colord - en to cs translation catalogue (204 entries)

en: %B %e %Y, %I:%M:%S %p
cs: %e. %B %Y, %k∶%M∶%S

en: Add a metadata item to the profile
cs: Přidat položku s metadaty do profilu

en: Add a profile to a device that already exists
cs: Přidat profil k již existujícímu zařízení

en: Alias to %s
cs: Alias pro %s

en: Ambient
cs: Okolní

en: Authentication is required to create a color managed device
cs: Pro vytvoření zařízení se správou barev je vyžadováno ověření

en: Authentication is required to create a color profile
cs: Pro vytvoření profilu barev je vyžadováno ověření

en: Authentication is required to disable profile matching for a device
cs: Pro znemožnění vyhledání profilu pro zařízení je vyžadováno ověření

en: Authentication is required to install the color profile for all users
cs: Pro instalaci profilu barev pro všechny uživatele je vyžadováno ověření

en: Authentication is required to modify a color profile
cs: Pro úpravu profilu barev je vyžadováno ověření

en: Authentication is required to modify the color settings for a device
cs: Pro úpravu nastavení barev zařízení je vyžadováno ověření

en: Authentication is required to remove a color managed device
cs: Pro odstranění zařízení se správou barev je vyžadováno ověření

en: Authentication is required to remove a color profile
cs: Pro odstranění profilu barev je vyžadováno ověření

en: Authentication is required to use the color sensor
cs: Pro použití sondy je vyžadováno ověření

en: Automatically fix metadata in the profile
cs: Automaticky opravit metadata v profilu

en: Blue
cs: Modrá

en: Calibrate with a 3200K light source.
cs: Kalibrovat se zdrojem světla 3 200 K.

en: Calibration
cs: Kalibrace

en: Capabilities
cs: Podpora

en: Clear any metadata in the profile
cs: Smazat všechna metadata v profilu

en: Client version:
cs: Verze klienta:

en: Color
cs: Barva

en: Color Management
cs: Správa barev

en: Color Management D-Bus Service
cs: Služba systému D-Bus pro správu barev

en: Colorspace
cs: Prostor barev

en: Command not found, valid commands are:
cs: Příkaz nebyl nalezen, platné příkazy jsou:

en: Compatible with Adobe RGB (1998)
cs: Kompatibilní s Adobe RGB (1998)

en: Crayon Colors
cs: Uhlové barvy

en: Create a CCMX from reference and measurement data
cs: Vytvořit CCMX z referenčních a změřených dat

en: Create a CMF from CSV data
cs: Vytvořit CMF z textových dat CSV

en: Create a color managed device
cs: Vytvořit zařízení se správou barev

en: Create a color profile
cs: Vytvořit profil barev

en: Create a device
cs: Vytvořit zařízení

en: Create a dummy sensor for testing
cs: Vytvořit virtuální sondu pro účely testování

en: Create a profile
cs: Vytvořit profil

en: Create a spectrum from CSV data
cs: Vytvořit spektrum z textových dat CSV

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Daemon version:
cs: Verze démona:

en: Dark Calibration
cs: Kalibrace černé

en: Debugging Options
cs: Volby pro ladění

en: Default display target whitepoint
cs: Výchozí požadovaný bílý bod displeje

en: Default gamma for the display
cs: Výchozí gama displeje

en: Delay between sample intervals
cs: Prodleva mezi intervaly vzorků

en: Deletes a device
cs: Smazat zařízení

en: Deletes a profile
cs: Smazat profil

en: Device ID
cs: ID zařízení

en: Dump all debug data to a file
cs: Vypsat všechny ladicí informace do souboru

en: Embedded
cs: Vestavěné

en: Enabled
cs: Aktivní

en: Enables or disables the device
cs: Aktivovat či deaktivovat zařízení

en: Exit after a small delay
cs: Ukončit po krátké prodlevě

en: Exit after the engine has loaded
cs: Ukončit poté, co se načte jádro

en: Export the tag data
cs: Exportovat metadata

en: FOGRA27L Coated
cs: FOGRA27L natíraný

en: FOGRA28L Web Coated
cs: FOGRA28L natíraný v roli

en: FOGRA29L Uncoated
cs: FOGRA29L nenatíraný

en: FOGRA30L Uncoated Yellowish
cs: FOGRA30L nenatíraný nažloutlý

en: FOGRA39L Coated
cs: FOGRA39L natíraný

en: FOGRA40L SC Paper
cs: FOGRA40L papír SC

en: FOGRA45L Lightweight Coated
cs: FOGRA45L natíraný nízká gramáž (LWC)

en: FOGRA47L Uncoated
cs: FOGRA47L nenatíraný

en: Failed to parse arguments
cs: Selhalo zpracování argumentů

en: Filename
cs: Název souboru

en: Filter object properties when displaying
cs: Při zobrazení filtrovat vlastnosti objektu

en: Find a device from the device ID
cs: Vyhledat zařízení dle jeho ID

en: Find a device with a given property value
cs: Vyhledat zařízení se specifickými vlastnostmi

en: Find a profile by filename
cs: Vyhledat profil dle názvu souboru

en: Find a profile from the profile ID
cs: Vyhledat profil dle jeho ID

en: Format
cs: Formát

en: GRACoL TR006 Coated
cs: GRACoL TR006 natíraný

en: Gamma Table
cs: Tabulka gama

en: Generate the VCGT calibration of a given size
cs: Vytvořit kalibraci VCGT dané velikosti

en: Get a standard colorspace
cs: Vyhledat standardní prostor barev

en: Gets a reading from a sensor
cs: Přečíst data ze sondy

en: Gets a spectral reading from a sensor
cs: Získat změřená spektrální data ze sondy

en: Gets all the available color profiles
cs: Vyhledat všechny dostupné profily barev

en: Gets all the available color sensors
cs: Vyhledat všechny dostupné sondy barev

en: Gets all the color managed devices
cs: Vyhledat všechna zařízení se správou barev

en: Gets all the color managed devices of a specific kind
cs: Vyhledat zařízení se správou barev konkrétního typu

en: Gets the default profile for a device
cs: Vyhledat výchozí profil pro zařízení

en: ICC profile creation program
cs: Program, který vytvořil profil ICC

en: ICC profile dump program
cs: Program pro výpis informací o profilu ICC

en: ITU-R recommendation BT.709 is a high-definition television standard that was first approved in 1990. The Rec. 709 profile uses the same range of colors as sRGB although the luminance curve is different.
cs: Doporučení ITU-R BT.709 je standard pro televize s vysokým rozlišením, který byl poprvé schválen v 1990. Profil Rec. 709 používá shodný rozsah barev jako sRGB, ale křivka jasu je odlišná.

en: Import a profile and install it for the user
cs: Importovat profil a instalovat jej pro uživatele

en: Inhibit color profile selection
cs: Zabránit výběru profilu barev

en: Inhibitors
cs: Blokátory

en: Inhibits color profiles for this device
cs: Zakázat profily barev pro toto zařízení

en: Initialize any metadata for the profile
cs: Inicializovat všechna metadata pro profil

en: Install system color profiles
cs: Instalovat profily barev pro všechny uživatele

en: Irradiance Calibration
cs: Kalibrace světelného zdroje

en: LCD CCFL
cs: LCD s CCFL

en: LCD Generic
cs: Displej LCD

en: LCD RGB LED
cs: LCD s RGB LED

en: LCD White LED
cs: LCD s bílými LED

en: LED Generic
cs: Displej LED

en: Locked
cs: Uzamčeno

en: Locks the color sensor
cs: Uzamknout sondu

en: Makes a profile default for a device
cs: Nastavit výchozí profil pro zařízení

en: Modified
cs: Změněno

en: Modify a color profile
cs: Upravit profil barev

en: Modify color settings for a device
cs: Upravit nastavení barev pro zařízení

en: Native
cs: Původní

en: No connection to colord:
cs: Nelze se připojit ke colord:

en: No output filename specified
cs: Není určen název výstupního souboru

en: No spectral capability
cs: Spektrální měření není podporováno.

en: Object Path
cs: Cesta k objektu

en: Options
cs: Možnosti

en: Originally designed by Eastman Kodak and called ROMM RGB, this profile can display a very large range of colors and is used by many photographers for rendering, editing and archiving RAW images. Unless you are working with 16 bits per channel precision, you may see color banding when editing images.
cs: Tento profil byl původně navržený společností Eastman Kodak a nazvaný ROMM RGB. Umožňuje zobrazit velmi velký rozsah barev a je používán mnohými fotografy pro tvorbu, editaci a archivaci snímků RAW. Pokud se nepoužívá hloubka alespoň 16 bitů na kanál, může při zpracování snímků dojít k posterizaci.

en: Owner
cs: Vlastník

en: Printer
cs: Tiskárna

en: Profile
cs: Profil

en: Profile ID
cs: ID profilu

en: Profile to create
cs: Profil, který se má vytvořit

en: Projector
cs: Projektor

en: Put the device in a dark place and press enter.
cs: Přiložte sondu na tmavé místo a zmáčkněte Enter.

en: Put the device on the color to be measured and press enter.
cs: Přiložte sondu na barvu, kterou chcete měřit, a zmáčkněte Enter.

en: Qualifier
cs: Kvalifikátor

en: Remove a color managed device
cs: Odstranit zařízení se správou barev

en: Remove a color profile
cs: Odstranit profil barev

en: Remove a metadata item from the profile
cs: Odstranit položku s metadaty z profilu

en: Returns all the profiles that match a qualifier
cs: Vrátit všechny profily, které vyhovují parametrům

en: SNAP TR002 Newsprint
cs: SNAP TR002 novinový tisk

en: SWOP TR003 Coated
cs: SWOP TR003 natíraný

en: SWOP TR005 Coated
cs: SWOP TR005 natíraný

en: Scope
cs: Rozsah

en: Seat
cs: Místo

en: Sensor
cs: Sonda

en: Sensor ID
cs: ID sondy

en: Serial
cs: Sériové číslo

en: Serial number
cs: Sériové číslo

en: Set the ICC profile version
cs: Nastavit verzi profilu ICC

en: Set the device to the calibrate position and press enter.
cs: Nastavte sondu do kalibračního režimu a zmáčkněte Enter.

en: Set the device to the surface position and press enter.
cs: Umístěte sondu na povrch měřeného zařízení a zmáčkněte Enter.

en: Sets extra properties on the profile
cs: Nastavit dodatečné vlastnosti profilu

en: Sets one or more sensor options
cs: Nastavit možnosti kalibrační sondy

en: Sets the copyright string
cs: Nastavit řetězec s copyrightem

en: Sets the description string
cs: Nastavit řetězec s popisem

en: Sets the device kind
cs: Nastavit typ zařízení

en: Sets the device model
cs: Nastavit model zařízení

en: Sets the device serial
cs: Nastavit sériové číslo zařízení

en: Sets the device vendor
cs: Nastavit výrobce zařízení

en: Sets the manufacturer string
cs: Nastavit řetězec s výrobcem

en: Sets the model string
cs: Nastavit řetězec s modelem

en: Show client and daemon versions
cs: Zobrazit verzi klienta a démona

en: Show debugging information for all files
cs: Ukázat ladicí informace pro všechny soubory

en: Show debugging options
cs: Zobrazit volby pro ladění

en: Show extra debugging information
cs: Zobrazovat doplňující ladicí informace

en: Show the value without any header
cs: Zobrazit hodnotu bez záhlaví

en: Spectral
cs: Spektrální

en: Spot
cs: Bodové

en: State
cs: Stav

en: Swapped Red and Green
cs: Přehozená červená a zelená

en: System Wide
cs: Pro všechny uživatele

en: System model:
cs: Model systému:

en: System vendor:
cs: Výrobce systému:

en: The default target gamma value for the display. Common values are 1.8, 2.2 and 2.4.
cs: Výchozí požadovaná hodnota gama pro displej. Obvyklé hodnoty jsou 1,8, 2,2 a 2,4.

en: The default target whitepoint in Kelvin for display calibration, with 0 meaning display native. Common values are 6500 for D65 and 5000 for D50.
cs: Výchozí požadovaný bílý bod v Kelvinech pro kalibraci displeje, kde 0 znamená aktuální bílý bod displeje. Obvyklé hodnoty jsou 6500 pro D65 a 5000 pro D50.

en: The locale to use when setting localized text
cs: Národní prostředí, které má být použito pro lokalizovaný text

en: There are no supported sensors attached
cs: Žádné podporované sondy nejsou připojeny

en: This ISO 12647-2 compliant profile is used for printing on 115 gsm uncoated white (paper type 4) for 60 l/cm sheetfed offset printing.
cs: Tento profil odpovídající normě ISO 12647-2 se používá pro tisk na nenatíraný bílý papír (typ 4) gramáže 115 g/m² s hustotou tisku 60 l/cm na archovém ofsetovém stroji.

en: This ISO 12647-2:2004 compliant profile is used for printing on improved light-weight coated (LWC) paper for 60 l/cm heatset web offset printing. It replaces FOGRA28L.
cs: Tento profil odpovídající normě ISO 12647-2:2004 se používá pro tisk na vylepšený natíraný papír nízké gramáže (LWC) s hustotou tisku 60 l/cm na kotoučovém ofsetovém stroji pro tisk za tepla. Nahrazuje FOGRA28L.

en: This editing space can display more saturated colors than Adobe RGB and is suitable for images with highly saturated colors often used in advertisements.
cs: Tento pracovní prostor umožňuje zobrazit sytější barvy než Adobe RGB a je vhodný pro obrázky s velmi křiklavými barvami často používanými v reklamách.

en: This editing space can display more saturated colors than Adobe RGB and is suitable for images with highly saturated colors often used in advertisements. It is very similar to DonRGB4, but can show super-saturated red colors sometimes present in Fujichrome Velvia.
cs: Tento pracovní prostor umožňuje zobrazit sytější barvy než Adobe RGB a je vhodný pro obrázky s velmi sytými barvami, často používanými v reklamách. Je velmi podobný DonRGB4, ale umí zachytit i extrémně sytou červenou diapozitivů Fujichrome Velvia.

en: This editing space can display more saturated colors than Adobe RGB. It is less prone to quantisation errors compared to ProPhoto RGB, although more shadow detail is preserved. In most instances ProPhoto RGB is probably a better choice.
cs: Tento pracovní prostor umožňuje zobrazit sytější barvy než Adobe RGB. Na rozdíl od ProPhoto RGB je méně náchylný ke kvantizačním chybám, ačkoliv je schopen zachytit více detailů ve stínech. Ve většině případů je nejspíše lepší volba ProPhoto RGB.

en: This editing space was designed as SMPTE-240M and encompasses most of the possible colors available on a CMYK color printer. This is a popular choice for editing photographs and for use in printing, as all the SWOP colors can be reproduced.
cs: Tento pracovní prostor byl definován jako SMPTE-240M a zahrnuje většinu barev tisknutelných barevnými tiskárnami CMYK. Je to oblíbená volba pro editaci fotografií a pro tisk, neboť umožňuje reprodukci všech barev SWOP.

en: This editing space was designed by Adobe Systems to capture many more colors than Adobe RGB. This profile is used to print to devices such as film recorders and can define many colors that cannot be displayed on a computer screen. Unless you are working with 16 bits per channel precision, you may see color banding when editing images.
cs: Tento pracovní prostor byl navržen společností Adobe Systems pro zachycení mnohem více barev než s Adobe RGB. Je používán pro výstup na zařízeních jako filmové kamery a umožňuje definovat mnohé barvy, které nejsou zobrazitelné na počítačové obrazovce. Pokud se nepoužívá hloubka alespoň 16 bitů na kanál, může při zpracování snímků dojít k posterizaci.

en: This general purpose profile was designed by Hewlett-Packard and Microsoft and lives on as the default profile on the Internet for untagged RGB colors and used in HDTV. Most uncalibrated displays are able to display most of the colors available in sRGB, although this profile is sometimes a poor choice for printing.
cs: Tento profil pro běžné použití byl navržen společnostmi Hewlett-packard a Microsoft a přežívá jako výchozí profil na Internetu pro obrázky RGB bez specifického profilu a je též použit pro HDTV. Většina nekalibrovaných displejů je schopna zobrazit většinu barev dostupných v sRGB, nicméně pro tisk může být tento profil špatnou volbou.

en: This is an ANSI CGATS/SNAP TR 002-2007 based profile for printing on newsprint in the U.S., coldset offset. The TVI (dot gain) is 26%.
cs: Tento profil odpovídající normě ANSI CGATS/SNAP TR 002-2007 se používá pro tisk na novinový papír v USA pomocí ofsetového tisku za studena. Nárůst tiskového bodu (dot gain) je 26 %.

en: This is an RGB editing space for use with Adobe Photoshop 5.0 and later. It was designed as an output-centric compromise between ColorMatch RGB and Adobe RGB and used to be preferred by some photograph printing services.
cs: Jedná se o pracovní prostor RGB pro použití s aplikací Adobe Photoshop 5.0 a novější. Byl navržen jako kompromis mezi ColorMatch RGB a Adobe RGB s ohledem na tisk a býval preferován některými fotolaby.

en: This is the current standard used by North America and Japan for studio recording. You should only use this profile to encode or decode video.
cs: Jedná se o současný standard používaný pro studiové nahrávky v Severní Americe a Japonsku. Tento profil by měl být používán pouze pro kódování či dekódování videa.

en: This is the delay between setting the sample color and asking the measuring instrument to take a sample. It is required because both the graphics driver and the display itself introduce latency.
cs: Jedná se o prodlevu mezi nastavením barevného vzorku a požadavkem na měřící sondu k odečtení vzorku. Je to nutné z důvodu latence způsobené grafickým ovladačem a displejem.

en: This legacy profile was originally created by Adobe for use with Photoshop and Illustrator. As it is based on the original Apple 13" RGB monitor and is similar to sRGB, it should not be used as a display profile or for new images.
cs: Tento zastaralý profil byl původně vytvořen společností Adobe pro použití v aplikacích Photoshop a Illustrator. Vzhledem k tomu, že vychází z původního 13" RGB displeje Apple a je podobný sRGB, neměl by být používán jako profil displeje či nových obrázků.

en: This named color profile contains all the Crayola crayon colors in popular use. It is a test profile designed for testing embedding named colors into documents.
cs: Tento profil pojmenovaných barev obsahuje všechny běžně používané uhlové barvy Crayola. Je to testovací profil navržený pro testovací účely v podobě vkládání pojmenovaných barev do dokumentů.

en: This named color profile contains all the colors defined by X11, assuming the source colors were supposed to be sRGB.
cs: Tento profil pojmenovaných barev obsahuje všechny barvy definované X11. Předpokládá se, že zdrojové barvy byly v sRGB.

en: This profile defines the range of colors used with the NTSC video standard. It is an obsolete standard that has been replaced by SMTE-C. You should only use this profile to decode archived video.
cs: Tento profil definuje rozsah barev použitý ve video standardu NTSC. Dnes je již zastaralý a byl nahrazen SMTE-C. Tento profil by měl být použit pouze pro dekódování archivního videa.

en: This profile defines the range of colors used with the PAL and SECAM video standards and is very similar to sRGB. You should only use this profile to encode or decode video.
cs: Tento profil definuje rozsah barev používaných ve video standardech PAL a SECAM a je velmi podobný sRGB. Tento profil by měl být používán pouze pro kódování a dekódování videa.

en: This profile is free of known copyright restrictions
cs: Použití toho profilu není omezeno žádnými známými vlastnickými právy

en: This profile is recommended by the ECI (European Color Initiative) as a editing space for professional image editing and aims to cover all colors that can be printed on printing presses. This is sometimes used as a color data exchange format between publishers and printing houses.
cs: Tento profil je doporučen organizací ECI (European Color Initiative) jako pracovní prostor pro profesionální editaci obrázků a měl by obsahovat všechny barvy, které lze tisknout na tiskařských strojích. Někdy je používán jako formát pro výměnu dat mezi vydavateli a tiskárnami.

en: This profile is use for printing on newsprint, and is an ISO12647-3:2005 compliant profile designed for a printing press exhibiting 26% TVI (dot gain). It is recommended by WAN-IFRA for coldset printing on newsprint worldwide.
cs: Tento profil se používá pro tisk na novinový papír a odpovídá normě ISO 12647-3:2005 navržené pro tiskový lis s 26% nárůstem tiskového bodu (dot gain). Je celosvětově doporučen asociací WAN-IFRA pro tisk za studena na novinový papír.

en: This profile is used for positive plate making, printing on paper type 3 (LWC), webfed offset. This profile should no longer be used for production, use FOGRA45 instead.
cs: Tento profil se používá pro výrobu pozitivní tiskové formy, tisk na papír typu 3 (LWC) a kotoučový ofsetový stroj. Místo tohoto profilu by se měl používat novější FOGRA45.

en: This profile is used for positive plate making, printing on paper type 4 (uncoated white), sheetfed offset. This profile should no longer be used for production, use FOGRA47 instead.
cs: Tento profil se používá pro výrobu pozitivní tiskové formy, tisk na papír typu 4 (nenatíraný bílý) a kotoučový ofsetový stroj. Místo tohoto profilu by se měl používat novější FOGRA47.

en: This profile is used for positive plate making, printing on paper type 5 (uncoated yellowish), sheetfed offset.
cs: Tento profil se používá pro výrobu pozitivní tiskové formy, tisk na papír typu 5 (nenatíraný nažloutlý) a archový ofsetový stroj.

en: This profile is used for positive plate making, printing on paper types 1 and 2 (coated or matte), sheetfed offset. This profile set should no longer be used for production, use FOGRA39L instead.
cs: Tento profil se používá pro výrobu pozitivní tiskové formy, tisk na papíry typu 1 a 2 (natíraný či matný) a archový ofsetový stroj. Místo tohoto profilu by se měl používat novější FOGRA39L.

en: This profile is used for printing on SC (supercalendered) paper, webfed offset. There is no known U.S. equivalent.
cs: Tento profil se používá pro tisk na papíry typu SC (supercalendered – velmi vyhlazené a tenké) na kotoučovém ofsetovém stroji. K tomuto profilu není znám ekvivalent používaný v USA.

en: This profile is used for printing on U.S. grade 1 and 2 coated paper, sheetfed offset and gravure. It is the U.S. equivalent of FOGRA39.
cs: Tento profil se používá pro tisk na natíraný papír U.S. grade 1 a 2 na archovém ofsetovém stroji a hlubokotisk. Jedná se o americký ekvivalent k FOGRA39.

en: This profile is used for printing on U.S. grade 3 coated paper, sheetfed offset and gravure. It is used for high quality magazine printing with white paper.
cs: Tento profil se používá pro tisk na natíraný papír U.S. grade 3 na archovém ofsetovém stroji a hlubokotisk. Používá se pro vysoce kvalitní tisk časopisů na bílém papíru.

en: This profile is used for printing on U.S. grade 5 coated paper, sheetfed offset and gravure. It is use for standard magazine printing with yellowish paper.
cs: Tento profil se používá pro tisk na natíraný papír U.S. grade 5 na archovém ofsetovém stroji a hlubokotisk. Používá se pro standardní tisk časopisů na nažloutlém papíru.

en: This profile is used for printing on paper types 1 and 2 (coated or matte), sheetfed offset. This profile is not significantly different from U.S. GRACoL 2006 (TR 006).
cs: Tento profil se používá pro tisk na papíry typu 1 a 2 (natíraný nebo matný) na archovém ofsetovém stroji. Profil se příliš neliší od U.S. GRACoL 2006 (TR 006).

en: This profile was designed by Radius for the PressView monitor. Only use this profile as a display profile or as a editing space as the profile is not significantly different to sRGB. You should only need to use this profile if viewing images created on a PressView monitor.
cs: Tento profil byl navržen společností Radius pro monitor PressView. Při použití pouze jako profilu displeje nebo pro pracovní prostor se příliš neliší od sRGB. Použít byste jej měli jen v případě, že zobrazujete obrázky vytvořené na monitoru PressView.

en: This profile was designed for storing archives of scanned transparency film. It is suitable for storing images from color negatives, although nowadays ProPhoto RGB is a more popular profile for archival.
cs: Tento profil byl navržen pro archivaci snímků ze skenovaných filmů. Je vhodný pro ukládání snímků z barevných negativů, nicméně v dnešní době je pro účely archivace populárnější profil ProPhoto RGB.

en: This profile was designed with a lightness gamma curve which means the monitor will have to be also calibrated in the same way. This profile is only useful for advanced users and is not recommended for general use.
cs: Tento profil byl navržen včetně jasové křivky gama, což znamená, že i monitor bude muset být kalibrován shodným způsobem. Tento profil je užitečný pouze pro pokročilé uživatele a nedoporučuje se pro běžné použití.

en: This test profile is used to make all colors on the screen slightly more blue by altering the video card lookup table. This allows the user to check the calibration is being applied correctly.
cs: Tento testovací profil zobrazí všechny barvy na obrazovce lehce do modra, čehož dosáhne změnou kalibrace ve vyhledávací tabulce grafické karty (VCGT). Díky tomu může uživatel zkontrolovat, jestli opravdu dochází ke kalibrace displeje.

en: This test profile swaps the red and green channels and is useful as a visual check that profiles are being applied correctly. If this profile is applied twice, the image looks unchanged.
cs: Tento testovací profil přehazuje červený a zelený kanál a je užitečný pro vizuální kontrolu správného použití profilu. Pokud je tento profil aplikován dvakrát, obrázek vypadá nezměněně.

en: This theoretical profile is designed for use in color experiments. You probably don't want to use this profile as a editing space or a display profile.
cs: Tento teoretický profil je navržen pro experimenty s barvami a není vhodný pro pracovní prostor nebo jako profil displeje.

en: Title
cs: Název

en: Type
cs: Typ

en: Unknown
cs: Neznámé

en: Use color sensor
cs: Použít sondu

en: Vendor
cs: Výrobce

en: Warning
cs: Varování

en: Wide Gamut LCD CCFL
cs: LCD CCFL s širokým gamutem

en: Wide Gamut LCD RGB LED
cs: LCD RGB LED s širokým gamutem

en: Write embedded creation timestamps
cs: Zapsat čas vytvoření vložených

en: X11 Colors
cs: Barvy X11
