracker with the error description.
he: התרחשה בעיה בלתי צפויה.
    נא לדווח על השגיאה במערכת מעקב התקלות של ההפצה שלך עם תיאור השגיאה.

en: A program is running that has to be closed before the update can proceed.
    More information is available in the detailed report.
he: ישנה תכנית פעילה שיש לסגור בטרם עיבוד העדכון.
    מידע נוסף זמין בדוח המפורט.

en: A program requires a new mime type | A program requires new mime types
he[0]: תכנה דורשת סוג mime חדש
he[1]: תכנה דורשת סוגי mime חדשים

en: A program requires an additional plugin for this operation | A program requires additional plugins for this operation
he[0]: ‏‏תכנה דורשת תוסף נוסף לביצוע פעולה זו
he[1]: ‏‏תכנה דורשת תוספים נוספים לביצוע פעולה זו

en: A program requires an additional plugin to decode this file | A program requires additional plugins to decode this file
he[0]: ‏‏תכנה דורשת תוסף נוסף כדי לפענח את הקובץ
he[1]: ‏‏תוכנה דורשת תוספים נוספים כדי לפענח את הקובץ

en: A program requires an additional plugin to encode this file | A program requires additional plugins to encode this file
he[0]: ‏‏תכנה דורשת תוסף נוסף לקידוד הקובץ
he[1]: ‏‏תכנה דורשת תוספים נוספים לקידוד הקובץ

en: A program wants to install a file | A program wants to install files
he[0]: תכנה רוצה להתקין קובץ
he[1]: תכנה רוצה להתקין קבצים

en: A program wants to install a font | A program wants to install fonts
he[0]: תכנה רוצה להתקין גופן
he[1]: תכנה רוצה להתקין גופנים

en: A program wants to remove a file | A program wants to remove files
he[0]: תכנית מעוניינת להסיר קובץ
he[1]: תכנית מעוניינת להסיר קבצים

en: A restart is required to remain secure.
he: נדרשת הפעלה מחדש כדי להישאר מאובטח.

en: A restart is required.
he: נדרשת הפעלה מחדש.

en: A restart will be required due to a security update.
he: יהיה צורך בהפעלה מחדש של המחשב עקב עדכון האבטחה.

en: A restart will be required.
he: יהיה צורך בהפעלה מחדש של המחשב.

en: A security signature is not present
he: חסרה חתימת אבטחה

en: A security trust relationship could not be made with software source.
    Please check your security settings.
he: לא ניתן לבצע אימות אבטחה עם מקור תכנה.
    נא לבדוק את הגדרות האבטחה שלך.

en: A software source contains packages that can be installed on this computer.
he: מקור תכנה מכיל חבילות שניתן להתקין על מחשב זה.

en: A thread could not be created to service the user request.
he: לא ניתן היה ליצור פתיל לביצוע בקשת המשתמש.

en: About Software Install
he: על אודות התקנת תכנה

en: Accepted EULA
he: הרישיון אושר

en: Accepting EULA
he: הרישיון מתקבל

en: Accessibility
he: נגישות

en: Accessories
he: עזרים

en: Action
he: פעולה

en: Add or remove software installed on the system
he: הוספה או הסרה של יישומי המערכת

en: Add the package name to the text entry box
he: הוספת שם החבילה לתיבת הזנת הטקסט

en: Additional confirmation required
he: נדרש אישור נוסף

en: Additional media is required to complete the transaction.
he: נדרשת מדיה נוספת על מנת להמשיך את הפעולה.

en: Additional media is required. Please insert the %s labeled '%s' to continue.
he: נדרשת מדיה נוספת. נא להכניס את ה־%s המתויג כ־'%s' וללחוץ על המשך.

en: Additional software is required
he: נדרשות תכניות נוספות

en: Additional software is required for %s
he: נדרשות תכניות נוספות עבור %s

en: Admin tools
he: כלי ניהול

en: All of the packages selected for install are already installed on the system.
he: כל החבילות שנבחרו להתקנה כבר מותקנות על המערכת.

en: All packages
he: כל החבילות

en: All packages are already installed
he: כל החבילות כבר מותקנות

en: All software is up to date
he: כל התוכנות מעודכנות

en: All updates
he: כל העדכונים

en: All updates were installed successfully.
he: כל העדכונים הותקנו בהצלחה.

en: An additional font is required to view this document correctly. | Additional fonts are required to view this document correctly.
he[0]: נדרש גופן נוסף כדי לצפות במסמך כראוי.
he[1]: נדרשים גופנים נוספים כדי לצפות במסמך כראוי.

en: An additional program is required to open this type of file:
he: נדרשת תכנה נוספת כדי לפתוח קובץ מהסוג הזה:

en: An application requires additional software
he: היישום דורש תכניות נוספות

en: An internal system error has occurred
he: התרחשה שגיאת מערכת פנימית

en: An unspecified transaction error has occurred.
    More information is available in the detailed report.
he: התרחשה שגיאת פעולה לא מוגדרת.
    פרטים נוספים זמינים בדוח המפורט.

en: Application
he: יישום

en: Applications that can open this type of file
he: יישומים היכולים לפתוח קבצים מסוג זה

en: Apply Changes
he: להחיל את השינויים

en: Applying changes
he: השינויים חלים

en: Are you <b>sure</b> you want to install this package?
he: האם <b>אכן</b> להתקין את החבילה?

en: Are you <b>sure</b> you want to update this package?
he: האם <b>אכן</b> לבצע את העדכון?

en: Authorization failed
he: האימות נכשל

en: Automatic cleanup is being ignored
he: התעלמות מניקוי אוטומטי

en: Available
he: זמין

en: Available operating system _releases:
he: ש_חרורי מערכת ההפעלה הזמינים:

en: Backend warning
he: אזהרת מנוע

en: Bad security signature
he: חתימת אבטחה לא תקינה

en: Bash - Command Not Found
he: Bash - הפקודה לא נמצאה

en: Blocked update
he: עדכון חסום

en: Blocked updates
he: עדכונים חסומים

en: Bug fix update
he: תיקון באג

en: Bug fix updates
he: תיקוני באגים

en: C_heck for updates:
he: ב_דיקה אחר עדכונים:

en: Cancel search
he: ביטול החיפוש

en: Canceled
he: בוטל

en: Canceling
he: בהליכי ביטול

en: Cannot copy system package array
he: לא ניתן להעתיק את מערך חבילות המערכת

en: Cannot create service pack
he: לא ניתן ליצור חבילות שירות

en: Cannot disable source
he: לא ניתן לבטל מאגר

en: Cannot fetch install sources
he: לא ניתן להוריד את מקורות ההתקנה

en: Cannot get lock
he: לא ניתן להשיג נעילה

en: Cannot get operating system upgrade information.
he: לא ניתן לקבל את פרטי שדרוג מערכת ההפעלה.

en: Cannot get package requires
he: לא ניתן להוריד את דרישות החבילה

en: Cannot get the exclusive lock on the packaging backend.
    Please close any other legacy packaging tools that may be open.
he: לא ניתן להשיג נעילה בלעדית על מנוע ניהול החבילות.
    נא לסגור מנהלי חבילות מיושנים שעלולים להיות פתוחים.

en: Cannot get the file list
he: לא ניתן לקבל את רשימת הקבצים

en: Cannot install from untrusted source
he: לא ניתן להתקין ממאגר לא בטוח

en: Cannot perform operating system upgrade
he: לא ניתן לשדרג את מערכת ההפעלה

en: Cannot read destination package array
he: לא ניתן לקרוא את מערך חבילות היעד

en: Cannot update from untrusted source
he: לא ניתן להתקין ממקור לא בטוח

en: Cannot write repository configuration
he: לא ניתן לכתוב את תצורת המאגר

en: Catalog Installer
he: מתקין הקטלוגים

en: Catalog installer
he: מתקין הקטלוגים

en: Catalogs files to install
he: קובצי קטלוג להתקנה

en: Change software update preferences and enable or disable software sources
he: שינוי העדפות עדכוני התכנה והפעלה או נטרול של מקורות תכנה

en: Changes are not applied instantly, this button applies all changes
he: השינויים אינם חלים מידית, כפתור זה מבצע אותם

en: Changes not applied
he: השינויים לא בוצעו

en: Check for Updates
he: בדיקת עדכונים

en: Check for major _upgrades:
he: בדיקת _שדרוגים עיקריים:

en: Check for updates on battery power
he: בדיקה אחר עדכונים בעת שימוש בסוללה

en: Check for updates when using mobile broadband
he: בדיקה אחר עדכונים בעת שימוש בפס רחב נייד

en: Checking for applications currently in use
he: היישום הנמצאים כעת בשימוש נבדקים

en: Checking for libraries currently in use
he: הספריות הנמצאות כעת בשימוש נבדקות

en: Checking for updates…
he: מתבצע חיפוש אחר עדכונים…

en: Checking signatures
he: החתימות נבדקות

en: Choose desired download options
he: נא לבחור את אפשרויות ההורדה הרצויות

en: Choose desired operating system version
he: נא לבחור את גרסת מערכת ההפעלה הרצויה

en: Cleaned up
he: נוקה

en: Cleaning up
he: בניקוי

en: Cleaning up packages
he: החבילות מפונות

en: Clear
he: לנקות

en: Clear current selection
he: ניקוי הבחירה הנוכחית

en: Close _Anyway
he: סגירה _בכל מקרה

en: Command line client
he: לקוח שורת פקודה

en: Committing changes
he: השינויים מתבצעים

en: Communication
he: תקשורת

en: Configuration files were changed
he: קובצי תצורה שונו

en: Confirmation
he: אישור

en: Connectivity is being provided by wireless broadband, and it may be expensive to update this package. | Connectivity is being provided by wireless broadband, and it may be expensive to update these packages.
he[0]: החיבור מסופק באמצעות רשת אלחוטית בפס רחב ויתכן שעדכון חבילה זו יעלה ביוקר.
he[1]: החיבור מסופק באמצעות רשת אלחוטית בפס רחב ויתכן שעדכון חבילות אלו יעלה ביוקר.

en: Continue
he: המשך

en: Continue _Anyway
he: להמשיך _בכל זאת

en: Copying files
he: הקבצים מועתקים

en: Could not find any packages named '%s'
he: לא ניתן למצוא אף חבילה בשם '%s'

en: Could not find any valid package names
he: לא ניתן למצוא שמות חבילות תקינים

en: Could not find package
he: לא ניתן למצוא חבילה

en: Could not find plugin in any configured software source
he: לא ניתן למצוא תוסף באף מקור תכנה מוגדר

en: Could not find service in any configured software source
he: לא ניתן למצוא שירות באף אחד ממקורות התכנה המוגדרים

en: Could not find software
he: לא ניתן למצוא את התכנית

en: Could not get array of installed packages: %s
he: לא ניתן לקבל את מערך החבילות המותקנות: %s

en: Could not get distribution upgrades
he: לא ניתן לקבל את פריטי שדרוג ההפצה

en: Could not get list of distribution upgrades
he: לא ניתן לקבל את רשימת שדרוגי ההפצה

en: Could not get package details
he: לא ניתן לקבל את פרטי החבילה

en: Could not get update details
he: לא ניתן לקבל את פרטי העדכון

en: Could not get updates
he: לא ניתן לקבל עדכונים

en: Could not process catalog
he: לא ניתן לעבד את הקטלוג

en: Could not refresh package array
he: לא ניתן לרענן את מערך החבילות

en: Could not remove a protected system package
he: לא ניתן להסיר חבילה המוגנת על ידי המערכת

en: Could not restart
he: לא ניתן להפעיל מחדש

en: Could not run upgrade script
he: לא ניתן להריץ את סקריפט השדרוג

en: Could not save to file: %s
he: לא ניתן לשמור אל הקובץ: %s

en: Could not update packages
he: לא ניתן לעדכן את החבילות

en: Could not upgrade the system
he: לא ניתן לשדרג את המערכת

en: Create
he: יצירה

en: Create a copy of this computer's package list
he: יצירת העתק של רשימת החבילות על מחשב זה

en: Create an archive of a specific package
he: יצירת ארכיון של חבילה כל שהיא

en: Create an archive of all the pending updates
he: יצירת ארכיון של כל העדכונים הממתינים

en: Create error
he: שגיאת יצירה

en: Currently using mobile broadband
he: כרגע נעשה שימוש בפס רחב נייד

en: Daemon warning
he: אזהרת תהליך

en: Daily
he: כל יום

en: Date
he: תאריך

en: Debugging Options
he: אפשרויות ניפוי השגיאות

en: Decompressed
he: פרוס

en: Decompressing
he: מתבצעת פריסה

en: Dependency resolution failed
he: הטיפול בתלויות נכשל

en: Dependent Packages
he: חבילות תלות

en: Destination package list:
he: רשימת חבילות יעד:

en: Details
he: פרטים

en: Distribution Upgrade Tool
he: כלי שדרוג ההפצה

en: Do not continue with this option if the network will not be available at upgrade time.
he: אין להמשיך עם אפשרות זו אם הרשת אינה זמינה במהלך השדרוג.

en: Do not exit after the request has been processed
he: אין לצאת לאחר עיבוד הבקשה

en: Do not install this package unless you are sure it is safe to do so.
he: אין להתקין חבילה זו אלא אם כן צעדיך מובנים לך ואין סכנה מיוחדת בהתקנתה.

en: Do not show this again
he: לא להציג זאת שוב

en: Do not update this package unless you are sure it is safe to do so.
he: אין לעדכן חבילה זו אלא אם כן צעדיך מובנים לך ואין סכנה מיוחדת בעדכונה.

en: Do you recognize the user and trust this key?
he: האם משתמש זה מוכר לך ומפתח זה מהימן בעיניך?

en: Do you trust the source of the packages?
he: האם מקור החבילות מהימן בעיניך?

en: Do you want to install this catalog? | Do you want to install these catalogs?
he[0]: האם ברצונך להתקין את הקטלוג?
he[1]: האם ברצונך להתקין את הקטלוגים?

en: Do you want to install this driver now? | Do you want to install these drivers now?
he[0]: האם להתקין מנהל התקן זה כעת?
he[1]: האם להתקין מנהלי התקנים אלה כעת?

en: Do you want to install this file? | Do you want to install these files?
he[0]: האם ברצונך להתקין את הקובץ?
he[1]: האם ברצונך להתקין את הקבצים?

en: Do you want to install this software now?
he: האם להתקין את התכנית הזו כעת?

en: Do you want to remove this file now? | Do you want to remove these files now?
he[0]: האם ברצונך להסיר קובץ זה כעת?
he[1]: האם ברצונך להסיר קובץ זה כעת?

en: Do you want to search for a program to open this file type now?
he: האם ברצונך לחפש תכנה המסוגלת לפתוח את הקובץ עכשיו?

en: Do you want to search for a suitable font now? | Do you want to search for suitable fonts now?
he[0]: האם לחפש אחר גופן מתאים כעת?
he[1]: האם לחפש אחר גופנים מתאימים כעת?

en: Do you want to search for and install this software now?
he: האם לחפש אחריה ולהתקין אותה כעת?

en: Do you want to search for this file now? | Do you want to search for these files now?
he[0]: האם לחפש את הקובץ עכשיו?
he[1]: האם לחפש את הקבצים עכשיו?

en: Do you want to search for this now? | Do you want to search for these now?
he[0]: האם לחפש אחר זה עכשיו?
he[1]: האם לחפש אחר אלו עכשיו?

en: Documentation
he: תיעוד

en: Downgrade
he: החזרת גרסה

en: Download installer images
he: הורדת תמונות התקנה

en: Download packages
he: הורדת חבילות

en: Download size
he: גודל ההורדה

en: Downloaded
he: ירד

en: Downloaded packages
he: חבילות שירדו

en: Downloading
he: בהורדה

en: Downloading file lists
he: רשימות הקבצים מתקבלות

en: Downloading groups
he: הקבוצות מתקבלות

en: Downloading list of packages
he: רשימת החבילות מתקבלת

en: Downloading lists of changes
he: רשימת השינויים מתקבלת

en: Downloading packages
he: חבילות בהורדה

en: Downloading repository information
he: נתוני המאגר מתקבלים

en: Downloading update information
he: נתוני העדכון מתקבלים

en: Education
he: לימוד

en: Electronics
he: אלקטרוניקה

en: Enabled
he: מופעל

en: Enabled repository
he: מאגר פעיל

en: Enabling repository
he: המאגר יופעל

en: Enhancement update
he: שיפור

en: Enhancement updates
he: עדכוני שיפור

en: Enter a search word or click a category to get started.
he: יש להזין מילה לחיפוש או ללחוץ על קטגוריה כדי להתחיל.

en: Enter a search word to get started.
he: יש להזין מילה לחיפוש כדי להתחיל.

en: Error details
he: פרטי השגיאה

en: Exiting as backend details could not be retrieved
he: התכנה תיסגר כיוון שלא ניתן לקבל פריטים על המנגנון

en: Exiting as properties could not be retrieved
he: התכנית תיסגר כיוון שלא ניתן לקבל את המאפיינים

en: Failed to change status
he: ארע כשל בשינוי המצב

en: Failed to close down the backend instance.
    This error can normally be ignored.
he: סגירת מופע המנוע נכשלה.
    ניתן להתעלם משגיאה זו.

en: Failed to create a thread
he: ארע כשל ביצירת פתיל

en: Failed to finalize
he: תהליך הסיום נכשל

en: Failed to find any software
he: החיפוש אחר תכניות כלשהן נכשל

en: Failed to find font | Failed to find fonts
he[0]: ארע כשל במציאת גופן
he[1]: ארע כשל במציאת גופנים

en: Failed to find package
he: ארע כשל במציאת חבילה

en: Failed to find software
he: ארע כשל בחיפוש תכנה

en: Failed to get the list of sources
he: ארע כשל בקבלת רשימת המקורות

en: Failed to initialize
he: ארע כשל בהפעלה

en: Failed to initialize packaging backend.
    This may occur if other packaging tools are being used simultaneously.
he: אתחול מנוע ניהול החבילות נכשל.
    יתכן שבעיה זו התרחשה עקב מספר כלי ניהול חבילות הפועלים בו זמנית.

en: Failed to install a package to provide a file
he: ארע כשל בהתקנת חבילה כדי לספק קובץ

en: Failed to install a program to handle this file type
he: ארע כשל בהתקנת תכמה המסוגלת לטפל בסוג קובץ זה

en: Failed to install catalog
he: ארע כשל בהתקנת הקטלוג

en: Failed to install file | Failed to install files
he[0]: ארע כשל בהתקנת קובץ
he[1]: ארע כשל בהתקנת קבצים

en: Failed to install software
he: ארע כשל בהתקנת התכנה

en: Failed to install software by name
he: התקנת התכנית לפי שם נכשלה

en: Failed to process request.
he: ארע כשל בעיבוד הבקשה.

en: Failed to remove package
he: ארע כשל בהסרת חבילה

en: Failed to search for Plasma service
he: החיפוש אחר שירות פלזמה נכשל

en: Failed to search for plugin
he: ארע כשל בחיפוש אחר תוסף

en: Failed to search for provides
he: ארע כשל בחיפוש הנתונים שסופקו

en: Failed with unknown error code
he: ארע כשל עם קוד שגיאה בלתי מוכר

en: Failed with unknown error code.
he: ארע כשל עם קוד שגיאה בלתי מוכר

en: Files
he: קבצים

en: Files to install
he: קבצים להתקנה

en: Filter
he: מסנן

en: Finished
he: הסתיים

en: Fonts
he: גופנים

en: For more information about bugs fixed by this update please visit this website: | For more information about bugs fixed by this update please visit these websites:
he[0]: לקבלת מידע נוסף על הבאגים שעדכון זה מתקן יש לבקר באתר:
he[1]: לקבלת מידע נוסף על הבאגים שעדכון זה מתקן יש לבקר באתרים:

en: For more information about this security update please visit this website: | For more information about this security update please visit these websites:
he[0]: לקבלת מידע נוסף על עדכון אבטחה זה יש לבקר באתר:
he[1]: לקבלת מידע נוסף על עדכון אבטחה זה יש לבקר באתרים:

en: For more information about this update please visit this website: | For more information about this update please visit these websites:
he[0]: כדי לראות מידע נוסף על העדכון יש להיכנס לאתר:
he[1]: כדי לראות מידע נוסף על העדכון יש להיכנס לאתרים:

en: Force installing package
he: אילוץ התקנת חבילה

en: GNOME Session
he: הפעלה של GNOME

en: GNOME desktop
he: שולחן העבודה GNOME

en: Games
he: משחקים

en: Generating package lists
he: רשימות החבילות נוצרות

en: Getting categories
he: הקטגוריות מתקבלות

en: Getting dependencies
he: תלויות נקראות

en: Getting details
he: הפרטים מתקבלים

en: Getting distribution upgrade information
he: נתוני שדרוג ההפצה מתקבלים

en: Getting file list
he: רשימת הקבצים מתקבלת

en: Getting information
he: מתקבלים נתונים

en: Getting list of repositories
he: רשימת המאגרים מתקבלת

en: Getting old transactions
he: ההעברות הישנות מתקבלות

en: Getting package lists
he: רשימות החבילות מתקבלות

en: Getting requires
he: הדרישות מתקבלות

en: Getting software source list not supported by backend
he: קריאת רשימת המאגרים לא נתמכת על ידי המנוע

en: Getting the list of updates
he: רשימת העדכונים מתקבלת

en: Getting update detail
he: פרטי העדכון מתקבלים

en: Getting updates
he: העדכונים מתקבלים

en: Getting what provides
he: קבלת מה מספק

en: Got categories
he: התקבלו קטגוריות

en: Got dependencies
he: התקבלו תלויות

en: Got details
he: התקבלו פרטים

en: Got distribution upgrades
he: התקבלו שדרוגי הפצה

en: Got file list
he: התקבלה רשימת קבצים

en: Got list of repositories
he: התקבלה רשימת מאגרים

en: Got old transactions
he: התקבלו פעולות ישנות

en: Got package lists
he: התקבלו רשימות חבילות

en: Got requires
he: התקבלו דרישות

en: Got update detail
he: התקבלו פרטי העדכון

en: Got updates
he: התקבלו עדכונים

en: Got what provides
he: התקבל מה מסופק

en: Graphics
he: גרפיקה

en: Help
he: עזרה

en: Hourly
he: כל שעה

en: Icon
he: סמל

en: Ignore this update
he: התעלמות מהעדכון

en: Important update
he: עדכון חשוב

en: Important updates
he: עדכונים חשובים

en: Incorrect response from search
he: תגובה שגויה מתהליך החיפוש

en: Install
he: התקנה

en: Install %i additional package? | Install %i additional packages?
he[0]: האם להתקין חבילה %i נוספת?
he[1]: האם להתקין %i חבילות נוספות?

en: Install Package
he: התקנת חבילה

en: Install Software
he: התקנת תכנה

en: Install a catalog of software on the system
he: התקנת קטלוג תכנה על המערכת

en: Install catalogs
he: התקנת קטלוג

en: Install local file | Install local files
he[0]: התקנת קובץ מקומי
he[1]: התקנת קבצים מקומיים

en: Install package
he: התקנת חבילה

en: Install packages in catalog?
he: האם להתקין חבילות מהקטלוג?

en: Install root is invalid
he: שורש ההתקנה שגוי

en: Install selected software on the system
he: התקנת התוכנות הנבחרות על המערכת

en: Install the following driver | Install the following drivers
he[0]: התקנת מנהל ההתקן הבא
he[1]: התקנת מנהלי ההתקנים הבאים

en: Install the following plugin | Install the following plugins
he[0]: התקנת התוסף
he[1]: התקנת התוספים

en: Installation of this package prevented by your packaging system's configuration.
he: התקנת החבילה נמנעה על ידי תצורת מערכת החבילות שלך.

en: Installed
he: מותקן

en: Installed local files
he: הותקנו קבצים מקומיים

en: Installed packages
he: הותקנו חבילות

en: Installed signature
he: חתימה מותקנת

en: Installed size
he: גודל מותקן

en: Installing
he: בהתקנה

en: Installing file
he: קובץ מותקן

en: Installing packages
he: החבילות מותקנות

en: Installing signature
he: החתימה מותקנת

en: Installing software
he: התקנת תכניות

en: Installing the local file failed.
    More information is available in the detailed report.
he: התקנת הקובץ המקומי נכשלה.
    מידע נוסף זמין בדוח המפורט.

en: Installing updates
he: עדכונים מותקנים

en: Internet
he: אינטרנט

en: Invalid
he: שגוי

en: Invalid package file
he: קובץ החבילה לא תקין

en: Invalid search text
he: טקסט חיפוש שגוי

en: KDE desktop
he: שולחן העבודה KDE

en: Language code not matched
he: לא נמצאה התאמה לקוד השפה

en: Language tag not parsed
he: לא ניתן לפענח את תווית השפה

en: Legacy
he: מיושן

en: License
he: רישיון

en: License Agreement Required
he: נדרשת הסכמה לרישיון

en: Loading cache
he: המטמון נטען

en: Loading list of upgrades
he: רשימת פריטי השדרוג נטענת

en: Loading…
he: בטעינה…

en: Local file conflict between packages
he: התנגשות קבצים מקומיים בין חבילות

en: Local file installer
he: מתקין קבצים מקומיים

en: Local files to install
he: קבצים מקומיים להתקנה

en: Local install failed
he: ההתקנה המקומית נכשלה

en: Localization
he: התאמה מקומית

en: Lock required
he: נדרשת נעילה

en: Log Out
he: התנתקות

en: Log viewer
he: מציג היומן

en: Make sure you have saved any unsaved work before restarting.
he: נא לוודא ששמרת כל עבודה שביצעת אך לא שמרת בטרם ההפעלה מחדש.

en: Malicious software can damage your computer or cause other harm.
he: תכנה זדונית יכולה להזיק למחשב שלך או לגרום לנזק אחר.

en: Maps
he: מפות

en: Mime Type Installer
he: מתקין סוגי ה־Mime

en: Mime type installer
he: סוג ה־Mime מותקן

en: Mime types to install
he: סוגי Mime להתקנה

en: Missing security signature
he: חסרה חתימת אבטחה

en: More details
he: פרטים נוספים

en: More information
he: מידע נוסף

en: Multimedia
he: מולטימדיה

en: Multiple packages can be specified using a comma delimited list
he: ניתן לרשום מספר חבילות על ידי רשימה המופרדת בפסיקים.

en: Multiple packages exist that are not compatible with each other.
    This is usually due to mixing packages from different software sources.
he: קיימות חבילות מרובות שאינן תואמות.
    בעיה זו מתרחשת לרוב כתוצאה מעירוב חבילות ממאגרי חבילות שונים.

en: Name
he: שם

en: Network
he: רשת

en: Never
he: אף פעם

en: New distribution upgrade release '%s' is available
he: זמינה גרסה חדשה של ההפצה '%s'

en: Newest packages
he: חבילות עדכניות

en: No applications were chosen to be installed
he: לא נבחרו יישומים להתקנה

en: No distribution upgrade data is available
he: אין נתוני שדרוג הפצה זמינים

en: No files
he: אין קבצים

en: No more mirrors are available
he: אין עוד שרתי מראה זמינים

en: No network connection available
he: אין חיבור רשת פעיל

en: No network connection was detected.
he: לא נמצאו חיבורי רשת.

en: No new applications can be found to handle this type of file
he: לא נמצאו יישומים חדשים המסוגלים לטפל בקבצים מסוג זה

en: No new fonts can be found for this document
he: אין גופנים חדשים עבור המסמך

en: No other software requires this.
he: אף תכנית לא תלויה בחבילה זו.

en: No package cache is available.
he: אין מטמון חבילות זמין.

en: No package name selected
he: לא נבחרה שם חבילה

en: No packages need to be installed
he: אין צורך בהתקנת חבילות

en: No packages to update
he: אין חבילות לעדכון

en: No releases available for upgrade
he: אין שחרורים הזמינים לשדרוג

en: No restart is necessary.
he: אין צורך להפעיל מחדש.

en: No restart is required.
he: לא נדרש אתחול.

en: No results were found.
he: לא נמצאו תוצאות.

en: No results were returned.
he: לא הוחזרו תוצאות.

en: No software
he: אף תכנית

en: No space is left on the disk
he: לא נותר מקום פנוי על הכונן

en: No update details available.
he: אין פרטים על עדכון זה.

en: No updates are available
he: אין עדכונים זמינים

en: None of the selected packages could be updated.
he: לא ניתן לעדכן אף אחת מהחבילות הנבחרות.

en: Normal update
he: עדכון רגיל

en: Not supported by this backend
he: לא נתמך על ידי המנוע

en: Nothing
he: כלום

en: Nothing to do.
he: אין פעולות לביצוע.

en: Now
he: עכשיו

en: Obsoleted
he: לא עדכני

en: Obsoleting
he: בהתיישנות

en: Obsoleting packages
he: החבילות מתיישנות

en: Office
he: משרד

en: One of the selected packages failed to be removed correctly.
    More information is available in the detailed report.
he: אחת מהחבילות המסומנות לא הוסרה כראוי.
    מידע נוסף זמין בדוח המפורט.

en: One of the selected packages failed to build correctly.
    More information is available in the detailed report.
he: אחת מהחבילות המסומנות לא נבנתה כראוי.
    מידע נוסף זמין בדוח המפורט.

en: One of the selected packages failed to configure correctly.
    More information is available in the detailed report.
he: אחת מהחבילות המסומנות לא הוגדרה כראוי.
    מידע נוסף זמין בדוח המפורט.

en: One of the selected packages failed to install correctly.
    More information is available in the detailed report.
he: אחת מהחבילות המסומנות לא הותקנה כראוי.
    מידע נוסף זמין בדוח המפורט.

en: Only Native Packages
he: חבילות טבעיות בלבד

en: Only Newest Versions
he: הגרסאות החדשות ביותר בלבד

en: Only security updates
he: רק עדכוני אבטחה

en: Operating System Upgrade
he: שדרוג מערכת ההפעלה

en: Other
he: אחר

en: Other desktops
he: שולחנות עבודה אחרים

en: Other updates
he: עדכונים אחרים

en: Other updates are held back as some important system packages need to be installed first.
he: עדכונים אחרים נבלמים כיוון שיש להתקין תחילה כמה חבילות מערכת חשובות.

en: Other updates have been held back
he: עדכונים אחרים נבלמו

en: Out of memory
he: אין מספיק זיכרון

en: Output directory:
he: תיקיית פלט:

en: Package
he: חבילה

en: Package Name Installer
he: מתקין החבילות לפי שם

en: Package array files
he: קובצי מערך חבילות

en: Package collections
he: אוספי חבילות

en: Package failed to be removed
he: הסרת החבילה נכשלה

en: Package failed to build
he: בניית החבילה נכשלה

en: Package failed to configure
he: הגדרת החבילה נכשלה

en: Package failed to install
he: התקנת החבילה נכשלה

en: Package install blocked
he: התקנת החבילה נחסמה

en: Package installer
he: מתקין החבילות

en: Package is already installed
he: החבילה כבר מותקנת

en: Package is corrupt
he: החבילה פגומה

en: Package is incompatible with this system
he: החבילה לא תואמת את המערכת

en: Package management applications are security sensitive.
he: יישומי ניהול חבילות רגישים לאבטחה

en: Package:
he: חבילה:

en: PackageKit File Installer
he: מתקין הקבצים של PackageKit

en: PackageKit Website
he: אתר הבית של PackageKit

en: Packages are not compatible
he: החבילות לא תואמות

en: Packages to install
he: חבילות להתקנה

en: Pending
he: בהמתנה

en: Plasma requires an additional service for this operation | Plasma requires additional services for this operation
he[0]: פלזמה דורשת שירות נוסף לצורך ביצוע פעולה זו
he[1]: פלזמה דורשת שירותים נוספים לצורך ביצוע פעולה זו

en: Power management
he: ניהול חשמל

en: Prepare and test the upgrade
he: הכנה ובדיקת השדרוג

en: Prepared
he: מוכן

en: Preparing
he: בהכנה

en: Press 'Apply' to apply changes.
he: יש ללחוץ על 'החלה' כדי להחיל את השינויים.

en: Problem connecting to a software source
he: בעיה בהתחברות למקור תכנה

en: Programming
he: תכנות

en: Progress
he: התקדמות

en: Publishing
he: הוצאה לאור

en: Querying
he: עיון בנתונים

en: Reading the configuration file failed
he: קריאת קובץ הגדרות נכשלה

en: Refresh Package Lists
he: רענון רשימת החבילות

en: Refresh error
he: שגיאת רענון

en: Refreshed package cache
he: מטמון חבילות עודכן

en: Refreshing package cache
he: מטמון החבילות מתעדכן

en: Refreshing software list
he: רשימת התכנה מתעדכנת

en: Refreshing system package array
he: רענון מערך חבילות המערכת

en: Reinstall
he: התקנה מחדש

en: Reinstalled
he: מותקן מחדש

en: Reinstalling
he: בהתקנה מחדש

en: Remaining time: %s
he: הזמן שנותר: %s

en: Remove
he: הסרה

en: Remove %i additional package? | Remove %i additional packages?
he[0]: האם להסיר חבילה %i נוספת?
he[1]: האם להסיר %i חבילות נוספות?

en: Remove Package
he: הסרת חבילה

en: Removed
he: הוסר

en: Removed packages
he: חבילות הוסרו

en: Removing
he: בהסרה

en: Removing a protected system package is not allowed.
he: הסרת חבילה המוגנת על ידי המערכת לא מורשית.

en: Removing packages
he: חבילות מוסרות

en: Repackaging files
he: הקבצים נארזים מחדש

en: Repaired the system
he: המערכת תוקנה

en: Repairing the system
he: המערכת מתוקנת

en: Repository configuration invalid
he: תצורת המאגר לא תקינה

en: Repository configuration was invalid and could not be read.
he: תצורת המאגר לא תקינה ולא ניתנת לקריאה.

en: Repository name was not found
he: שם המאגר לא נמצא

en: Repository name:
he: שם המאגר:

en: Request authentication from a privileged user
he: בקשת אימות ממשתמש מורשה

en: Requesting data
he: מתבצעת בקשת הנתונים

en: Required Packages
he: חבילות נחוצות

en: Required data could not be found on any of the configured software sources.
    There were no more download mirrors that could be tried.
he: המידע הנדרש לא נמצא על אף אחד ממקורות התכנה המוגדרים.
    אין עוד מקורות תכנה לנסות.

en: Required upgrade data could not be found in any of the configured software sources.
    The list of distribution upgrades will be unavailable.
he: נתוני השדרוג הנדרשים לא נמצאו באף אחד ממקורות התכנה המוגדרים.
    רשימת שדרוגי ההפצה לא תהיה זמינה.

en: Rescheduled due to priority
he: תוזמנה מחדש עקב עדיפות

en: Resolved
he: נפתר

en: Resolving
he: נפתר

en: Resolving dependencies
he: קשרי התלות נפתרים

en: Restart Computer
he: הפעלת המחשב מחדש

en: Restart Now
he: הפעלה מחדש כעת

en: Run new application?
he: האם להפעיל יישום חדש?

en: Running
he: בפעולה

en: Running graphical applications as a privileged user should be avoided for security reasons.
he: יש להתחמק מהרצת יישומים גרפיים כמשתמש מורשה מסיבות אבטחה.

en: Running the transaction failed
he: הרצת הפעולה נכשלה

en: Save New Service Pack
he: שמירת חבילת שירות חדשה

en: Scanning installed applications
he: היישומים המותקנים נסרקים

en: Science
he: מדע

en: Search
he: חיפוש

en: Search by description
he: חיפוש לפי תיאור

en: Search by file name
he: חיפוש לפי שם קובץ

en: Search by name
he: חיפוש לפי שם

en: Search filter was invalid
he: מסנן החיפוש לא תקין

en: Searched for file
he: חיפוש קובץ

en: Searched for package details
he: בוצע חיפוש אחר פרטי החבילה

en: Searched for package name
he: חיפוש שם חבילה

en: Searched groups
he: חיפוש קבוצות

en: Searching by description
he: מתבצע חיפוש לפי תיאור

en: Searching by file
he: מתבצע חיפוש לפי קובץ

en: Searching by name
he: מתבצע חיפוש לפי שם

en: Searching details
he: הפרטים מאותרים

en: Searching for file
he: מתבצע חיפוש אחר קובץ

en: Searching for file handlers
he: מתבצע חיפוש אחר יישומים לטיפול בקבצים

en: Searching for font | Searching for fonts
he[0]: מתבצע חיפוש אחר גופן
he[1]: מתבצע חיפוש אחר גופנים

en: Searching for package name
he: שם החבילה מאותר

en: Searching for packages
he: מתבצע חיפוש אחר חבילות

en: Searching for plugin: %s
he: מתבצע חיפוש אחר התוסף: %s

en: Searching for plugins
he: מתבצע חיפוש אחר תוספים

en: Searching for service: %s
he: מתבצע חיפוש אחר השירות: %s

en: Searching for services
he: בחיפוש אחר התקנים

en: Searching groups
he: הקבוצות מאותרות

en: Security
he: אבטחה

en: Security update
he: עדכון אבטחה

en: Security updates
he: עדכוני אבטחה

en: Select a Package List File
he: בחירת קובץ רשימת חבילות

en: Select all
he: בחירת הכול

en: Select security updates
he: בחירת עדכוני אבטחה

en: Servers
he: שרתים

en: Service Pack Creator
he: יוצר חבילות השירות

en: Service pack files
he: קובצי חבילות שירות

en: Session D-Bus service for PackageKit
he: שירות הפעלת DBus עבור PackageKit

en: Set repository data
he: קביעת נתוני מאגר

en: Set the default output directory
he: הגדרת תיקיית פלט כברירת המחדל

en: Set the filter to this value
he: הגדרת המסנן לערך זה

en: Set the option, allowable values are 'array', 'updates' and 'package'
he: הגדרת האפשרות, הערכים המורשים הם 'array', 'updates' ו־'package'

en: Set the parent window to make this modal
he: הגדרת החלון הראשי כך שזה ייהפך לעליון

en: Set the remote package array file name
he: הגדרת שם הקובץ למערך החבילה המרוחקת

en: Setting repository data
he: נתוני המאגר מוגדרים

en: Show all packages
he: הצגת כל החבילות

en: Show debugging information for all files
he: הצגת נתוני ניפוי שגיאות עבור כל הקבצים

en: Show debugging options
he: הצגת אפשרויות ניפוי שגיאות נוספות

en: Show details
he: הצגת פרטים

en: Show the program version and exit
he: הצגת גרסת התכנה ויציאה

en: Signature URL:
he: כתובת החתימה:

en: Signature identifier:
he: מזהה חתימה:

en: Signature user identifier:
he: מזהה חתימת משתמש:

en: Single File Installer
he: מתקין הקבצים הבודדים

en: Size
he: גודל

en: Software
he: תכנה

en: Software Install
he: התקנת תכנה

en: Software Log
he: יומן תכנה

en: Software Log Viewer
he: מציג יומני תכנה

en: Software Settings
he: הגדרות תכנה

en: Software Source
he: מקור תכנה

en: Software Sources
he: מקורות תכנה

en: Software Update
he: עדכון תכנה

en: Software Update Preferences
he: העדפות עדכוני תכנה

en: Software Update Viewer
he: מציג עדכוני תכנה

en: Software error details
he: פרטי שגיאת התכנית

en: Software management for GNOME
he: ניהול תכנה עבור GNOME

en: Software requires %s
he: התכנית דורשת את %s

en: Software signature is required
he: נדרשת חתימת תכנה

en: Software source download failed
he: הורדת מקור התכנה נכשלה

en: Software sources
he: מקורות תכנה

en: Software updates correct errors, eliminate security vulnerabilities and provide new features.
he: העדכונים מתקנים שגיאות, מונעים פרצות אבטחה ומספקים תכונות חדשות.

en: Some of the updates that were installed require the computer to be restarted before the changes will be applied.
he: חלק מהעדכונים שהותקנו דורשים הפעלה מחדש של המחשב כדי שהם יחלו.

en: Some of the updates that were installed require the computer to be restarted to remain secure.
he: חלק מהעדכונים שהותקנו דורשים הפעלה מחדש של המחשב כדי להישאר מאובטח.

en: Some of the updates that were installed require you to log out and back in before the changes will be applied.
he: חלק מהעדכונים שהותקנו מחייבים אותך להתנתק ולהתחבר מחדש כדי שהם יחלו.

en: Some of the updates that were installed require you to log out and back in to remain secure.
he: כמה מהעדכונים שהותקנו מחייבים אותך להתנתק ולהתחבר מחדש כדי להישאר מאובטח.

en: Some updates were not installed
he: חלק מהעדכונים לא הותקנו

en: Source
he: מקור

en: Source packages are not normally installed this way.
    Check the extension of the file you are trying to install.
he: חבילות מקור בדרך כלל לא מותקנות כך.
    נא לבדוק את סיומת הקובץ המועמד להתקנה.

en: Source packages cannot be installed
he: לא ניתן להתקין חבילות מקור

en: Stable
he: יציב

en: Starting
he: בהתחלה

en: Status
he: מצב

en: System
he: מערכת

en: Testing
he: בדיקות

en: Testing changes
he: השינויים נבדקים

en: The action cannot be canceled
he: לא ניתן לבטל את הפעולה

en: The action cannot be canceled at this time.
he: לא ניתן לבטל את הפעולה כרגע.

en: The action is not supported by this backend.
    Please report a bug in your distribution bug tracker as this should not have happened.
he: פעולה זאת לא נתמכת על ידי המנוע.
    נא לדווח על השגיאה במערכת מעקב התקלות של ההפצה שלך כיוון שזה לא אמור היה לקרות.

en: The action was canceled
he: הפעולה בוטלה

en: The action was canceled successfully and no packages were changed.
he: הפעולה בוטלה בהצלחה ואף חבילה לא שונתה.

en: The action was canceled successfully and no packages were changed.
    The backend did not exit cleanly.
he: הפעולה בוטלה בהצלחה ואף חבילה לא שונתה.
    המנוע לא נסגר בצורה נקייה.

en: The action was forcibly canceled
he: הפעולה בוטלה בכוח

en: The classification of this update is unstable which means it is not designed for production use.
he: העדכון סווג בתור לא יציב מה שאומר שהוא לא נועד לשימוש יום יומי.

en: The computer will have to be restarted after the update for the changes to take effect.
he: יש להפעיל מחדש את המחשב לאחר העדכון כדי שהשינויים יכנסו לתוקף.

en: The connection was refused
he: החיבור נדחה

en: The developer logs will be shown as no description is available for this update:
he: יוצגו הערות המפתח כיוון שאין תיאור זמין עבור עדכון זה:

en: The download could not be done automatically and should be done manually.
    More information is available in the detailed report.
he: לא ניתן לבצע את ההורדה אוטומטית, הורדה זו צריכה להתבצע ידנית.
    מידע נוסף זמין בדוח המפורט.

en: The download failed
he: ההורדה נכשלה

en: The file could not be found in any available software
he: לא ניתן למצוא את הקובץ באף אחת מהתכניות הזמינות

en: The file could not be found in any packages
he: לא ניתן למצוא את הקובץ באף חבילה

en: The file is not valid.
he: הקובץ לא תקין

en: The file list is not available for this package.
he: רשימת הקבצים אינה זמינה עבור חבילה זו.

en: The following file is required: | The following files are required:
he[0]: הקובץ הבא נדרש:
he[1]: הקבצים הבאים נדרשים:

en: The following file will be removed: | The following files will be removed:
he[0]: הקובץ הבא יוסר:
he[1]: הקבצים הבאים יוסרו:

en: The following packages are marked to be installed from the catalog:
he: החבילות הבאות סומנו להתקנה מהקטלוג:

en: The following plugin is required: | The following plugins are required:
he[0]: התוסף הנדרש:
he[1]: התוספים הנדרשים:

en: The following service is required: | The following services are required:
he[0]: השירות הבא נדרש:
he[1]: השירותים הבאים נדרשים:

en: The following software also needs to be downgraded
he: יש צורך להוריד גם את גרסתה של התכנה הבאה

en: The following software also needs to be installed
he: יש צורך להתקין גם את התכנה הבאה

en: The following software also needs to be processed
he: יש צורך לעבד גם את התכנה הבאה

en: The following software also needs to be re-installed
he: יש צורך להתקין מחדש גם את התכנה הבאה

en: The following software also needs to be removed
he: יש צורך להסיר גם את התכנה הבאה

en: The following software also needs to be updated
he: יש צורך לעדכן גם את התכנה הבאה

en: The group list could not be loaded.
    Refreshing your cache may help, although this is normally a software source error.
he: לא ניתן לטעון את רשימת הקבוצות.
    רענון מטמון החבילות יכול לעזור, אבל בדרך כלל זו שגיאה של מקור התכנה.

en: The group list was invalid
he: רשימת הקבוצות לא תקינה

en: The group type was not found.
    Please check your group list and try again.
he: הקבוצה לא נמצאה.
    נא לבדוק את רשימת הקבוצות ולנסות שוב.

en: The group was not found
he: הקבוצה לא נמצאה

en: The information about what requires this package could not be obtained.
he: לא ניתן לקבל את המידע על מה שחבילה זו דורשת.

en: The install root is invalid. Please contact your administrator.
he: שורש ההתקנה אינו תקני. נא ליצור קשר עם מנהל המערכת שלך.

en: The license agreement failed
he: ההסכמה לרישיון נכשלה

en: The license agreement was not agreed to.
    To use this software you have to accept the license.
he: לא הסכמת לרישיון.
    כדי להשתמש בתכנית זו עליך להסכים לרישיון.

en: The list of software sources could not be downloaded.
he: לא ניתן להוריד את רשימת מקורות התכנה.

en: The native package configuration file could not be opened.
    Please make sure configuration is valid.
he: קובץ תצורת החבילות המקומי לא ניתן לפתיחה.
    נא לוודא שהתצורה תקינה.

en: The operating system upgrade tool will now perform the following actions:
he: כלי שדרוג מערכת ההפעלה יבצע כעת את הפעולות הבאות:

en: The package could not be installed from untrusted source.
he: לא ניתן להתקין תכנה ממאגר לא בטוח.

en: The package could not be updated from untrusted source.
he: לא ניתן לעדכן תכנה ממאגר לא בטוח.

en: The package database was changed
he: מסד נתוני החבילות השתנה

en: The package database was changed while the request was running.
he: מסד נתוני החבילות השתנה בזמן שהבקשה הופעלה.

en: The package download failed
he: הורדת החבילה נכשלה

en: The package download failed.
    Please check your network connectivity.
he: הורדת החבילה נכשלה.
    נא לבדוק את חיבור האינטרנט שלך.

en: The package identifier was not well formed
he: מזהה החבילה לא נוצר כראוי

en: The package identifier was not well formed when sent to the server.
    This normally indicates an internal error and should be reported.
he: מזהה החבילה לא נוצר כראוי כשהוא נשלח לשרת.
    בעיה זו בדרך כלל מצביעה על שגיאה פנימית ויש לדווח עליה.

en: The package is already installed
he: החבילה כבר מותקנת

en: The package is not installed
he: החבילה לא מותקנת

en: The package list cache is being rebuilt
he: מטמון רשימת החבילות נבנה מחדש

en: The package list needs to be rebuilt.
    This should have been done by the backend automatically.
he: יש לבנות את רשימת החבילות מחדש.
    פעולה זו אמורה להתבצע אוטומטית על ידי המנוע.

en: The package security signature could not be verified.
he: לא ניתן לאמת את חתימת האבטחה של החבילה.

en: The package security signature is missing and this package is untrusted.
    This package was not signed when created.
he: חתימת האבטחה על החבילה חסרה ולכן אינה מהימנה.
    החבילה לא נחתמה בעת יצירתה.

en: The package that is being modified was not found on your system or in any software source.
he: החבילה שעוברת שינויים לא נמצאה במערכת או באף מקור תוכנה.

en: The package that is trying to be installed is already installed.
he: החבילה המועמדת להתקנה כבר מותקנת.

en: The package that is trying to be installed is incompatible with this system.
he: החבילה המועמדת להתקנה אינה תואמת למערכת.

en: The package that is trying to be removed or updated is not already installed.
he: החבילה המועמדת להסרה או לעדכון אינה מותקנת עוד.

en: The package that was downloaded is corrupt and needs to be downloaded again.
he: החבילה שהורדה פגומה ויש להוריד אותה שוב.

en: The package was not found
he: החבילה לא נמצאה

en: The package you are attempting to install is not valid.
    The package file could be corrupt, or not a proper package.
he: החבילה המועמדת להתקנה לא תקינה.
    יתכן שקובץ החבילה פגום, או שזו חבילה בלתי ראויה.

en: The parameter was invalid
he: המשתנה לא תקין

en: The priority was invalid
he: העדיפות לא תקינה

en: The query is not valid.
he: הבקשה לא תקינה

en: The remote software source name was not found.
    You may need to enable an item in Software Sources.
he: מקור התכנה המרוחק לא נמצא.
    יתכן שיש צורך להפעילו במקורות תכנה.

en: The repository configuration could not be modified.
he: תצורת המאגר לא ניתנת לשינוי.

en: The search could not be completed
he: לא ניתן להשלים את החיפוש

en: The search filter was not correctly formed.
he: מסנן החיפוש לא נוצר כראוי.

en: The search text contains invalid characters
he: החיפוש מכיל תווים לא חוקיים

en: The selected option will require the installer to download additional data.
he: האפשרות הנבחרת תדרוש מתכנית ההתקנה להוריד נתונים נוספים.

en: The selected updates were installed successfully.
he: העדכונים הנבחרים הותקנו בהצלחה.

en: The service that is responsible for handling user requests is out of memory.
    Please restart your computer.
he: לשירות המטפל בבקשות המשתמש נגמר הזיכרון.
    נא להפעיל את המחשב מחדש.

en: The software could not be found in any software source
he: לא ניתן למצוא את התכנית באף מקור תכנה

en: The software is already installed
he: התכנית כבר מותקנת

en: The software is not signed by a trusted provider.
he: החבילה לא נחתמה על ידי ספק מוכר.

en: The software listed below require %s to function correctly. | The software listed below require %s to function correctly.
he[0]: התכנית המופיעה להלן דורשת את %s כדי לתפקד כראוי.
he[1]: התכניות המופיעות להלן דורשות את %s כדי לתפקד כראוי.

en: The software service could not be started.
he: לא ניתן להפעיל את שירות התכניות.

en: The software that you want to install requires additional software to run correctly.
he: התכנה המועמדת להתקנה דורשת התקנה של תוכנות נוספות כדי לרוץ ראוי.

en: The software which you want to remove is required to run other software, which will be removed too.
he: התכנה המועמדת להסרה נדרשת על מנת להריץ תוכנות אחרות, שיוסרו יחד עם החבילה.

en: The specified file could not be found
he: הקובץ שצוין לא נמצא

en: The specified file could not be found on the system.
    Check the file still exists and has not been deleted.
he: הקובץ שצוין לא נמצא במערכת.
    יש לבדוק אם הקובץ עדיין קיים ולא נמחק.

en: The specified software source could not be disabled.
he: לא ניתן לבטל את מקור התכנה המבוקש.

en: The specified update could not be found.
    It could have already been installed or no longer available on the remote server.
he: לא ניתן למצוא את העדכון המבוקש.
    יתכן שהוא כבר מותקן או לא זמין יותר על השרת המרוחק.

en: The transaction has been canceled and will be retried when the system is idle.
he: ההעברה בוטלה והיא תחודש כאשר המערכת תהיה פנויה ממשימות.

en: The upgrade completed successfully
he: השדרוג הושלם בהצלחה

en: The upgrade tool can operate with three different modes:
he: כלי השדרוג יכול לפעול בשלושה מצבים שונים:

en: The virtual provide type is not supported by this system.
he: סוג האספקה הווירטואלית אינו נתמך על ידי מערכת זו.

en: There are no software updates available for your computer at this time.
he: אין עדכוני תכנה הזמינים עבור המחשב שלך.

en: There are no updates available
he: לא נמצאו עדכונים

en: There is %i update available | There are %i updates available
he[0]: יש עדכון אחד זמין.
he[1]: יש %i עדכונים זמינים

en: There is insufficient space on the device.
    Free some space on the system disk to perform this operation.
he: אין די מקום פנוי על ההתקן.
    כדי לבצע פעולה זו עליך לפנות מקום על הכונן של המערכת.

en: There is no network connection available.
    Please check your connection settings and try again.
he: לא נמצא חיבור רשת זמין.
    נא לבדוק את הגדרות החיבור שלך ולנסות שוב.

en: There is no software queued to be installed or removed.
he: אין תכניות הממתינות בתור להתקנה או להסרה.

en: There was a (possibly temporary) problem connecting to a software source.
    Please check the detailed error for further details.
he: התרחשה בעיה (יתכן שזמנית) בהתחברות למקור תכנה.
    נא לבדוק בשגיאה המפורטת לקבלת מידע נוסף.

en: These changes will be lost if you close this window.
he: השינויים שסומנו יבוטלו במידה שחלון זה ייסגר.

en: This application is running as a privileged user
he: תצורת ההפעלה הנוכחית רצה כמשתמש בעל הרשאות

en: This assistant will guide you through upgrading your currently installed operating system to a newer release.
he: כלי סיוע זה ידריך אותך במהלך שדרוג מערכת ההפעלה המותקנת הנוכחית שלך לשחרור עדכני יותר.

en: This is a test update, and is not designed for normal use. Please report any problems or regressions you encounter.
he: עדכון זה הוא ניסיוני והוא לא מיועד לשימוש רגיל. נא לדווח על בעיות ותקלות שתיתקל בהן.

en: This notification was issued on %s and last updated on %s.
he: הודעה זו הוצגה ב־%s והעדכון האחרון היה ב־%s.

en: This notification was issued on %s.
he: הודעה זו הוצגה ב־%s.

en: This process may take several hours to complete, depending on the speed of your internet connection and the options selected.
he: תהליך זה עלול לארוך מספר שעות עד שיושלם בהתאם למהירות חיבור האינטרנט שלך והאפשרויות שנבחרו.

en: This software does not depend on any other
he: תכנית זו אינה תלויה בתכניות אחרות

en: This software source is for developers only
he: מקור התכנה הוא למפתחים בלבד

en: This update is blocked.
he: עדכון זה חסום.

en: This update is important as it may solve critical problems.
he: עדכון זה הוא חשוב משום שהוא עשוי לפתור בעיות קריטיות.

en: This update is needed to fix a security vulnerability with this package.
he: עדכון זה נדרש כדי לתקן בעיות אבטחה בחבילה זו.

en: This update will add new features and expand functionality.
he: עדכון זה יוסיף תכונות חדשות וירחיב את היכולות הקיימות.

en: This update will fix bugs and other non-critical problems.
he: עדכון זה יתקן באגים ועוד בעיות שאינן קריטיות.

en: To install this file, additional software also has to be modified. | To install these files, additional software also has to be modified.
he[0]: כדי להתקין קובץ זה נדרש שינוי לתכנה נוספת.
he[1]: כדי להתקין קבצים אלו נדרש שינוי לתכנה נוספת.

en: To install this package, additional software also has to be modified. | To install these packages, additional software also has to be modified.
he[0]: כדי להתקין חבילה זו נדרש שינוי לתכנה נוספת.
he[1]: כדי להתקין חבילות אלו נדרש שינוי לתכנה נוספת.

en: To process this transaction, additional software also has to be modified.
he: כדי לעבד העברה זו נדרש שינוי לתכנה נוספת.

en: To remove this package, additional software also has to be modified. | To remove these packages, additional software also has to be modified.
he[0]: כדי להסיר חבילה זו נדרש שינוי לתכנה נוספת.
he[1]: כדי להסיר חבילות אלו נדרש שינוי לתכנה נוספת.

en: To update this package, additional software also has to be modified. | To update these packages, additional software also has to be modified.
he[0]: כדי לעדכן חבילה זו נדרש שינוי לתכנה נוספת.
he[1]: כדי לעדכן חבילות אלו נדרש שינוי לתכנה נוספת.

en: Transaction error
he: שגיאה בהעברה

en: Trivial update
he: עדכון שטחי

en: Trivial updates
he: עדכונים שטחיים

en: Trusted
he: מהימן

en: Try again with a different search term.
he: נא לנסות מילת חיפוש שונה.

en: Try entering a name in the search bar.
he: כדאי לנסות להזין שם בסרגל החיפוש.

en: Try searching software descriptions by clicking the icon next to the search text.
he: ניתן לנסות לחפש בתיאורי התכניות על ידי לחיצה על הסמל שליד טקסט החיפוש.

en: Two packages provide the same file.
    This is usually due to mixing packages from different software sources.
he: שתי חבילות המספקות את אותו הקובץ.
    בעיה זו מתרחשת לרוב עקב ערבוב חבילות ממאגרי חבילות שונים.

en: Unfinished transaction
he: העברה חלקית

en: Unknown error. Please refer to the detailed report and report in your distribution bug tracker.
he: שגיאה לא ידועה. נא לעיין בדיווח המפורט ולדווח למערכת ניהול התקלות של ההפצה שלך.

en: Unknown group
he: קבוצה לא ידועה

en: Unknown role type
he: סוג התפקיד אינו ידוע

en: Unknown state
he: מצב לא ידוע

en: Unselect all
he: ביטול הבחירה

en: Unstable
he: לא יציב

en: Untrusted
he: לא מהימן

en: Update
he: עדכון

en: Update Icon
he: סמל העדכונים

en: Update Settings
he: הגדרות עדכונים

en: Update Software
he: עדכון תכנה

en: Update System
he: עדכון המערכת

en: Update failed due to running process
he: העדכון נכשל עקב תהליך פעיל

en: Update not found
he: העדכון לא נמצא

en: Update software installed on the system
he: עדכון תוכנות המותקנות על המערכת

en: Updated
he: עודכן

en: Updated packages
he: חבילות עודכנו

en: Updates installed
he: עדכונים הותקנו

en: Updates;Upgrade;Sources;Repositories;Preferences;Install;Store;
he: עידכון;שידרוג;עדכון;שדרוג;מקורות;מאגרים;העדפות;התקנה;התקנות;חנות;

en: Updating
he: בעדכון

en: Updating packages
he: החבילות מתעדכנות

en: Updating the list of running applications
he: רשימת היישומים הפעילים מתעדכנת

en: Upgrade the operating system to a new version
he: שדרוג מערכת ההפעלה לגרסה חדשה

en: Upgrade your system
he: שדרוג המערכת שלך

en: Upgrade your system (%d of %d)
he: שדרוג המערכת שלך (%d מתוך %d)

en: Upgraded system
he: מערכת משודרגת

en: Upgrading system
he: המערכת בשדרוג

en: Upgrading the operating system is not supported.
he: שדרוג מערכת ההפעלה אינו נתמך.

en: User name
he: שם המשתמש

en: Vendor
he: ספק

en: View past package management tasks
he: הצגת פעולות קודמות בניהול חבילות

en: Virtual provide type is not supported
he: סוג האספקה הווירטואלית אינו נתמך

en: Virtualization
he: הדמייה

en: Visit Project Website
he: ביקור בדף הבית של הפרויקט

en: Visit home page for selected package
he: ביקור בדף הבית של החבילה

en: Waiting for authentication
he: האימות בהמתנה

en: Waiting for package manager lock
he: אישור נעילת מנהל החבילות בהמתנה

en: Waiting in queue
he: בהמתנה בתור

en: Weekly
he: כל שבוע

en: When the download has completed, you will be prompted to restart your system in order to complete the upgrade process.
he: עם השלמת ההורדה, תופיע בקשה לאתחול המערכת מחדש כדי להשלים את תהליך השדרוג.

en: When you are ready, you can restart your system and continue the upgrade process.
he: בזמנך החופשי, באפשרות להפעיל מחדש את המערכת שלך ולהמשיך בתהליך השדרוג.

en: Xfce desktop
he: שולחן עבודה Xfce

en: You don't have the necessary privileges to perform this action.
he: אין לך את ההרשאות המתאימות כדי לבצע פעולה זו.

en: You have failed to provide correct authentication.
    Please check any passwords or account settings.
he: אספקת אימות תקין נכשלה.
    נא לבדוק את כל הססמאות או את הגדרות החשבון.

en: You have made changes that have not yet been applied.
he: סומנו שינויים שלא חלו.

en: You need to log out and log back in to remain secure.
he: עליך להתנתק ולהיכנס בחזרה כדי להישאר מאובטח.

en: You need to log out and log back in.
he: עליך להתנתק ולהיכנס בחזרה.

en: You need to restart the application.
he: עליך לאתחל את היישום.

en: You need to specify a file name to install
he: עליך לציין שם קובץ להתקנה

en: You need to specify a file to install
he: עליך לספק קובץ להתקנה

en: You need to specify a mime type to install
he: עליך לציין סוג mime להתקנה

en: You need to specify the name of the software to install
he: עליך לציין את שם התכנית להתקנה

en: You will be able to continue using your system while this assistant downloads the packages needed to upgrade your system.
he: תהיה באפשרותך להמשיך ולהשתמש במערכת שלך בזמן שכלי סיוע זה מוריד את החבילות הדרושות לשדרוג המערכת שלך.

en: You will be required to log out and back in due to a security update.
he: יהיה עליך להתנתק ולהיכנס חזרה עקב עדכון האבטחה.

en: You will be required to log out and back in.
he: יהיה עליך להתנתק ולהיכנס בחזרה.

en: You will be required to restart this application.
he: תוצב דרישה להפעלת היישום מחדש.

en: You will have to restart your computer at the end of the upgrade.
he: יהיה עליך להפעיל מחדש את מחשבך עם סיום השדרוג.

en: You will need to log out and back in after the update for the changes to take effect.
he: עליך להתנתק ולהתחבר בחזרה לאחר העדכון כדי שהשינויים ייכנסו לתוקף.

en: Your system now has the required software needed to complete the operating system upgrade.
he: כעת במערכת שלך מותקנת התכנה הנחוצה להשלמת שדרוג מערכת ההפעלה.

en: _Accept Agreement
he: ה_סכמה לרישיון

en: _Check Now
he: בדיקה _כעת

en: _Details
he: _פרטים

en: _Force install
he: _אילוץ ההתקנה

en: _Install
he: ה_תקנה

en: _Install Update | _Install Updates
he[0]: ה_תקנת עדכון
he[1]: _התקנת עדכונים

en: _Install Updates
he: ה_תקנת עדכונים

en: _Quit
he: י_ציאה

en: _Remove
he: ה_סרה

en: _Run
he: ה_פעלה

en: _Show debug and development software sources
he: ה_צגת מקורות ניפוי שגיאות ופיתוח

en: _Upgrade
he: _שדרוג

en: disc
he: דיסק

en: hour | hours
he[0]: שעה
he[1]: שעות

en: many packages
he: חבילות רבות

en: media
he: מדיה

en: minute | minutes
he[0]: דקה
he[1]: דקות

en: second | seconds
he[0]: שנייה
he[1]: שניות
